Jump to content

Камелия - Митко Пайнера


Препоръчани коментари

Колко да е слязла надолу Камелия, като на този детски бал от Пайнер представител бе най-голямата им звезда в момента - Фики? :1000 (29):

 

Факта,че е във Fen TV говори много зле за нея и все по-зле ще става. Да се забута точно в тая ТВ и никой да не й знае клиповете. С една дума много е зле, като знае много, тъй ще е. И тепърва ще го усети. Новата й песен мина и замина- да съм я слушала 1 или 2 пъти и изобщо ми омръзна много бързо.

 

Аз гледам Планета, не и Фен ТВ. Може да не съм по цял ден на Планета, ама понякога си гледам по 1-2 часа Планета като има хубави песни, а ФЕН с нищо не ме задържа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факта,че е във Fen TV говори много зле за нея и все по-зле ще става. Да се забута точно в тая ТВ и никой да не й знае клиповете. С една дума много е зле, като знае много, тъй ще е. И тепърва ще го усети. Новата й песен мина и замина- да съм я слушала 1 или 2 пъти и изобщо ми омръзна много бързо.

Ти не си критерий за всички. Това, че не гледаш Фен ТВ си е твой проблем. И ние не гледаме БНТ, ама ти гледаш "Дързост и красота" като бабите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти не си критерий за всички. Това, че не гледаш Фен ТВ си е твой проблем. И ние не гледаме БНТ, ама ти гледаш "Дързост и красота" като бабите.

 

Само тука я коментирате. Извън този форум, никой не го е грижа за Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не коментирам целта и събитието..но Камелия, сложена до някоя си Ванеса и това в интервю по ФЕН, просто изглежда ЕВТИНО! :whistling:

А що се отнася до новата й песен-тя е тотално НЕКОМЕНТИРАНА!

 

Стана ли смешен в келявия си опит, да се правиш на вървежен? :hahaha:

 

Заяц, Кама не е във ФЕН ТВ, тя се излъчва там. Пусни си ФЕН ТВ в момента, повтарят репортажа.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стана ли смешен в келявия си опит, да се правиш на вървежен? :hahaha: Заяц, Кама не е във ФЕН ТВ, тя се излъчва там.

 

Пусни си ФЕН ТВ в момента, повтарят репортажа.....

 

Аз ти казвам истината, пиши каквото знаеш.. :confused: Зайката е права този път..."Неповторим" мина и замина за 1-2 дни, точно както прогнозирах, положението хич не е добро...А ФЕН тв е НАЙ-ГОЛЕМИЯТ УДАР ПО ИМИДЖА НА КАМЕЛИЯ!!

 

ПП Много се е сбръчкала наистина..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стана ли смешен в келявия си опит, да се правиш на вървежен? :hahaha: Заяц, Кама не е във ФЕН ТВ, тя се излъчва там.

 

Пусни си ФЕН ТВ в момента, повтарят репортажа.....

 

И какво от това. Няма да я пусна. Гледай си я ти.

 

И да го повторя: Аз гледам Планета, не и Фен ТВ. Може да не съм по цял ден на Планета, ама понякога си гледам по 1-2 часа Планета като има хубави песни, а ФЕН с нищо не ме задържа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ти казвам истината, пиши каквото знаеш.. :confused: Зайката е права този път..."Неповторим" мина и замина за 1-2 дни, точно както прогнозирах, положението хич не е добро...А ФЕН тв е НАЙ-ГОЛЕМИЯТ УДАР ПО ИМИДЖА НА КАМЕЛИЯ!!

 

ПП Много се е сбръчкала наистина..

 

И ти се сбръчка в момента от злоба, че те направих смешен за Фики, но светът не свършва с тази твоя простотия. 100% още ще ни забавляваш с безумната си омраза към Кама, която още не си ни обяснил на какво се дължи. Но ти си страхливец и няма да ни открехнеш. Освен това, новата и песен 10 дена не слиза от челото на чалгарската класация на V BOX 7 и вече стигна най-големия хит за 2015-та ("Пантера") по трафик там. Това е положението, можеш да продължаваш в същия дух. За глупостта няма почивен ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде ще ми сравнявате ФЕН с Планета- разлика от небето до земята. Планета има такива хубави клипове, песни и картина. Камелия се заби в земята.

 

Ми като не ѝ е приятно да работи с компания "Пайнер", защо да седи там въпреки себе си? Да, ще работи с по-голяма платформа, но едновременно с това са караниците. По-добре да си е самостоятелна, с подкрепата на ФЕН ТВ, които в момента повече я ценят, то тези, които наистина я харесват, няма да ги бърка по коя телевизия ѝ се излъчват клиповете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми като не ѝ е приятно да работи с компания "Пайнер", защо да седи там въпреки себе си? Да, ще работи с по-голяма платформа, но едновременно с това са караниците. По-добре да си е самостоятелна, с подкрепата на ФЕН ТВ, които в момента повече я ценят, то тези, които наистина я харесват, няма да ги бърка по коя телевизия ѝ се излъчват клиповете.

 

Не я виждам изобщо да изкара дълго време така и в тая ТВ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ти се сбръчка в момента от злоба, че те направих смешен за Фики, но светът не свършва с тази твоя простотия. 100% още ще ни забавляваш с безумната си омраза към Кама, която още не си ни обяснил на какво се дължи. Но ти си страхливец и няма да ни открехнеш. Освен това, новата и песен 10 дена не слиза от челото на чалгарската класация на V BOX 7 и вече стигна най-големия хит за 2015-та ("Пантера") по трафик там. Това е положението, можеш да продължаваш в същия дух. За глупостта няма почивен ден.

 

Спри с тоя ВиБОКС,то ще излезе, че освен там тая песен не съществува никъде другаде....Дори песните на Яница бяха по класациите....Сравняваме гледанията САМО с тубата, Вибокс не е гледан и няма как да направим сравнения с останалите песни."Омразата" ми към Кама се дължи на това, че е адски неприятна, лицемерна, подмолна и бездарна жена, но ако беше направила добра песен, не ми пречи да я слушам, но такива не е имала от мнооого години.. :confused: Ясно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спри с тоя ВиБОКС,то ще излезе, че освен там тая песен не съществува никъде другаде....Дори песните на Яница бяха по класациите....Сравняваме гледанията САМО с тубата, Вибокс не е гледан и няма как да направим сравнения с останалите песни."Омразата" ми към Кама се дължи на това, че е адски неприятна, лицемерна, подмолна и бездарна жена, но ако беше направила добра песен, не ми пречи да я слушам, но такива не е имала от мнооого години.. :confused: Ясно?

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

СПРИ, НЕДЕЙ, МОЛЯ ТЕ, САМО еди какво си ще пишеш Фокс, че не ми изнася да плюя Кама? Виждаш ли в какво си се превърнал пич? - ти си посмешище, анонимно и лицемерно посмешище. Мислиш ли, че някой ще ти повярва, че нямаш допълнителна мотивация, за да влезеш тук и от първата си секунда да плюеш в 99% от постовете си Камелия? Медиите от няколко дни по цял ден пишат за този бал, Кама, Фики и русата Златка, а само ти не си разбрал за какво иде реч? Айде цъкай на "Селфи", че ни Джена, ни "Пантера", ни Плейбекслава и дори Фатме не могат да я бутнат 10 дена от челото на този топ... ЦЪК

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трибуквения - Като броим коментарите в темата - твоите са с най-голям процент . На това му се вика "доскучаване" ...Само Лухче липсва и идилията ри щеше да е пълна .

 

 

 

 

40 годишната Зайка кой я пусна в тоя раздел ? Добре беше като и направихте тема да си води монолозите там ...

Тръгнала да дава мнение кой е пропаднал а тя е фенка на най-големите утайки . Като почнем с Рики , останалите хомо-бандити , стигнем Хайфа и Райна :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми като не ѝ е приятно да работи с компания "Пайнер", защо да седи там въпреки себе си? Да, ще работи с по-голяма платформа, но едновременно с това са караниците. По-добре да си е самостоятелна, с подкрепата на ФЕН ТВ, които в момента повече я ценят, то тези, които наистина я харесват, няма да ги бърка по коя телевизия ѝ се излъчват клиповете.

Много точно казано. Предполагам не й се е искало да напуска телевизията, от която е започнала и да се лишава и от концертите на Пайнер, но явно е решила да не прави компромис със себе си щом условията не я устройват, евала за което. И много ясно, че ще отговаря щом Пайнера говори за нея и я обвинява за разни неща, защото ако мълчи, значи се признава за виновна. Много ми е странно като кажете "как може да се излъчва по една телевизия с този и онзи" - какво значение имат за нея другите не мога да разбера? Всеки един си отговаря само за себе си, освен когато се съберат изпълнители за дует или трио. То и по "Планета" има изпълнители, които не са много класни ако става на въпрос. Не би трябвало да я интересува кой друг се излъчва по "Фен", тя си е сама за себе си и щом условията там я устройват, работи с тях. Това е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много точно казано. Предполагам не й се е искало да напуска телевизията, от която е започнала и да се лишава и от концертите на Пайнер, но явно е решила да не прави компромис със себе си щом условията не я устройват, евала за което. И много ясно, че ще отговаря щом Пайнера говори за нея и я обвинява за разни неща, защото ако мълчи, значи се признава за виновна. Много ми е странно като кажете "как може да се излъчва по една телевизия с този и онзи" - какво значение имат за нея другите не мога да разбера? Всеки един си отговаря само за себе си, освен когато се съберат изпълнители за дует или трио. То и по "Планета" има изпълнители, които не са много класни ако става на въпрос. Не би трябвало да я интересува кой друг се излъчва по "Фен", тя си е сама за себе си и щом условията там я устройват, работи с тях. Това е.

Още от миналата година договорката на Камелия с Пайнер беше продукцията й да се върти по Планета, дори тя да не е във фирмата. Те ще си взимат процент от участията, които те са й уредили. Проблемът стана, когато Камелия пожела "Престъпно е" да си бъде в нейния канал. Чичака се ядоса и вместо един клип, той свали всички на Камелия, включително хит на Галин. И всичко това защо?

И след като уговорката за ротация по Планета отпада непосредствено преди пускането на "Неповторим", Камелия, мисля, за отрицателно кратко време се е договорила с Фен. Те винаги са я искали при тях.

 

Иначе си прав - не може да съдиш за една телевизия по три-четири утайки. Да, ФЕН имат много изгъзици, но точно Камелия е тази, която ще се отличава. В Планета има ПРЕдостатъчно паплач също - далеч не се отличава с високо интелектуално ниво на песни, клипове и изпълнители. А за визия на телевизията да не говорим. ФЕН тв поне изглежда една идея по-европейско от Планета, която прилича на БНТ МЮЗИК. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още от миналата година договорката на Камелия с Пайнер беше продукцията й да се върти по Планета, дори тя да не е във фирмата. Те ще си взимат процент от участията, които те са й уредили. Проблемът стана, когато Камелия пожела "Престъпно е" да си бъде в нейния канал. Чичака се ядоса и вместо един клип, той свали всички на Камелия, включително хит на Галин. И всичко това защо?

И след като уговорката за ротация по Планета отпада непосредствено преди пускането на "Неповторим", Камелия, мисля, за отрицателно кратко време се е договорила с Фен. Те винаги са я искали при тях.

 

Иначе си прав - не може да съдиш за една телевизия по три-четири утайки. Да, ФЕН имат много изгъзици, но точно Камелия е тази, която ще се отличава. В Планета има ПРЕдостатъчно паплач също - далеч не се отличава с високо интелектуално ниво на песни, клипове и изпълнители. А за визия на телевизията да не говорим. ФЕН тв поне изглежда една идея по-европейско от Планета, която прилича на БНТ МЮЗИК. :mf_surrender:

 

:1000 (33): :1000 (33):

 

Пусна ли ти договора вече :1000 (29): :1000 (29):

 

Фен Тв има по-добра визия, но в момента нямат нито един хит. Добре, че е дуетът на кокаина... иначе и толкова нямаше да имат.

 

Пайнер имат своите утайки, които се въртят между най-известните. А впрочем, даже и утайките имат по-гледани и популярни клипове... пример са Юнона, Тотя, Соня Германска и куп други..

 

Те са по-добре ротирани и с повече гледания от новата на Кама. За какво въобще си говорим?

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Фен Тв има по-добра визия, но в момента нямат нито един хит. Добре, че е дуетът на кокаина... иначе и толкова нямаше да имат.

 

Вярно е. Изпаднали са в огромна дупка и въпреки, че Софка и Тони Стораро през 2 месеца имат нови клипове - нищо не задържа вниманието. Освен тях двамата им остават само Алисия и Емануела да вдигат рейтинга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вярно е. Изпаднали са в огромна дупка и въпреки, че Софка и Тони Стораро през 2 месеца имат нови клипове - нищо не задържа вниманието. Освен тях двамата им остават само Алисия и Емануела да вдигат рейтинга.

 

Ами както виждам и техните клипове не се гледат. При тях вече е събитие да имат милион на някой клип. :mf_surrender:

 

Много омръзнаха старите, а новите е толкова трудно да бъдат наложени...

 

Даже Джина, Ерик, Ивена, Теодора, Славена и др. дето имаха някакъв подем преди време, сега са последна дупка на кавала...

 

И на пъпа Кама сред всички луузъри.. :1000 (29):

 

Ще кажеш, че си правят предпенсионна сбирка.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че ФЕН нарочно се опитват да налагат повече нови имена, за да разнообразят. Вижда се колко добри клипове им правят, но е много трудно да успеят.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък не мисля, че има каквото и да е значение дали Камелия се върти по телевизия, колко се върти и къде се върти. Нормално е песента й да няма много популярност в интернет. Нито си е развила канала на youtube, нито си презентира песента там, което беше голяма грешка. В крайна сметка трябва да си развива канала в youtube, да пуска песни, интервюта, да ходи по предавания, може да направи един концерт... Общо взето маркетинг, но по нов начин, а не тип 2000 година чрез телевизии, които никой не гледа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може след някоя година и да подпише с Касъмовите. Нищо чудно.

Иначе какво й е на Ванеса? Много си е добро момичето, само силни песни вади до момента, много по-добре от Роксаните и Тедитата по Планета!

 

Камелия не изглежда добре на видеото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, наистина Камелия изглежда потресаващо във видеото. Като бездомна пияница, много гадно.

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

ХАХАХАХА по-добре не бих могъл да я опиша!!! Лошото е , че нейната кариера се градеше само на база външен вид и това минаавааа!

В лице е по-стара и сбръчкана и от Малинажа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

ХАХАХАХА по-добре не бих могъл да я опиша!!! Лошото е , че нейната кариера се градеше само на база външен вид и това минаавааа!

В лице е по-стара и сбръчкана и от Малинажа!

Камелия, която е с най-многото хитове през годините, да разчита само на външен вид? Глупост след глупост четем от теб обаче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия, която е с най-многото хитове през годините, да разчита само на външен вид? Глупост след глупост четем от теб обаче.

 

За новият фен на Камелия:

 

Всеки поне малко интересуващ се от чалга, знае че последните хитове на Камелия са от преди 15 години...Дори Андреа беше й се смяла за това.. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...