Jump to content



Online: Константин ft. Десислава - Болка в минути


Препоръчани коментари

  • Отговори 107
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Чакай да видим на Фики ..

 

Няма какво да го гледам Фикрет, чистокръвен комерсиален изпълнител! С неговия глас, не мисля, че ще му се получи хубава балада, чухме вече как изпя "Зайди, зайди" :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма какво да го гледам Фикрет, чистокръвен комерсиален изпълнител! С неговия глас, не мисля, че ще му се получи хубава балада, чухме вече как изпя "Зайди, зайди" :mf_surrender:

 

И кво, как я изпя? Супер въздействащо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

въздействащо за тебе.... (реве като мечка при пълнолуние) за мен въздействащи изпълнения на тая песен са тези:

 

 

 

 

 

 

 

И тези са, но на Фики изпълнението не беше въздействащо само за мен, повярвай ми. Всички по седалките тогава коментираха как си е защитил наградата и колко добре е изпял песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубава песен. Просто нямам забележка. Частта на ДесиСлава е страхотна, но е малко като закърпена. Личи си, че е от друга песен взета.

НО видеото не ми харесва. Интимността и близостта, която вероятно е искал да покаже режисьора не се виждат, защото се демонстрират мускули, цици и пози.Всичко е изкуствено и превзето. Ако участваха актьори , а не някакви фитнес модели щеше да изглежда чувствено и истинско. Крайно време е изпълнителите да започнат да снимат истински актьори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна е песента!

Партията на Деси Слава е взета от "Не мога да губя". Но самата песен е супер.

 

След "..феновете на Преслава са най-лошите" в интервюто в Открит микрофон, след големия хейт, който удариха под "Не го прави" ,

анкетата тук "Деси Слава или Камелия ,

сега да не следва "Деси Слава или Анелия пеят по-добре" :laughing: :laughing:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой изобщо знаел ли е, че Деси ще участва в песента на Коцзо, че на мен ми дойде като гръм от ясно небе?

 

Тази жена направо ме побърква с гласи си, ей! :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой изобщо знаел ли е, че Деси ще участва в песента на Коцзо, че на мен ми дойде като гръм от ясно небе?

 

Тази жена направо ме побърква с гласи си, ей! :1000 (33):

 

Константин беше споменал, че готви балада с участието на изпълнителка в него, но не бяха казали, че е тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единственото нещо, което ме притеснява в проекта е клипът и по-скоро мъжът и жената. Тия чалгари как пък един път не заложиха на естественото майна... Толкова ли не могат да вземат едно нормално добре изглежащо момче и едно естествено изглеждащо момиче, а трябва да вземат анаболен мутряга и нацапотена кифла?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Финалът с "От Господ тееееееб" е жесток :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: чак ме е яд, че Деса ще пусне балада в края на годината.....И на тази в клипа баджаците са по-големи, да бяха снимали Деса :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Константин определено знае как да изненадва! Този човек слаба балада май няма, но не съм и очаквал да изневери на стилът си - браво за песента! Парчето е на Николай Пашев, текста на Анастасия отново е на прекалено високо ниво, най-добра е!

Най-любимата ми част в песента е включването на Десислава, страшно въздействащо, това пък ако беше нейна балада, още повече да ми е харесала.

Клипът, учудващо за Константин е доста, доста добър. Силен проект, без забележка!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много истинска песен - текст, изпълнение, музика ..... дори клипа е въздействащ, някак си ...

Просто няма за какво да се хване човек. Страашно силна балада, точно такива ударни балади ги обожавам, евала.

А включването на Деси Слава е един път!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво, браво, страхотна е песента! И клипът е много ефектен! Много добър проект от Константин. Частта на Десислава също много ми харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единственото нещо, което ме притеснява в проекта е клипът и по-скоро мъжът и жената. Тия чалгари как пък един път не заложиха на естественото майна... Толкова ли не могат да вземат едно нормално добре изглежащо момче и едно естествено изглеждащо момиче, а трябва да вземат анаболен мутряга и нацапотена кифла?

Аз се чудя дали тия кадри изобщо са снимани от режисьора... Нали знаеш, че по принцип могат да се купят готови кадри от разни сайтове (Люси мисля, че е говорил за това, оттам знам) и да се добавят в съответния клип. Та си мисля, че тези кадри с мъжа и жената не са снимани тука, не знам защо. Иначе на мен ми харесват де, доста добре се допълват с останалата част от видеото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша песента, но изпълнението не ми харесва, включването на Десислава в края е приятно, в припева имам чувството, че пее Цветелина Янева.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що да не са снимани тук? Да не би да има нещо толкова уникално в тях. Плюс това само, като видиш нацепения батка - може да се сетиш, че е маде ин Булгария. :mf_surrender:

Дори и да не са актьори - да спрат да снимат цицорести с големи джуки и нацепени химисти - кой им каза, че е красиво това? Все пак ще се гледа от обикновени хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт.

И тези са, но на Фики изпълнението не беше въздействащо само за мен, повярвай ми. Всички по седалките тогава коментираха как си е защитил наградата и колко добре е изпял песента.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги съм казвал, че Константин като реши, си го бива. Като пусне такъв тип песен, няма равен. Забравям всичките му простотии и лиготии. Тази, "Четири стени" и "Като сън" ми стават ТОП3. Дано прави повече такива - интересна музика, интересен текст, семпло, но много въздействащо видео.

Десислава - много неочаквано и прекрасно. Много емоция.


Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали има някакъв критерий едно произведение да се нарече балада, но това си е по-скоро умерена песен, което е супер. Не е казано, че баладата трябва да е умряла мелодия без избухвация ;д Убиец е песента, просто евала, и клипа е супер!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъвто ще да е Коцето, мен не ме интересува.Няма Фики, няма Галин.Това е единственият изпълнител в Пайнер, мъж, който може да направи най-яката или тъпа лиготия и същевременно най-красивата балада.

Всичко е перфектно!Първия път като си пуснах песента настръхнах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам думи! Константин ми е противен, но песента е убиец, а включването на ДесиСлава определено е попадение. Браво, браво, браво! Текста е един път...
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...