Jump to content



Online: Галин - Сменям ти адреса


Препоръчани коментари

  • Отговори 88
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тия прекъсвания на музиката с кратките фрази много ми харесаха, готино се е получило. Вокалите са страхотни, много добре звучат. Като цяло са се постарали, текстът е малко странен, на места, като че ли, не пасва напълно с музиката... Добър проект като цяло, но едно стъпало надолу от предните му.

 

Но Фики със сигурност сега ще изкара по-големия хит, просто Галин този път не вдигна много летвата, пък и след наградата за певец Фикрет е пренавит и 100% ще пусне някоя много силна песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предишните му песни май повече ме зарибяваха, но и тази е интересна и различна. Текстът е добър, за музиката ми трябва време да й свикна. Все едно не е на Пашев, и той ме изненадва. Клипът е екстра и той. Галин е може би най-идейният изпълнител в жанра в момента, заради това най-малко заслужава уважение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми харесва. Интересна е. И клипът не е типично чалгарски. Галин определено си изгражда някакъв стил, включително и с рапирането. Само муцките не ми допадат и на места не разбирам какво пее още. Здраво е парчето, браво на Пашев и дано не се окаже чопната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никаква полза, че е сменил композитора - отново никакво пеене, рапиране в стил Криско, мелодия почти не чувам. Прилича на поне 3 негови, но заряда от песните на Оцко го няма. Клипът ми хареса, макар че всички от 2014 са му по-добри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно са преправяли песента, тук не звучи като в оригиналния вариант:

 

https://www.facebook.com/video.php?v=105977...e=2&theater

 

 

В колебание съм колко ми харесва, но определено бих си я пуснал пак :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зле. Пак рапиране (този път страшно неритмично), някакво ниско "пеене", музиката ми е страшно хаотична и разпокъсана. Този пък и текстът е слаб. Излагация изкарва след най-големия хит в кариерата си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин да се връща при Оцко ..

 

Интересни са само чуждоезичните мотиви в началото и края, както и опитът на Галин да запее в стил RnB / Jason Derulo на някои фрази.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено е по-слаба от "С мене да вървиш", но пък е супер зарибяваща, харесва ми.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша песента , като цяло това е стила му ... дали с Оцко или Пашев , песните са една линия . Клипа е много добър .

И все пак с Оцко му се получават най-добре нещата .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много слабо... :mf_surrender: В колко клипа и песни трябва да гледаме жалки имитации на Криско, до болка познатите изкуствени чупки на Галин и обработения глас? Без Оцко е кръгла нула....Слушах 2 пъти песента и нищо не ми остана в главата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...