Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И кво М. Кери измислила снимките с микрофон на стойка? :3fdb8960598fa63e:

Стига глупости!

Бива, бива фенство, ама вашето е направо заслепено... Отворете си очите малко.

 

Не става въпрос, че Кери го е измислила. Снимката е едно към едно... ама едно към едно!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бива, бива фенство, ама вашето е направо заслепено... Отворете си очите малко.

 

Не става въпрос, че Кери го е измислила. Снимката е едно към едно... ама едно към едно!

Ама едно към едно! :o

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бива, бива фенство, ама вашето е направо заслепено... Отворете си очите малко.

 

Не става въпрос, че Кери го е измислила. Снимката е едно към едно... ама едно към едно!

Русев, все повече се доближаваш до теорията ми, че няма да бъдеш допуснат в залата...не се харчи да си идваш по-добре :whistling:

И да снимката е 1:1, но Гло е с по-сочно дупе :baaasmiley:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Русев, все повече се доближаваш до теорията ми, че няма да бъдеш допуснат в залата...не се харчи да си идваш по-добре :whistling:

И да снимката е 1:1, но Гло е с по-сочно дупе :baaasmiley:

От кого няма да бъда допуснат?!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От кого няма да бъда допуснат?!

Няма лично Гло да застане да варди пред входа, но амбицира ли се - има от кого :D

 

Сега й сипваш, но на концерта и букет ще й подариш и на "Еднопосочен билет" ще скачаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма лично Гло да застане да варди пред входа, но амбицира ли се - има от кого :D

 

Сега й сипваш, но на концерта и букет ще й подариш и на "Еднопосочен билет" ще скачаш.

А после да я пишат във вестниците и онлайн сайтовете? :D

 

Сипване в твоите очи! На предния концерт, на песни като тази там, си стоях и тъпеех. Едва ли точно сега ще скачам. :D

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От анкетата /

 

Ледена кралица 39

Уморих се от теб 39

Ако бях се родила река 43

Любовен дъжд 44

Приятелко, ти моя, най-добра 45

Ангел с дяволска душа 45

Не заслужаваш 45

Крепост 46

Илюзия 47

Златна клетка 49

Очакване 51

Присъда 54

Пясъчни кули 54

Откраднат миг 55

Сбогом, адиос 57

Феникс 57

Link to comment
Сподели в други сайтове

От анкетата /

Ами ето ние гледаме да направим така, че да чуем и други песни на концерта, те хората си избират пак тия, които така или иначе са задължителни...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме интересува какво ще прави, не ме интересува какво ще струва. Искам просто Присъда на живо.

:Vishenka_05:

Акапелата в дискотеката я изкъртва, но я искам на голяма сцена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория покани Дани Милев и неговия бенд да бъдат част от юбилейния й концерт на 30 септември. Музикантите ще се включат в сценичното представяне на песните, като придадат още по-силно въздействие и уникално звучене с лайв изпълненията си.

 

“За мен е чест и удоволствие да изляза на една сцена с Дани Милев и музикантите от неговия бенд, защото те са невероятни професионалисти. Поканих ги, защото имам преки наблюдения от тяхната работа – имали сме съвместни изяви и така в мен изкристализира идеята да станат част от този музикален празник, който ще поднеса на моите почитатели”, споделя Глория.

 

Певицата разкрива още, че за всички ще бъде голяма провокация и предизвикателство да представят този спектакъл, за който е сигурна, че ще впечатли публиката.

Тази седмица стартира и продажбата на билети за концерта, а интересът е наистина огромен. Всички, които до този момент не са успяли да си закупят, могат да го направят в Билетния център на НДК – София или онлайн чрез портала www.ticketportal.bg.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе като е грозен афишът, какво да кажат? "Браво" ли? Дано пък някой прочете, че да направят хубав, то е за добро.

Ма то не само афишът. Последната й фотосесия е потрес. И това го казвам точно защото съм фен много повече от онези другите, дал съм много и не си затварям очите. Креативност и иновативност кога? Ето - идеята с Дани Милев бенд е крачка напред, отразявам го. Но по отношение на снимки защо с Георги да не си кажем истината - той се занимава с фотография. На последната си фотосесия Глория лежи по дивани и на една от снимките по нищо не се различава от кориците на Сашка Васева. Всичко може да бъде на световно ниво. Ако нямаше качествата, хич нямаше да се занимаваме да изискваме.

 

Някои от собствените й фенове ме питат защо не е забелязала идеите ни, защо не ни е отличила... Защото си дели феновете. Ние вече и добро да напишем в страницата, то се трие. Лични приближени до Глория са ми казвали, че е много тъкнообидна и се обижда от най-малкото. И това чий проблем трябва да е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма то не само афишът. Последната й фотосесия е потрес. И това го казвам точно защото съм фен много повече от онези другите, дал съм много и не си затварям очите. Креативност и иновативност кога? Ето - идеята с Дани Милев бенд е крачка напред, отразявам го. Но по отношение на снимки защо с Георги да не си кажем истината - той се занимава с фотография. На последната си фотосесия Глория лежи по дивани и на една от снимките по нищо не се различава от кориците на Сашка Васева. Всичко може да бъде на световно ниво. Ако нямаше качествата, хич нямаше да се занимаваме да изискваме.

 

Някои от собствените й фенове ме питат защо не е забелязала идеите ни, защо не ни е отличила... Защото си дели феновете. Ние вече и добро да напишем в страницата, то се трие. Лични приближени до Глория са ми казвали, че е много тъкнообидна и се обижда от най-малкото. И това чий проблем трябва да е?

Няма какво повече да допълня! :D

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде пак старата песен на нов глас - колко сме й дали :helpsmilie: :wacko:

Абе вие като си купувате вода, за да си задоволите жаждата, придобивате ли право да диктувате на производителя какво количество катиони и аниони да съдържа водата му? Ако не ви е по вкуса, не го купувате. Като си плащаме на фризьора за услугата, можем да му кажем какво и как го искаме. Избийте си от главата, че с нашите идеи Глория ще прогресира и зад граница и всички тук ще й се кланят. Платете си за частно парти, там да ви пее каквото искате (аз лично ако мога да си го позволя, бих го направил).

Георги бил се занимавал с фотография...сигурно от 3 годишен учи и се занимава с това :mf_surrender: Тези, с които снима Глория щото се занимават с млекопреработване :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пламене, разбирам, че си на работа - но няма нужда тук да демонстрираш познанията си по химия, не сме на лекция.

Давам пример и не демонстрирам знания. И не не съм на работа. И ми наспамихте темата - ще докладвам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде пак старата песен на нов глас - колко сме й дали :helpsmilie: :wacko:

Абе вие като си купувате вода, за да си задоволите жаждата, придобивате ли право да диктувате на производителя какво количество катиони и аниони да съдържа водата му? Ако не ви е по вкуса, не го купувате. Като си плащаме на фризьора за услугата, можем да му кажем какво и как го искаме. Избийте си от главата, че с нашите идеи Глория ще прогресира и зад граница и всички тук ще й се кланят. Платете си за частно парти, там да ви пее каквото искате (аз лично ако мога да си го позволя, бих го направил).

Георги бил се занимавал с фотография...сигурно от 3 годишен учи и се занимава с това :mf_surrender: Тези, с които снима Глория щото се занимават с млекопреработване :mf_surrender:

Слушай кво аз тия снимки, които съм направил досега, за това време, без оборудването, което има смешният фотограф на Глория, същият не е и сънувал, че може да направи на моите години за т'ва кратко време, в което се уча. Позволи ми да бъда по-запознат по темата от теб. Фотосесиите на Глория са смешни! С изключение на тази през 2009, която беше за концерта. Нито заснемането му е както трябва, още по-малко обработката. Пресен пример - на една от последните й снимки носът й е на вълнички... За кво говорим изобщо?! Но не е той виновен, а Глория, че позволява снимките й да изглеждат по този начин.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Давам пример и не демонстрирам знания. И не не съм на работа. И ми наспамихте темата - ще докладвам!

Твоя е, но кой те накара да я направиш, и колко зор трябваше за което? До последно вярвах, а се смеехте. Сега е малко ред ние да се посмеем.

 

Виж, питай Иван поне - трябваше да се свържем с Глория по един въпрос. Опитах се да помогна, те ме препращат от Евгени, през Радо до Бети. В случай, че знаеш кои са те. Малко е унизително вече. И да, с Георги разбираме от много неща - от фотография, от мода, от сценография, пишем и поезия, сценарии на клипове, блогове имаме, солфеж сме учили. Знам, че много хора се дразнят, че се подкрепяме. Но не ми пука. Извинявай, че не сме хора тип овца и ултрасите по стадионите, в чиито очи сме, как беше, "пишман". На Глория още преди време й подхвърляха идеята да работи с Валери Милев, както направи Кама - и тя от години си говори едно и също: "Защо да си сменям екипа, работим прекрасно, разбираме се с поглед". На това как му викаш? Знам много повече неща за нея, отколкото тия, дето изкупиха първи ред. Знаеш ми заслугите. Помисли реално кои са вредителите и заеми една категорична позиция кого подкрепяш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Пламене, не да ми звъниш по телефоните - тия тримата, дето викат, че с Георги се излагаме, да се покажат кои са и какво са направили в тоя живот.

Да не ти хакна набързо темата. Аман от мишки! Всеки има право на мнение! Вие нали не се излагате... Ние си знаем кои сме.

Ако нямаш идеи, не прави спорове поне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жорка, прекалено се вживяваш според мен. Хем я знаеш, че не приема чужди мнения и въпреки това продължаваш супер настоятелно да си предлагаш своите идеи и мнение не само тук, но и във Фейсбук. Остави я да си прави нещата както прецени за добре, така или иначе няма да постигнеш нищо с твоята активност, освен да си навлечеш негативизма й. ;)

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...