Jump to content



Деси Слава или Камелия?


Деси Слава или Камелия?  

223 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Tогава защо Камелия има повече хора на участията си от ДесиСлава (повечето пъти) и по - голям хонорар ? Защо пее в по - големите столични заведения ? Обясни това, като Деса е супер хитмейкърка, супер звездата, супер мегата, защо Кама е повече от нея като хонорар и хора ?

 

1. Не знаем коя има повече хора на участията си, как ги преброи? Има значение за кое участие говорим, кой ден, коя дискотека и т.н.

 

2.В кои големи заведения? Защото оставам с впечатление, че Камелия е предимно на събори в Монтана и дискотеки по северозапада?

 

3. Къде видя хонорара на Камелия, защото аз такова нещо никъде не съм видял, освен статия в която пишеше, че той е 2500 лв, друго официално нещо НЯМА??!!

 

Изобщо как допуснахте в една тема да се слага ПЕВИЦА като Деси Слава, любимка на цяла България, до бездарен балон като Камелия, която отдавна се спука...сравнявайте Деси СЛава с Преслава, Емилия, Глория, но не и до треторазрядни като Камелия..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, може би си прав. Поздравления за отговора!

 

Мерси, опитвам се да съм обективен и да не изглеждам заслепен от фенство- дори съм казвал, че отдавна не се зачитам за фен на Десислава, а за човек, който я харесва много като изпълнител.

И за да докажа, че не съм хейтър, ще кажа, че все още харесвам и Камелия и спокойно бих признал, че тя е над Десислава, когато наистина е над Десислава. Ето пример- 2010. Ами няма какво да се лъжем- Десислава имаше една доста успешна "Искам те пак", но в общи линии това й беше за цялата година. А Камелия издаде Проект 13 и разби представите за албум, не за първи път. Имаше няколко доста успешни песни, които малко или много бяха хитове, макар и не най-големите в кариерата й. И след това... застина. Не знам какво й стана и защо загуби инерцията си и до ден днешен не може да си я върне. Може би проблемът се корени в личната драма, че не е успяла да си роди дете, което е много жалко. Може би пък прекалено много се отдаде на образа си като водещ и загърби музиката... А може би просто е видяла положението в жанра и компанията, и е решила временно да се отдръпне, надявайки се, че след време ще е по-добре, но уви... конкретно за нея не стана по-добре. Освен че си прибира повече пари де, но според мен й е нужно много повече, за да поддържа блясъка си на голяма звезда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мерси, опитвам се да съм обективен и да не изглеждам заслепен от фенство- дори съм казвал, че отдавна не се зачитам за фен на Десислава, а за човек, който я харесва много като изпълнител.

И за да докажа, че не съм хейтър, ще кажа, че все още харесвам и Камелия и спокойно бих признал, че тя е над Десислава, когато наистина е над Десислава. Ето пример- 2010. Ами няма какво да се лъжем- Десислава имаше една доста успешна "Искам те пак", но в общи линии това й беше за цялата година. А Камелия издаде Проект 13 и разби представите за албум, не за първи път. Имаше няколко доста успешни песни, които малко или много бяха хитове, макар и не най-големите в кариерата й. И след това... застина. Не знам какво й стана и защо загуби инерцията си и до ден днешен не може да си я върне. Може би проблемът се корени в личната драма, че не е успяла да си роди дете, което е много жалко. Може би пък прекалено много се отдаде на образа си като водещ и загърби музиката... А може би просто е видяла положението в жанра и компанията, и е решила временно да се отдръпне, надявайки се, че след време ще е по-добре, но уви... конкретно за нея не стана по-добре. Освен че си прибира повече пари де, но според мен й е нужно много повече, за да поддържа блясъка си на голяма звезда.

 

Айде стига с тая лична драма... тя е на 50 години... по тая логика през цялата й кариера е трябвало да е в дупка, щото няма дете. Освен това е тъпо пак да се вдига тая тема.

 

Според мен има 1 фундаментална и една следствена причина при Кама да не се получават нещата.

Втората я свързвам с това, че загуби обективната си преценка. Очевидно това не е проблем само в нейната глава, но и в т.н "мениджър" в семейството й. Не нацелват достатъчно адекватни песни. Очакванията към Кама са супер високи и тя изобщо не може да ги оправдае. Къде текстът е боза, къде мелодията, къде клипът... все нещо не е наред.

Първо, пуснаха доста скучна песен за първи сингъл след "Пайнер" - "Неповторим". Като текст е трагедия, като музика е постна. Естествено, песента направи половин милион, поради дръзката кампания, която съпътстваше излизането на проекта и заради това, че е първи сингъл след напускането на империята. Поради фактори - видеото беше копирано, песента не беше достатъчно силна и ограничаването на клипа, тази песен тотално се срина за 1 месец. Пуснаха втора песен - "ДАй го двойно". Още като чух заглавието, очаквах точно такъв елементарен текст. МЕлодията е супер яка, но не е достатъчна да изстреля Кама. Като цяло слаб проект, който по всичко личи, че ще стигне до към 120к във ВБОКС и това ще бъде.

 

Имаше един момент, в който аз предупредих, че щом пускат "Неповторим" за пилотен сингъл, то най-вероятно това ще е най-силната песен от въпросния предстоящ албум. Според мен, Кама трябва да изхвърли всичко, записано до момента и да го пусне като пълнеж в албума, но да направи поне 1-2 силни песни. Хитове... иначе, ще е в позицията на Гло и ВАня... Те двете поне получават тук-там по половин-един милион гледания на година-две.

 

Фундаменталната грешка на Кама е това, че допуснаха с Цветин, целите им кампании да се въртят около скандали и нищо друго. Когато Кама мълчи, сякаш няма такъв изпълнител. Видяхме, че без никаква медийна кампания преди премиерата на "Дай го двойно", нещата не се случват. Видяхме също, че тя пуска видео и коментарите във ФБ страницата й са от сорта: "ковра", "ебаси яката пу-ка", "да те чук-м"... Сигурно се питате що има толкова малко коментари под видеото във ФБ - първо, хората не се вълнуват от песента и второ коментират загорели мъже на средна възраст.

 

Жалко е, че като се пусне нещо музикално и никой не казва: "Камелия, ти си уникална певица", а дежурното "изглеждаш чудесно за възрастта си". Добре! Питам, обаче, след 10 години какво ще прави Кама?

 

Забелязах, че сума ти коментари бяха изтрити от ФБ страницата й и затова под видеата няма как да видите реалните интереси на така наречените й фейсбук "фенове". 280 000 души, чийто интереси в огромната си част, са свързани с външността на Вескова...

 

Визията е до време... Та, да! Въпросът е как една певица, чийто основни методи за реклама са били - две цици, ковренско поведение, дистанционни в стил дибидюс и селфита върху капака на кенефа, да се направи така, че някой да заговори за музика... как хората да спрат само да гледат, ами и да слушат?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истината драги мои е, че Камелия вече е към финала на кариерата си. Както и Глория.В смисъл това е последният етап, като станат на 55/60 няма да обикалят клубовете. Каквото са направили до сега, това е:) А то в случая на Камелия не е малко. Има си пенсионен фонд, като всяка една голяма звезда Мадона, Селин Дион, Шер. Те също не могат да нацелят хитове, но имат такива от преди години, които ги хранят. При това такива като Глора и Кама продължава да ги храни 20+ години, къде повече, къде по - малко. Но дори две участия на месец са им сигурни 4 000, които им позволяват да не бъркат в кацата с меда. И за да завърша, 90% от вашите любимки това няма да ги огрее, те не изкарват пари от музика, защото разхода е голям и вече не е 2004. Следователно не може да се спести нищо, е Анелия и Преслава с 20 участия на месец, за две години си купуват апартамент. Нещо което Глория и Камелия отдавна са го минали. Затова и да хейтите и да не хейтите, те ще си останат със ореола на главите им, независимо какво някой от вас ще каже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе какви Шер, Мадона и т,н. Това е България!! Тук имаме различни правила и начини на бизнес!! Тук ако 1 година те няма , хората те забравят!! Ако не се въртиш из медийното пространство, хората пак те забравят за отрицателно време. В нашата страна всичко се консумира супер бързо и модните течения се променят постоянно. Няма да приема това, че последната успешна песен на Камелия е преди повече от 10 години и тя не трябвало да прави повече хитове, защото имала.. :mf_surrender: По тая логика нека всички да спрат да се развиват, защото всички имат стари хитове? Или ще ставаме като естрадата и дует Ритон, който пеят 2 песни цял живот... :mf_surrender: Ненавиждам мързеливите, но въпреки това лаещи като Камелия! Коментарите на Мелето и СГ описват всичко много точно, няма смисъл да се повтарям с тях. За разликата от 2-та фена на Камелия, антифеновете определено се опитват да бъдат обективни.. :mf_surrender:

 

ДА, Камелия имаше доста успешни години, но те бяха доста отдавна и сега е адски много назад от всички...Дори една Емилия има ясна стратегия за кариерата си и повече успехи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе какви Шер, Мадона и т,н. Това е България!! Тук имаме различни правила и начини на бизнес!! Тук ако 1 година те няма , хората те забравят!! Ако не се въртиш из медийното пространство, хората пак те забравят за отрицателно време. В нашата страна всичко се консумира супер бързо и модните течения се променят постоянно. Няма да приема това, че последната успешна песен на Камелия е преди повече от 10 години и тя не трябвало да прави повече хитове, защото имала.. :mf_surrender: По тая логика нека всички да спрат да се развиват, защото всички имат стари хитове? Или ще ставаме като естрадата и дует Ритон, който пеят 2 песни цял живот... :mf_surrender: Ненавиждам мързеливите, но въпреки това лаещи като Камелия! Коментарите на Мелето и СГ описват всичко много точно, няма смисъл да се повтарям с тях. За разликата от 2-та фена на Камелия, антифеновете определено се опитват да бъдат обективни.. :mf_surrender:

 

ДА, Камелия имаше доста успешни години, но те бяха доста отдавна и сега е адски много назад от всички...Дори една Емилия има ясна стратегия за кариерата си и повече успехи.

Ти специално си най - обективен винаги. Естествено, че има общо между България и света. Ние сме отражение на случващото се там, нашата индустрия се моделира по тяхната. Но ти нали си експерт и ги разбираш нещата. Камелия не пее две песни цял живот. До преди няколко години си пееше актуалните песни. А забелязвам как подминаваш факта, че и ДесиСлава на 70% си пее старите песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе годината не е особено успешна за Камелия, и нещо наистина не успява да изравни кокошарника със земята, както беше редно, фактите са си факти. Това обаче далеч не означава, че без въпросния димитровградски "мополист" вече е свършила и за нищо не става. Дори напротив, за самата нея си е супер успешно - има си участията по кръчмотеки и по-важните по градските празници, двете и песни може и да не са върха, ама никак не са лоши, да не говорим че са на светлинни години пред разни еднодневки с милиони гледания в туби и обявени са супер мега гига хитове в момента, които точно след 2 месеца няма да се помнят грам. Което само показва, че както в световен мащаб големите звезди бягат от големите лейбъли, щото вече не им трябват, така и у нашта кочинка на поп-фолк жанра, компания зад гърба ти не е нужна, освен ако не си дебютант или бездарен маргинал, който си плаща за да има кариера. И Камелия е повече от достатъчно доказателство за това, междудругото, очаквам и останалите от кокошарника на подобно ниво (като Гло, леля Ванче, Нелина, Тони Дачева и тн) да се ориентират в тая посока.

 

От друга страна, Десата е точно доказателство за същото - щото със всичкото пънене, откакто клекна отново на Димитров, продължам да не съм съгласен, че е особено много напред. Самостоятелните и песни не се забелязват никак в масовката от димитровградска продукция, и определено ако не се спре с фючърингите, ще бъде запомнена като нищо повече от беквокалистката на кокошарника, пък иначе файдата и е никаква, освен ако Митака не и дава заплата за тези изяви. С участията може и да е напред, ама като чиста пара - надали. Ако си беше давала толкова зор самичка, а не кроеше планове да се отказва заради собствения си мързел, без кокошарника щеше да е много по-напред. Там квото правеше, може и да го е правила само за едната туба, ама се забелязваше повече, щото не беше в димитровградския конвейер. А сега, минава и заминава сред избълваните една след друга еднодневни бози на разни като Татяна, Яница, Кристияни, Крисии и там още от тоя сорт, пък кво остава да сравняваме с разните му там минаващи за големи като наркоманката, Галя с Ваната, Шононо, безкракия, гнома и тн? Или пък щяла да блясва на общите концерти, ама в Стара Загора не го направи, даже се съгласи с другите маргиналки да пее народно на плейбек, пък уж беше много добра там? А бъдещите концертни прояви на Митака са под много голяма въпросителна. Изобщо грешката е голяма, а мотивацията за този избор - никаква.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално е да се драматизира тук по темата за Камелия в последните коментари. Все пак миналата година по това време всички и предвиждаха тотален срив след Пайнер, а той не идва и не идва. Графикът е пълен, песните си излизат, ротацията е когато тя иска и където иска, а You Tube канала и вече се модерира от 3 дни. Какъв е ефекта? - ами "Неповторим" и "Дай го двойно" моментално качиха с 30-40% трафика си. За V BOX 7 няма какво да говоря - плътно след Преса в последните 2 дни и плътно пред нея цяла седмица преди това. А това е далеч преди песни клонинги на стари такива, като тези на Константин с беквокалистката, вечният дует с една и съща музика на Анелия и Илиян и напънът на Емануела и Ками, който изглежда смешен.

 

Това са няколко отправни точки за сравнение, но можеше да има и други такива примерно, ако имах възможност да ида и да ви заснема най-после след 15 години цяло участие на Анелия във Видин в същата вечер, когато бе да пее на циганска сватба в махалата ни така, както заснех на панаира цяло на Емилия. Е, резултатите не ви харесаха, но пък вече си обяснявате, защо и Анелия и Емилия никога няма как да стигнат нивото на Кама. За Деса знаете - 70% стари песни и 70% плейбек - дори не си заслужава коментара. Какво друго да коментираме освен да констатираме, че Камелия в следващата 1 година и предстои да разбере наистина колко струва като бранд сама, а не колко и се иска на нея под шапката на Пайнер да струва. За последното се замислете сериозно - то е най-важното в кариерите на всеки изпълнител?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално е да се драматизира тук по темата за Камелия в последните коментари. Все пак миналата година по това време всички и предвиждаха тотален срив след Пайнер, а той не идва и не идва.

 

Да, това е вярно!! Предричахме тотален провал на Камелия,но чак такъв определено не сме!! Дори наивник като мен мислеше, че за първите песни ще се постарае в опит да "натрие" носа на Пайнера, но чак такъв слаб интерес, бози и евтини клипове, вярвай ми не съм очаквал..;) Не си мисли, че като напишеш една лъже ще стане истина, колко пъти да ти кажа, че не сме тъпи?

 

 

Само си прочети поста надолу, оплю всички в чалгата, и каза, че Камелия вървяла много добре?? После защо ти се смеят и никой не ти вярва за нищо... :mf_surrender: Това дори и 10 годишните не го правят по тея форуми..

 

Радвам се, че много хора те затъпиха буквално с аргументи и няма какво да кажа повече. Но, да Камелия си заслужаваше тоя провал..;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

В интерес на истината последните видеа на двете са с балкан разлика, както се казва. Камелия откъм продукция е 2 пъти по-зле от Деса.

А Камелия ако 16 години не е била в главата си "бранд", то тогава не знам защо изобщо се мъчи с музиката. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В интерес на истината последните видеа на двете са с балкан разлика, както се казва. Камелия откъм продукция е 2 пъти по-зле от Деса.

А Камелия ако 16 години не е била в главата си "бранд", то тогава не знам защо изобщо се мъчи с музиката. :mf_surrender:

 

Защо има мълчание след този коментар? Пак не изнася на двата фена, нали? :whistling:

"МАЙСТОРКАТА" на клипове...какво стана?

 

Между другото нали Деси Слава нямаше ретро хитове и всичко беше забравено, защо недоволствате, че пеела стари песни? :whistling: Май нещата се обърнаха...Фен тв и Планета

размениха местата..

 

Искам да попитам какво става с концерта в Арена, албума и книгата, които Камелия издаваше??

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДесиСлава е толкова по харесвана от Камелия че дори периода, в който беше риалити звезда и не пускаше песни е запомнен много повече от проектите на Камелия в същите години. Клипчета от Вип брадър и Пей с мен имат повече гледания и великите оригинално изкопирани клипове на Камелия.

 

 

Преди няколко години феновете на Деса се държахме като вас сега, защото колкото и по-талантлива да е ДесиСлава, имаше моменти, в които завиждахме, че не ходи по концерти и оставя в сянка. Сега си давам сметка като ви гледам Камелотите, колко сме били жалки тогава. Най-гадното е, че дори не остана вече и за какво да се хващате. Преди превъзнасяхте клипове и концертни изяви, ама сега Деса има и по-добрите клипове и по-сериозни изяви. За вас престиж е пълната дупка в студентски град. Яд ме е, е страната ни не дава възможност на талантливи хора като Азис, Деси, Преслава, Софи, а ги забива в дупките и клубовете. Говори за ниската култура и себеоценка на българина.

 

Пожелавам на всички ви да имате талантливи, успели и добросърдечни хора в живота ви като Фатмето.

 

 

 

 

Фокси така пише за концерта на Слави, сякаш Кама е събрала 70 000. Тя не може и 700 да събере, но виж за 70 ще успее + родата от Чипровци. Браво на Слави и браво за това, че българското от време на време проговаря в нас. Досега такива публики само на сръбски звезди и Металика. И все пак Слави е гений за времето си. Екипа му е силен, бенда също, а и 20 години в национален ефир не са малко време. Но защо се хващаш за това. Преди 8-9 год, турнето му беше 3 пъти по малко и пазно от това на Пайнер. Колелото се върти. Ако за 50 години в нещастие и злоба не си разбрал поне това, то няма и да го разбереш

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност фенчетата на Деса, ако съдим по твоето мнение, продължавате да сте ултра жалки. Продължавате да хвалите безвратата все едно става нещо от нея в кокошарника, а тя е нищо повече от щатната беквокалистка. Да, на Камелия нещата не се получават както се иска на феновете й, или както е редно, но призиняването и до изпаднала зад борда - което тя в никой случай не е, разбира се, щото дори нищо да не прави с години, пак ще си тежи също толкова на мястото, колкото и сега - няма да напри тоталния срив на Фатмето в кокошарника по-малък.

 

Какви точно велики клипове или други прояви има Деса откакто клекна пак на Митьо Пи? Има два клипа, самостоятелни, които са едно ниво с успехите на Татяна, Пресила и трио Сопрано. Има купчина песни, в които играе втора свирка на кой ли не. И широко "успешния" дует с Ваната, който актуалната половинка на Фафльото прави и не възможното да дозакопае.

 

А ако табуретката имаше препълнени участия в дупките по Студенстки, все едно нямаше да ги превъзнасяте. Не е наш проблема, че никой не желае да гледа плейбека на безвратото Фатме даже и за без пари.

 

Изобщо, Деса ми я хвалете, като пее 3 часа наживо пред пълна зала 1 в НДК или по-голям терен. Междудругото, същото важи разбира се и за Камелия. Понеже и двете още не са, темата вече мисля е окончателно изчерпана, докато не се случи поне едното от двете неща.

 

А изобщо, Славчо, точно ти ли ще ни говориш за култура, себеоценка и българина? Пак ли си изпушил, че популярно с разследванията си предаване е правило пореден репортаж за незаконна туроператорска фирма с измислени екскурзии до Тенерифе?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Темата е за ДесиСЛава и Камелия. Наистина нека се придържаме към нея, макар, че може да я преместим в зона Рамания и да я прекръстим на джангър или психодиспансер. И макар да е извън топика, моля ви, поне знайте значението на думата социопат като я използвате. Ако не може да разберете какво е, погледнете някой филм Gone Girl например. Аз между другото смятам, че Камелия е социопат и това съвсем сериозно. А ДесиСлава я смятам за бавно развиваща се, но след боищата няма как да е иначе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако трябва да бъда честен, сигурно дори и антифеновете на Кама не сме очаквали чак толкова бързо падение и залез след Пайнер. Може би защото Деси Слава имаше няколко силни години след Пайнер и предполагах, че Кама ще направи всичко възможно да последва нейния пример, но уви, празната и живееща за пари глава си казва думата.. :mf_surrender:

 

Интересно е къде са сега трите имена, които Кама все плюеше по интервюта и целуваше г"зове когато ги види на живо.

Глория- Направи мега успешен концерт и доказа, че е ТОП-а от старите имена.

Преслава-100% положителен ПР като по учебник и поредно признание от всички.

Деси Слава-Хит на лятото, медиен интерес и отново работа с Пайнер. Подготвя концерт.

 

Всички отидоха в Пайнер, само Кама е аут. Цял ФЕН тв се нанесе в Пайнер, дори сопнатата Емануела. Пайнер подготвя два огромни концерта.

10 години слушахме колко много искала да направи концерт с бенд?? :mf_surrender: Та дори и Гергана имаше такъв.

 

И какво излиза, Кама искаше провала на всички тези, а сега тя падна в тоя капан. Така е когато много злобееш по чуждите успехи. Сега Кама е скрита, точно както и нейният единствен фен, който дори не знае какво да напише и се скри в дън земя след последните събития.. :mf_surrender:

 

Аз едно съм убеден, че в момента участията все повече намаляват, интереса също, няма ротация, няма медиен интерес и в момента Кама мисли само едно-Как да проправи път към Пайнер!! Изобщо няма да се учудя да целуне задника на Пайнера и да се върне за концерта през декември...Това е точно в нейн стил (Пример:плюенето по Азис с години и накрая, мазната целувка с език, когато беше пияна :mf_surrender: )

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса била звезда? Страхотен виц, трябва да го пусна във фейса. Деса е звезда, точно толкова, колкото и едно бяло джудже. Тя е и бяло джудже, разбира се, ама с тоя бая широк ханш е по-скоро бяла табуретка.

Принципно, не съм от лесно запалимите фитили, защото животът ме научи да контролирам страстите си! Чета всевъзможни глупости за сравненията между Деси Слава и Камелия, но ги подминавам, защото всеки има своя гледна точка по въпроса кариерата на тези две звезди на българската музика. Но нали се сещаш, че НЯМА как да ти позволя да наричаш една от легендите на България, сиреч Деси Слава дудже или бяла табуретка? Сещаш се, нали?

Най-любезно ще те помоля да спреш с подобни определения, за да не влизаМ в излишни пререкания, че и без това са се изписали 50 страници ненужен спам, който не знам защо модераторите на този ,,форум,, толерират!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Славчо, единствения който обижда и цитира си ти. Много насериозно си се взел, а си такава ниска топка, трябва да си трогнат, че ме дразниш чисто персонално с твоя честен бизнес, и изобщо ти отделям внимание, а не съм те игнорирал като двамата буквеници.

 

Принципно, не съм от лесно запалимите фитили, защото животът ме научи да контролирам страстите си! Чета всевъзможни глупости за сравненията между Деси Слава и Камелия, но ги подминавам, защото всеки има своя гледна точка по въпроса кариерата на тези две звезди на българската музика. Но нали се сещаш, че НЯМА как да ти позволя да наричаш една от легендите на България, сиреч Деси Слава дудже или бяла табуретка? Сещаш се, нали?

Най-любезно ще те помоля да спреш с подобни определения, за да не влизаМ в излишни пререкания, че и без това са се изписали 50 страници ненужен спам, който не знам защо модераторите на този ,,форум,, толерират!

 

Когато искам да дразня нарочно по адрес на Деса, ще пиша каквото си искам, капиш? Защо не скочиш по адрес на пишещите еквивалентни или дори по-големи глупости по адрес на една от легендите на България, Камелия? И кое точно не е вярно - има ли Деса широк ханш? има. Бяла ли е Фатмето? бяла е. Джудже ли? да, все пак е към 1.50 като са качи на високите токчета. Ако чистатата истина Десови я приемата за обидна, проблема не е в моя телевизор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия беше казала, че във VBOX7 по-лесно и бързо получавала печалбата.. Малко след излизането на "Неповторим" го каза, че вече била изкарала оттам за поне едно много хубаво вино. :1000 (29): Не вярвам да си плаща за там, щом го е избрала заради печалбата, просто като е премиерата там, всички първоначални гледания, които обикновено са най-много, отиват в тоя сайт и затова е на първите места в началото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая тема как може още да не е затворена :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Камелия беше ли казвала в интервю за троянския кон...защото наскоро един журналист я беше питал по телефона специално за същото и за Ивана и тя казала, че няма нищо такова и не го била казвала.........та това от Фокси ли тръгна или от интервю на Кама?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая тема как може още да не е затворена :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Камелия беше ли казвала в интервю за троянския кон...защото наскоро един журналист я беше питал по телефона специално за същото и за Ивана и тя казала, че няма нищо такова и не го била казвала.........та това от Фокси ли тръгна или от интервю на Кама?

От интервюто на Камелия в Сигнал. То дори още го има, как може да отрича ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, не е споменавала името Ивана. Но това за троянския кон тръгна точно от нея като термин за чалгата.

Хм, някой ако може да бъде така добър да обясни накратко за какво иде реч, че ми стана интересно, а не ми се рови в "Сигнал"

Редактирано от Room_101
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая тема как може още да не е затворена :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Камелия беше ли казвала в интервю за троянския кон...защото наскоро един журналист я беше питал по телефона специално за същото и за Ивана и тя казала, че няма нищо такова и не го била казвала.........та това от Фокси ли тръгна или от интервю на Кама?

 

Я дай да го видим това интервю бре отворко нагъл? Че нещо много си фантазираш вече цяла година, както ти дойде за Кама.

 

Давай да го видим, че почвам аз да вадя интервюта всякакви по темата, за да си затвориш големия плювалник. :1000 (15):

 

И давай по-бързо, че довечера Кама е в "Папараци" и пак ще има сеири....

Link to comment
Сподели в други сайтове

И давай по-бързо, че довечера Кама е в "Папараци" и пак ще има сеири....

 

Еми ще има... като не й се получават нещата, ще плюе и лае...тя като й се получаваше преди 10 години си мълчеше. По това си личи кога някой е десета глуха... почне ли да мрънка, това е ясен индикатор. И Ивана, и Гло и всички минаха по този път. Само, че те имат глас, а Кама има грачище, с което само да прави сеири. Няма да се учудя да оплюе ПАЙНЕР-а по повод на концерта в Арена... Опорните й точки включват Деса... а Деса не е в добри отношения с "Папараци" и Николетка... така, че 100% ще атакува в тая посока.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...