Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

Като правиш концерт па направи нова песен, па гостувай в предавания, пък не води война с Пайнер... :mf_surrender: Глория как ги мисли тея неща...А иначе много лошо, че е с Дани Милев, на Анелия ми звучеше много аматьорско...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Като правиш концерт па направи нова песен, па гостувай в предавания, пък не води война с Пайнер... :mf_surrender: Глория как ги мисли тея неща...А иначе много лошо, че е с Дани Милев, на Анелия ми звучеше много аматьорско...

Ха-ха-ха - безумно си прав, но според Глория всичко е перфектно. Потресен съм, и не само аз, от "екипа" й в последните дни, чашата преля. На концерта ще ида само от уважение, но определено там в тая свита се сбъркани всички.

Глория написа, че е в чужбина и затова няма да е на концерта, после си изтри статуса, в същото време пак ходи в гората със Светослав Стойчев и се снимат...

И след като сама си прави концерта и никъде няма името на фирмата, да я напуска пък. Ако напълни залата, това е показател, че може и сама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо да не е!? На много Бг изпълнители имената на афишите за техни концерти са на латиница! Има доста по-важни и интересни неща, които можеш да обсъждаш относно концерта на Глория, това от пръстите ли си го изсмука!?

За мен това е важно. А концертът ще е лебедовата песен на и без това мъртвата й кариера 1000%20(19).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе какво напускане, Глория да не е на 20 години? Та тя винаги е била с тях, сега е смешно да се мисли за това...Само неориентирана и алчна жена като една друга изпълнителка може да напусне на дърти години..Надявам се Глория е по-умна и хитра от нея и няма да се вкара тоя автогол..

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не виждам смисъл да напуска. "Пайнер" може да не й помагат много, но също така не й пречат, така че какъв е смисъла да напуска? Участва им в концертите, въртят я малко или много по "Планета", даже награди й дават. Да си стои в "Пайнер".

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като никой не ме огря във фейсбук страницата на Глория реших да питам някой друг за това каква е организацията с поканените медии.

от ръководството ми съобщиха, че Людмил Иларионов, след моето допитване се сетил, че трябва да има места и за журналистите. Сега се планира реорганизиране на местата в оркестрината, за да набутат там и медиите, но не е сигурно, защото там можело да има оркестър... така ми казаха, ще видим

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
И аз не виждам смисъл да напуска. "Пайнер" може да не й помагат много, но също така не й пречат, така че какъв е смисъла да напуска? Участва им в концертите, въртят я малко или много по "Планета", даже награди й дават. Да си стои в "Пайнер".

 

Как да не й пречат!? Защо да дава % от печалбата от участията си, а да не си ги спестява, за да може да си подпомага по-добре финансово продукцията, за да прави повече песни и по-хубави клипове примерно!?

Редактирано от gotiniq
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как да не й пречат!? Защо да дава % от печалбата от участията си, а да не си ги спестява, за да може да си подпомага по-добре финансово продукцията си, за да прави повече песни и по-хубави клипове примерно!?

Тя ако искаше да влага повече, можеше да го прави и сега - не мисля, че е обедняла, виждаме колко често ходи на почивки, собствено студио си направи и т.н. Така че не смятам, че процентът, който отчита на Пайнер е причина за слабите й клипове или не толкова честото пускане на продукция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да се сдържа. "Пайнер" са ИДИОТИ! Не стига, че сигурно не са дали и лев за предстоящия концерт, а сега се намесват и със заплахи да се изтриват всички фенски страници. От 2 дни получаваме заплахи. Не сме виновни, че "Пайнер" имат проблем с некоректност към автори и с права на песни. Така или иначе ние тия песни не ги издаваме, за да го правят на въпрос, а в цял свят е имало и ще има фенски страници. На кого и защо пречат? Първо триеха цели профили, канали, клипове. Това не е монополизъм. Това е... Нямам думи. Да се стига до там и да плашат озвучителя на Глория и той да плаши нас. В нормалните държави за тия неща биха ни плащали, а не пращали призовки. Защото имаме много архивни неща, които ги няма никъде другаде, събиран труд с години наред, който не си струва да бъде изтрит. Може да бъде изтрит само ако ни платят неустойка олигофрените. Самата Глория също е притеснена относно някои права все още. Направо да напуска фирмата. Не знам кога точно й изтичаше договорът, но няма място там вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя ако искаше да влага повече, можеше да го прави и сега - не мисля, че е обедняла, виждаме колко често ходи на почивки, собствено студио си направи и т.н. Така че не смятам, че процентът, който отчита на Пайнер е причина за слабите й клипове или не толкова честото пускане на продукция.

Вие все много знаете. Вземи стани един счетоводител. Така става. Семейство и екип да издържаш сам, нови песни да правиш, концерти, стари права да подновяваш и какво ли не... Половин година ще реши нищо да не пуска и вече я отписвате. Другите като пускат, та какво?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да се сдържа. "Пайнер" са ИДИОТИ! Не стига, че сигурно не са дали и лев за предстоящия концерт, а сега се намесват и със заплахи да се изтриват всички фенски страници. От 2 дни получаваме заплахи. Не сме виновни, че "Пайнер" имат проблем с некоректност към автори и с права на песни. Така или иначе ние тия песни не ги издаваме, за да го правят на въпрос, а в цял свят е имало и ще има фенски страници. На кого и защо пречат? Първо триеха цели профили, канали, клипове. Това не е монополизъм. Това е... Нямам думи. Да се стига до там и да плашат озвучителя на Глория и той да плаши нас. В нормалните държави за тия неща биха ни плащали, а не пращали призовки. Защото имаме много архивни неща, които ги няма никъде другаде, събиран труд с години наред, който не си струва да бъде изтрит. Може да бъде изтрит само ако ни платят неустойка олигофрените. Самата Глория също е притеснена относно някои права все още. Направо да напуска фирмата. Не знам кога точно й изтичаше договорът, но няма място там вече.

Какви заплахи, какви 5 лева?

За отношенията Глория / Пайнер си знаят най-добре те! Нито вие, нито аз, нито ние можем и имаме право да им се месим.

И като напусне какво ? Ще цъфне и ще върже сигурно. . .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да се сдържа. "Пайнер" са ИДИОТИ! Не стига, че сигурно не са дали и лев за предстоящия концерт, а сега се намесват и със заплахи да се изтриват всички фенски страници. От 2 дни получаваме заплахи. Не сме виновни, че "Пайнер" имат проблем с некоректност към автори и с права на песни. Така или иначе ние тия песни не ги издаваме, за да го правят на въпрос, а в цял свят е имало и ще има фенски страници. На кого и защо пречат? Първо триеха цели профили, канали, клипове. Това не е монополизъм. Това е... Нямам думи. Да се стига до там и да плашат озвучителя на Глория и той да плаши нас. В нормалните държави за тия неща биха ни плащали, а не пращали призовки. Защото имаме много архивни неща, които ги няма никъде другаде, събиран труд с години наред, който не си струва да бъде изтрит. Може да бъде изтрит само ако ни платят неустойка олигофрените. Самата Глория също е притеснена относно някои права все още. Направо да напуска фирмата. Не знам кога точно й изтичаше договорът, но няма място там вече.

УжасТ, тея от Пайнер да се застрелят..Пълни олигофрени, във вашата страница има много повече материали дори и от официалната на Гло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви заплахи, какви 5 лева?

За отношенията Глория / Пайнер си знаят най-добре те! Нито вие, нито аз, нито ние можем и имаме право да им се месим.

И като напусне какво ? Ще цъфне и ще върже сигурно. . .

Кое не разбра?! Радо върви и пише на всяка фен страница, че трябва да бъде изтрита. Причината е "Пайнер". С Глория не могат да се разберат дори за права над снимки... Позволи ни да сме по-информирани от теб.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Глория работата извън "Пайнер" според мен няма да бъде кой знае колко по-различна според мен, хората знаят коя е и какво може, кръчмарите също, който иска, си я кани, даже може да ѝ се отворят възможности и за нови заведения, продукцията ѝ който иска, си я пуска, много хора си я и купуват, има верни фенове, може да намери къде да я ротират, по радиото много често се поздравяват с песните ѝ, а и Интернет до голяма степен ще е достатъчен, ще си прави и някви малки концертчета и всичките пари са си за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие все много знаете. Вземи стани един счетоводител. Така става. Семейство и екип да издържаш сам, нови песни да правиш, концерти, стари права да подновяваш и какво ли не... Половин година ще реши нищо да не пуска и вече я отписвате. Другите като пускат, та какво?

Абе ти наред ли си изобщо?! Къде съм я отписал? Дори аз лично не смятам, че изкарва толкова рядко продукция, но понеже някой написа, че без Пайнер би пускала повече песни, отговорих, че може би не изкарва прекалено често защото харчи и за други неща, а не е проблема в процента, който Пайнер й взимат. Значи вие можете да пишете каквото си искате, да определяте с или без Пайнер би й било по-добре, аз реших да се включа в дискусията с един пост и веднага ме нападна. Откачена работа, човек да не напише нещо за кралицата ти. :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото на афишите името й е на латиница? Изглежда кифленско. Глоро, никога няма да си сръбска певица, колкото и смешна да е мечтата ти.

 

И слава Богу. Не знам кое най-много й липсва-грубо гласище и стил на пеене и пошли клипове (изключвам Цеца) или мафиотското минало (включвам Цеца).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Работата на Глория извън Пайнер няма да е по-различна, когато е и в Пайнер, с разликата, че тя ще си е продуцент на всичко. Помнете, че до края на годината Глория със сигурност няма да е Пайнер ;) (Поне, ако бизнес отношенията им не претърпят промяна до тогава)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Работата на Глория извън Пайнер няма да е по-различна, когато е и в Пайнер, с разликата, че тя ще си е продуцент на всичко. Помнете, че до края на годината Глория със сигурност няма да е Пайнер ;) (Поне, ако бизнес отношенията им не претърпят промяна до тогава)

Е , те ще издават и разпространяват последния и албум. Едва ли 2 месеца след като го пусне, ще се разделят. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е , те ще издават и разпространяват последния и албум. Едва ли 2 месеца след като го пусне, ще се разделят. :D

 

Е то Пайнер могат да издадат албум на когото си поискат, стига да се договорят така. Даже Лили Иванова е издавала веднъж съвместно с тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Работата на Глория извън Пайнер няма да е по-различна, когато е и в Пайнер, с разликата, че тя ще си е продуцент на всичко. Помнете, че до края на годината Глория със сигурност няма да е Пайнер ;) (Поне, ако бизнес отношенията им не претърпят промяна до тогава)

 

Чак пък със сигурност. Много е съмнително как и двете страни ще скъсат. Вироглави са, егото им е голямо и за това се блъскат - най-вероятно Глория пак ще отстъпи.

Ако тя не е там, това е съпоставимо все едно да вземете герба на държавата. :gun_bandana: Но той Пайнера обича да си трие историята и май като гледам не е правил бекъп - например на ДесиСлава има ли клипове, освен "Две сърца" при тях? Та той Планетчо има по-богат архив. Жалкарска работа...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е , те ще издават и разпространяват последния и албум. Едва ли 2 месеца след като го пусне, ще се разделят. :D

Така е, логото на Пайнер е на обложката, така че явно засега вероятността да се разделят отпада. Албумът е страхотна изненада, очаквам с нетърпение траклиста - дано пак има много нови песни! :happyppl: И аз много харесвам "Влюбена в живота", ще се радвам да е подобен на него. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...