Jump to content



Час и половина на чалга или какво преживях?


Препоръчани коментари

618x346.jpg


Миналата седмица с момичетата се бяхме събрали на обичайното място. Както винаги се напивахме кротко в "Барбоса", изнудвахме хората за кисели краставички и час по час питахме Жоро (бармана) защо не ни харесва. Здрави нерви има това момче. Става трети месец, откакто го тероризираме с този въпрос и то все когато има най-много клиенти.

Но това няма значение. Не щеш ли, една от нас изскочи с оферта за чалга, а аз бях достатъчно развеселена и пийнала, за да се навия. А и не бях ходила с години... Мисля и да не повтарям, но ето какво ми се случи за час и половина вътре в, ъммм... Заведението, да.

1). Пих едно малко за 23 лв

Оказва се, че тия заведения били елитни, въпреки смрадта на пот, цигари и крака. И поддържат стандарта с цифри. Големи цифри. Все пак там бяха и айтоските милионери, които непрестанно поздравяваха. По-късно се оказа, че ги познавам.

2). Научих се да въртя гюбеци

Аз съм била един скрит талант! Или както ми казаха по-късно - скрита лимонка. Тъй като бях облечена като за метъл концерт - с обеци китари, развлечена тениска, дънки и кецове - сред всичкото това мадама в черни минижупи и гигантски вафлени обеми в косите, аз изглеждах, меко казано, не на мястото си там. И реших да се впиша. Погледах малко мятащите се потни тела около мен, пък викам - то се е видяло, давай. И закърших снага редом с тях.

3). Хвърлях салфетки

Гледам аз на съседните маси мятат едни салфетки, едни чудеса, възхитих се. И реших да изпитам и аз емоцията. Хванах салфетките от чашата на масата и ги метнах по съседите. Оказа се, обаче, че не били правилните салфетки. Имало специално отредени пакети, предназначени само за хвърляне и стрували трицифрени суми. Казах им те да си мятат от скъпите, аз ще хвърлям от безплатните.

4). Поздравих и ме поздравиха

Слушам аз диджея (като цяло той пя повече от певците, които ни пускаше), поздравява разни хора и честити рождени дни. И аз моментално се сетих, че вече е събота и нашата компания момичета също имаме рожден ден! Както всяка събота! След малко прозвуча и поздрав за Титка и Анитка.

5). Набиха ме по грешка

Както във всеки един себеуважаващ се чалга клуб, и в този стана бой. Само дето не очаквах набитата да бъда аз. Стоя си кротичко и кърша снага под дивите ритми и по едно време двама пияни ергени решиха да си премерят силите. Добре, ама единият реши да легне върху мен и такава глава си отнесох...

6). Караха се на младите момци, че правят секс в тоалетната, докато другите чакат да пикаят

Естествено, след като ме набиха, хукнах към тоалетната и там станах свидетел на следната сцена:
Две момчета с наведени глави се опитват да излязат от една кабинка, докато лелята настървено ги кълве, че се обичат на публично място. Е, какво пък... Казват че за любовта граници нямало. Никакви. Дори и етични.

7). Разбрах какво е истинският феромон - яко пот, мадафакааааа

Имаше една фотографка, дето обикаляше напред-назад, и решихме, че искаме да се документираме. Гмурнахме се в тълпата да я гоним... И съжалихме. Малееее, минахме покрай едни кокони на външен вид, крещяха „вкарай ми го". Русият обем почти стигаше тавана, от късото черно рокле невинно се подаваше ограничителят на чорапогащите, по които вече имаше бримки, защото крачката на момите бяха боси.

Изглежда се бяха уморили от кокилоподобните точкета. И такава смрад ме облъхна... Не съм сигурна дали екстеншъните ги бяха спарили или просто рол-онът не е модерен сред чалга представителите, но това беше най-лошото нещо, което някога съм подушвала. А плачевното знаете ли кое е? Че не миришеха само те така.

8). Станах свидетел как двама чукат мадама в тоалетната, докато тя опъва масур

След всичките тези зловонни същества хукнах отново към тоалетната и... Ме облъхна друга миризма. На трева. Секунда по-късно мистерията откъде идва миризмата се разкри пред очите ми. От една от кабинките излязоха две момчета, които си оправяха панталоните, а веднага след тях изскочи и размазана мадама с цигарата в устата.

- Какво правите в женската? - попитах

- Ами не виждаш ли? - отговори онзи, дооправяйки си колана още по-демонстративно.

Хукнах към другите, излетяхме от заведението и отидохме да си лекуваме психиките със супи в Тиняка.

автор: Анита Райкова
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 36
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Имам чувството, че профилактично си пускат такива тъпи статии, които да обиколят Facebook и голяма част от сухарите да се възмутят от "тази пошла чалга". Аз ли нямам късмет или още не мога да видя "двама как опъват момиче, а тя пуши масур" :mf_surrender:

 

Освен това "обеци китари, развлечена тениска, дънки и кецове" е меко казано проява на лош вкус...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че профилактично си пускат такива тъпи статии, които да обиколят Facebook и голяма част от сухарите да се възмутят от "тази пошла чалга". Аз ли нямам късмет или още не мога да видя "двама как опъват момиче, а тя пуши масур" :mf_surrender:

 

Освен това "обеци китари, развлечена тениска, дънки и кецове" е меко казано проява на лош вкус...

 

има някаква истина в "статията", но това не се случва само и единствено по чалга заведенията... масово и навсякъде е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да си ходят в рок/метъл клубовете с кецовете и тениски-чували на Металика. Там не мирише на пот и на крака :mf_surrender: Аман.

 

И аз това се замислих...там на маргаритки мирише :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да беше отнесла два здрави тупъника, малко й е било. 90 процента от статията са измислици.

 

повечето неща са си самата истина, но това както казах по-горе се случва, не само по "чалга" клубовете. Някой неща са малко 'пресилени'. Това за секса в тоалетната, не, че не е възможно или не се случва... но просто е малко по-украсено. Едва ли "авторката" е попаднала на всичко това за час и половина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сексът се случа действително в тоалетната, ама какво пък толкова? Щом е по желание и на двамата партньори, нека си се радват хората :D И аз съм чакал за тоалетна, като са били 2-ма вътре, ама....това да са ни проблемите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя ли дискотека е обиколила тази? И ми е интересно къде се предлага малко за 23 лв? Хех

 

В Син сити например, ако е някакво отлежало. :1000 (29):

Положението е такова общо взето, не знам какво се изненадвате. Или поне в София - само лъскави заведения, иначе е потрес вътре. Не във всички разбира се и не всяка вечер - присъствал съм на доста интелигентни чалга партита. :D

А в заведенията, където пускат бг, черно и хаус - почти всичко живо е на 7-то небе, сещайте се. Дори на самите партита в Арена Армеец като Солар и други DJ участия е дори и по-зле.

Така че... присмял се хърбел на щърбел. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

повечето неща са си самата истина, но това както казах по-горе се случва, не само по "чалга" клубовете. Някой неща са малко 'пресилени'. Това за секса в тоалетната, не, че не е възможно или не се случва... но просто е малко по-украсено. Едва ли "авторката" е попаднала на всичко това за час и половина.

Не са точно истина украсени са от тук до Лунаа и обрано. Да не говорим, че точно в елитните чалга дискотеки, за които УЖ пише, охраната е най-стабилна... 23 лева за малко - така не бръснат даже и пияни туристи в Слънчев Бряг. Момичето никога, ама никога не е стъпвало в чалга заведение, а ако е статията не е писана на реалнослучилото се там! Развлечени тениски и тн., това показва защо бармана не я харесва. Да не казвам аз пък какво РЕАЛНО съм виждал в рок заведение, после и отпред пред входа, в центъра на София, такова, каквото охраната на елитните чалга дискотеки, за които пише никога няма да допуснат. Много поздрави има авторката!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя тази знае къде отива и какво ще завари, не знам защо го прави на проблем и се пише стотната подобна статия. За тежка ли се има, не знам. Навсякъде е така. Отишла веднъж на чалга, един частен случай и вече дълбокомислени разсъжденийца. Обичам метъли да говорят за морал и хигиена. :ДДД Откачи тоя народ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Навсякъде е така. Не виждам нищо лошо. Хората са излезнали да се забавляват, нормално е да правят секс. Да не е престъпление ?

 

Да ви имам и нормалното поведение пък на вас! Сексенето из тоалетните било нормално ежедневие, бахти... Ай за друго да се възмущаваш, викам?

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Статията отразява случващото се по всички дискотеки независимо от музиката, която се пуска в тях. Всеки се отпуска когато си пийне и му пуснат любимата песен.. някои повече други по-малко.

Относно секса в тоалетните ви уверявам, че нито един мъж няма да вземе на сериозно момиче, което е е*ал в тоалетна, нито пък свястна жена би позволила да бъде обладана точно там. Това само по себе си говори колко е нормално.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом не са ни викали нас ченгетата да изхвърлим боклука, значи нищо кой знае какво не се е случило. В кръчмите е по-яко от това в дискотеките. Там поне кютекът е като хората, а не като при тия - двама се сбили и дори не си пуснали кръв. Щом не е като в "Котон" с Бирмата, значи нищо кой знае какво не е станало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв оптимизъм и небрежност лъхат от поста на foxy ..

 

Като се напоркат или нашмъркат и не знаят на кой свят са, обикновено пристигат при мен в участъка и им виждам целия "блясък" и екстри. Претръпнал съм....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...