Jump to content



Online: Татяна - Да сме квит


Препоръчани коментари

24:00 h.

 

 

28.000 хил. :mf_surrender:

 

в елитните дискотеки не се слушат песни на треторазрядни певици,

 

32 000 бяха и какво вееш знамена? Тва не е Джена, че да пръсне веднага със 100 000 гледания, всичко ще си стане постепенно.

 

П.п. Ти откъде знаеш кво се слуша в тях, като в твоето село няма такива?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 115
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Вече тече втори ден, а еднодневката умира през първия. :)

 

Остави хората да си изкажат мнението, не е необходимо да цитираш всички.

Повечето мнения са положителни, а ти предизвикваш друг тип коментари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Остави хората да си изкажат мнението, не е необходимо да цитираш всички.

Повечето мнения са положителни, а ти предизвикваш друг тип коментари.

 

Ок, но когато имам аргумент срещу дадено изказване, защо да не го изложа?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ок, но когато имам аргумент срещу дадено изказване, защо да не го изложа?

 

Ти ще намериш аргумент срещу всяко негативно мнение, защото харесваш Татяна.Предполагам не е нужно да ти казвам, че никой не е длъжен да харесва Татяна, Петкана и т.н. и песните им.Дори да апострофираш на всеки едва ли ще промениш това... даже има по-скоро негативен ефект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо я цакат така Татяна-та с липсата на "ft. Крум" в заглавието?

 

А защо трябва за щяло и нещяло да се изписва ft.? За 5 думи не мисля, че е необходимо да се изписва.

 

Ти ще намериш аргумент срещу всяко негативно мнение, защото харесваш Татяна.Предполагам не е нужно да ти казвам, че никой не е длъжен да харесва Татяна, Петкана и т.н. и песните им.Дори да апострофираш на всеки едва ли ще промениш това... даже има по-скоро негативен ефект.

 

Ами това е твое мнение. Когато имам аргумент или въпрос искам да го обсъдя. Не е с цел заяждане, никъде не споря с мнението на някой, освен ако не дава грешни показатели както в случая фена на Галена. Не ми се спори за глупости. Искам да обсъждам с нормален тон, не заядлив.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо я цакат така Татяна-та с липсата на "ft. Крум" в заглавието?

 

Тя не е искала да участва Кум в заглавието, затова изтриха клипа първия път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яка песен!

И клипа е ефектен, но последната визия и тая с кабелите на главата хич не ми харесва, а точно те са изкопирани, можело е и без тях, но всеки с вкуса си. Вокалите също не са ми някак зарибяващи.

Дано стигне успеха поне на "Лудите".

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпреки изтърканото Оцко-звучене песента има хитов потенциал и шанс да се наложи. Открай време Татяна се старае за проектите си и заслужава адмирации за това. Имам само една забележка: с тези песни рискува да се уеднакви музикално и да се слее с масата, а не е толкова бездарна и безлична, колкото я изкарвате тук. Нека направи песен в стил любимата ми "Ако съм чужда", която навремето се забеляза, и да си открие своята собствена ниша, защото с тези комерси е до време. Успех!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Биди, посъветвай Тоца да не работи с Йордан Петков. Такова клатушкане и въртене на камерите имаше в аматьорските видеокасети от 1995 година. Знаем, че е най-евтиния, но все пак...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...