Jump to content



Камелия: 1 милион гледания срещу 300 $! Кого лъжат?!


Препоръчани коментари

Слабичко, слабичко, но продължавай да опитваш. Няма лошо да се самонавиваш вътрешно, как тази тема е нов епизод от резказите на Артър Конан Дойл. Но е време, за излезеш от шока, че много ти личи! Усещам те как всички твои критерии за чалгата, от последната година и нещо рухват, а Пайнер толкова се стараха... :whistling:

Кои други според теб си вкарват гледания ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 328
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

И е била права за казаното,ама не мога да разбера найстина какво ще промени това,че песента си е хит.Ако ще и на 500 000 гледания да беше тя си е хит и това е.

Винаги ми е било смешно с броенето,едно време го нямаше това и хит лесно разбираш кое е.Пускаш тв,отиваш на диско,чуваш около тебе,а сега стоите и броите някакви гледания.

Не ми е ясно цялото това нещо за какво се прави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои други според теб си вкарват гледания ?

 

Ченгето в мен казва - засегнатите във вечната ранглиста по гледаемост.

Чалгарят в мен казва - бясната надпревара за статуетките и резонните удари под кръста.

Обективността в мен казва - и тази матра, за помпане на имена в чалгата и намериха майстора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо купуването на гледания да не е с плавен резултат? Примерно по 50k за 60 дни?

 

Защото отляво щеше да пише 50 000 гледания за видеото еди-кое-си, а на следващата колонка щеше да бъде количество: 60.

Аз по известна фраза на чалга песен през годината не съм чувал и не съм виждал. Сериозно, абстрахирай се от факта че съм фен на Андреа, поне веднъж.

 

Ами аз пък съм чувал и виждал. :1000 (29):

 

Слабичко, слабичко, но продължавай да опитваш. Няма лошо да се самонавиваш вътрешно, как тази тема е нов епизод от резказите на Артър Конан Дойл. Но е време, за излезеш от шока, че много ти личи! Усещам те как всички твои критерии за чалгата, от последната година и нещо рухват, а Пайнер толкова се стараха... :whistling:

 

Слабичък, слабичък беше този опит, Фокси. :whistling: Изработилият фалшивата фактура е нямал достатъчно съобразителност на прекалено много места, включително от юридическа гледна точка, познания по английски, достататъчна запознатост с услугите на фирмата за гледания и графични умения.

 

А случайност ли е, че името Бенджамин присъства на началната страница на сайта http://www.buyrealmarketing.com/ като име на човек, който уж е ползвал услугата и е много доволен от нея? :roll1: Но сигурно бъркам и това е просто много срещано име. Вярно, че пише, че професията му е digital marketer, но никъде не пише, че е такъв на buyrealmarketing, а напротив, но какво да правиш, изработилият фактурата просто не е счел за необходимо да провери думата testimonial в Google Translate. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз по известна фраза на чалга песен през годината не съм чувал и не съм виждал. Сериозно, абстрахирай се от факта че съм фен на Андреа, поне веднъж.

Как можеш да си сигурен, след като не живееш в България? Аз живеех в България миналата година и мога да ти кажа, че най-известната и успешна чалга песен беше "Хавана-Тропикана". ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как можеш да си сигурен, след като не живееш в България? Аз живеех в България миналата година и мога да ти кажа, че най-известната и успешна чалга песен беше "Хавана-Тропикана". ;)

Говоря ти за фраза и тва че не живея в България не променя факта, че контактувам с българи, кисна по български сайтове, слушам българска музика и съм наясно кво се случва. 3 месеца от лятото също са фактор за мен, така че...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как можеш да си сигурен, след като не живееш в България? Аз живеех в България миналата година и мога да ти кажа, че най-известната и успешна чалга песен беше "Хавана-Тропикана". ;)

Ама моля ти се, той онзи ден каза, че никой не слушал Глория през 90-те и не знаел една нейна песен от тогава. Сигурно и тогава пак не е живял в България или е бил в пещера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото отляво щеше да пише 50 000 гледания за видеото еди-кое-си, а на следващата колонка щеше да бъде количество: 60.

Ами аз пък съм чувал и виждал. :1000 (29):

Слабичък, слабичък беше този опит, Фокси. :whistling: Изработилият фалшивата фактура е нямал достатъчно съобразителност на прекалено много места, включително от юридическа гледна точка, познания по английски, достататъчна запознатост с услугите на фирмата за гледания и графични умения.

 

Можеш и до утре да ровиш с Гугъл и името на човека, но това е реална фактура, в която никой не те кара да вярваш. Никой няма да седне да се разправя в такива детайли с името на поръчката и формата, за нейното заявяване и осребряване. Съвпаденията са прекалено очевидни, за да си изсмукваш от пръстите каквото и да е. Освен това всички очаквахме, че с тази бясна надпревара за цифрички, скоро първите опечалени ще реагират. Няма канал, който да се развива с такива темпове, а България не е измислила топлата вода, още по-малко Пайнер. Но няма лошо, тук и за фейсбук се твърдеше така високопарно, че нямало как да се купи трафик, лайкове и т.н. па после се оказа, че можело. Така е и сега....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говоря ти за фраза и тва че не живея в България не променя факта, че контактувам с българи, кисна по български сайтове, слушам българска музика и съм наясно кво се случва. 3 месеца от лятото също са фактор за мен, така че...

И искаш да кажеш, че мало и голямо цяла година пише в нета "Щом си падаш по боклуците"??? Намери се с какво да възхваляш Андрешка - с подобна улична фразичка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Грешите като сравнявате Фики с всяка чалгарка. Сравнявайте го с Николета Лозанова, Лазар Ангелов и пр. Фики се превръща в нещо като медиен продукт. Досега такова нещо не е имало не само в чалгата, а и изобщо в българският шоубизнес. Не само песните му са хитове, но той самият е хит по разни фитнес, забавни страници, където му се подиграват. Не забравяйте, че има и симпатиите на циганите и турците. Просто като име и образ излезе извън рамките на чалгата. Имам чувството, че всеки знае кой е Фики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв пример даваш ? Гледаш да набуташ Глория в разговора. Вчера казах че не се изказах правилно. Не се прави на неразбрал.

Оф, да, точно това гледам. Изказваш се като човек с преки наблюдения. Вършееш ли по тукашните барове, та да знаеш? Навън е изкривена представата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Можеш и до утре да ровиш с Гугъл и името на човека, но това е реална фактура, в която никой не те кара да вярваш. Никой няма да седне да се разправя в такива детайли с името на поръчката и формата, за нейното заявяване и осребряване. Съвпаденията са прекалено очевидни, за да си изсмукваш от пръстите каквото и да е. Освен това всички очаквахме, че с тази бясна надпревара за цифрички, скоро първите опечалени ще реагират. Няма канал, който да се развива с такива темпове, а България не е измислила топлата вода, още по-малко Пайнер. Но няма лошо, тук и за фейсбук се твърдеше така високопарно, че нямало как да се купи трафик, лайкове и т.н. па после се оказа, че можело. Така е и сега....

 

Съвпаденията са прекалено очевидни.. :1000 (29): Я виж фактурата с Камелия, нима не изглежда по същия начин? Не видя ли колко е лесно да се изработи такова нещо? Пробвай ако искаш да си купиш гледания от тая фирма, ще ти изтрият видеото. Или най-малкото ще махнат гледанията както стана с Карлос, ако не помните.

 

Детайли с поръчката викаш. Пак да ти обясня, че фирмата не предлага такава поръчка 3 000 000. Не успя този път, сори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говоря ти за фраза и тва че не живея в България не променя факта, че контактувам с българи, кисна по български сайтове, слушам българска музика и съм наясно кво се случва. 3 месеца от лятото също са фактор за мен, така че...

Абсолютно това не е най-известната фраза за 2014 . Спрете с фантазиите че Андреа е направила един от най-голелите хитове за риналата година , като и в топ10 не е . Една Яница популяризира фразата с боклука много повече , да не говорим че е и доста о-голям хит от песента на Андреа.

 

Иначе по темата - малко ми е съмнеишън тая фактура , но пък на всички ни е ясно че повечето купуват гледания . Особено на Фики песента е такъв балон ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно това не е най-известната фраза за 2014 . Спрете с фантазиите че Андреа е направила един от най-голелите хитове за риналата година , като и в топ10 не е . Една Яница популяризира фразата с боклука много повече , да не говорим че е и доста о-голям хит от песента на Андреа.

То и "Престъпно е" е по-голям хит от "Най-добрата", нали? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно това не е най-известната фраза за 2014 . Спрете с фантазиите че Андреа е направила един от най-голелите хитове за риналата година , като и в топ10 не е . Една Яница популяризира фразата с боклука много повече , да не говорим че е и доста о-голям хит от песента на Андреа.

 

Иначе по темата - малко ми е съмнеишън тая фактура , но пък на всички ни е ясно че повечето купуват гледания . Особено на Фики песента е такъв балон ...

Искам да чуя кои 10 песни са по-голям хит от нея, дори 5 ? Когато Андреа изкарва тъпи песни не ги коментирам, но когато изкарва нещо силно нормално да я причислявам към хитовете. Песента го доказа за 8-те месеца от излизането си. Спечели всички възможни класации, пуска се още по дискотеките, имаше перфектен прием на турнето. Какъв друг фактор за хитовост искаш ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че се купуват гледания е ясно, ама този сайт предлага 100 000 гледания за 177 долара. Ако си е купил 3 000 000 както пише, то цената не следва ли да е 5300 долара. Нещо много съмнителна отстъпка ще да е, за да стане 867.55 долара, но знае ли човек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и "Престъпно е" е по-голям хит от "Най-добрата", нали? :3fdb8960598fa63e:

Йеее оригинален и забавен си !!!!

 

Искам да чуя кои 10 песни са по-голям хит от нея, дори 5 ? Когато Андреа изкарва тъпи песни не ги коментирам, но когато изкарва нещо силно нормално да я причислявам към хитовете. Песента го доказа за 8-те месеца от излизането си. Спечели всички възможни класации, пуска се още по дискотеките, имаше перфектен прием на турнето. Какъв друг фактор за хитовост искаш ?

Всички песни на Галена и Преслава за тая година са по-големи хитове от тая на Андреа, за която очевидно си спомняте само 2та и фена . Като прибавим Галин, Фики, Джена, Азис и Мария та дори и Теди Александрова и Яница са с по-големи хитове . Къде ми я бутате песенна на Андреа ? Маже много да ви харесва , но голям хит не стана ... сори майка ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Детайли с поръчката викаш. Пак да ти обясня, че фирмата не предлага такава поръчка 3 000 000. Не успя този път, сори.

 

Не ми обяснявай нищо, щото гледам датите, изпълнената поръчка и заплатената фактура, с много странни суми в период. Не само, че успях, но и това дори дразни. А като гледам булстата на Пайнер и ответният в Ню Йорк на фирмата доставяща услугата, направо не е за обясняване. Но все пак, има още развитие по темата. Тя няма да свърши само с тази фактура. И други чалгари ще си изпуснат нервите....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Йеее оригинален и забавен си !!!!

Всички песни на Галена и Преслава за тая година са по-големи хитове от тая на Андреа, за която очевидно си спомняте само 2та и фена . Като прибавим Галин, Фики, Джена, Азис и Мария та дори и Теди Александрова и Яница са с по-големи хитове . Къде ми я бутате песенна на Андреа ? Маже много да ви харесва , но голям хит не стана ... сори майка ;)

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Ей, така, леко с тази класацийка всичките ти простотии отиват на кино. :Vishenka_05:

http://signal.bg/charts.php?cat=2

 

Аз да не би да коментирам Андреа... ?

Един от камелотите го прави, не беше за теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...