Jump to content



Деси Слава или Камелия?


Деси Слава или Камелия?  

223 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Човеко , това не променя фактите които са на лице -Камелия има безброй успешни хитове пяти по турнета и концерти , Деса има 1 провал на единственото турне на което е ходила . Като оставим това на страна поведението ви е меко казано потресаюш , целия форум ви се смее че сте на ниво Сенужката , а специално ти пък се изложи като кфла ...

Оценките и анализите на личностни качества от непознати във форума не ме вълнуват, Сашо, ако ще не да се смее ами хоро да играе, нека се развива ;)

Понеже Фокс-пропагандата не сработва и Деса убедително води аз не съм виновен. През всички тези години Деса е била по-харесваната и по-масово одобряваната, било то с хит или без хит. Никой не е изкарал от нас Деса безгрешна и идеална. Наистина е мъка да го караш през просото, да разчиташ на пропаганда, да си куфеят на хитовете на конкуренцията и пак да си по-харесван и предпочитан, шанс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така пишеха медиите едно време..... тя не си позволява текстове като "Ах, банана!"

 

7991341V.jpg

 

И конкурентка и бе Кати, а не Деса! :1000 (19):

 

7991354R.jpg

 

 

Ето ти и с албума на Деса. :roll1: Иначе по света хората, които продават най-много са най-добри и би трябвало да взимат "Грами"-тата. В България обаче....

7991818j.jpg

 

 

Оценките и анализите на личностни качества от непознати във форума не ме вълнуват, Сашо, ако ще не да се смее ами хоро да играе, нека се развива ;)

Понеже Фокс-пропагандата не сработва и Деса убедително води аз не съм виновен. През всички тези години Деса е била по-харесваната и по-масово одобряваната, било то с хит или без хит. Никой не е изкарал от нас Деса безгрешна и идеална. Наистина е мъка да го караш през просото, да разчиташ на пропаганда, да си куфеят на хитовете на конкуренцията и пак да си по-харесван и предпочитан, шанс.

 

Напротив, извадих архив, който да направи постът ти максимално смешен. Това, че тролите с оня другия, за да минават страниците не значи, че ще мине. :1000 (19):

 

Никой не казва, че Деса е идеална или безгрешна, а само, че Камелия винаги е била по-хитова от нея. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оценките и анализите на личностни качества от непознати във форума не ме вълнуват, Сашо, ако ще не да се смее ами хоро да играе, нека се развива ;)

Понеже Фокс-пропагандата не сработва и Деса убедително води аз не съм виновен. През всички тези години Деса е била по-харесваната и по-масово одобряваната, било то с хит или без хит. Никой не е изкарал от нас Деса безгрешна и идеална. Наистина е мъка да го караш през просото, да разчиташ на пропаганда, да си куфеят на хитовете на конкуренцията и пак да си по-харесван и предпочитан, шанс.

Не ми говори за пропаганда и кое те интересува , че при всеки скандал си от първите дето тръгваш да пишеш лични съобщения и да се плюнчиш , моля ти се .... ебахти инфантилните поведения , ден и нощ ти и 2те сенужки ръсите едно и също , не знам как не се усещаш ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Сашко,като не ти харесва, че е едно и също ,що ти си първи в отговорите.Явно те.

И сори,ама като няма как да защитиш себе си почваш да намесваш майки бащи и тн.

Никой не е виновен на майка ти ,че работи нощна смяна(знаеш къде ) и няма време да те възпитава и че си чистил кенефи в Испания и затова си злобно човече.

Като не ти се чете едно и също -разкарай се

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не казва, че Деса е идеална или безгрешна, а само, че Камелия винаги е била по-хитова от нея. :girl_witch:

Като гледам резултатите от анкетата на хората не им пречи ;)

Щом за Деса е било пропаганда, то и за Кама може да е същото с хипер-продажбите, все пак и за нея е трябвало да има награди и четки :whistling:

Първият скан с продажбите е от преди Ези-тура, вторият е в периода преди да стане хит Мъжете. Дай скан и на 12-те седмици на Мъжете в Хит фолк 30 ;)

А статията може да е и поръчкова на Кама например, нали си по теорията на конспирацията :D

 

Не ми говори за пропаганда и кое те интересува , че при всеки скандал си от първите дето тръгваш да пишеш лични съобщения и да се плюнчиш , моля ти се .... ебахти инфантилните поведения , ден и нощ ти и 2те сенужки ръсите едно и също , не знам как не се усещаш ...

Не ме интересува, казах! Има опция да си ограничиш виждането на постове от определени потребители, използвай я като ти пречи нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Сашко,като не ти харесва, че е едно и също ,що ти си първи в отговорите.Явно те.

И сори,ама като няма как да защитиш себе си почваш да намесваш майки бащи и тн.

Никой не е виновен на майка ти ,че работи нощна смяна(знаеш къде ) и няма време да те възпитава и че си чистил кенефи в Испания и затова си злобно човече.

Като не ти се чете едно и също -разкарай се

Еми в Испания вие с майка ти като миете БГ кенефите по-добре ли сте ? ЛУХЧЕ ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам резултатите от анкетата на хората не им пречи ;)

Щом за Деса е било пропаганда, то и за Кама може да е същото с хипер-продажбите, все пак и за нея е трябвало да има награди и четки :whistling:

Първият скан с продажбите е от преди Ези-тура, вторият е в периода преди да стане хит Мъжете. Дай скан и на 12-те седмици на Мъжете в Хит фолк 30 ;)

А статията може да е и поръчкова на Кама например, нали си по теорията на конспирацията :D

Не ме интересува, казах! Има опция да си ограничиш виждането на постове от определени потребители, използвай я като ти пречи нещо.

А има ли опция да си огранича и лс с които ме занимаваш редовно ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам от колко години имам регистрация в този форум, но колкото и пъти да вляза чета едно и също и то защото няколко души се връзват на глупостите на Фокси.

Съвсем просто стоят нещата- и двете имат фенове, и двете са харесвани, и двете имат хитове, добри проекти и тн.

Аз категорично гласувам за ДесиСлава, просто тя е моят тип изпълнител.Харесвам гласа й, харесвам какпеер на живо и не дразни ухото ми, харесвам повече нейните песни, нейната визия, нейното поведение.Липсва й тренинга на голямата сцена, което е единствения плюс за мен за Камелия.

Фокси и разни други хора вече толкова години се занимават с една и съща тема, но от 2002г. мина доооста време, може би е време да преживеете как седят нещата.Певица на годината винаги се е давала на тази с най-много фенове и която е най-харесвана, за да не стават нещата като с Галена през която там година беше. Да не говорим, че ДесиСлава през въпросната година работи здраво и беше категоричната любимка.

Та, големи хора сте, но тези спорове тук са много на ниско ниво ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахах все едно да се сравнява последен модел BMW със жигула... :mf_surrender: Камелия е недостойна да стои до Деси Слава, дори само в анкета....

 

 

 

Обаче не е честно спрямо Фокси и Кама.. :mf_surrender: Толкова години хранят Деса и изведнъж се случва така, че Деси Слава става едно от най-актуалните и въртяни лица, пръсна с клипове и медийно присъствие, а Камелия е изгонена от същата фирма и няма песни и продукция с месеци, вече години, а интереса към нея е нулев и от фенове и от медии...Ужасно нечестно!! ХАХАХАХ :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъжно, някакви вече баласури за женене тръгнали да си правят анкети, а като ги острелях със сканове от едно време и сравненията днес, тролят като луди, че да минават страниците и да не четат хората истината за Деса. Ето сега си пуснах и скапаното и интервю в Сигнал+. Кокошката проста опитва да се изтъкне на гърба на Галена така, както едно време го правеше на гърба на Кама. Едва ли не излезе, че Гальо още и имал мерак, та накарал Галена да направи дует с нея. :1000 (10): Тая Деса въобще не е излизала от тъпият филм, в който се е вкарала едно време. Толкова прилича на лицемерката Кали, когато тя се върна в Пайнер, че няма накъде. И оная с 3-те деца от 3-ма различни мъже в първото интервю при подписването с Пайнер говореше, че нейн бил най-продавания албум в чалгата. И като и показаха справката в Пайнер, вече не се обади. Вечни комплексарки са и двете. Едно време Кама ги газеше, днес е същата работа и те така.... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъжно, някакви вече баласури за женене тръгнали да си правят анкети, а като ги острелях със сканове от едно време и сравненията днес, тролят като луди, че да минават страниците и да не четат хората истината за Деса. Ето сега си пуснах и скапаното и интервю в Сигнал+. Кокошката проста опитва да се изтъкне на гърба на Галена така, както едно време го правеше на гърба на Кама. Едва ли не излезе, че Гальо още и имал мерак, та накарал Галена да направи дует с нея. :1000 (10): Тая Деса въобще не е излизала от тъпият филм, в който се е вкарала едно време. Толкова прилича на лицемерката Кали, когато тя се върна в Пайнер, че няма накъде. И оная с 3-те деца от 3-ма различни мъже в първото интервю при подписването с Пайнер говореше, че нейн бил най-продавания албум в чалгата. И като и показаха справката в Пайнер, вече не се обади. Вечни комплексарки са и двете. Едно време Кама ги газеше, днес е същата работа и те така.... :1000 (19):

52:25 Коя е сгазената? Някой не виждат числата и те така... :1000 (29):

 

Някой явно не е гледал интервюто на Галена в Папараци, където каза, че Галин си е поръчал песента да е за него...ама нямало да го огрее :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксе, не съм съгласен кой за кого се хваща. Точно Жалена още като е надушила, че Деса се връща и веднага я заплюва за дует. Иска да се хване с голямо име, че 3-4 месеца без продукция и кариерата й ще е тотално забравена. Гидорията в момента, в който забави темпо, вече ще е аут. Защото хората свикнаха да са омагьосани от ежедневните й клипчета, чекнежи, снимки, фотосесии, класации - баламосвания с една дума. И когато това свърши, защото то ще свърши един ден, Жалена ще е по-забравена и от Полина.
Link to comment
Сподели в други сайтове

52:25 Коя е сгазената? Някой не виждат числата и те така... :1000 (29):

 

Някой явно не е гледал интервюто на Галена в Папараци, където каза, че Галин си е поръчал песента да е за него...ама нямало да го огрее :1000 (29):

 

Гледали сме го, но трябва акъл, за да схванеш какво ти каза Галена, а не да си интерпретираш по супер тъп начин фактите, променяйки същността им.

 

 

Фоксе, не съм съгласен кой за кого се хваща. Точно Жалена още като е надушила, че Деса се връща и веднага я заплюва за дует. Иска да се хване с голямо име, че 3-4 месеца без продукция и кариерата й ще е тотално забравена. Гидорията в момента, в който забави темпо, вече ще е аут. Защото хората свикнаха да са омагьосани от ежедневните й клипчета, чекнежи, снимки, фотосесии, класации - баламосвания с една дума. И когато това свърши, защото то ще свърши един ден, Жалена ще е по-забравена и от Полина.

 

Дори и така да е, а аз знам, че не е, крайният резултат ще е, че Деса ще намаже, а не Галена. Такава е ситуацията в момента. Галена е добре, а Деса зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ФОксе, просто признай, че мнооооого те е яд, че нещата не се развиха както ти си мечтаеше и сега се чудиш какво да напишеш? :mf_surrender: Къде са на Камелия албумите за 2014 година, който уж издаваше, къде са двата сингъла, които щеше да пуска през Януари??? Вече сме Април??? :mf_surrender:

 

Защо като Кама според тебе е такава легенда, няма желаещи за канала й в тубата,защо никой не гледаше, "Престъпно е"? Защо, защо, защо? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ФОксе, просто признай, че мнооооого те е яд, че нещата не се развиха както ти си мечтаеше и сега се чудиш какво да напишеш? :mf_surrender: Къде са на Камелия албумите за 2014 година, който уж издаваше, къде са двата сингъла, които щеше да пуска през Януари??? Вече сме Април??? :mf_surrender: Защо като Кама според тебе е такава легенда, няма желаещи за канала й в тубата,защо никой не гледаше, "Престъпно е"? Защо, защо, защо? :mf_surrender:

 

И какво като не е пуснала някаква песен еди кога си? Пак има участия колкото Деса, че и повече без Пайнер. Торкова сте жалки в този форум, че няма накъде. И като пусне песни ти къде ще бъдеш? Кой ти е казал, че всеки път ще пуска нещо, което не е чалга, като "Престъпно е"? Кой ти е казал, че клиповете и ще бъдат в канала на Пайнер, където хора на заплата ръчкат за фалшив трафик и трият реален такъв? Това, че Камелия си мълчи, щото не може да го докаже и посочи хората не значи, че не се случва и в дъното не са същите фактори, които бяха супер засегнати от повдигането от нея на темата за фалшивия трафик? Така като сте повечко време тук няма ли да се сетите, че ви знам и кътните зъби и няма къде да ми се открехвате? Да взема след всеки ваш пост да ви пускал скановете от 2000 година и от фейсбука на двете днес ли, за да има очевидни факти за разбиване на заблудите? И Камелия ли се бута за дует с Галена или Деса, щото не може сама?

Link to comment
Сподели в други сайтове

участията и намалят с всеки месец,недей лъга...отива на зле и тя го вижда!

 

Участията и до днес са 5, а месеца не е свършил и има още 12 дни. А Деса е със 7 до края и нищо друго не излиза. Кама работеше януари, а Деса не....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...