Jump to content



За 13-ти път “Планета” ТВ раздава Годишни музикални награди


Препоръчани коментари

Наистина от доста години насам се очертават интересни награди, не се знае всичко предварително и много категории могат да имат по няколко заслужили победителя.

 

Утре ще се разберат сигурно. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Няма, Джена от днес е на лексотан, за да не й падне пердето и да изтепоса коментар във фейса си :3fdb8960598fa63e:

 

1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

Представям си я вдругиден яко упоена, прибира си наградата за Клубно присъствие и почва а ла Магда миналата година да благодари. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина от доста години насам се очертават интересни награди, не се знае всичко предварително и много категории могат да имат по няколко заслужили победителя.

 

На Нов фолк бяха по-интересни.... още помня как разделиха наградата "Албум на годината" между Анелия и Емануела, и Ема се наду и нарежда Лозанова 1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще изкърти, аз лично бих се разцепил. :ДДД

 

Митев, следващия път идваш на участие на Райна. :Д Прави егати купона.

 

Оооо, къде си ходил на нейно участие?

 

http://vbox7.com/play:0195993b

Това според мен е едно от най-добрите й изпълнения на тия концерти...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оооо, къде си ходил на нейно участие?

 

http://vbox7.com/play:0195993b

Това според мен е едно от най-добрите й изпълнения на тия концерти...

В Мегаденс. Не беше много пълно, но много яко изкарахме. Пее на живо супер и танцува, много е мила с хората.

 

Пак ще ида, но скоро не са я канили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Мегаденс. Не беше много пълно, но много яко изкарахме. Пее на живо супер и танцува, много е мила с хората.

 

Пак ще ида, но скоро не са я канили.

 

Знам, знам.

Последно бях през септември и бе препълнено, при условие, че не се залага толкова на нея през последните години!

Дано забие нещо яко на наградите, макар, че съм сигурен, че ще пее "Виновен".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена и Галин са певеца и певицата ... не напразно са направили дуета преди 2-3 месеца ;)

 

по тая логика се отнася същото и за Галена и Фики, и Преслава и Фики.. ;dа а реално, само това на Галена и Фики е дует!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сцената ще е 100 % пак някаква кичозна, с видеостени на 10 години и черни подиуми от турнетата с 5 стъпала - Господ да не дава да вложат нещо по-модерно и ново, парите ще му свършат....
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя е просто песен за феновете, едва ли ще тръгне да пее точно нея. :1000 (29): Не може да мине без "Неверници" тоя път , малко да се покара на публиката :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Да я изпее + "Да ти се доказвам" и " Плаче се за мъже".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сцената ще е 100 % пак някаква кичозна, с видеостени на 10 години и черни подиуми от турнетата с 5 стъпала - Господ да не дава да вложат нещо по-модерно и ново, парите ще му свършат....

Сега около песните на Оцко може и да му свършат :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега около песните на Оцко може и да му свършат :1000 (29):

Хитрецът и измамникът винаги си плаща двойно. Да му е за урок, но той е леко ограничен и няма да го осъзнае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа дали ще присъства? Ако не пее "Най-добрата", по-добре да не, 'щото излишно ще се проточи концерта. Да дадат на Яница повече време за микса по-добре, може да изпее "Виж ме" и "Всичко чуждо пожелаваш", които са си хитове, особено втората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък хич не ми се струват интересни тези награди.. Няма никаква тръпка според мен - всичко си е от ясно ясно по-ясно. Много се драматизира с Джена за певица на годината, но според мен пак няма да й я дадат.

Всеки тук обръща внимание на наградите и статуетките, а никой не се замисля, че един Константин примерно, който няма да вземе нищо, ще направи фурор в залата с Алисия и всъщост той ще е кулминацията на вечерта, а не Певицата или Музикалния идол.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък хич не ми се струват интересни тези награди.. Няма никаква тръпка според мен - всичко си е от ясно ясно по-ясно. Много се драматизира с Джена за певица на годината, но според мен пак няма да й я дадат.

Всеки тук обръща внимание на наградите и статуетките, а никой не се замисля, че един Константин примерно, който няма да вземе нищо, ще направи фурор в залата с Алисия и всъщост той ще е кулминацията на вечерта, а не Певицата или Музикалния идол.

Фурор с плейбек пак :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Emilia (official)

4 мин. ·

Награди!!!Да вълнувам се,но повече се вълнувам от песента която ще изпея утре вечер,дано да ви изненадам приятно!!!

 

Какво ще пее според вас?

Втори дубъл :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Emilia (official)

4 мин. ·

Награди!!!Да вълнувам се,но повече се вълнувам от песента която ще изпея утре вечер,дано да ви изненадам приятно!!!

 

Какво ще пее според вас?

Весело момиче :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано, но ако наистина е вярно, че ще пее "Първата, последната" ... не трябва да взима толкова голям хит на колежка, има си свои.

Русата и черната ще е новата версия и ще е ft. Деси Слава, която ще отново с черна коса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано, но ако наистина е вярно, че ще пее "Първата, последната" ... не трябва да взима толкова голям хит на колежка, има си свои.

Ама наистина ли се вързахте на тая глупост? 1000%20(10).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...