Jump to content



Online: Татяна - Да сме квит


Препоръчани коментари

  • Отговори 115
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

БТВ, в началото е някаква какафония. Имам чувството, че имам 4 песни пуснати едновременно и ме дразни. Затова ли са го направили частен?

Да и на мен ми направи такова впечатление. Не, репликите тук са на Карлос, а във финалния вариант са на Крум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С Крум е по-яка, винаги съм намирал гласа му за много секси.

Харесва ми песента, клипът също не е зле. Харесва ми тоя път доста, браво на Тоти.

Какво пее :към ПЕВИЦИ те влече / към КРАЛИЦИ те влече?

Link to comment
Сподели в други сайтове

С много по-хубав звук е песента. После ще дам по-подробна оценка. В припева пее: "Към девици те влече, но мръсници стават те щом докоснат те."

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е ок, но клипа е потрес! Как може толкова нагло да копира "Booty" ? Даже и на "Да и вдигна ли" на Димана прилича.

 

Да ѝ вдигнали, дето е изкопиран от Да ѝ кажали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам, към девици те влече,

но мръсници стават те

щом веднъж докоснат те.

Докоснат те.

Знам и с голямото сърце,

не отляво - долу е,

знам го точно колко е.

 

Това пее в припева.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен да похваля Татяна, друго няма какво да направя. Много хубаво и различно за Оцко парче (изключвам вокалите). Напомня ми на старите му песни за Ара някак, много е добро, има градация, разнообразие, кулминация. Видеото е дръзко, има провокация. Отиват и на Татяна такива неща, не е някое дърво, артистична е. Трябва да е още по-смела в следващите си проекти. Браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен да похваля Татяна, друго няма какво да направя. Много хубаво и различно за Оцко парче (изключвам вокалите). Напомня ми на старите му песни за Ара някак, много е добро, има градация, разнообразие, кулминация. Видеото е дръзко, има провокация. Отиват и на Татяна такива неща, не е някое дърво, артистична е. Трябва да е още по-смела в следващите си проекти. Браво!

Нека да е смела, че тийнейджър трябва да възпитава. С песните за кучките ще му предаде нужния морал и опит. Нали семейството е на фърст плейс.

Ако песента е различна, освен вокалите, кое е различното, след като тя е само бийт и вокали? :dontgetit:

Има хитов зарад за нощен клуб, но нищо стойностно няма в тази песен.

И не е нужно да цитираш мнението на всеки, за да изглежда, че много се коментира Татяна. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека да е смела, че тийнейджър трябва да възпитава. С песните за кучките ще му предаде нужния морал и опит. Нали семейството е на фърст плейс.

Ако песента е различна, освен вокалите, кое е различното, след като тя е само бийт и вокали? :dontgetit:

Има хитов зарад за нощен клуб, но нищо стойностно няма в тази песен.

И не е нужно да цитираш мнението на всеки, за да изглежда, че много се коментира Татяна. :mf_surrender:

 

Цитирам хора задали въпрос, а Татяна винаги ще се коментира.

Не виждам нищо неморално в Татяна. Хубаво изглеждаща жена, с хубаво тяло. Все пак е фолк певица не монахиня. Нямаш проблем с голотата на Камелия, а с тази на Татяна имаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, да си призная не очаквах толкова зарибяваща песен!

Мелодията кърти! Браво на Татяна и екипа.

Само копирането от "Booty" ми е излишно, можеше и без него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цитирам хора задали въпрос, а Татяна винаги ще се коментира.

Не виждам нищо неморално в Татяна. Хубаво изглеждаща жена, с хубаво тяло. Все пак е фолк певица не монахиня. Нямаш проблем с голотата на Камелия, а с тази на Татяна имаш.

Какво голо тяло, Патриша, избирателно ли четеш? За гола Татяна нищо не съм казвал. Прочети пак, разсъждавай малко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво голо тяло, Патриша, избирателно ли четеш? За гола Татяна нищо не съм казвал. Прочети пак, разсъждавай малко.

 

Пф, когато искаш да си някакъв капацитет някъде наричай хората с реалните им имена, спор на ниво детска градина с другарчето което измисля прякори не ми се води. Злобей си другаде.

 

П.п. Тея дето нехаеха срещу момчето, че се търси от фейсбук сега видяха ли колко артистично е то, пък макар и "непрофесионален" модел, но слага 90% от професионалните в малкия си джоб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е красива както в близък план, така и в цял ръст. Остана най-красивата в Пайнер, след като Камелия напусна. Сега на нея ще завиждат.

Интересно заснемане.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...