Jump to content



Online: Карлос - Честно ли


Препоръчани коментари

  • Отговори 41
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И той с песен от Оцко. Пак ромски вокали, не очаквах и при него. Припевът изобщо не се разбира освен "дай, дай". Според мен, не улучи на хит. "Дяволски вярно" си остава най-готина! Жалко. Тук Оцко не се е справил.

Клипът сме го гледали поне 100 пъти, харесва ми единствено включването му в хореографията и светещите обувки, макар, че такива съм носил на 6 години. :1000 (29): По-тийн е, това ми допадна в тази част. Иначе видеото и песента са ми доста банални.

Оставам си с "Дяволски вярно"! Я по-добре да си залага на песни по негова музика.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша - в интерес на истината песента е по-приятна за слушане от тези на Фики и Галин, а самият Карлос - по-приятен за гледане.

Подкрепяте си се жените, ей!

Link to comment
Сподели в други сайтове

нещо се е вдъхновил от Галин по "цитиране" и "жестикулиране" 1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif явно и на компютъра му е трудно да извади мъжки глас от това момче... 1000%20(21).gif само "Кофти хора" ми харесва до момента

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне песента е наистина авторска, имайки предвид колебливия статут на последните проекти на Оцко. Зарибявката си я има и дано се наложи!

Много весел и свежарски текст. Вокалите са доста премерени бих казал, нищо че отново са цигански. ;д

Страхотни локации на видеоклипа! Иванинчето доста се е попроменила.

След циркаджийските визии на Галин и Фики в клиповете им, Карлос си е направо цвете - супер небрежните визии - хубавото е, че не бяга от стила си той - маратонките разцепват, примерно ;дд

 

Бич, ай лайк ит. :1000 (29):

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна мелодия с изключение на грозния цигански вокал.Женския е в пъти по-добър.

Текста също е интересен, жалко че от обработката не моменти е невъзможно да го разбереш.

Клипа ми е скучен, Карлос също..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много слабо ! Особено след песента на Галин да пускат това, е смешно .

Много изтъркано всичко - клип , цигански вокали ...въобще всичко до болка банално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко, Карлос правеше хубави песни.

Звучи ужасно.Гласът му е нещо средно между жена,дете и джудже тук.Неговите песни са класи над оцковите.Дори не я изслушах...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...