Jump to content



Online: Джена - Спри да ми досаждаш


Препоръчани коментари

  • Отговори 91
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Само на мен ли ми изглежда като шизофрения това сам да изричаш името си? :1000 (29): Галин трябваше да се включи в песента, но нищо, чакам дуета.

След няколко слушания песента е убиец, ще гърми здраво в дискотеките. :1000 (34): :1000 (34): :1000 (34): И клипа е много як, на бюрото Джена много радва, най-накрая хубави визии. :1000 (29):

 

П.П. Заглавието трябваше да си остане "Разни хора, разни диагнози".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздравления, че е решила да смени звученето, но на първо слушане ми е странна песента... Кои са авторите?

Оцко и Мариета, клип - режисьора на Галинчо

 

 

 

 

Страхотен проект, браво на Дженааа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Учудвам се, че толкова хора смятат че ще е мега хит. На мен ми звучи много немелодична и странна и ме съмнява, но се надявам да й се получи - проектът е нещо различно и качествено за Джена. Клипът мнооого ме радва, визиите са супер сладки и за мен най-добрите в кариерата на Джена. Таргета определено са 14 - 18 години, но няма лошо :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първата ми реакция:

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Али Ръза е пуснал дъщеря си в университет?!

 

Отново текст от събрани статуси от фейсбук, отново "аман аман ааааамааанн ъъъъммм", отново кичозна визия.

 

Баси и инфантилната песен и клип, по-зле и от Райна. На Галин, Кристиана, Хуанг може и а им отива този тип песни и визия, но Джена за пореден път доказва колко е неадекватна и защо не печели така жадуваният приз за Певица на годината!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първата ми реакция:

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Али Ръза е пуснал дъщеря си в университет?!

 

Отново текст от събрани статуси от фейсбук, отново "аман аман ааааамааанн ъъъъммм", отново кичозна визия.

 

Баси и инфантилната песен и клип, по-зле и от Райна. На Галин, Кристиана, Хуанг може и а им отива този тип песни и визия, но Джена за пореден път доказва колко е неадекватна и защо не печели така жадуваният приз за Певица на годината!

 

:roll1:

 

Моля ти се, виж ти кого харесваш и слушаш ...


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена е скандална, не съм очаквал такава песен, не е лоша, но определено е далеч от последните й проекти. Браво, че опитва, време й беше, но някак след "Плаче се за мъже" и "Да ти се доказвам" това ми стои несериозно. Но й желая успех! Видеото е много чалгарско обаче...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие наистина не знаете какво искате.До "Да ти се доказвам" ревахте, че пуска едни и същи песни с едни и съща тематика на текстовете.Сега пуска нещо по-леко като текст и по-различно - пак зле. :mf_surrender: Неадекватна била...

Link to comment
Сподели в други сайтове

За първи път от много време на сам ми харесва песен на Джена. Текста е много як, не е пълен с клишета, което е рядкост вече.

 

М\д Джена по принцип пее за сериозни неща, но според мен няма нищо лошо да разнообразява с по леки песни като тази от време на време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много зарибява след 2-3 слушания, според мен ще е много голям хит. Точно така се прави- без снимки и новини 2 месеца преди излизането.

Иначе визията й отново е покъртителна, но поне този път няма пера, латекс и ръкавици до раменете,и на това сме доволни, само да не изкарва перата отново. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

3 пъти я пуснах и исках да я харесам, ама не мога. Какъв е този афинитет към тийнейджърското и тийнейджърите като цяло нейното не го разбирам :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Адската песен. Като видях, че Джена има нова песен, мислех дори да не я пускам - очаквах някаква драма, в която тя увива пак колко е недооценена, но как обича някого си.... :3fdb8960598fa63e:

Може би точно, защото е различна от последните й 100 песни, много ми допадна. Свежо, леко, надъхващо и купонджийско парче. Браво на Джена.!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена е човека в момента, това е ясно от към музика и песни!!! Обаче клипа защо пак толкова зле, не ми се гледа направо - противен е... Достатъчно кинта е изкарала вече да вдигне малко нивото... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето това е различно и едновременно ХИТОВО, класи над прехвалените песни на Преслава и Константин. И пример как се правят рекордни гледания и рейтинг без дуети и feat. Браво на Джена, знам, че няма как да ме разочарова, а тоя път дори и клипът е на ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рядко съм чувал до толкова песен да не е в синхрон с изпълнителския стил.. Слаб проект, според мен.

Не знам какви лафове имате предвид, текстът е супер посредствен според мен, без интересни фрази и думи. Мисля, че са малко прехвалени текстовете на Джена.

Музиката наистина е различна от нейния стил, някак не си отива с кантото :D

В клипът ми изглежда комично и нелепо на моменти.. Не знам как се е съгласила да се снима с такива визии, но тя по принцип има странен вкус. Дано следващия проект е по-добре.


Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...