Jump to content



Online: Татяна - Да сме квит


Препоръчани коментари

Биди, посъветвай Тоца да не работи с Йордан Петков. Такова клатушкане и въртене на камерите имаше в аматьорските видеокасети от 1995 година. Знаем, че е най-евтиния, но все пак...

 

Посъветвал съм я отдавна, повярвай. Пак ще и го кажа като я видя, защото видеото има доста идеи, но са реализирани кофти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 115
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

предните й песни бяха по-добри

 

Не знам кои са били по-добри, но никоя е нямала успеха на сегашната. Явно това се търси и харесва масово в момента. Мен също от Да ѝ кажа ли не ми е харесвала толкова нейна песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Биди, посъветвай Тоца да не работи с Йордан Петков. Такова клатушкане и въртене на камерите имаше в аматьорските видеокасети от 1995 година. Знаем, че е най-евтиния, но все пак...

На Яница видеото обаче го е направил 1 път, много ми харесва. Но все пак за изпълнители като Татяна ми се струва трудно да платиш на добър текстописец, Оцко и дори Скерлев. Дето се вика трябва да заложи всичко на въпросния проект иначе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Яница видеото обаче го е направил 1 път, много ми харесва. Но все пак за изпълнители като Татяна ми се струва трудно да платиш на добър текстописец, Оцко и дори Скерлев. Дето се вика трябва да заложи всичко на въпросния проект иначе.

 

Оператор на Яница е Жоро Марков, отделно го е викнала. Иначе Скерлев не е по-скъп от Данчо. Татяна си е свикнала с него, приятно и е да снимат заедно, а и понякога му се получава добре. В слуачая и клипа си е як, не е някъв гаден, просто има какво да се желае още.

 

И кво значи изпълнители като Татяна? С Данчо и Андреа снима. :1000 (23):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И с гледанията напредва, браво! :Vishenka_05:

При мен лично песента няма спиране! Даже мога да я определя като най-любимата ми от началото на годината :)

 

И при мен го има това. В началото просто ми хареса, но сега друго не слушам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента наистина има потенциал и колкото и да е банална, има нещо различно в какафониата - електронен дийп момент :3fdb8960598fa63e:

Това говорене, е адски дразнещо... Само защото колежките го правят, дай и Тотя... Говоря за това за кифлите и кучките. Много е дразнещо и излишно и претрупано. Ще стане хит и като повечето Оцкови песни ще мине без да се помни.

 

Относно клипа - има добри идеи, но ако Татяна ми беше майка щях да се срамувам от нея... Казвам го защото има 20 годишен син... Не я ли е срам да изглежда толкова евтино и пошло... Не е проблем голотията, а как се поднася, така че не сравнявайте с Камелия. Тя го може без да изглежда евтина...

 

На мен ли ми се струва така или прави асоциация на сърцето с мъжкия полов отган... Гнусно

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...