Jump to content

Резил на вечерта


Кой се представи най-зле?  

143 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Къде е коментирана ? Аз навсякъде виждам коментари за якото шоу и прием на Андреа, звездният миг на Фики и пеенето на Преслава и незаслужената награда. Галена с какво впечатли?

За Андреа пак си въобразяваш. Всеки в доволен от представянето й, но в никакъв случай не е сред най-коментираните вчера.

 

Галена за пореден път е най-коментираната звезда на вечерта.

Всички статии са с нейна снимка, на Преслава или на Фикрет.

 

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа наистина беше със страхотен прием и това никой не го отрича. Обаче шоуто й, естествено, беше крадено, това с рок аранжимента го е правила вече (8 години Планета) и беше на лайв запис... не е достатъчно да впечатли.

 

Галена и Фики са най-коментирани и от хората, и в статиите. Вижте, че всички започват с "Галена обра наградите на Планета".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Перфектно знаете че покрай "Пантера" почнах да симпатизирам на Галена, но честно ви казвам вчера беше пълно разочарование. Първо се появи с смешната маска и говореше пълни тъпотии, след това пя на плейбек (мисля), мяташе се по сцената като ненормална, нито беше в такта, нито някаква по-специална хореография. Влага толкова пари, а не знае как да се държи на сцената. Една Анелия дето се появи с обикновена рокля имаше много повече присъствие и излъчване. Иначе за наградите - факт, всички си бяха заслужени, нищо не съм казвал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Плейбек беше на "Пантера". В този момент в общия ни чат на нашата "секта" (8 човека от класа), където всички гледахме и коментирахме, вече бях пратил няколко гласови съобщения, в които я тропах като сенужката, като не си е пил хапчетата. 1000%20(29).gif Обаче после дойде "Хавана", която най-сетне беше на живо. :Vishenka_05:

 

Иначе мисля, че вече всички трябва да се примирим, че Галена не е силна на сцената. Да, има добри приеми в последните години, но това е защото е най-добрата иначе и песните й са големи хитове. Като присъствие на сцената обаче очевидно я няма. Това не пречи да пръска откъм песни, клипове, визия, идеи и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе мисля, че вече всички трябва да се примирим, че Галена не е силна на сцената.

 

Anelia Georgieva харесва това.

 

 

Ами направете я силна на сцената

Link to comment
Сподели в други сайтове

Anelia Georgieva харесва това.

 

 

Ами направете я силна на сцената

 

Галена е някаква супер странна на концертната сцена. Имам чувството, че не знае какво да каже, че не знае как да се държи. Някакво неловко е винаги при нея. Снощи като Иванка й връчваше наградата и просто беше толкова странна, не знам. Докато примерно идиот като Анелия или Преслава все едно пъпа им е хвърлен там. Имам чувството, че Галена прекалено много мисли какво да каже, какво да направи, как да застане, какво ще се получи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-интересното за сериозните медии в България е маската на Галена. ЦЪК

 

Но според клошарското сборище тук, това е гаф.... :gun_bandana:

Маската не е гаф, по-скоро гаф беше, че едвам говореше, сякаш е с ново чене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Маската не е гаф, по-скоро гаф беше, че едвам говореше, сякаш е с ново чене.

 

Айде не се прави на открехнат пред колежката, като ме цитираш с неадекватни забележки. Виж горе какво пише в анкетата и кои 46 кретени са дали вот за това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Йоргос, Крум.. и Джена, просто ме уби с визията й този път, никога не е била по-зле.... много я харесвам по принцип, но..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година за пръв път няма ясно изразен резил. Бяха се постарали явно 1000%20(29).gif Усети се липсата на Магда.

Разбирам, че Галена е новатор и я подкрепям принципно при някакви такива експериментални и шантави решения, но трябва да влага малко повече мисъл в тия неща. Примерно ако се беше появила да пее с маската една песен, а я свали на другата (или на средата на същата), щеше да е много по-добре. Не можах да разбера за какво й беше да излиза да си взима наградите с нея, като дори не можеше да говори с нея. Тъкмо ако беше излязла по време на някое изпълнение щеше да е на плейбек или лайв запис и щеше да си има оправдание да не слушаме живите й опити. Най-добре би било ако я беше оставила за някой имиджов клип според мен, но тогава пък всички щяха да гракнат как копирала.. Все пак клипа се върти повече, не е като една вечер която ще се забрави за три дена 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе мисля, че вече всички трябва да се примирим, че Галена не е силна на сцената. Да, има добри приеми в последните години, но това е защото е най-добрата иначе и песните й са големи хитове. Като присъствие на сцената обаче очевидно я няма. Това не пречи да пръска откъм песни, клипове, визия, идеи и т.н.

 

На Галена ѝ се получава, когато се концентрира върху общуването с публиката както на концерта, на който пя "Пак ли" преди изпълнението със 100 кила, после на този, на който пяха "Кой" за първи път и на наградите след това, където беше с червеното. Там ѝ бяха най-добрите приеми. Може да си разделя изпълненията, защото е готино да гледаш по-мащабна сценография, но да си остави едната песен просто да пее на хората.

 

Според мен беше добре с маската и много хора го харесаха. Нали накрая каза, че се появява без маски и т.н., което беше добра препратка, можеше да се доразвие идеята, но не беше малко и това. Нека се експериментира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Труден избор. Единственото, което мога да премахна е маската на Галена. Харесва ми идеята, различно е.

Гласувам за всичко останало от анкетата. ДесиСлава има спешна, крещяща нужда от стилист и човек, който да й казва как да изглежда на сцена. В новия си клип е добре, но на концерти трябва да се довери на човек, който разбира. Джена изглеждаше най-зле от всички. Бони трябва да се пенсионира, защото такава цигания и Софи Маринова не е показвала, дори през 94 година. Толкова зле облечена изпълнителка не е имало от Хищна хиена на Петра, чак не вярвах, че я виждам. Анелия като поведение и външен вид беше второто недоразумение за мен. Благотворителност не се прави така, изглеждаше фалшиво и тъпо, да не говоря за изпълненето й, което не помня и май не е имала по-лошо представяне от години. За Теди нищо не мога да кажа, аз по принцип не си я отразявам. Роклята и песента на Райна бяха потрес, кой ги е избра ли той е за пенсия като мис Бони.

За пръв път от както гледам концерт съм цялостно доволна само от един изпълнител- Андреа. Много добро представяне, като песен, визия и идея. но тук не включвам черната рокля с неоновите елементи, тя е отделно.

Като цяло: слабо беше тази година, а като гафове май имаше най-много от години насам. Моите любимки Преслава и Галена бяха красиви. Получих си на живо баладата от Преслава и съм доволна, обичам да пее такива песни на живо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...