Jump to content



Online: Галена ft. Sergio - Пантера


Препоръчани коментари

  • Отговори 143
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много як клип на страшно слаба песен. Такава слаба песен не беше пускала от "Много ми отиваш". Да се стяга и да пее сериозни неща, че ми писна с нейните лигочи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е трепач! Отдавна си я харесвам. Малко текста е глупав, но не е проблем. Клипа е УБИЕЦ! Много добре е направен и Галка е много готина. Има взаимствани кадри 100% обаче. Истински професионалист е !!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, много силно ме впечатли клипа, много добра игра със светлините, Галена този път има много добро видео, наистина, последното й не беше такова :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутален е клипът, само монтажът куца и след 3-тата минута започва да губи инерцията и креативността на предните минути.

Малко в повече са пипнали констраста на моменти, има странни кадри по отношение на осветление и цвят, но ако не е краден - то Браво тогава!

Това с червената завеса и черно-белия под доста напомня на един световно известен сериал. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обожавам артистичността на Галена, как играе пред камерата, ненормална е. Погледи, мимики, движения - уникална. Песента ще се завърти и ще стане хит, ясно е. МНОГО ЯКА!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле песента звучи мега дълга, неговите партии са излишни. Иначе не зарибява много, но мисля,че ще се наложи заради марката "Галена"

Видеото ми харесва, не е много скъпо, но адски добре направено - имала е и преди такива точни попадения. На червеният велосипед ми са най-любимите и интересни кадри. Страхотна визия и игра пред камерата. Видеото със сигурност е по-силно от парчето. Но каквото и да си говорим - Номер 1 с днешна дата в попфолка си е Галена.

 

А да, не че е изкопирано цялото, но червената стена някак си ми се наби веднага.....ама все пак - за протокола - декември 2014:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутален е клипът, само монтажът куца и след 3-тата минута започва да губи инерцията и креативността на предните минути.

Малко в повече са пипнали констраста на моменти, има странни кадри по отношение на осветление и цвят, но ако не е краден - то Браво тогава!

Това с червената завеса и черно-белия под доста напомня на един световно известен сериал. :1000 (29):

Напълно споделям мнението ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...