Jump to content

Защо вече не съм фен на Глория!


Защо вече не съм фен на Глория!  

93 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Още от редовните по участията й да се изредят?! Хубаво се подкрепяте, ама не го правете така очевадно...

 

Колко й е струвало на Глория? Запитвал съм се... Както казах в предните си коментари - едва ли сегашните й проблеми и залитания са от нещо хубаво. Но чакай малко, точно защото е публична личност имаме право да я обсъждаме и критикуваме когато се налага, а тя няма право да се обижда. И защо се хващате само за критиките, явно само това ви изнася да споменете...

 

А Глория някога запитвала ли се е на нас колко ни е струвало всичко това, което сме й дали, което сме направили за нея? Запитвала ли се е колко пари нашите родители са дали от джоба си, за да имаме ние всичко свързано с нея? Запитвала ли се е колко километри сме пропътували, за да я видим? Колко средства са отишли, колко ни е коствало? Интересува ли я, че сме си давали джобните, за да си купим неин диск, списание? Запитвала ли се как е наранявала, когато се е отнасяла темерутски с феновете си? Когато е реагирала остро към тях без да го заслужават? Запитвала ли се е...

 

 

И пак повтарям това, което обсъждаме и коментираме тук не е плюене. Много от мненията само биха й помогнали! Жалко, че тя не го осъзнава. Както каза Стефимир... Не осъзнава какви Личности има като почитатели!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още от редовните по участията й да се изредят?! Хубаво се подкрепяте, ама не го правете така очевадно...

 

Колко й е струвало на Глория? Запитвал съм се... Както казах в предните си коментари - едва ли сегашните й проблеми и залитания са от нещо хубаво. Но чакай малко, точно защото е публична личност имаме право да я обсъждаме и критикуваме когато се налага, а тя няма право да се обижда. И защо се хващате само за критиките, явно само това ви изнася да споменете...

 

А Глория някога запитвала ли се е на нас колко ни е струвало всичко това, което сме й дали, което сме направили за нея? Запитвала ли се е колко пари нашите родители са дали от джоба си, за да имаме ние всичко свързано с нея? Запитвала ли се е колко километри сме пропътували, за да я видим? Колко средства са отишли, колко ни е коствало? Интересува ли я, че сме си давали джобните, за да си купим неин диск, списание? Запитвала ли се как е наранявала, когато се е отнасяла темерутски с феновете си? Когато е реагирала остро към тях без да го заслужават? Запитвала ли се е...

И пак повтарям това, което обсъждаме и коментираме тук не е плюене. Много от мненията само биха й помогнали! Жалко, че тя не го осъзнава. Както каза Стефимир... Не осъзнава какви Личности има като почитатели!

 

Вземете сега да почнете да й подреквате на Глория колко вие сте й дали, току виж се почуствала гузна... :1000 (29):

 

Купувате албумите й, а след това: "Ама аз ти купих албума, знаеш ли колко ми струваше това, и на концерта ти дойдох знаеш ли с какъв зор пари намерих..."

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още от редовните по участията й да се изредят?! Хубаво се подкрепяте, ама не го правете така очевадно...

 

Колко й е струвало на Глория? Запитвал съм се... Както казах в предните си коментари - едва ли сегашните й проблеми и залитания са от нещо хубаво. Но чакай малко, точно защото е публична личност имаме право да я обсъждаме и критикуваме когато се налага, а тя няма право да се обижда. И защо се хващате само за критиките, явно само това ви изнася да споменете...

 

А Глория някога запитвала ли се е на нас колко ни е струвало всичко това, което сме й дали, което сме направили за нея? Запитвала ли се е колко пари нашите родители са дали от джоба си, за да имаме ние всичко свързано с нея? Запитвала ли се е колко километри сме пропътували, за да я видим? Колко средства са отишли, колко ни е коствало? Интересува ли я, че сме си давали джобните, за да си купим неин диск, списание? Запитвала ли се как е наранявала, когато се е отнасяла темерутски с феновете си? Когато е реагирала остро към тях без да го заслужават? Запитвала ли се е...

И пак повтарям това, което обсъждаме и коментираме тук не е плюене. Много от мненията само биха й помогнали! Жалко, че тя не го осъзнава. Както каза Стефимир... Не осъзнава какви Личности има като почитатели!

 

 

Не си го правил само ти .. всички сме го правили! Както и за всички певици и в България и по света е така ... Нямам идея някоя певица да тръгне да е благодарна на всеки един фен и да взема акъл от тях защото са и купили албумите ... Както казах тя е Певицата тя решава какво и как ще прави .. ние феновете сме за да я подкрепяме .. като не ни харесва и да критикуваме, но това не означава, че трябва да се промени защото не ни харесва.. Не ти харесва не я слушай нима очакваш да се промени заради теб и заради още други хора тук които не им допада ... Тя си преценява какво ще прави и ще си понесе и последствията от решенията си .. така че стига с това били сте и купували албуми пътували и т.н всички сме го правили и никой не ни е карал... ние сме искали направили сме го .. Това не ти дава правото да тръгнеш да я плюеш и да и казваш какво да пее и как да се държи ... критикувай я .. като не го приема защо продължаваш ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Темата не е ли защо не си фен на Глория? Защо се обсъждат постоянно феновете и ? Кой може да ми каже на мен аз как трябва да се държа, какво да харесвам и т.н? Това, че имате забележки и искате да дадете наклон на кариерата на Глория е проблем, който явно много ви тревожи .... Никой не ви е искал мнението .. Вие можете да искате много неща, но тя не иска .. насила ли ще я карате да направи тези неща... Стефимире кво значи най - големи фенове ? И ти ли като ония Планет почна да си мислиш некви неща за величие ? Всички фенове са равни .. никой не е повече от другия .. едни ходят на всяко участие други не .. въпрос на възможности .. стига сте се подигравали защото не виждам с кво сте повече от тези които обсъждате ? Нима не съм те виждал как се забавляваш на участие а после не си бил стоял на 1-вия ред и да симулираш аре стига глупостии ... всички като я видите мълчите наистина като п*тки тука много ви знаят устите .. аре на следващото участие пред мен и кажете това което мислите да видим ? Коя друга певица позволява на феновете и да и диктуват кариерата ? На жената и писна да се извинява за това което не е .. а на вас не ви омръзна да я коментирате какви муцуни правела стойки и т.н има ли я харизмата има я изглежда ли 100 пъти по - добре от тъпите ви певици изглежда .. пее ли по - добре пеее ... Аман от разбирачи .. ние ако сме лизачи вие кво сте лицемери пред нея като п*тки мълчите иначе в чата много знаете .. като не ви харесва ... недейте някой на сила да ви кара?

След като скоро обсъдихме нещо с теб, не знам защо сега пак се почва. Има фенове на Глория като Георги, Таня, Васил, Иван, Стоян, Пачо, Александрина, Ружа, Дани, Румяна и още много други, които са направили много неща за нея, но не присъстват в клипа. И какво от това? Това са хора, които наистина са се доказали като фенове и с обективността си. А колкото до лизачите - не съм говорил с имена, не знам защо сам се причисли към тях? Наистина не ми харесват някои неща, как да ти го обясня? Да, бил съм отпред на участия, но вече ми е голямо бреме. Мога да си позволя да съм на всяко едно участие, и при това не съм на една кола, за разлика от Планетчо. Просто искам да я видя в пиано бар, зала. Искам да седна мирно и да послушам. Искам никой да не ми квичи на главата. Не искам клипчета, светкавици, въздушни целувки, гърмящ бас, едни и същи песни, едни и същи реплики. А как след участията да й се обяснявам? Не си мисли, че нямам смелост. Тия неща бих й ги казал на 4 очи на съвсем друго място, ако имам някога такава възможност. Но нито тя ще ме изслуша, нито пък аз ще я изтърпя да ми се надува. След участия никога не съм се мазнил. То си личи кой се мазни. Много неща като критика съм казвал и в писма до НФ, за които дори ме е поздравявала майката на Глория. Така че от какво да ме е страх??? Лицемерие? Лицемерието е в хора, които пият чай с Кралицата, снимат си албумите на тезгяха, а после ходят на участия на коя ли още не, клечат и на Албена Вулева... Е това е лицемерие. А вие като не опитахте нито една критика, какво спечелихте? Все пак съм дал нещо, за да искам. Но съм се опитал да я разбера като човек, върни се назад и прочети коментара ми, където анализирам възможните причини чисто психологически. А също само да ти кажа, че на някои хора вече клечането по Глория в годините създава пречки в намирането на работа...

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като скоро обсъдихме нещо с теб, не знам защо сега пак се почва. Има фенове на Глория като Георги, Таня, Васил, Иван, Стоян, Пачо, Александрина, Ружа и още много други, които са направили много неща за нея, но не присъстват в клипа. И какво от това? Това са хора, които наистина са се доказали като фенове и с обективността си. А колкото до лизачите - не съм говорил с имена, не знам защо сам се причисли към тях? Наистина не ми харесват някои неща, как да ти го обясня? Да, бил съм отпред на участия, но вече ми е голямо бреме. Мога да си позволя да съм на всяко едно участие, и при това не съм на една кола, за разлика от Планетчо. Просто искам да я видя в пиано бар, зала. Искам да седна мирно и да послушам. Искам никой да не ми квичи на главата. Не искам клипчета, светкавици, въздушни целувки, гърмящ бас, едни и същи песни, едни и същи реплики. А как след участията да й се обяснявам? Не си мисли, че нямам смелост. Но тия неща бих й ги казал на 4 очи на съвсем друго място, ако имам някога такава възможност. Но нито тя ще ми изслуша, нито пък аз ще я изтърпя да ми се надува. След участия никога не съм се мазнил. То си личи кой се мазни. Много неща като критика съм казвал и в писма до НФ, за които дори ме е поздравявала майката на Глория. Така че от какво да ме е страх??? Лицемерие? Лицемерието е в хора, които пият чай с Кралицата, снимат си албумите на тезгяха, а после ходят на участия на коя ли още не, клечат и на Албена Вулева... Е това е лицемерие. А вие като не опитахте нито една критика, какво спечелихте? Все пак съм дал нещо, за да искам. Но съм се опитал да я разбера като човек, върни се назад и прочети коментара ми, където анализирам възможните причини чисто психологически. А също само да ти кажа, че на някои хора вече клечането по Глория в годините създава пречки в намирането на работа...

 

Виж аз лично съм правил критики към Глория.. това, че не си бил там не означава че не е имало .. Не ме интересува дружинката с кафето и чая и не ме интересуват кво пият по дискотеките.. Пак казвам ти много неща искаш .. ти искаш а тя да ли иска? Ти виждаш от твоята гледна точка и само искаш .. лепил си некви плакати и си коментирал по списания еми сега какво да ти се плати или да ти се поиска мнение как да си продължи кариерата ли за това нещо ? Фен си ще го правиш .. за това са феновете... Недей ходи по участия като не ти харесва защо идваш? Те и за други певици също се лепят плакати също я защитават, но не искат нещо в замяна както ви е? Да Глория има характер всеки го знае .. да вземе на тея години да се промени ли ? Как го виждаш ти ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е ходете го кажете това на някоя друга певица кои песни да пее и кои не!? Да видим къв ще е ефекта? Само за меки китки говориш ти да не си такава .. голям афинитет имаш към тях явно ;) Ако имаш нужда от това да се освободиш тук не е мястото ;)

Освободих се, но мога и пак ако държиш :*

Относно песните не аз съм й давал акъл какво да пее, че ми било писнало, а един от обсебените от нея, обаче не го е огряло, щото на нея й е през шундата, но пък иначе правим мили фасончета и примираме един за друг.......

Афинитетът ми е силно изразен иначе :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мили Стояне, силно съм впечатлена от стила ти на писане и разбрах почти всичко от това, което се опита да ми кажеш. Не разбрах защо след като те няма в магазина, на концерти, на участия, и прочие си позволяваш да коментираш поста ми? Явно те е нямало и тогава когато Жоро, който сега много я плюе, я молеше да го прегръща, че заминава за Франция и не се знаело кога ше я види и тя го направи и му пожела успех. Нямало те е и на другите участия след които си е говорила дълго с нас. И след като толкова много те е нямало не разбирам защо се появяваш сега и коментираш. Забрави когато пя с нея и се мятяше и едва не й падна в краката от кеф. След всичко, което прочетох си мисля само едно - ти не си засегнат. Харесало ти е моето обръщение п*тки. А за вафлите и интелекта ми аз също като някои хора няма да си взема бележка и нищо няма да се промени - Глория ще си е същата, вие пак ще плюете, а аз ще продължавам да съм лизач, да се катеря по билборди, да имам всякакви и всевъзможни неща свързани с нея. Останете си със здраве.

нито съм забравил, кога съм припадал от кеф на участие на Глория, нито бих искал някога да забравя, нито знам кой е Жоро, нито ме касае суаретата, които си правите след нейно участие, винаги съм го намирал за нездраво и налудничево - ваш си стил :mf_surrender:

и нищо не си разбрала ТСонке, въпроса не е в начина по който проявявате фенството си, всеки си избира и всеки има право...но това че сте способни да не ви пука изобщо какво слушате и гледате оправдавайки се със статута ви на Фенове...но това че и на вас ви е ясна цялата картинка и се опитвате да се изкарате невминяеми само защото сте големиТЕ фенове - ви прави както тъжни и невини, така и страхливи и зависими......а за МУЗИКАТА на кой му пука- на вас със сигурност НЕ

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Ероле, само да ти кажа... След последното й участие в Плейхаус съвсем тактично се опитах да й кажа нещо да погледне във фейсбук. Не е било нужно вие да разбирате. А ти тогава беше на черешата и ми се смееше, та пропусна тоя момент. Както и да е. Та тя ми каза само едно "ОК", ама с такава досада... После разбрах, че собствениците са я ядосали, ама защо това трябва да се прехвърля на мен? Какво като е Глория? А като ми тряскаше телефона? Тя дори не иска да изслуша човек. Дала ми била песни. На мен лично ли ги е дала, посветила??? Как да влизам всеки път в положение на човек, който просто ми се надува? Какъв да е подходът?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освободих се, но мога и пак ако държиш :*

Относно песните не аз съм й давал акъл какво да пее, че ми било писнало, а един от обсебените от нея, обаче не го е огряло, щото на нея й е през шундата, но пък иначе правим мили фасончета и примираме един за друг.......

Афинитетът ми е силно изразен иначе :3fdb8960598fa63e:

 

чове разкарай се от тая тема...само спамиш, мъчиш да остроумничиш, заяждаш се и избиваш глорисарщина...нападш лично и по женски....много е неприятно

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Ероле, само да ти кажа... След последното й участие в Плейхаус съвсем тактично се опитах да й кажа нещо да погледне във фейсбук. Не е било нужно вие да разбирате. А ти тогава беше на черешата и ми се смееше, та пропусна тоя момент. Както и да е. Та тя ми каза само едно "ОК", ама с такава досада... После разбрах, че собствениците са я ядосали, ама защо това трябва да се прехвърля на мен? Какво като е Глория? А като ми тряскаше телефона? Тя дори не иска да изслуша човек. Дала ми била песни. На мен лично ли ги е дала, посветила??? Как да влизам всеки път в положение на човек, който просто ми се надува? Какъв да е подходът?

 

Еми да бях на черешата отивам на дискотека да се забавлявам какво всички нормални .. Не съм аз човека, който ще дава акъл на Глория кое и как да прави .. Тяя майка си не слуша теб ли ? А защо трябва да ти дава нещо ? И защо трябва да се насилва.. ми да такава е .. приеми я .. няма да я промениш...или я приеми или спри да я слушаш смешно е да си мислиш, че ти и още няколко човека като спамите постоянно във страницата и я дразните ще се промени нещо ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми да бях на черешата отивам на дискотека да се забавлявам какво всички нормални .. Не съм аз човека, който ще дава акъл на Глория кое и как да прави .. Тяя майка си не слуша теб ли ? А защо трябва да ти дава нещо ? И защо трябва да се насилва.. ми да такава е .. приеми я .. няма да я промениш...или я приеми или спри да я слушаш смешно е да си мислиш, че ти и още няколко човека като спамите постоянно във страницата и я дразните ще се промени нещо ...

Веднъж съм се включил в страницата й с критика, тя ни изтри мненията - спам знаеш ли какво е? А сега съм й отхаресал страницата, защото това администриране ме отвращава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

чове разкарай се от тая тема...само спамиш, мъчиш да остроумничиш, заяждаш се и избиваш глорисарщина...нападш лично и по женски....много е неприятно

Пак ли си в абстиненция :mf_surrender:

 

Това, че някой се припознава в коментарите ми, не е мой проблем! По женски, по мъжки, по педаслки, селски и т.н. не ме интересува, ще пиша каквото и където пожелая!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Веднъж съм се включил в страницата й с критика, тя ни изтри мненията - спам знаеш ли какво е? А сега съм й отхаресал страницата, защото това администриране ме отвращава.

 

 

Ми хубаво и ? Като пишеш навсякъде едно и също какво става ефект да има.. да говорихме, но ти си продължаваш да недоволстваш ... всеки иска концерт всеки иска много неща не си само ти ... Еми не търпи на критика явно .. Има си свои приоритети и виждания за нещата ? Казах ти много неща уж ме разбра .. а си пишеш пак ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези отношения фенове-звезди-фенове. Май само у нас си мислим, че са ни длъжни да ни харесват и те нас лично.

Слушайте музиката им, бре хора! Всеки с характера си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми хубаво и ? Като пишеш навсякъде едно и също какво става ефект да има.. да говорихме, но ти си продължаваш да недоволстваш ... всеки иска концерт всеки иска много неща не си само ти ... Еми не търпи на критика явно .. Има си свои приоритети и виждания за нещата ? Казах ти много неща уж ме разбра .. а си пишеш пак ?

Ма тия неща, които продължих да пиша, са неща от миналото, които ми тежат, не да й коментирам концерта в НДК и слайдшоутата. Натрупва се. То е ясно, че на нея повечето никога нищо няма да й кажа и напиша, защото няма да го приеме. Въпреки че като известна личност трябва да се научи, че такава й е работата, много неща трябва да търпи. Няма да забравя как след последното онлайн списание, което като дизайн беше на световно ниво, и по него работихме, все едно сме истинска редакция, дори Лозанова и Стоянова бяха шашнати, Глория нищо не каза. Нито дали го е видяла, нито какво мисли, нито да благодари. Никога нищо не я трогна. Някои хора й правеха сайтове. Други й пращаха стихове. Неща на световно ниво от хора с талант. Винаги изненади за годишнините й. Никога не призна нищо. Ай сиктир, бе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма тия неща, които продължих да пиша, са неща от миналото, които ми тежат, не да й коментирам концерта в НДК и слайдшоутата. Натрупва се. То е ясно, че на нея повечето никога нищо няма да й кажа и напиша, защото няма да го приеме. Въпреки че като известна личност трябва да се научи, че такава й е работата, много неща трябва да търпи. Няма да забравя как след последното онлайн списание, което като дизайн беше на световно ниво, и по него работихме, все едно сме истинска редакция, дори Лозанова и Стоянова бяха шашнати, Глория нищо не каза. Нито дали го е видяла, нито какво мисли, нито да благодари. Никога нищо не я трогна. Някои хора й правеха сайтове. Други й пращаха стихове. Неща на световно ниво от хора с талант. Винаги изненади за годишнините й. Никога не призна нищо. Ай сиктир, бе.

Ама Глория не е по-различна от останалите, които използват таланта си, за да си намерят спонсори и богати тъпкачи.....дайте й пари за клип като на Янева и ще ви отразява :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма тия неща, които продължих да пиша, са неща от миналото, които ми тежат, не да й коментирам концерта в НДК и слайдшоутата. Натрупва се. То е ясно, че на нея повечето никога нищо няма да й кажа и напиша, защото няма да го приеме. Въпреки че като известна личност трябва да се научи, че такава й е работата, много неща трябва да търпи. Няма да забравя как след последното онлайн списание, което като дизайн беше на световно ниво, и по него работихме, все едно сме истинска редакция, дори Лозанова и Стоянова бяха шашнати, Глория нищо не каза. Нито дали го е видяла, нито какво мисли, нито да благодари. Никога нищо не я трогна. Някои хора й правеха сайтове. Други й пращаха стихове. Неща на световно ниво от хора с талант. Винаги изненади за годишнините й. Никога не призна нищо. Ай сиктир, бе.

 

Струва ми се, че очакваш признание за нещо, което ти и другите сте направили със собствена воля? Както ти казах и преди .. всеки си преценява .. всеки има негови си проблеми .. да има си кусури .. но всеки има и тя е такава .. няма да се промени .. проумей го .. не и заради теб и другите...Като искаш народен човек стани фен на друга певица като Ивана например ...

 

Ама Глория не е по-различна от останалите, които използват таланта си, за да си намерят спонсори и богати тъпкачи.....дайте й пари за клип като на Янева и ще ви отразява :1000 (29):

 

Ти що не си намериш някой спонсор да си оправиш мутрата, че е плашеща ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Струва ми се, че очакваш признание за нещо, което ти и другите сте направили със собствена воля? Както ти казах и преди .. всеки си преценява .. всеки има негови си проблеми .. да има си кусури .. но всеки има и тя е такава .. няма да се промени .. проумей го .. не и заради теб и другите...Като искаш народен човек стани фен на друга певица като Ивана например ...

Ми не точно признание, но е нормална някаква обратна връзка и реакция, нали? Ивана не е точно народен човек, това е поза. Аз не сменям певицата в случая, няма как. Просто Глория е много по-различна, отколкото беше преди години. Исках да помогна, дори да не ми е искана помощта. Вече нищо не искам. Това е последното, което мога да кажа по тая тема въобще. Не се отричам от нищо. Просто спирам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми не точно признание, но е нормална някаква обратна връзка и реакция, нали? Ивана не е точно народен човек, това е поза. Аз не сменям певицата в случая, няма как. Просто Глория е много по-различна, отколкото беше преди години. Исках да помогна, дори да не ми е искана помощта. Вече нищо не искам. Това е последното, което мога да кажа по тая тема въобще. Не се отричам от нищо. Просто спирам.

 

 

Еми да друга е .. времето върви много неща е преживяла видяла и се е променила .. всеки човек се променя .. да ли за добро или лошо това е тя сега ... времето нито ще се върне нито тя каквато е била...Тя поне не се прави на земна .. на настроения е .. може ли да я съдиш не ? Тя ви го каза такава е и толкова може :) Неискано добро не прави защото не се оценява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас... За пореден път се убедих, че много от феновете имат вина за сегашните поведение и мислене на Глория. Докато има кой да я издига на пиедестал и да й казва, че е перфектна дори когато не е, дори когато греши, ще си остане все така - с розови очила и неприемаща критика.

 

Едно време, когато всички й казаха да спре с ТВ версийте спря ли? Спря! Колкото и да си ги обичаше и да мислеше, че са нещо страхотно. Осъзна, че не са и че не де харесват на феновете й. Сега ние, обективните почитатели, когато й кажем, че нещо не е никак в нейна полза, а след нас още 20 кажат обратното и й лижат гъза как да стане? Как да проумее грешките си? Не ми пука дали на вас ви харесват критиките ми и мненията ми, но ми пука за нея и съм се опитвал да бъда полезен и да давам обективни мнения за всичко свързано с нея. Когато видя, че нещо не е ок какво? Да се направя, че е и да й се мазни? Ами няма начин... Някой преди време беше казал: "Истинските звезди се обграждат с критици и реално мислещи хора, а не с инфантилни фенове и лизачи!". Докато лизачите са около нея и я боготворят за всичко нищо няма да се промени. Вижте Емилия какъв железен екип има около нея, да не мислите, че й свалят само звезди? Напротив! Сравнете нейните приближени фенове с тези на Глория... Мислите ли, че ако някой като Стефимир, Иван и т.н. се беше заел с Facebook страницата й тя щеше да има само 82 хиляди, мислите ли, че щеше да се пише така неграмотно и всичко да е пълен хаос в нея и всички да й се подиграват затова... Да беше наела някой за ПР, има много фенове, които биха се справили страхотно. Хора, които наистина й мислят доброто и са пълни с идеи и креативност. Но нее - по-добре да се обградим с обожатели без грам реална преценка.

 

И не - никой не иска да ни е длъжна за това, което сме направили за нея или за купените албуми. Стига едно благодаря и просто да се интересува да види прекрасните неща, които са се правили за нея. Да ги оцени и да бъде горда с такива фенове. Едно благодаря е достатъчно. Кой е казал, че иска да е близък с нея или да си пие кафето с нея само защото сме дали пари за участията й? Дори това показва колко повърхностно мислите... Никой не иска да я променя като характер или да й нарежда. Става въпрос за чисти съвети, които на нея биха й били само и единствено от полза, още колко пъти трябва да го повторя това? Само с хвалби не става!

 

И ако си мислите, че сте й много приятни на Глория жестоко се лъжете. По-горе ви дадоха примери... Пред вас и камерите е мила и добра, но след това? Дори не знаете какво говори пред близки и познати. Е, някои знаем. Но щом муцките й и това да ви погледне ви радва и изпълва с щастие - ок. Щом сте доволни на смотани фотосесии, еднотипни песни, муцки и мятане на коси по клипове, на това да ощетява уникални песни като ги оставя без клипове, никакво старание по концерти, еднотипни участия, клишета по интервюта, никакъв хъс за работа и развитие - ок. Проблемът си е ваш.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още от редовните по участията й да се изредят?! Хубаво се подкрепяте, ама не го правете така очевадно...

 

Колко й е струвало на Глория? Запитвал съм се... Както казах в предните си коментари - едва ли сегашните й проблеми и залитания са от нещо хубаво. Но чакай малко, точно защото е публична личност имаме право да я обсъждаме и критикуваме когато се налага, а тя няма право да се обижда. И защо се хващате само за критиките, явно само това ви изнася да споменете...

 

А Глория някога запитвала ли се е на нас колко ни е струвало всичко това, което сме й дали, което сме направили за нея? Запитвала ли се е колко пари нашите родители са дали от джоба си, за да имаме ние всичко свързано с нея? Запитвала ли се е колко километри сме пропътували, за да я видим? Колко средства са отишли, колко ни е коствало? Интересува ли я, че сме си давали джобните, за да си купим неин диск, списание? Запитвала ли се как е наранявала, когато се е отнасяла темерутски с феновете си? Когато е реагирала остро към тях без да го заслужават? Запитвала ли се е...

И пак повтарям това, което обсъждаме и коментираме тук не е плюене. Много от мненията само биха й помогнали! Жалко, че тя не го осъзнава. Както каза Стефимир... Не осъзнава какви Личности има като почитатели!

Лелее големи драми , голямо чудо ! Някой да ви е карал да и купувате албумите , а това с джобните трогателно ли трябваше да е ? Какви сте такива всичките и фенове , едните обсебени психота , другите - много страдални Геновеви ... все едно ви е длъжна с нещо , за това че сте се дали джобните за нея ... А това със стотиците км ? Нима няма дискотеки във вашия град , че обикаляте като луди ... и после даже и това се натяква ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас... За пореден път се убедих, че много от феновете имат вина за сегашните поведение и мислене на Глория. Докато има кой да я издига на пиедестал и да й казва, че е перфектна дори когато не е, дори когато греши, ще си остане все така - с розови очила и неприемаща критика.

 

Едно време, когато всички й казаха да спре с ТВ версийте спря ли? Спря! Колкото и да си ги обичаше и да мислеше, че са нещо страхотно. Осъзна, че не са и че не де харесват на феновете й. Сега ние, обективните почитатели, когато й кажем, че нещо не е никак в нейна полза, а след нас още 20 кажат обратното и й лижат гъза как да стане? Как да проумее грешките си? Не ми пука дали на вас ви харесват критиките ми и мненията ми, но ми пука за нея и съм се опитвал да бъда полезен и да давам обективни мнения за всичко свързано с нея. Когато видя, че нещо не е ок какво? Да се направя, че е и да й се мазни? Ами няма начин... Някой преди време беше казал: "Истинските звезди се обграждат с критици и реално мислещи хора, а не с инфантилни фенове и лизачи!". Докато лизачите са около нея и я боготворят за всичко нищо няма да се промени. Вижте Емилия какъв железен екип има около нея, да не мислите, че й свалят само звезди? Напротив! Сравнете нейните приближени фенове с тези на Глория... Мислите ли, че ако някой като Стефимир, Иван и т.н. се беше заел с Facebook страницата й тя щеше да има само 82 хиляди, мислите ли, че щеше да се пише така неграмотно и всичко да е пълен хаос в нея и всички да й се подиграват затова... Да беше наела някой за ПР, има много фенове, които биха се справили страхотно. Хора, които наистина й мислят доброто и са пълни с идеи и креативност. Но нее - по-добре да се обградим с обожатели без грам реална преценка.

 

И не - никой не иска да ни е длъжна за това, което сме направили за нея или за купените албуми. Стига едно благодаря и просто да се интересува да види прекрасните неща, които са се правили за нея. Да ги оцени и да бъде горда с такива фенове. Едно благодаря е достатъчно. Кой е казал, че иска да е близък с нея или да си пие кафето с нея само защото сме дали пари за участията й? Дори това показва колко повърхностно мислите... Никой не иска да я променя като характер или да й нарежда. Става въпрос за чисти съвети, които на нея биха й били само и единствено от полза, още колко пъти трябва да го повторя това? Само с хвалби не става!

 

И ако си мислите, че сте й много приятни на Глория жестоко се лъжете. По-горе ви дадоха примери... Пред вас и камерите е мила и добра, но след това? Дори не знаете какво говори пред близки и познати. Е, някои знаем. Но щом муцките й и това да ви погледне ви радва и изпълва с щастие - ок. Щом сте доволни на смотани фотосесии, еднотипни песни, муцки и мятане на коси по клипове, на това да ощетява уникални песни като ги оставя без клипове, никакво старание по концерти, еднотипни участия, клишета по интервюта, никакъв хъс за работа и развитие - ок. Проблемът си е ваш.

Много си зле честно!! Ако си мислиш, че само ти знаеш някои неща а ние не в голяма заблуда си пич! И кое ти е обективното да правиш некви тъпи колажи ...ахаха смешко вземи се осъзнай малко .. тръгнал акъл да дава .. оправи своя живот после на другите разбра ли? Еми със мен винаги се е държала нормално мога да кажа нито съм си пил кафето нито сме много близки и е нямало камери около нас за твое сведение... Нито ме познаваш нито нищо, че си тръгнал епитети като лизачи и инфантилни да използваш ... ние също имаме идеи и сме креативни пич, но не сме като вас насила да си се натрапваме ..Може да наеме тебе за ПР гледам, че много се слагаш ... Глория не иска никой да и се бърка и не слуша никой .. Тя си преценява всичко и реално не живея в някаква заблуда, че припада по мен или по другите и т.н Както тя така и другите певици ... Всичко е бизнес и не е длъжна и сама си определя нещата .. па ти особено се пъни колкото искаш да видим до кога ще те изтърпи и най - накрая ще те блокира ;) И ще си лаеш само тук и никой няма да те отразява :) Лейди Гага сигурно постоянно благодари на феновете си, че са и купили албумите и че са си направили татуси с нейния лик и т.н Събуди се .. И реално харесвам Глория като певица .. не ме интересува личния и живот .. мнението и за мен и за другите .. не ме интересува как се държи с кой ... интересува ме като запее на живо да ме жегне ...не съм човека който ще и каже кви клипове да снима .. нито дали да прави концерт или не .. да си наеме ли администратор или не .. кой съм аз или ти или някой друг да и дава наклон .. осъзнай се .. ако тя не го иска, никой не може да я накара.. ние не живеем в илюзия .. ти живеш в такава и се палиш тука ... то много неща може да се променят и да се направят .. но за да стане тя трябва да го поиска а с тъпите ти колажчета и зяждане под всеки пост във фейсбука и няма да го направиш това.

Редактирано от Izkusitelen89
Link to comment
Сподели в други сайтове

Неграмотното с изкусителната мутра, шарените ризки, захар и вода на косата, тръгнало да говори кой бил смешен...да се снима в подножието на Клисурската Глория и да не се обажда много :gun_bandana:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Неграмотното с изкусителната мутра, шарените ризки, захар и вода на косата, тръгнало да говори кой бил смешен...да се снима в подножието на Клисурската Глория и да не се обажда много :gun_bandana:

Ахахаха да се видим на живо и ми го кажи ;) във форума много си отворен :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...