Jump to content

Защо вече не съм фен на Глория!


Защо вече не съм фен на Глория!  

93 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

"Ненаситна", ако беше изпята от Преслава, щеше да е брутален хит. Но диджеите не искат да пускат Глория, а хората ги е срам да покажат, че се кефят на дадена нейна песен. Някакси не е модерно да избухнеш на Глория. Не че и много има на каква песен де, но по принцип.
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Ненаситна", ако беше изпята от Преслава, щеше да е брутален хит. Но диджеите не искат да пускат Глория, а хората ги е срам да покажат, че се кефят на дадена нейна песен. Някакси не е модерно да избухнеш на Глория. Не че и много има на каква песен де, но по принцип.

 

Е, пускаха я. Това е май единствената нейна песен, която съм чувал в дискотека. И Кръговрат преди време.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не са, затова не съм ги споменял. Почваш да се заяждаш вече. ;) Конкретно споменах бързите песни за баналност и това, че й се отдават повече бавните. Четете по 2 пъти ако трябва.

 

Но е вярно и това, че Глория много разтяга и разпява куплетите си и затова бързите й песни звучат монотонно и скучно. Не предразполагат към танци. Докато "Ненаситна" е нещо съвсем различно.

 

Абе я да въртят през 30 мин Криле или Обратно броене по Планета, да наблъскат гледания в тубата и да са на началната страница в канала на Планета за 1 месец, да ги сложат на първо/второ място в Планета топ 20, пък да видим дали няма да са големи хитове и как ще ги пускат по клубовете яко...просото Пайнера си го каза още едно време: Не може само Глория, има нови изпълнители.... :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яд ме е , че преди време Глория не пусна една песен с по балканското звучене, ами я остави да я вземе Соня Немска. Доколкото помня беше нещо в стила на "Дар от Бога"/ъндърграунд версията/.

Според мен си беше сигурен хит. Ама шанс ... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яд ме е , че преди време Глория не пусна една песен с по балканското звучене, ами я остави да я вземе Соня Немска. Доколкото помня беше нещо в стила на "Дар от Бога"/ъндърграунд версията/.

Според мен си беше сигурен хит. Ама шанс ... :D

Говориш без да си запознат със случая. Песента на Глория беше направена 3-4 години след тази на Соня. И след като я чух, писах на Лобошки да му покажа с коя песен си приличат, за да не стане гаф. И тогава явно се спря работа по тази песен. Беше с хубава музика, но текста беше изтъркан.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яд ме е , че преди време Глория не пусна една песен с по балканското звучене, ами я остави да я вземе Соня Немска. Доколкото помня беше нещо в стила на "Дар от Бога"/ъндърграунд версията/.

Според мен си беше сигурен хит. Ама шанс ... :D

 

И коя е тая песен на Маслината?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе я да въртят през 30 мин Криле или Обратно броене по Планета, да наблъскат гледания в тубата и да са на началната страница в канала на Планета за 1 месец, да ги сложат на първо/второ място в Планета топ 20, пък да видим дали няма да са големи хитове и как ще ги пускат по клубовете яко...просото Пайнера си го каза още едно време: Не може само Глория, има нови изпълнители.... :)

 

Пайнер нямат интерес да бутат очевидно слаби песни. "Пясъчни кули" да е - друго бива, но "Хриле" и "Обратните кралски" - ем по-скоро не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говориш без да си запознат със случая. Песента на Глория беше направена 3-4 години след тази на Соня. И след като я чух, писах на Лобошки да му покажа с коя песен си приличат, за да не стане гаф. И тогава явно се спря работа по тази песен. Беше с хубава музика, но текста беше изтъркан.

Не го знаех. Явно съм ги чул паралелно и двете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе я да въртят през 30 мин Криле или Обратно броене по Планета, да наблъскат гледания в тубата и да са на началната страница в канала на Планета за 1 месец, да ги сложат на първо/второ място в Планета топ 20, пък да видим дали няма да са големи хитове и как ще ги пускат по клубовете яко...просото Пайнера си го каза още едно време: Не може само Глория, има нови изпълнители.... :)

Напротив , Глория просто от 10 г. насам е с пълен игнор и в дискотеки , и по-класации, че дори и по-концерти . Нейна песен хит вече много трудно би станала . А и е мега дървена от към клипове и текстове , не може да докосне хората които слушат масово тоя музика . Ивана също , но тя пак от време на време уцелва с някой кючек . Може би Камелия и Деса останаха няколко идеи по-актуални последните 10тина година - та и към днешна дата .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер нямат интерес да бутат очевидно слаби песни. "Пясъчни кули" да е - друго бива, но "Хриле" и "Обратните кралски" - ем по-скоро не.

 

Пайнер нямат интерес да бутат старите си звезди, защото няма да спечелят от тях, така както от младите.Няма да могат да ги изцедят дъртите, така както младите.. :)

 

Напротив , Глория просто от 10 г. насам е с пълен игнор и в дискотеки , и по-класации, че дори и по-концерти . Нейна песен хит вече много трудно би станала . А и е мега дървена от към клипове и текстове , не може да докосне хората които слушат масово тоя музика . Ивана също , но тя пак от време на време уцелва с някой кючек . Може би Камелия и Деса останаха няколко идеи по-актуални последните 10тина година - та и към днешна дата .

 

Ходя по клубове често, аз от песните през последните години на Глория, Камелия, Ивана не съм чул да пускат, освен при старта на диското....

Иначе на ретро партита ги пускат яко...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето това е песента на Соня. На Ангелос Сароглу е. Може да я е пробутал на Глория, а Лобошки да е правил само аранжимента. В крайна сметка не са знаели, че песента е правена и от Соня. Беше направена в ъндъграунд аранжимент и малко по-забързана.

 

 

Аз лично харесвам песента на Соня.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер нямат интерес да бутат старите си звезди, защото няма да спечелят от тях, така както от младите.Няма да могат да ги изцедят дъртите, така както младите.. :)

 

Ами очаква се, че те и без бутане могат - вашата любима Ивана изкара една доста успешна (като за старата генерация) песен миналата година. Глория кога?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами очаква се, че те и без бутане могат - вашата любима Ивана изкара една доста успешна (като за старата генерация) песен миналата година. Глория кога?

 

Ами то ако се очаква по-добре да напуснат Пайнер....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето това е песента на Соня. На Ангелос Сароглу е. Може да я е пробутал на Глория, а Лобошки да е правил само аранжимента. В крайна сметка не са знаели, че песента е правена и от Соня. Беше направена в ъндъграунд аранжимент и малко по-забързана.

 

 

Аз лично харесвам песента на Соня.

хахаха имам дежавю

 

"Хайде всички да лудеем и да ни е весело . . . всичко имам щом съм жива, другото е суета. "

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами очаква се, че те и без бутане могат - вашата любима Ивана изкара една доста успешна (като за старата генерация) песен миналата година. Глория кога?

Е, к'во кога... "Пясъчни кули"?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

хахаха имам дежавю

 

"Хайде всички да лудеем и да ни е весело . . . всичко имам щом съм жива, другото е суета. "

 

Това звучи по-тъпунгерско и от "Весела коледа... звънчета...паричката". Добре, че не я е пуснала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, к'во кога... "Пясъчни кули"?

 

Ами това беше преди година и половина вече. След нея е пуснала поне 5-6 песни. Отива ли на певица от нейния ранг (както тя обича да се възхвалява) да няма хит от 7 проекта насам?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами това беше преди година и половина вече. След нея е пуснала поне 5-6 песни. Отива ли на певица от нейния ранг (както тя обича да се възхвалява) да няма хит от 7 проекта насам?

И ти си прав, ама не знам вече... Трудно й е да нацели хит.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почнахте излишно да се заяждате, ако имате какво да казвате - правете го, ако не - не си чешете езиците тук.

Глория 10 години я сваляте, ама явно и без хитове, даже твърдяхте, че в цялата си кариера нямала истински хит - никой не я сваля още - пее, има участия и КОНЦЕРТИ с вход.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това звучи по-тъпунгерско и от "Весела коледа... звънчета...паричката". Добре, че не я е пуснала.

Звучеше яко. А и може да е било някво демо ... знам ли

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текстът на въпросната песен беше повече от малоумен, но все пак имаше някои страхотни фрази...

 

Малко имам, но ми стига

да се радвам на света.

Всичко имам, щом съм жива -

другото е суета. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започнахте чат и заяждане и ще осерете хубавата тема. Ивана, Преслава, Камелия... не тук! Започвам да трия.

Иване, гледам, че триеш избирателно. Ако искаш, вземи ме банирай като Пламен направо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текстът на въпросната песен беше повече от малоумен, но все пак имаше някои страхотни фрази...

 

Малко имам, но ми стига

да се радвам на света.

Всичко имам, щом съм жива -

другото е суета. ;)

 

По-добър е от много други нейни. :P

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иване, гледам, че триеш избирателно. Ако искаш, вземи ме банирай като Пламен направо?

Спамиш. Постове за Ивана не тук! Когато се разваля дискусията се трие избирателно спама, нормално е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...