Jump to content



Годишни форумни награди - 2014


Препоръчани коментари

  • Отговори 494
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Наградата за Дебют се присъжда на...

Моят добър приятел и колега - Евтимов.

image.png

Напълно заслужено,разбира се.

J8U3X0.gif

Еви, победителят получава целувка от .... не от мен разбира се!

 

2379237P.gif

 

http://prikachi.com/images/237/2379237P.gif

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мерси на всички гласували за мен! Това означава наистина много, защото тази награда може да се спечели само веднъж!

 

В конкуренцията на Пайнерката и Александър, който бяха толкова по-познати и с толкова по-големи шансове от мен, ми остана да кажа само едно... Какво съм ви дал толкова? :g2:

96ff003cc6-new_zps569c1c60.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мерси на всички гласували за мен! Това означава наистина много, защото тази награда може да се спечели само веднъж!

 

В конкуренцията на Пайнерката и Александър, който бяха толкова по-познати и с толкова по-големи шансове от мен, ми остана да кажа само едно... Какво съм ви дал толкова?

96ff003cc6-new_zps569c1c60.gif

Обичаме те!!

469hs.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мерси на всички гласували за мен! Това означава наистина много, защото тази награда може да се спечели само веднъж!

 

В конкуренцията на Пайнерката и Александър, който бяха толкова по-познати и с толкова по-големи шансове от мен, ми остана да кажа само едно... Какво съм ви дал толкова? :g2:

96ff003cc6-new_zps569c1c60.gif

Честитоооооо!!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен с наградата на Евтимчо изобщо. Пайнерката е много по-полезен потребител. Допринесе много повече за форума, а и да не говорим колко много скандализира. Жалко, че някой хора просто си гласуват за приятелчетата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен с наградата на Евтимчо изобщо. Пайнерката е много по-полезен потребител. Допринесе много повече за форума, а и да не говорим колко много скандализира. Жалко, че някой хора просто си гласуват за приятелчетата.

ChZ59T.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен с наградата на Евтимчо изобщо. Пайнерката е много по-полезен потребител. Допринесе много повече за форума, а и да не говорим колко много скандализира. Жалко, че някой хора просто си гласуват за приятелчетата.

 

45t3c.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Време е за музикални поздрави. :Vishenka_05:

 

Поднасям ви микс от мегахитовете от "Пробвай се"" и "Искам, искам"!

 

А на хейтърите мога само да ги подмина с усмивка! :*

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...