Jump to content



Оригинално присъствие на сюнетната сцена


Оригинално присъствие на сюнетната сцена  

90 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Глория няма да приеме на такова нещо, а и нейните песни не са подходящи..

Камелия пък дори някой да я покани, не може да им изпее нищо на хората или ако се опита да пее нещо подобно ще е "майка плаче, грамофон сфири" :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Пхаххахах, а как ти се искаше Камелия да има такава излагация, а? :gun_bandana: Смешно и жалко си малкото! Да ти услужа с пистолет да се гръмнеш? :1000 (29): Иване, каква е тая тема бре? :1000 (29): По-добра не е правена в последните 5-6 години тук. Май е време да се обадя където трябва, за да разгласим тези "изяви". :1000 (29): За гласуването ми - Галена без всякаква конкуренция! Няма как "Певица на годината" да приема участия, възхваляващи СЮНЕТ-банкет!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 157
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ти май и сам не се разбра какво искаш да кажеш. А аз очаквам мен да разбереш. Да го кажа на простичък език:

И тия дето пеят на джебчиите, които обират бабите ни са гнусни, и тия дето спят с крадците на държавата са гнусни.

 

Не аз перфектно разбирам! Тези във видеата повечето не са цигани, а са богати мюсюлмани, които като гледам са мешани - има и български между тях, има и турски мюсюлмани. Тук говорим за история и ценностна система, не за бандити и престъпници! Ти не разбираш явно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не аз перфектно разбирам! Тези във видеата повечето не са цигани, а са богати мюсюлмани, които като гледам са мешани - има и български между тях, има и турски мюсюлмани. Тук говорим за история и ценностна система, не за бандити и престъпници! Ти не разбираш явно.

Върха на ценностната система е това, което правят твоите две любимки. За история ще ми говори, ми по тая логика не ходи в Германия, щото нали, Хитлер... :mf_surrender:

И щом не говорим за престъпници, откъде са богати тия "мюсюлмани" – чисти мангасари? Предприятия ли имат? Лекари ли са? От тотото ли са спечелили? Или сигурно са с много виШа ценностна система, като Цеца? :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Разликата между Цецините/Глорините богаташи и тия, на които им се кълчат Галена и Татяна е единствено в това, че първите се обличат по-добре. Все са кирливи престъпници, все мястото им е в затвора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Върха на ценностната система е това, което правят твоите две любимки. За история ще ми говори, ми по тая логика не ходи в Германия, щото нали, Хитлер... :mf_surrender:

И щом не говорим за престъпници, откъде са богати тия "мюсюлмани" – чисти мангасари? Предприятия ли имат? Лекари ли са? От тотото ли са спечелили? Или сигурно са с много виШа ценностна система, като Цеца? :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Разликата между Цецините/Глорините богаташи и тия, на които им се кълчат Галена и Татяна е единствено в това, че първите се обличат по-добре. Все са кирливи престъпници, все мястото им е в затвора.

 

Не Хитлер е господствал 5 века по нашите земи. Не философствай, щом не зацепваш за какво говоря!

Продължаваш да ми говориш за пари и богаташи, а аз съвсем друго имам предвид. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пачо, излагаш се, приятел. И то много.

Не беше ли ти, който намеси пръв парите? Че тия бакшиши били от измамените ни баби и дядовци по телефона? Друг е въпросът, че нямаше да ги измамят, ако толкова много баби и дядовци не се държаха като глупаци и няма да се обадят на детето си, а като шарани лапат стръвта - абсолютно тяхна вина и на децата им. Ама като стана въпрос за любимките и айдее, преминахме на история, култура и "ценностна система". :mf_surrender:

 

Постъпките и на двете категории - Малина, Галена и т.н. и Глория и Цеца не са за похвала. Но вторите са много по-гнусни.

Първите изкарват пари, като забавляват хора на празника им за около час. Вторите - като ЛАПАТ КУРОВЕТЕ НА УБИЙЦИ, извършили много по-жестоки престъпления от хуманна гледна точка.

 

Защото всеки на първо място е човек! А после е българин! Нима някой като се е паднало да се роди в България, е длъжен да харесва българската култура и да се бори за опазването ѝ?! Това е въпрос на избор! Но моралните човешки норми са на първо място! Да убиваш, да крадеш масово, да изнасилваш, да пребиваш, да всяваш страх, да съсипваш животите на хора, ето това е много по-важно от това дали щяло да се слуша циганска музика! Не че и някои от ромите - в клипчетата всъщност не виждам почти такива - не вършат престъпления, но нима можеш да сравняваш някой от бащата на Сюлейман или младоженците от клипчетата с Аркан и Жоро Илиев? И пак - певиците от клипчетата забавляват хора на празника им за около час с музика и танци и така вземат пари. Което по принцип им е работата. А Цеца и Глория с путките си си осигуряват пари от такива жестоки хора за проектите си. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Айде, върни се назад и ми прочети първите коментари в тая тема, пръв намесих и парите, и религията! Не си измисляй хронология на нещата - тя е тук и се вижда.

Глория с години не си плаща проектите по такъв начин и много добре го знаеш, но нали трябва да ме засегнеш по някакъв начин, та говориш нелепости!

Чалгата наистина ви е промила мозъците, и браво на тези, които го правят - явно е, че е успешно. Фолкът е най-масовия инструмент за прокарване на различни идеи, а ние винаги сме били податливи. Новини гледате ли? За френски вестници да сте чували? За изселници и групировки да сте чували?

Ти се съредоточаваш в някакви смешни моментни неща, които така или иначе се случват - убийства, курви, кланове, а не в онова, което е рана на народа сума ти години вече.

Вие спорите тук от гледната точка само и единствено на парите и материалното - кара ме да си мисля, че и вие ще се продадете по тоя начин - и говорим за турци:българи, мюсюлмани:славяни, а не за Цеца:Аркан. Ако имате какво да разсъждавате по конкретните клипчета - правете го, а не да ми се плюмчите за Глория, Цеца и курвенските им истории с българи и сърби.

Кофти, че не разграничавате нещата и за вас е едно и също, че една българка ще пее на езика на поробителя с това, че друга ще се чука с български престъпник.

Няма какво да кажа вече, изчерпах се, то или го носиш в теб, или не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, върни се назад и ми прочети първите коментари в тая тема, пръв намесих и парите, и религията! Не си измисляй хронология на нещата - тя е тук и се вижда.

Глория с години не си плаща проектите по такъв начин и много добре го знаеш, но нали трябва да ме засегнеш по някакъв начин, та говориш нелепости!

Чалгата наистина ви е промила мозъците, и браво на тези, които го правят - явно е, че е успешно. Фолкът е най-масовия инструмент за прокарване на различни идеи, а ние винаги сме били податливи. Новини гледате ли? За френски вестници да сте чували? За изселници и групировки да сте чували?

Ти се съредоточаваш в някакви смешни моментни неща, които така или иначе се случват - убийства, курви, кланове, а не в онова, което е рана на народа сума ти години вече.

Вие спорите тук от гледната точка само и единствено на парите и материалното - кара ме да си мисля, че и вие ще се продадете по тоя начин - и говорим за турци:българи, мюсюлмани:славяни, а не за Цеца:Аркан. Ако имате какво да разсъждавате по конкретните клипчета - правете го, а не да ми се плюмчите за Глория, Цеца и курвенските им истории с българи и сърби.

Кофти, че не разграничавате нещата и за вас е едно и също, че една българка ще пее на езика на поробителя с това, че друга ще се чука с български престъпник.

Няма какво да кажа вече, изчерпах се, то или го носиш в теб, или не.

 

Наистина е въпрос на ценностна система. Аз, както казах вече, съм на първо място човек, а на второ българин. Затова не смятам, че убийствата са смешни моментни неща?!?! За мен това е с много по-голямо значение от състоянието на българските култура и самосъзнание. Много важно. Това да се роди някой в някоя страна е въпрос на СЛУЧАЙНОСТ, никой не е длъжен да се бори за нейните култура и да се отъждествява с народа ѝ! Който иска, го прави! Никой не може насила да те накара да станеш мюсюлманин и да бъдеш на едно с "поробителя". На мен ми харесва да съм българин, харесвам си българските неща и това е, никой не може да ме накара насила да обичам друго. Ако някой му влияят такива "прокарвания на идеи", значи не е бил наистина с българско самосъзнание, а то е било плод на конформизъм. Другите са със собствен избор и не ги съдя за това. Имам близък човек, който казва, че мрази България и предпочита да се е родил в Америка. Българските неща не го интересуват. Не мисля да го съдя - това си е неговият вкус. Но ако участва в "смешни моментни неща - убийства, кланове", тогава вече ще го направя! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пачо се опитва да каже нещо, но изразните му средства куцат. И пак смятам, че е по-добре да пееш на езика на поробителя, отколкото да се ебеш с български престъпник!

Но се замислете и за друго - българските престъпници, които консумираха чалгата, драстично намаляха, а изпълнителите имат нужда от ангажименти, така че им остават сюнетите и сватбите... Със сигурност на тях изкарват повече, отколкото в дискотеките. Пропаднали са си отвсякъде - ако не пеят на пияници, пеят на мангали. Иначе на кого? Къде?

Не виждам кой знае какво на тия клипове, чак гнусно. Някои представители на етноса просто са гнусни. В дискотеки съм виждал по-фрапантни неща като отношение към певици - обиди, подигравателно отношение, замеряния с лед и т.н.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пачо, какви глупости ми дрънкаш, това, че пее на тази сватба си е чисто професионален ангажимент. Както казах, Татяна никога не би спала с някой за пари и много се гордея с нея. Какво предпочиташ поведението на Глория да не се снима с хората ли? И не ми говори за това, че видиш ли Татяна пяла на турци или роми и едва ли не е заклеймила българите. Ето още по-ясен пример как тя възпитава детето си в духа на традицията. ЦЪК

Когато някой те викне за работа - отиваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пачо, това за "езика на поробителя" ме кара да си мисля, че си учил до 4-ти клас и само това си запомнил от цялото си образование! Знаеш ли колко поколения българи (а и турци) са се сменили от тогава? Все едно сега цяла Индия да мрази британците, защото са им били колония сума ти години... или почти цяла Южна Америка да плюе по Испанците... осъзнаваш ли колко е нелепо това.

Проблемът с въпросните клипчета е, че се правят на много класни мадами, хайлайф, а пък за някой друг лев се изтрепват да се кълчат и да увиват простотии на микрофона! А не за това, че пеят на мюсюлмани! Забравих да отбележа, че това да заклеймяваш хората според религията, която изповядват, също е признак на ниска интелигентност. Та не е проблемът, че са мюсюлмани, а че са необразовани, кичозни, просташки! И че нашите "класни" мадами им падат на нивото за няколко лева между гърдите. Има милиони мюсюлмани по света, които не са такива! Както и има много християни, които са...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пачо, това за "езика на поробителя" ме кара да си мисля, че си учил до 4-ти клас и само това си запомнил от цялото си образование! Знаеш ли колко поколения българи (а и турци) са се сменили от тогава? Все едно сега цяла Индия да мрази британците, защото са им били колония сума ти години... или почти цяла Южна Америка да плюе по Испанците... осъзнаваш ли колко е нелепо това.

Проблемът с въпросните клипчета е, че се правят на много класни мадами, хайлайф, а пък за някой друг лев се изтрепват да се кълчат и да увиват простотии на микрофона! А не за това, че пеят на мюсюлмани! Забравих да отбележа, че това да заклеймяваш хората според религията, която изповядват, също е признак на ниска интелигентност. Та не е проблемът, че са мюсюлмани, а че са необразовани, кичозни, просташки! И че нашите "класни" мадами им падат на нивото за няколко лева между гърдите. Има милиони мюсюлмани по света, които не са такива! Както и има много християни, които са...

 

Проблемът е много по-дълбоко и жалко, че мислиш толкова повърхностно и че пак не можете да разберете елементарни неща.

Никой не ги заклеймява мюсюлманите - но сами виждате, че цяла Европа е пропищяла от тях или може би и това не ви прави впечатление.

А в България ви казват, че нямало тероризъм - как да няма, новини на турски език, джамии в центъра на всеки град, цяла партия-движение ДПС, изкуствено създадена, изкуствено поддържана, нон-стоп турски сериали по няколко национални телевизии, а сега и турцизиране на най-слушания жанр. Ти ли ще ми говориш за 4-ти клас, ти, който виждаш в тези клипове някакви класни мадами и бакшиши? Вие май не живеете нито в България, нито в Европа. Май не знаете, че в България има незаконни домове, в които обучават български мохамеданчета за имами, не знаете, че от турска страна на същите им се осигуряват безплатни екскурзии в Истамбул.

Всеки божи ден виждам турци, учещи в София, дори съм работил с тях - само 1 от тях ми обясняваше защо са такива и защо се държат по този начин - всичките други бяха лекета, напълно отговарящи на описанията на Вазов и Ботев. Турчин е насочвал пистолет срещу мен и мои колеги в България в офис на българска институция! Ти не можеш и една дума да ми кажеш за тях!

Проблемът е толкова дълбок, че бих постнал цитата от "Елегия" с люлката и народа, който с пълна сила важи и днес. Жалко, че пак няма да схванете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пачо, излагаш се, приятел. И то много.

Не беше ли ти, който намеси пръв парите? Че тия бакшиши били от измамените ни баби и дядовци по телефона? Друг е въпросът, че нямаше да ги измамят, ако толкова много баби и дядовци не се държаха като глупаци и няма да се обадят на детето си, а като шарани лапат стръвта - абсолютно тяхна вина и на децата им. Ама като стана въпрос за любимките и айдее, преминахме на история, култура и "ценностна система". :mf_surrender:

 

Постъпките и на двете категории - Малина, Галена и т.н. и Глория и Цеца не са за похвала. Но вторите са много по-гнусни.

Първите изкарват пари, като забавляват хора на празника им за около час. Вторите - като ЛАПАТ КУРОВЕТЕ НА УБИЙЦИ, извършили много по-жестоки престъпления от хуманна гледна точка.

 

Защото всеки на първо място е човек! А после е българин! Нима някой като се е паднало да се роди в България, е длъжен да харесва българската култура и да се бори за опазването ѝ?! Това е въпрос на избор! Но моралните човешки норми са на първо място! Да убиваш, да крадеш масово, да изнасилваш, да пребиваш, да всяваш страх, да съсипваш животите на хора, ето това е много по-важно от това дали щяло да се слуша циганска музика! Не че и някои от ромите - в клипчетата всъщност не виждам почти такива - не вършат престъпления, но нима можеш да сравняваш някой от бащата на Сюлейман или младоженците от клипчетата с Аркан и Жоро Илиев? И пак - певиците от клипчетата забавляват хора на празника им за около час с музика и танци и така вземат пари. Което по принцип им е работата. А Цеца и Глория с путките си си осигуряват пари от такива жестоки хора за проектите си. :mf_surrender:

Така... По принцип ми изглеждаш уравновесен и трезвомислещ човек. Не знам защо в случая си написал такива неща. Не съм адвокат на никого, но само да ти кажа, че Вис и Сик са спонсорирали съответно и Ара, и Пайнер. Масово и политици са обвързани с мутри и престъпници, събират се и като масони, за да прикриват един друг далаверите си. Специално нашата чалга изцяло е била подпомагана от самото начало от такива хора, контролирали са и музикалния пазар тук. Хора на всички нива обаче крадат, не са крали само мутрите. Ако не ви беше казано за Жоро Илиев, въобще нямаше да го знаете. Глория никога не е навирала връзките си освен Илия Загоров, нямат и една снимка с Главния. Плюс това не говорете, че еди-кой си се е продал, защото тя се запознава с този човек през 2003 година, когато е направила вече 10 г. на сцена с името си и е звезда. Била си е Глория и преди и след него, никакво значение няма, че й помогнал за три клипа и част от концерт, така или иначе си трябват спонсори за такива проекти - а и фирмите си ги пише черно на бяло кои са, не са престъпни фирми, занимаващи се с наркотици например. Глория никога не си е купила и награда и не е спирала да ходи по участия, не си е плащала за внимание в медиите. Всичко това го правят Мара, Цура и т.н., които вече наистина се продали за пари на тия глигани и са материалистки.

 

Да вметна още, че такива хора решат ли да си поръчат някоя, тя няма право на глас. А Глория е била и влюбена в този човек, не всичко е било сексуално-консуматорско, въпреки че той е бил с много жени. Кой какъв човек е си личи по поведението и по песните. Ходил ли си някога на участие на Глория и знаеш ли, че не приема бакшиши и не говори и пее простотии? Каквато и да е, всеки има респект от нея, на колкото и ракии да е. Почти всички останали, на които съм бил на участие, се дупят по сепаретата на богати чичаги и увиват мазните банкноти около микрофона, включително и такива като Джена, които претендират за морал. Не виждам нищо срамно да пеят на всякакъв род публика - канят ли ги, те се отзовават. Който има възможност да подбира, може и да не ходи, не е задължително.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблемът е много по-дълбоко и жалко, че мислиш толкова повърхностно и че пак не можете да разберете елементарни неща.

Никой не ги заклеймява мюсюлманите - но сами виждате, че цяла Европа е пропищяла от тях или може би и това не ви прави впечатление.

А в България ви казват, че нямало тероризъм - как да няма, новини на турски език, джамии в центъра на всеки град, цяла партия-движение ДПС, изкуствено създадена, изкуствено поддържана, нон-стоп турски сериали по няколко национални телевизии, а сега и турцизиране на най-слушания жанр. Ти ли ще ми говориш за 4-ти клас, ти, който виждаш в тези клипове някакви класни мадами и бакшиши? Вие май не живеете нито в България, нито в Европа. Май не знаете, че в България има незаконни домове, в които обучават български мохамеданчета за имами, не знаете, че от турска страна на същите им се осигуряват безплатни екскурзии в Истамбул.

Всеки божи ден виждам турци, учещи в София, дори съм работил с тях - само 1 от тях ми обясняваше защо са такива и защо се държат по този начин - всичките други бяха лекета, напълно отговарящи на описанията на Вазов и Ботев. Турчин е насочвал пистолет срещу мен и мои колеги в България в офис на българска институция! Ти не можеш и една дума да ми кажеш за тях!

Проблемът е толкова дълбок, че бих постнал цитата от "Елегия" с люлката и народа, който с пълна сила важи и днес. Жалко, че пак няма да схванете.

Хора с мислене като твоето са позор за България и Европа! Ти дори не можеш да напишеш правилно името на столицата на Турция, тръгнал си акъл да ми раздаваш! И защо изобщо ти се връзвам, като едно елементарно изречение не можеш да разбереш - аз за какво ти говоря, ти какво ми пишеш :gun_bandana: И чак ми говори за Вазов и Ботев, сигурно защото не си чел друга литература извън тази в училище. Ужас, ужас...

 

Съгласна съм с adorable до много голяма степен, да ходят на такива участия, но да се държат подобаващо и след това да не се правят, че са хранени със сребърна лъжичка цял живот. Не да толерират простащината и за 20 лева в деколтето да се качват на масата и да се кълчотят като ударени от ток!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора с мислене като твоето са позор за България и Европа! Ти дори не можеш да напишеш правилно името на столицата на Турция, тръгнал си акъл да ми раздаваш! И защо изобщо ти се връзвам, като едно елементарно изречение не можеш да разбереш - аз за какво ти говоря, ти какво ми пишеш :gun_bandana: И чак ми говори за Вазов и Ботев, сигурно защото не си чел друга литература извън тази в училище. Ужас, ужас...

 

Ако не знаеш Н и М са бутони, разположени един до друг, но явно ти си безгрешен/бегрешна и не допускаш никакви грешки.

Като гледам по поста ми нищо не си коментирал/а. Но нека аз да съм позорът, щом ти така разсъждаваш ми е ясна работата.

А от Ботев и Вазов в тази тематика конкретно, няма нито един друг по-подходящ български автор. Ужас е неведенито, в което живеете.

То е ясно, че днес младите не се интересуват много от новини, вестници и политика, ама чак пък такава мъгла да има сред тях...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не знаеш Н и М са бутони, разположени един до друг, но явно ти си безгрешен/бегрешна и не допускаш никакви грешки.

Като гледам по поста ми нищо не си коментирал/а. Но нека аз да съм позорът, щом ти така разсъждаваш ми е ясна работата.

А от Ботев и Вазов в тази тематика конкретно, няма нито един друг по-подходящ български автор. Ужас е неведенито, в което живеете.

То е ясно, че днес младите не се интересуват много от новини, вестници и политика, ама чак пък такава мъгла да има сред тях...

Мъгла има само в графиките ти, в моя ум няма.

Няма и да коментирам нищо по поста ти, защото е под нивото ми да се занимавам с нискоинтелигентни и ограничени хора, които смятат, че всеки турчин и мюсюлманин е опасност за човечеството.

Ако обичаш не ме цитирай повече, не искам да спамя, а вече наистина няма какво да кажа по темата, за да не е оффтопик.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, то като виждаш само това, което видеото ти показва, е нормално да не можеш да си вадиш други изводи за цялата ситуация, та почнахме и да се квалифицираме като интелигентни и ограничени.

Ето за това неведение говоря, то не позволява мащабния поглед над нещата.

И за протокола, никъде не съм писал "всеки мюсюлманин е заплаха". В момента има толкова много и различни ислямски групировки и движения в света, в чиито нагласи и представи за идеалното е радикалният ислям, че никой не знае и няма да знае от къде ще му дойде, но тогава никой няма да се запитва дали са такива или са други, както стана във Франция.

И една проста статистика, пък после си чешете езиците за тези 5 клипа, на които виждаме лъскави певачки сред някаква си тълпа хора.

Редактирано от pacho
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не знаеш Н и М са бутони, разположени един до друг, но явно ти си безгрешен/бегрешна и не допускаш никакви грешки.

Като гледам по поста ми нищо не си коментирал/а. Но нека аз да съм позорът, щом ти така разсъждаваш ми е ясна работата.

А от Ботев и Вазов в тази тематика конкретно, няма нито един друг по-подходящ български автор. Ужас е неведенито, в което живеете.

То е ясно, че днес младите не се интересуват много от новини, вестници и политика, ама чак пък такава мъгла да има сред тях...

 

Интересуваме се. Достатъчно информиран съм по ситуацията, но не мисля да се затормозявам да мисля за нея. В момента съм съсредоточен върху моите си неща, имам достатъчно да се занимавам със себе си, не мисля да блуждаят мислите ми в светове на етнически и религиозни идеологии и да живеят в миналото.

 

Но щом за теб е по-голям грях да пееш на турски, отколкото да имаш връзка с престъпник, макар и той български. :mf_surrender: Това говори много за ценностната система.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблемът е много по-дълбоко и жалко, че мислиш толкова повърхностно и че пак не можете да разберете елементарни неща.

Никой не ги заклеймява мюсюлманите - но сами виждате, че цяла Европа е пропищяла от тях или може би и това не ви прави впечатление.

А в България ви казват, че нямало тероризъм - как да няма, новини на турски език, джамии в центъра на всеки град, цяла партия-движение ДПС, изкуствено създадена, изкуствено поддържана, нон-стоп турски сериали по няколко национални телевизии, а сега и турцизиране на най-слушания жанр. Ти ли ще ми говориш за 4-ти клас, ти, който виждаш в тези клипове някакви класни мадами и бакшиши? Вие май не живеете нито в България, нито в Европа. Май не знаете, че в България има незаконни домове, в които обучават български мохамеданчета за имами, не знаете, че от турска страна на същите им се осигуряват безплатни екскурзии в Истамбул.

Всеки божи ден виждам турци, учещи в София, дори съм работил с тях - само 1 от тях ми обясняваше защо са такива и защо се държат по този начин - всичките други бяха лекета, напълно отговарящи на описанията на Вазов и Ботев. Турчин е насочвал пистолет срещу мен и мои колеги в България в офис на българска институция! Ти не можеш и една дума да ми кажеш за тях!

Проблемът е толкова дълбок, че бих постнал цитата от "Елегия" с люлката и народа, който с пълна сила важи и днес. Жалко, че пак няма да схванете.

БЕЗ КОМЕНТАР :mf_surrender: :helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В този спор съм изцяло на страната на Николас и Боровинката по няколко причини:

 

1.Не всеки мюсюлманин/циганин е поробител/престъпник/изнасилвач.

2.В крайна сметка, чалгарките са отишли да пеят на някакво празненство, че тя и Глория ходи да пее по частни партита, какво, да заклеймим частните партита ли?!?

3.Не забравяйте, че всички сме ХОРА и всеки индивидуално трябва да отговаря за грешките си. Не може да се заклейми цяла религия, заради това, че някаква група от хора, по случайност изповядваща същата религия, са терористи примерно. Че и християните не сме китка за мирисане - вие какво си мислите, че са били кръстоносните походи? Християнски тероризъм, същата работа, както и сегашния мюсюлмански. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да добавя и още нещо. За мен това, че имало джамии, сериали на турски и песни на турски, не представлява никакъв проблем. Който му харесват тези сериали, да си ги гледа, който харесва тези песни, да си ги слуша. Мен никой не може да ми налага вкусове. Хората със собствено мнение, наясно със себе си, също са така. А тези, които се поддават на такива влияния, значи не са българи с автентично българско самосъзнание, а са го възприели конформистки заради заобикалящата ги среда, тоест не е според реалните тяхни убеждения. Така че тяхната загуба не е загуба, защото никога не са били спечелвани. "No love lost, no love found." си е положението. Всеки да си гледа живота и това е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да добавя и още нещо. За мен това, че имало джамии, сериали на турски и песни на турски, не представлява никакъв проблем. Който му харесват тези сериали, да си ги гледа, който харесва тези песни, да си ги слуша. Мен никой не може да ми налага вкусове. Хората със собствено мнение, наясно със себе си, също са така. А тези, които се поддават на такива влияния, значи не са българи с автентично българско самосъзнание, а са го възприели конформистки заради заобикалящата ги среда, тоест не е според реалните тяхни убеждения. Така че тяхната загуба не е загуба, защото никога не са били спечелвани. "No love lost, no love found." си е положението. Всеки да си гледа живота и това е!

Всъщност, искам да се замислите колко силно е влиянието на Турция и колко е силно то на друга държава, САЩ, например. За целта искам да си отговорите на тези въпроси:

 

Какъв език се изучава най-много в училищата?

Коя е най-слушаната чуждоезична музика?

Кои филми са най-гледаните?

Кои са марките (храни, облекла и т.н.), които най-много се купуват в България?

Кое е най-подкрепяното и налагано сътрудничество на Б-я с друга държава последните години?

Кой притежава най-гледаните телевизии?

 

Направете си сами сметката за влиянието на Турция спрямо влиянието на "братята" американци.

 

:3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз отчасти съм съгласен с всяко едно мнение. Най-важното според мен е, че тези певици са хора и преди всичко трябва да имат някакви принципи. Няма значение дали са еднакви. Защото да претендираш колко класна дама си, каква модна икона си, какъв западен стил налагаш и наливаш пари на вятъра в клипове и песни без никаква стойност, а от друга страна се кълчиш по масите на цигани, за да ти бутат банкноти по дупките - това не го приемам. Отивай, пей, забавлявай ги, дори бакшиши приемай, защото все пак това е обичай при тях да дават пари по този начин. Но всичко с мярка! В крайна сметка преди всичко претендират, че са семейни и достойни жени.

 

П.П. Радвам се, че провокирах интересна и различна дискусия, в която не присъстват имената Десислава, Камелия и още 1-2! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...