Jump to content



Деси Слава или Камелия?


Деси Слава или Камелия?  

223 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Като направи кавър на албански хит с албански изпълнител и я качат в албански канал.

 

и ако все пак хората харесат пеенето й, а не предпочетат да си слушат само албанския оригинален хит, на албанеца с албанката, в албанския канал

Link to comment
Сподели в други сайтове

В спор за Десислава-Камелия си е направо нелепо да се говори как "Пусни го пак" била станала хит само заради оригинала. :D Все едно пък някои от най-големите хитове на Камелия не са били кавъри на успешни оригинали... и тук по-специално наблягам на "Луда по тебе".

"Пусни го пак" показва какво значи мега успешен кавър за по-новите времена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В спор за Десислава-Камелия си е направо нелепо да се говори как "Пусни го пак" била станала хит само заради оригинала. :D Все едно пък някои от най-големите хитове на Камелия не са били кавъри на успешни оригинали... и тук по-специално наблягам на "Луда по тебе".

"Пусни го пак" показва какво значи мега успешен кавър за по-новите времена.

 

Не говорим за хит. Говорим за гледанията, защото голяма част от тях не са български!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не говорим за хит. Говорим за гледанията, защото голяма част от тях не са български!

Именно. Оригинала е помогнал на песента да стане хит и извън България, което обяснява всичките тези милиони. Но и кавърът е не по-малко силен. А аз онова сравнение с ретро кавърите го направих не само заради разговора от днес, а и защото поначало дори и фенове на Камелия подценяват "Пусни го пак", понеже била кавър на наложен хит... А междувременно "Луда по тебе" е съвсем същото... :roll1:

 

А аз всъщност дори и не съм кой знае какъв любител на "Пусни го пак", да не говорим че предпочитам Десислава да прави авторски песни- показвала е колко е добра и в тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Избрах Деса, щото е ПЕВИЦА.

Но и тя има има много гафове - това с оригването е едно на ръка. И тя има голи снимки. Поне не са гнусни като на Кама с дистанционно...

От другата страна е Кама с по-големи хитове. Но не я взимам насериозно. Никаква певица не е... тя е шоузвезда.

Деса има повече концертни изяви - сикрет концерти, участия в турнета на Комиците...и др.

Кама има повече шоу опит - водеща, миска, водеща...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава харесвам от 2002 година. В най-хубавите години на фолка беше новатор и разчупваше стереотипа. Влюбих се в гласът й, както и амбицията да прави разнообразна музика. Никога никоя фолкпевица не би ми я изместила от първото място, колкото и в последните години да има неща, които изобщо не одобрявам и смятам за грешка.

Камелия харесвах преди Десислава, тогава бях прекалено малък да мисля коя какичка как пее.. Постепенно започнах изобщо да не отразявам Камелия. Дори ми стана антипатична по някакви причини. В настоящето - харесвам много често мнението й по разни въпроси, харесвам и няколко песни през годините. Но това, че пее на живо и феновете й се тупат в гърдите.. какво значение има всъщност? Важното е как пееш, не колко. Аз слушам предимно студийни записи вкъщи, много по-рядко на живо. Фактите са, че Десислава е единствената, на която настръхвам и от студио, и от бързи и весели песни дори.

А в крайна сметка не виждам абсолютно никакъв смисъл от темата.. Хейт срещу едната, хейт срещу другата.. а те в прекрасни отношения.


Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава [81] [69.83 %]

Kамелия [35] [30.17 %]

 

Голям автогол е тази анкета. Защото тя ще стои тук с месеци, а като влязат да цъкнат в нея и тези, които рядко влизат тук пък хептен няма да ви хареса резултата. Толкова пораженчески изглеждате с тези съмнения още на 2-та страница с коментари под анкетата, че дори е излишно да ви бъзикам за това.
:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

А на Камелия агитката си е около 15-20 души без периферията.

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам желание да ви чета глупостите и да влизам в спорове.

Гласувах за Деси Слава - талантлива е, красива е, има качествени песни, глуповата е, но пък е забавна и не философства по интервюта....

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам желание да ви чета глупостите и да влизам в спорове.

Гласувах за Деси Слава - талантлива е, красива е, има качествени песни, глуповата е, но пък е забавна и не философства по интервюта....

 

Разбира се, че си гласувала за Деси Слава, като не си гледала мъката и на живо на предните страници да изпее собствена песен, която хората не знаят. Да, половината тук гласуваха за Деса, защото си мислят, че ще дразнят Фокс, а другата половина са си просто позьори. В тази връзка да припомня, че това не е само анкета, а тема, в която да си говорим десовите и камелотите. Нещо пак не схванахте кое е първичното - яйцето или кокошката. Темата няма да се затваря, тя ще си стои, за да се разправя аз с десовите и да не пречим на останалите в скандалите.

 

Новините от днес, резултатът тази сутрин е 74 567 : 41 111 за Камелия. Така, че това са реалностите там, където е важно, а не тук, където периферията гласува като гледа първо резултата и се нагажда според ситуацията. И без това предстоят чутовни провали на Деса, мястото където да ги обсъдим е тук в тази тема и мисля, че предстоят чудесни дни, в които да се покаже на хората една стара лъжа - тази за Деси Слава.

 

:1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако тук резултата беше друг,друга песен ще пееш.

Там и аз съм харесал страницата,НО НЕ я предпочитам.

Не вървиш.

МЪКАААА

 

Той там е такъв от 2 години. Даже съм изненадан, че Деса толкова се е засилила. Обикновено интереса е към 20 000....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, би трябвало да знаеш горе-долу как мисля и че не се влияя от другите. Ходила съм на участия и на двете, Деса ми харесва повече. Точка. Няма конспирация, няма заговор срещу Камелия и теб. Не може ли да имам предпочитания и да гласувам спрямо тях в някаква си анкета?

 

 

Иначе не смятам, че предстоят провали за Деса. Оная боза Моето зайче и новата песен получават зверска ротация и по дискотеките набират скорост. Според мен в момента Деса има съвсем реален шанс да се върне на върха, просто й трябват точните песни.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички знаем ако резултатът беше в полза на Камелия какви писания щеше да има.....колко велика анкета, колко реална, колко е на дъното Деса и т.н.

Понеже тук резултатите са плачевни за Камелия (лично аз съм изненадан) и се носят от 9 кладенеца вода...

 

Все пак очаквам новия клип, който е готов и съм сигурен, че са се постарали и ще е хубав, дано и песента е хубава, но като цяло чакам баладата. Кама не е имала отдавна силна балада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Двамата "досови" трола се чувстват задължени, след всеки мой пост да напишат цяло изречение, за да деминстрират активност. Не се косете, винаги сте били прозводни на моите постове. Знам, че не ви харесва статистиката от фейсбук, където ако не сте забелязали Деса има повече почитатели, които видно се интересуват 2 пъти по-малко от нея, за разлика от акитката на Кама. И понеже и това е факт, няма смисъл да ми предполагате какво щеше да се случи, ако в тадзи анкета Камелия водеше. В крайна сметка повечето пишещи тук са като Христина - никога не са стъпвали на учмастие и на двете, но бързат да дават мнение и да изтъкват доводи видиш ли. Е това много го мразя - да пиша с подвластни на пропагандата на лъжата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Двамата "досови" трола се чувстват задължени, след всеки мой пост да напишат цяло изречение, за да деминстрират активност. Не се косете, винаги сте били прозводни на моите постове. Знам, че не ви харесва статистиката от фейсбук, където ако не сте забелязали Деса има повече почитатели, които видно се интересуват 2 пъти по-малко от нея, за разлика от акитката на Кама. И понеже и това е факт, няма смисъл да ми предполагате какво щеше да се случи, ако в тадзи анкета Камелия водеше. В крайна сметка повечето пишещи тук са като Христина - никога не са стъпвали на учмастие и на двете, но бързат да дават мнение и да изтъкват доводи видиш ли. Е това много го мразя - да пиша с подвластни на пропагандата на лъжата.

#бяла престилка :mf_surrender:

 

Във фейса Кама е масово плюта. А коментарите идват даже от тези, които не са харесали страницата, но са видели споделен линк/пик/клип и т.н. и са решили да й сипят... :mf_surrender: Или Вулева харесва страницата на Кама само и само, за да я плюе там :wacko:

 

А по темата: 83:38 :slapin:

Link to comment
Сподели в други сайтове

#бяла престилка :mf_surrender:

 

Във фейса Кама е масово плюта. А коментарите идват даже от тези, които не са харесали страницата, но са видели споделен линк/пик/клип и т.н. и са решили да й сипят... :mf_surrender: Или Вулева харесва страницата на Кама само и само, за да я плюе там :wacko:

 

А по темата: 83:38 :slapin:

 

Във фейса си Камелия не е масово плюта, а масово одобрявана. И това не е от вчера и днес, а от 6 години и цензура няма. Не е събрала 260 000 последователи, само за да я плюят. Виждам, че ти Пламене беше до тук с идеите да ми опонираш и се превръщаш в Лукас 2. Затова разяснение, че пипето ти не е толкова работещо, колкото трябва да е на машинен инженер, уважаемий колега. За онази снимка на 3 март, някакви псевдо-патриоти като теб и подобните ти цъкнаха лайк на страницата и, че да и станат последователи, само за да я наплюят и след това се изнесоха, като бити педерасти махайки лайка. Този процес моментално се отрази на неочаквано порасналият и трафик с 10 000, като след 2 дни тези тролове вече ги нямаше. Ако днес ви пита човек, за какво ходихте да я плюете, няма да отговорите. Но пък зависимостта ви от това, което прави Камелия става сериозна, защото у вас предизвикват паника постоянните обяснения на Деса за всичко, което прави напоследък и очевидно недобрият прием на работата и. Очевидно тя очакваше повече и вече не крие раздразнението си от това. И понеже с тролене за Камелия се опитвате да насочите разговорите в посока различна от постоянните провали на Деса, тази тема е перфектна, за да им обърна аз внимание и да не се измъквате по терлици всеки път.

 

В тази връзка, че е и по темата: - Не забелязвате ли, че целия шоубизнес и се смее на Деса с гъза, за версия "Протест срещу анорексията"? :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Агонизираме ли след вота :D

Отричаме ли форума :D

Друга песен ли щяхме да пеем ако беше обратното :D

Не, добре сме си. :D Кефим се на вота, кефим се на старите и нови хитове на Деса... и си подсвиркваме докато Камелия не пуска нищо, с което реално да я конкурира. :1000 (29):

 

Аз предлагам наистина да почакаме завръщането на Камелия и чак тогава да си говорим коя е 'по'. :D За последните години Деси Слава има поне 3-4 хита, а Камелия има "Само за минута", ако ще го водим нейн. Нека сега да се засили и да видим дали новият й старт ще е поне наполовина толкова силен колкото този на "Не го прави" или Фокси ще трябва да измисля нови конспирационни теории, според които на Деса песента всъщност е тотален провал, а на Камелия е game-changer. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно Деса не е сама в акцията си против анорексията. Половината Пайнер прави същата, ама само Дуеса знае за нея и то го измисли месец след концерта. :1000 (19):

 

Фолк певици друсат телеса на сцената (снимки)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко трябва да си тъп и нагъл, че да си оправдаваш с недадено интервю жалкият вид? Кой ще и повярва, че е заради това? И какво и пречеше да каже 2 думи, за да не я покажат такава, каквато е всъщност - дребна, невзрачна и жалка женица, гонеща средна възраст. И защо това да е унижение? Срамува се от вида в ежедневието ли?

 

ДесиСлава: "Папараци" ме унизиха, защото им отказах интервю!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...