Jump to content



Коя е най-бездарната изпълнителка?


..  

87 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 98
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Камелия е в топ 3 на най-бездарните. Нали беше голяма певица бееее :1000 (29):

 

Иначе то е ясно, че в тая категория, Малина е победител.

Малина е по-пееща от Камелия :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Веселина е много талантлива и има яки песни. Наскоро я забелязах, а досега сменях канала като видя нейна песен. Защо е в анкетата? :mf_surrender:

 

 

А по темата...то се знаят кои са бездарните в пеенето. Малина,Камелия и Андреа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Веселина е много талантлива и има яки песни. Наскоро я забелязах, а досега сменях канала като видя нейна песен. Защо е в анкетата? :mf_surrender:

 

 

А по темата...то се знаят кои са бездарните в пеенето. Малина,Камелия и Андреа.

 

 

 

На Камелия не могат да и стъпят на малкия пръст по пеене.

 

 

Много сте заблудени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фенът на Преслава отвръща на удара, слагайки Камелия в анкетата 1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Иначе гласувам за Андреа. Тая за сто живота не може да се отплати на Баби Минуне и Кости, че я направиха звИздЪ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Веселина я махам. Момичето пее както си трябва, никой не гласува за нея така или иначе.

Много добре направи. Момичето пее, та се къса. Защо трябва да се слагат някои изпълнители за цвят? Биляна също не е за тук, ако може и нея да махнеш, за да бъде по-реална тази анкета. Макар, че не беше сега времето за нея, според мен е направена като "отвръщане на удара". Просто нямаше нужда от това! На мен лично ми липсва КристиАна в анкетата! Безспорният ми лидер за НАЙ в това отношение!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Биляна ей така за бройката ли е сложена, защото ми е пяла в кръчма на живо и пее страхотно? Преди да правите такива анкети малко се поразровете, иначе Андреа и Малина за мен са много успешни, но релано не могат да пеят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Биляна ей така за бройката ли е сложена, защото ми е пяла в кръчма на живо и пее страхотно? Преди да правите такива анкети малко се поразровете, иначе Андреа и Малина за мен са много успешни, но релано не могат да пеят.

 

Не само Биляна, всички са сложени за камуфлаж. Реално габровският гном направи анкетата само с една опция - Камелия! Ама нещо идеята не проработи..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имах планове да пусна подобна тема към средата на лятото когато скандалите с Камелия малко утихнат, но уви.

 

И какво щеше да постигнеш с подобна анкета? Аз да пусна ли сега подобни за първите 10 кифли в чалгата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво щеше да постигнеш с подобна анкета? Аз да пусна ли сега подобни за първите 10 кифли в чалгата?

"Кои изпълнители най ви дразнят и защо" без анкета. Пусни я ако искаш, но не очаквай обективност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво щеше да постигнеш с подобна анкета? Аз да пусна ли сега подобни за първите 10 кифли в чалгата?

Вчера ти каза, че хората и анкетите са много обективни тук... Е радвам се, че при Кама за номер едно на бездарните е чалгата!! :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера ти каза, че хората и анкетите са много обективни тук... Е радвам се, че при Кама за номер едно на бездарните е чалгата!! :whistling:

 

Ами радвай се на низшите си страсти, ама модераторите няма да се радват с още един такъв тъп пост....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо я няма Ани Хоанг?

А Кристиана?

 

А Галин защо ли го няма? 1000%20(20).gif

Защото габровският гном е направил анкетата за Камелия....

 

Злобеете ли? :3fdb8960598fa63e: Фоксенце, аз съм по-висок от любимката ти Камелия, ако аз съм гном, то тя е по-ниска от тревата..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами това е анкета на отчаянието у "преслините". Нищо ново под слънцето...

 

И "Нокаут" не е провал, но вие й лепнахте този етикет, така че сега ще си носите последствията. Впрочем, много поздрави - Камелия води, ако беше сложена не на място, никой нямаше да гласува за нея, а то :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...