Jump to content

Защо вече не съм фен на Глория!


Защо вече не съм фен на Глория!  

93 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Онзи ден гледах интервюто на Кали, която влезе след години в Пайнер и въпреки това по думите й, разбирам че е превелигирована по отношение на клиповете си, т.е. безплатни са. Ето, Пайнера й е дал някаква гръцка песен, която е поискала. Глория която е дала много на фирмата, много повече от една Кали, как на нея й се дава, правят безплатни клипове, а на Глория не могат да спонсорират един концерт, пък в крайна сметка ще си се разберат помежду си за прихода от билетите..Ми то който и да е, ще се цупи.

Според мен Кали отчита много повече пари от участията си на шефа, затова получава тези привилегии. Ако Глория отчита 25%, Кали отчита поне 50%. Освен това клиповете й са безплатни до някаква граница. Ако реши да прави клип за 10 бона, едва ли ще й е безплатен изцяло. Всичко идва от договорите и процента, който получават от всеки изпълнител.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Онзи ден гледах интервюто на Кали, която влезе след години в Пайнер и въпреки това по думите й, разбирам че е превелигирована по отношение на клиповете си, т.е. безплатни са. Ето, Пайнера й е дал някаква гръцка песен, която е поискала. Глория която е дала много на фирмата, много повече от една Кали, как на нея й се дава, правят безплатни клипове, а на Глория не могат да спонсорират един концерт, пък в крайна сметка ще си се разберат помежду си за прихода от билетите..Ми то който и да е, ще се цупи.

За всички певици клиповете са безплатни, АКО се вместят в бюджета, който Пайнер дава за клип (предполага се , че не е много висок) и АКО броят на клиповете за година е този, който отново Пайнер смятат за нужни за певицата.

Певицата ако иска и има пари може да добави към това, което Пайнер смятат че й се полага и да си направи Хавана-Тропикана 2 :D

Е и Иван е прав за процента де, но като цяло Пайнера им дава някакви скромни финанси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ги говорите тези неща все едно сте им чели договорите. :mf_surrender:

Ама дали е за един клип в годината или 3 - не казвате. На мен ми се струва, че никакви пари за клипове не осигуряват, особено за тези с над 10 годишна кариера.

 

И пак да кажа, както и Глория преди 2 години се нацупи - нямат студия, нямат предавания, в които да им се четкат на тези певици, да говорят постоянно за тях, да ни занимават и нас. Как искат фолка да върви, като нямат никаква пропаганда и никакъв план за реализация на проекти и певци.

Нямат никакво "ток шоу", що за музикална телевизия. В нищо не му се влага.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ги говорите тези неща все едно сте им чели договорите. :mf_surrender:

Ама дали е за един клип в годината или 3 - не казвате. На мен ми се струва, че никакви пари за клипове не осигуряват, особено за тези с над 10 годишна кариера.

 

И пак да кажа, както и Глория преди 2 години се нацупи - нямат студия, нямат предавания, в които да им се четкат на тези певици, да говорят постоянно за тях, да ни занимават и нас. Как искат фолка да върви, като нямат никаква пропаганда и никакъв план за реализация на проекти и певци.

Нямат никакво "ток шоу", що за музикална телевизия. В нищо не му се влага.

Тая пък с нейните студия, видяла.Цеца.в студио и тя да.не.падне.по-ниско.

Предавания има,това,че не.я канят е друг.въпрос...но че.тя като гостува там ще има файда..Не!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ги говорите тези неща все едно сте им чели договорите. :mf_surrender:

Ама дали е за един клип в годината или 3 - не казвате. На мен ми се струва, че никакви пари за клипове не осигуряват, особено за тези с над 10 годишна кариера.

 

И пак да кажа, както и Глория преди 2 години се нацупи - нямат студия, нямат предавания, в които да им се четкат на тези певици, да говорят постоянно за тях, да ни занимават и нас. Как искат фолка да върви, като нямат никаква пропаганда и никакъв план за реализация на проекти и певци.

Нямат никакво "ток шоу", що за музикална телевизия. В нищо не му се влага.

Имат си Женя, която е балсамирана вече...как не го раздвижиха малко това предаване... В Автограф поне почнаха да пеят малко. Една Планета ретро ще има висок рейтинг също...но не ретро с песни от 2009, а с песните на Рени, Цветелина, Весела и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имат си Женя, която е балсамирана вече...как не го раздвижиха малко това предаване... В Автограф поне почнаха да пеят малко. Една Планета ретро ще има висок рейтинг също...но не ретро с песни от 2009, а с песните на Рени, Цветелина, Весела и т.н.

 

Това не е никакво шоу!

Говоря за нещо ежедневно или ежеседмично, с бенд, с танцьори, водещи, оператори и т.н. Шоу не знаеш ли какво е?

Никаква Рени и Весела - те за Пайнер са никакви вече, сигурно и архиви с тях не пазят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не е никакво шоу!

Говоря за нещо ежедневно или ежеседмично, с бенд, с танцьори, водещи, оператори и т.н. Шоу не знаеш ли какво е?

Никаква Рени и Весела - те за Пайнер са никакви вече, сигурно и архиви с тях не пазят.

Много добре разбрах какво визираш, просто няма изгледи да се случи...отчетох като + обаче, че Галя ги кара да си отворят устата за 2 мин...такова е нивото, че и това е радостно...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са тия идеи в стил сръбските простотии? Кой гледа музикална телевизия в крайна сметка? Никой. Нищо не й трябва на Планета освен да си върти там клиповете. Вижте, че няма никакви реклами почти по тая телевизия. Всеки слуша вече в Интернет или по радиото.

 

Никъде не съм чувал за такова шоу, което предлагаш Пачо, освен в Сърбия. А те там си падат по кръчмарските истории, така че...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са тия идеи в стил сръбските простотии? Кой гледа музикална телевизия в крайна сметка? Никой. Нищо не й трябва на Планета освен да си върти там клиповете. Вижте, че няма никакви реклами почти по тая телевизия. Всеки слуша вече в Интернет или по радиото.

 

Никъде не съм чувал за такова шоу, което предлагаш Пачо, освен в Сърбия. А те там си падат по кръчмарските истории, така че...

Е ти си гледаш от твоята камбанария. Но има много компании и семейства, които на маса обичат да си пуснат някоя музиката програма, в която се пеят песни на живо и така...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласувах и в двете анкети с почти всички опции, защото е комплексно. Не харесвам как се развива кариерата и последните 10 години, но няма как и да спра да я харесвам и уважавам.

Не мисля, че арогантното поведение спрямо критиката към нея е най-проблемното нещо. 4-5 примера могат да се дадат за разлика от другите неща. Силната продукция за звезда от нейния ранг липсва

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са тия идеи в стил сръбските простотии? Кой гледа музикална телевизия в крайна сметка? Никой. Нищо не й трябва на Планета освен да си върти там клиповете. Вижте, че няма никакви реклами почти по тая телевизия. Всеки слуша вече в Интернет или по радиото.

 

Никъде не съм чувал за такова шоу, което предлагаш Пачо, освен в Сърбия. А те там си падат по кръчмарските истории, така че...

 

Къде съм написал "като в Сърбия" - пълни са всички телевизии с подобни шоута - и турски, и гръцки, и румънски.

Хората си имат студия, водещи, сценаристи, канят се и изпълнители, и други популярни. Това че ти не си чувал, не значи, че няма. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много има какво да се каже по тази тема. Доста съм писала по нея, така че не смятам да пиша пак с подробности. Уважавам Глория и й се прекланям единствено заради огромния талант, който има. Когато запее на живо просто настръхвам...за мен Глория е най-талантливия изпълнител на Пайнер и може да ми въздейства най-силно когато я слушам лайв. От тук нататък съм я отписала по всички възможни други параграфи от 2008г. Не смятам, че човек постигнал наистина много в кариерата си, успял, преуспял и т.н колкото и да е талантлив и с каквито и постижения да може да се похвали, има каквото и да е право да се държи арогантно (за което гласувах в анкетата), да си позволява груби и саркастични коментари по адрес на свои почитатели. В крайна сметка всеки на първо място е ЧОВЕК, а след това певец, артист и т.н. Не мога да се съглася с твърдения като "Ами на мен ми харесват песните й, не ми дреме какъв човек е", защото отношението и поведението говорят много за една личност и аз не мога да се възхищавам на някой, който като личност е пълен темерут (да не се изразявам по-остро), та ако ще и извънземен талант да има. В частност лично отношението на Глория към мен, ме е засегнало по един или друг начин и вече гледам на нея като една добра певица и нищо повече. Другото, за което гласувах са клишетата по интервютата й, защото вече заучените й фрази са ми писнали до болка - не знам на нея как не й писнаха и как не осъзнава, че става нелепа. Във втората анкета гласувах за първата опция.

 

И не, няма смисъл това да стига до браузъра на Глория. Най-много да тегли едни майни на всички "предатели" и до там.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

http://blife.bg/article-35141

 

1000%20(21).gif

<h3 class="title">Глория спира да пее</h3>

 

 

 

Въпреки че официалната версия на музикална компания "Пайнер" е, че Гло си дава заслужена почивка и отново ще се завърне в даден момент, близки до звездата издават пред "България Днес", че певицата приключва с музикалната си кариера.

 

Като главна причина за оттеглянето й от сцената и скъсването на дългогодишната й връзка с Митко Пайнера изпълнителката на "Пясъчни кули" изтъкнала новите попълнения в редиците на музикалната компания.

 

Отдала цели две десетилетия от живота си на лекия жанр, Глория изпитвала истинска непоносимост към по-младите си колежки, които все повече и повече опорочавали попфолк музиката, и смятала, че е под нивото й да стои на една сцена с певици като Джена и Галена, пише още изданието.

 

Примата неведнъж е споделяла, че е време новите фолкаджийки да започнат да правят по-стойностни песни, и многократно е критикувала външния им вид.

 

Въпреки че се отказва от пеенето, Глория е доволна, че ще даде път на щерка си Симона. Дъщерята на примата от брака й с Илия Загоров вече има няколко песни и упорито върви по стъпките на майка си.

 

41-годишната изпълнителка си е поставила за задача да подготви Симона за бляскава музикална кариера, като първата крачка е девойката да свали излишните килограми и да влезе в добра форма, за да не може лесно да я отвее конкуренцията. Глория смятала, че това не е невъзможна задача, след като самата тя отслабна драстично и се превърна в съвсем различен човек от пухкавелката, която беше, когато изгря звездата й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо пък лично някой трябва да се обяснява на Глория защо не я харесва? Това си е лично мнение на всеки и не е длъжен да й се обяснява за него. Който е сгафил, да си сърба попарата. В случая не са феновете.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо пък лично някой трябва да се обяснява на Глория защо не я харесва? Това си е лично мнение на всеки и не е длъжен да й се обяснява за него. Който е сгафил, да си сърба попарата. В случая не са феновете.

Ще лижеш, иначе си п*тка, ясно ли е :gun_bandana:

 

Тя пък щото Гло ще седи и ще му мига на парцали, на който и да било като й се заобяснява :mf_surrender: + това, за да има коментари по темата значи Глория не е безразлична и все още хората се надяват да се вземе в ръце и да бъде на ниво...но по-добре да лижем, отколкото да се замислим :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мила Цонке, мога да ти влезна в стила, мога го много по-добре от теб, мога да ти разкажа как всички нормални хора в клуб на участие на Глория гледат на такива истински фенове като вас, но видно от вафлите в косите ти и липсата ти на какъвто и да е адекватен пост или мисъл минавала ти през главата после и клавиатурата от зората на чалга форумството ти до днес, а и това че лично си ми симпатична в наивитета си ще ви кажа, спестявайки ви диагнозата и епитетите, само какво значи да мълча като путка пред Глория:

 

мълча като путка защото:

 

-ме няма в магазина за да и купя албума

-ме няма на концерта или участието да я видя и чуя и да запълвам празното място

-немога да изгледам цял нов клип на Глория от отегчение и досада

-изтривам поредния и нов хит след първия припев от компа си

-не доизглеждам нейна медийна изява в бокса, схванат от неудобство заради провинциалните клишета и страхливете и отговори

 

а вярвай за разлика от вас, аз познавам реални хора харесващи Глория....реални хора които са масата фенове на нейно Вискомерие, оная прословута фенска маса която подобно на мен мълчат като путки пред нея/мълчат и не купуват, не ходят, не гледат, не слушат, не вълнуват/,мълчат защото просто вече няма какво да се каже за нея, онези фенове които не правят компромиси с качеството, подобно на някогашната Глория

 

...само ти и останалите фрикове можете да аплодирате 'криле', както аплодирате 'присъда'...

Link to comment
Сподели в други сайтове

...само ти и останалите фрикове можете да аплодирате 'криле', както аплодирате 'присъда'...

Стреляш право в целта :1000 (29):

 

Не знам кое е за предпочитане - да мълчиш като п*тка или от химикалката до калъфката на възглавницата ти, да са с лика на Гло, което до някаква степен е по-разбираемо, отколкото мъже или поне, претендиращи за такива, да чупят стойки ала Гло и да имат 1000 кадъра идентични с нейните... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чета коментарите и стигам до извода, че се разсъждава много повърхностно върху проблема, ако приемем, че има такъв, или това е просто естествен ход. Не знам защо поне веднъж не се опитате да разсъдите по-глобално, да влезете в душата на един човек, да погледнете през неговите очи света. Вече много ме е страх да пиша коментари, защото според едни плюя Глория - а как мога да го правя, след като на живо й се мазня... а според други я хваля... WTF?! Първо, относно лизачите - според тях самите не правят нищо престъпно. И сигурно е така. Аз съм говорил с тях. Те казват така: "На мен ми стига да се радвам на емоцията да присъствам на участието й, да ме поздрави, да ми подаде ръка, да ме погледне". Разберете, за някои хора това значи много, те така го разбират - на мен това не ми харесва, защото отдавна съм надскочил това простодушно ниво на общуване, но това не ги прави лоши хора, защото повярвайте ми - в страни от темата Глория, на кафе с тях например, винаги ми е било приятно. На мен обаче на 24 години като индивидуалист човек някак не ми се връзва като ида на участие, да се изтупам със сакото и да съм на първа линия, нареден до другите, и да симулирам емоции, които не ми идват отвътре, за да се впиша като фен. Затова предпочитам да гледам Глория в зали. Много малко са приятелите ми, които искат да идват често на нейни участия, за да не се налага да се приобщавам към агитки, които се мразят. Та хората, които не са й върли фенове, я харесват, но според тях е за механа, за зала. Искат да я слушат. Не да ги забавлява, защото не може. Много пъти й се е казвало как да си подреди програмата, за да има градация, но това води до обратен ефект. Мога да кажа, че разбирам хора като Ружа, с нея преди много сме си говорили - имаме един и същ проблем, пострадали сме от по-арогантното й отношение, а наистина сме направили много за нея. Опитвам се обаче да разсъждавам като психолог и да изхождам от последните интервюта на Глория, в които се хващам не за клишетата й, а за други реплики, които ме карат да си мисля, че тя е уморена от живота и предателства. За съжаление повечето от вас висят във форума и явно животът не ги е очукал достатъчно. Просто не знаете как мачкат годините и настъпващата критическа, съдя и по родителите ми. Хората на тези години почват да си задават въпроси и да изперкват. А и в Българя сме все пак. Като прибавим липсата на пари, недооцени песни като "Пясъчни кули", кофти отношение на "Пайнер", капризна щерка и липса на мъж, фалшиви ласкатели, злобари... Какво очаквате? Да я хване шизофренията, за да угоди на всички?

 

Спрете да живеете в миналото. И аз искам да е 2000-та. И аз искам да гърми "12 диаманта" в колата, дядо ми да е жив и да ходим за риба, на палатки с приятели по язовирите и да дъни Глория, а хората да я боготворят, а не да говорят за операции, но това е положението. 2015 сме. Всичко е секс и пари. Глория е демоде за народа, приемете го. Тя продължава да си прави хубавите песни. Разбирам, че имате спомени... А някои нежни души имат спомени от новогодишни оргии на песни като "Присъда"... Ама, сори, пичове. "Криле" е много хубава песен. А вие сте заспали в 2004 в текста на прехвалената "Присъда", в който се кълне.

 

Пожелавам на Глория здраве и муза. Да не се занимава толкова с щерка си, да не се прави на селски тарикат като Пайнер за един концерт и да смечки тона във фейсбук страницата си. Тя й дадена за повече от това да си поства смешните колажи. И концепция за клиповете, медийните изяви, участията, концертите и всичкото... Промяна във визията и текстовете, авторите и екипите. Голяма промяна. Която започва с отсяване на хората около себе си и сондиране на адекватни мнения, не "заслужени" почивки в Дубай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ох.............нали е работен ден днес....аптеките не работят ли, зелената рецепта ли си си изгубил пак...........какво сте направили толкова за нея само не разбрах омг..........тя дали е разбрала.............да не се занимавала с щерка си....................е с кой да се занимае, с оня дето се мисли за нея или с госпожичката от работилницата за Гло материали........хапчетата!!!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...