Jump to content



"50 Златни хита на Планета Пайнер"


Препоръчани коментари

892e4fea3242fba9.png





"В началото на 2015 г. Музикална компания "Пайнер" навърши 25 години от своето създаване. Това е повод да изберем най-емблематичните и харизматични песни, представени по телевизия "Планета", "Планета Фолк" и "Планета HD" през последните 10 години. Класацията "50 Златни хита на Планета Пайнер" ще бъде в два раздела – поп-фолк и фолклор, защото така ще получим най-пълна музикална картина на изминалите години. Вие определяте хитовете, Вие избирате златните песни, оставили следа и спомени за цял живот. За по-точната селекция в свободното поле напишете първо името на изпълнителя, тире и заглавието на песента, която определяте като "златна". И защото сме сигурни, че харесвате не само една, единствена песен, ние Ви даваме възможност да изберете 3 (три) поп-фолк и 3 (три) фолклорни любими заглавия от последните 10 години, които да предложите за финала на "50 Златни хита на Планета Пайнер"."



Мислите ли, че вотът ще е реален? :D

Фаворити?
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 60
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

1.Бяла роза от фоклирните.

 

От поп-фолка ще гласувам за Райна. Най-вероятно:

 

1.Гасне пламък

2.Ти ме лъжеш най-добре

3.Хиляди жени/ Агресия

 

 

Ще помоля да не ме цитират за пристрастие! 96% ще гласуват като мен.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласувах за "Луда по тебе", "Шампанско и сълзи" и "Дяволско желание", "Бяла роза", "От извора" и "Белите манастири". Надявам се да не пренебрегнат Камелия, защото не е във фирмата, би било глупаво. Ще бъде много яко, ако пак направят юбилеен концерт!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако наистина се гледат последните 10 години и песните, които са подходящи за емблематични по периоди, аз лично посочих тези три:

 

Преслава - Лъжа е (през периода 2005-2007 хитовете са страшно много, но смятам, че тази песен с различното си звучене и изпълнение е като ярък пример за песен от този период)

Милко Калайджиев - За да те забравя (определяща за периода 2008-2011, даде начало на вълната такива песни, наистина огромен хит, който се знае масово)

Галена и Фики - Кой (тук ми беше по-трудно да избера. Знаем какво е положението от 2011 насам, но смятам, че тази песен най-ярко се отличава за този период)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спазвайки правилото 2005-2015:

 

1. Трио БИК - Палатка

2. Галена - Знам диагнозата

3. Преслава - Не съм ангел

 

1. Здравко Мандаджиев - Сред село хоро играят

2. Цветелина Янева - Неда ходи

3. Цветелина Янева - Незефинка болна лежи

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно значи... :mf_surrender: Не вярвам в обективността на класацията. Последните 10 години имаше хубави песни и безспорни хитове, но защо трябва да се ограничават само с тях? Нищо ли не означават песните от първите 15 години? Песните, които ги изградиха като име? Глупаво ще и да не включат песни на Камелия, Рени, Весела, Цветелина и т.н. самопродуциращи се вече или неактивно действащи изпълнители, но явно заради това са сложили ограничение. Да, може да не са се разделили с най-добри чувства с горепосочените, но все пак те са част от историята на фирмата, творяха в най-пиковите години на жанра, поставиха добра основа за сегашните "чекнежи" и оставиха следа в българския поп-фолк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поп-фолк:

1. Ивана - Празник всеки ден

2. Преслава - Лъжа е

3. Милко Калайджиев - За да те забравя

 

Фолор:

1. Силвия - Закъсняла прошка

2. Райна - Послание

3. Джена - Песен за Даме Войвода

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Джена - Да те бях ранила

2. Ивана - Ние сме номер едно

3. Преслава - Лъжа е

 

1. Славка Калчева - Бяла роза

2. Цветелина Янева - Незефинка болна легнала

3. Джена - Песен за Даме войвода


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

1.Андреа - Докрай

2.Галена и Фики - Боже прости

3.Андреа - Най-добрата

 

1.Галена и Борис Дали - Чудна сватба

2.Славка Калчева - White rose

3.Галена - Точно никога.

 

бъзикам се, тъпако

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...