Jump to content



Деси Слава или Камелия?


Деси Слава или Камелия?  

223 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Ако вие сега разбирате, че Деси Слава има повече фенове от Камелия, добре тогава, радвайте се. :1000 (29): На нас ни е известно това, знаем си го. Както и вие знаете, че качат ли се и двете на сцената, хората се кефят повече на Камелия, независимо до каква степен пеенето на Деса прилича на пълничка афроамериканка от църковен хор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако вие сега разбирате, че Деси Слава има повече фенове от Камелия, добре тогава, радвайте се. :1000 (29): На нас ни е известно това, знаем си го. Както и вие знаете, че качат ли се и двете на сцената, хората се кефят повече на Камелия, независимо до каква степен пеенето на Деса прилича на пълничка афроамериканка от църковен хор.

Ти може да го знаеш, но чича ти Фокс не го.....а за всичко е виновна пропагандата, забравих :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен и двете пък си изглеждат доста добре за възрастта.

 

Между другото не разбирам тази ваша нужда все да съпоставяте разни изпълнители и да ги вкарвате в някаква измислена война. Вместо да сипете жлъч по форумите защо не вземете да излезете на раходка? Времето е много готино днес.

 

Фокси, някаква информация от кухнята имаш ли за нови проекти от Кама?

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахах той горкия днес ще е още по- тъжен.Кама окончателно аут от Планета .Фен я очаква.А толкова се пъна.....че видиш ли всичката й наред хаххаха

 

Аз лично се надявам махането на "Престъпно е" и "Само за минута" да не означава, че Камелия няма да бъде пускана по Планета... Не ми се иска да си остане само с премиерата в крайно не-популярния YouTube канал и... ФЕН. :D С опцията за Балканика.

Може пък да са се договорили за ротация, като правата да са си изцяло на Камелия. Както Таня Боева прави.

 

Анкетата иначе е направо шокираща- дори и аз не съм очаквал, че Десислава би могла да има чаааак такава преднина пред Камелия. :D

 

Но въпросът навярно трябваше да е "Деси Слава, Камелия, Глория или Ивана?", за да е още по-забавно. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но въпросът навярно трябваше да е "Деси Слава, Камелия, Глория или Ивана?", за да е още по-забавно. :D

Ще има отделна за Глория и Ивана и победителката ще излезе срещу Деса :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не само да изтрият клиповете на Камелия от канала, но да не й разрешат да ги качи в нейн, ще е голямо шоу... :1000 (29): И май така ще стане...

 

По принцип няма как да не можеш да качиш нещо, което си е лично твое.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И каква файда да я въртят по ТВ като няма да й качват клиповете в канала? Ще прокопса колкото Таня Боева...

Ще си бъдат в нейния канал, за да си печели от тях като собственик. Много ти е грешно мисленето с тия канали. Всеки изпълнител трябва да си има свой, както е в чужбина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е новите клипове да си ги качва къде желае, но старите няма как да са в нейн личен канал - всичките й видеа са на Пайнер, явно само Престъпно е не е.

Днес това изказване къде е пуснала е супер смешно - какво се заяжда за Само за минута и Престъпно е, при положение, че е в мега батака от към продукцията, над която има права,освен песничките си за участия - нито видеоклиповете си ще може да качва, нито ще може да си издаде диск с бест... За мен се прецака доста Камчето и това е от високото й его.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е новите клипове да си ги качва къде желае, но старите няма как да са в нейн личен канал - всичките й видеа са на Пайнер, явно само Престъпно е не е.

Днес това изказване къде е пуснала е супер смешно - какво се заяжда за Само за минута и Престъпно е, при положение, че е в мега батака от към продукцията, над която има права,освен песничките си за участия - нито видеоклиповете си ще може да качва, нито ще може да си издаде диск с бест... За мен се прецака доста Камчето и това е от високото й его.

Камелия притежава правата на песните си, защото за издаването на "Проект 13" си плати всичко. Някои бяха кавъри, други бяха минали 10-годишна давност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е новите клипове да си ги качва къде желае, но старите няма как да са в нейн личен канал - всичките й видеа са на Пайнер, явно само Престъпно е не е.

Днес това изказване къде е пуснала е супер смешно - какво се заяжда за Само за минута и Престъпно е, при положение, че е в мега батака от към продукцията, над която има права,освен песничките си за участия - нито видеоклиповете си ще може да качва, нито ще може да си издаде диск с бест... За мен се прецака доста Камчето и това е от високото й его.

 

Кое по-точно е смешно, като след 2002 година тя си е продуцент на музиката и клиповете? На Кама не и трябва бест диск, тя си има - "Проект 13".....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...