Jump to content



Годишни форумни награди - 2014


Препоръчани коментари

Много готин коментар на Пайнерката, радвам се че тя взе наградата за дебют напълно заслужено! Догодина дано е потребителка на годината!

 

 

Благодаря! За мен обаче тези награди въобще не са важни. Аз за това не съм и гласувала, нито съм агитирала някой да гласува за мен, както са правили други потребители.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 494
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

ПайнеркЕ,пикаем газ от факта,че не сме взели награда ли? :1000 (29):

 

 

Аз ли да пикая газ, където всички потребители казват, че е трябвало да спечеля за Дебют.. или ти, където никой не ти взима наградите на сериозно, освен тази за Спамер на годината. Я пак си помисли ? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето за това говорим. Права, крива...Пайнерката влиза с брадвата и реже глави. Евтимчо освен да почне да хленчи и поства някакви гифчета, друго не прави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря! За мен обаче тези награди въобще не са важни. Аз за това не съм и гласувала, нито съм агитирала някой да гласува за мен, както са правили други потребители.

Хаха,хора ,които парадират по този начин,точно наградите са важни.

Пък и не виждам смисъл да коментираш нещо,за което не ти пука нали?

Правете си изводите,изводите!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето за това говорим. Права, крива...Пайнерката влиза с брадвата и реже глави. Евтимчо освен да почне да хленчи и поства някакви гифчета, друго не прави.

Режела глави...хаха.не мога просто..

Много е паднало новото,щом нападки на ниво 2-ри клас се мислят за "рязане на глави".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам само да кажа на ewtimov, че и Ани Хоанг е взимала дебют на годината.....

Прави си сам изводите. Никога няма да ми стигнеш нивото. Весели празници.

 

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Така... сега нека и аз да коментирам наградите.

 

Дебют на годината - Мислих си, че Александър ще го вземе, но се радвам, че повечето готините хора в този форум са гласували за мен. Благодаря!

 

Respect на годината - Не познавам Кремито, но другия потребител я заслужава.

 

Раздел на годината - Очаквано.

 

Тема на годината - Също.

 

Коментар на годината - Става. Но имаше и по-смешни коментари на Зайка... и на Дурантулата за процентите и Каручката.

 

Раманиак с най-интересни коментари - Има и хора с по-интересни коментари. Трябва да се прави разлика между това да си интересен и съркастичен.

 

Раманиак - Най-голям фен - Не съм съгласна фен, който скача от Ивана на Преслава, да се смята за най-голям фен. Абсурдно е дори да се нарича истински фен, защото за мен не е. Освен това нито й ходи по участията редовно, нито показва кой знае какви завидни знания за кариерата й от самото й начало. Като ще е на Преслава, нека поне да беше онова момиче Sisa. Тя ми се вижда наистина голям неин фен.

Иначе като изключа себе си, моя фаворит е "чушка." , защото въпреки всичките мизерии, които е направила Мария през годините си остана неин фен. Най-важното нещо, за да спечлиш такава награда е това да познаваш любимката си толкова добре, че да можеш да я защитиш по всяко време, дори да е убила й човек, а той го прави. Доказва, че е верен и последователен към нея от години със снимкови материали на всички нейни дискове, плакати, списания и тн. Fuck off също заслужава.

Раманиак - Най-голям антифен - За мен най-големия антифен не трябва да бъде фен на нито една певица. Фокси си е фен на Камелия, тък че отпада. darkchild трябваше да спечли, защото не съм прочела един положителен коментар от него.

 

Раманиак-Скандалджия - Всеки можеше да спечели в тази категория

 

Най-известен потребител - Фолкпевицата Славена също има регистрация тук. Ако я приемаме за потребител, то тя е най-известната. Поне от тези, които реално са заявили присъствието си.

 

Най-сексапилен потребител - Трябваше да подходите по-сериозно към тази награда --> dragon :D

 

Най-оригинален никнейм - Супер тъпо е ника ти да носи име на зеленчук(нищо лично чушленце).. но щом така сте пеценили.

 

Спамер на годината - Това на Казаков му е единствената заслужена награда. Присъединявам се към мнението на друг потребител, а именно наградата му да бъде един перманентен бан.

 

Най-голям дразнител - Честито на Петко! Мен лично не ме дразни изобщо. За него сигурно са гласували предимно някакви комплексирани дечица, на които не им изнасят коментарите му за техните любимки. Да продължава да им къса нервичките с Татяна. :D

 

Двойка на годината - Да се взимат. Отиват си много. :D

 

Профилна снимка на годината /линк към снимката/ - Аз по-красива снимка от моята не съм видяла. :1000 (1):

 

Графикьор на годината - Трагедия! Има далеч по-добри от Smith, като например pacho. Казаковите боклуци си ги носи и рекламира само той и още 3-ма човека. Много е дразнещо това, че под всеки клип винаги има спам от него, с който да ни информира за "прелестните" си творения.

 

Модератор на годината - Все ми е тая кой печели. Аз никога не бих се занимавала с такава неблагодарна работа.

 

Потребител на годината - Малко сте се подмазали на Иванчо, да не ви слага банове

 

Потребителка на годината - Заслужена, може би.

 

Най-полезен потребител (следене на правилата, качване на MP3, издаване на информация от кухнята и т.н. - Най-полезни са потребителите, които качват архивни материали, албуми, списания, невиждани снимки и тн. Неща, където няма от къде да ги свалиш. Аз лично не съм виждала stereoto_ да качва такива неща. Освен това разпитва всички потребители, включително и мен, за проектите на изпълнителите, а не му ги казват директно от кухнята. Смятам, че наградата е незаслужена!

Константин или Ангел са фавритите.

 

Браво, Пайнерке, много обективен и точен коментар, съгласен съм за мноооого неща, страхотна си. :) И за Стереото наистина има нещо там, помня оня случай, когато Фрийгъл разказа как лъжел, за да не коментираме плейбека на Джена.. :mf_surrender: Някак много иска да е в светлината на супер информиран, същевременно наистина качва много песни и е редовен, за което съм му много благодарен, хубаво е да имаме песните, обаче без такива изцепки като за това с Джена, моля! :1000 (29):

 

Сенуж, я се успокой. Щом има такива коментари, може би има и причина за тях. Така че кротувай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Браво, Пайнерке, много обективен и точен коментар, съгласен съм за мноооого неща, страхотна си. :) И за Стереото наистина има нещо там, помня оня случай, когато Фрийгъл разказа как лъжел, за да не коментираме плейбека на Джена.. :mf_surrender: Някак много иска да е в светлината на супер информиран, същевременно наистина качва много песни и е редовен, за което съм му много благодарен, хубаво е да имаме песните, обаче без такива изцепки като за това с Джена, моля! :1000 (29):

 

Сенуж, я се успокой. Щом има такива коментари, може би има и причина за тях. Така че кротувай.

Злобеенето ви пречи да погледнете реално на нещата,мн. ясно,че stereoto_ на 100% заслужава тази награда,ако не беше той нямаше да имаме мастери на новите песни и новини покрай певците.Та пак кой е Фриигъл,че да казва кой е лъжел и кой не.... :mf_surrender: Нека да погледне първо себе си,той не е направил и 1/10 от това,което прави Стереото за форума.

Ти също погледни себе си,нямам нужда от съветници и не си ти човека,който ще ми казва да "кротувам".Ясно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

АААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Моят фаворит! Знаех си! Честито! Честито! Честитоооооооооооооо :Vishenka_05:

Хайде на масатааааааааа :1000 (30):

Сега ми дължиш НАЙ-КРАСИВАТА ГРАФИКА НА ПРЕСЛАВА от новия клип! :1000 (6):

Мерси. :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Ест.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Тенк ю! :Vishenka_05:

След като не грабнах аз статуетката, тогава искам такава за най-използвани гифчета, защото моите да най-сполучливи и съответно най-използвани! :whistling:

 

_9LJT7.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Злобеенето ви пречи да погледнете реално на нещата,мн. ясно,че stereoto_ на 100% заслужава тази награда,ако не беше той нямаше да имаме мастери на новите песни и новини покрай певците.Та пак кой е Фриигъл,че да казва кой е лъжел и кой не.... :mf_surrender: Нека да погледне първо себе си,той не е направил и 1/10 от това,което прави Стереото за форума.

Ти също погледни себе си,нямам нужда от съветници и не си ти човека,който ще ми казва да "кротувам".Ясно?

 

Аз да съм казвал, че не заслужава, за друго говорех, чети хубаво. И не е злобеене, а протестиране, това, че човек не е съгласен с нещо, не значи, че злобее.

 

Как кой е Фрийгъл, ами аз го имам за авторитет във форума, то си има лични съобщения, имаше и модератор, замесен, който да потвърди. И други работи съм забелязвал, както и да е.

 

Ами погледнах себе си и установих, че съм повече от перфектен, за да ти казвам да кротуваш, мерси, че ми повдигна самочувствието.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз да съм казвал, че не заслужава, за друго говорех, чети хубаво. И не е злобеене, а протестиране, това, че човек не е съгласен с нещо, не значи, че злобее.

 

Как кой е Фрийгъл, ами аз го имам за авторитет във форума, то си има лични съобщения, имаше и модератор, замесен, който да потвърди. И други работи съм забелязвал, както и да е.

 

Ами погледнах себе си и установих, че съм повече от перфектен, за да ти казвам да кротуваш, мерси, че ми повдигна самочувствието.

 

Съжалявам Николас, но няма как някакъв анонимец, които само критикува да наричаш авторитет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз да съм казвал, че не заслужава, за друго говорех, чети хубаво. И не е злобеене, а протестиране, това, че човек не е съгласен с нещо, не значи, че злобее.

 

Как кой е Фрийгъл, ами аз го имам за авторитет във форума, то си има лични съобщения, имаше и модератор, замесен, който да потвърди. И други работи съм забелязвал, както и да е.

 

Ами погледнах себе си и установих, че съм повече от перфектен, за да ти казвам да кротуваш, мерси, че ми повдигна самочувствието.

:mf_surrender:

На това твоето наглост му се нарича. :mf_surrender:

Не възнамерявам да водя каквито и да е дискусии с теб,защото те ще са безпредметни и разбира се,не съм ти искал мнението,че да си го даваш,но то това си е до възпитание,ти изглежда.... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Успокойте се, всеки има право на мнение!

Аз за награди не съм агитирал, бъдете сигурни ..

 

Не се тормозете излишно и без тва скоро ще офейквам от форума :) .


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender:

На това твоето наглост му се нарича. :mf_surrender:

Не възнамерявам да водя каквито и да е дискусии с теб,защото те ще са безпредметни и разбира се,не съм ти искал мнението,че да си го даваш,но то това си е до възпитание,ти изглежда.... :mf_surrender:

 

 

Възпитание.. Аз да не съм куче, че да ме възпитават. :1000 (29): Правя каквото намеря за добре, не оставям характерът ми да бъде формиран от ненужни стереотипи, като искам да кажа нещо - правя го.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Възпитание.. Аз да не съм куче, че да ме възпитават. :1000 (29): Правя каквото намеря за добре, не оставям характерът ми да бъде формиран от ненужни стереотипи, като искам да кажа нещо - правя го.

Ще престанеш ли да ме цитираш,ако не си разбрал,нито твоето мнение,нито твоята позиция,нито нещо свързано с теб, ме интересува.

С този пост само затвърждаваш негативното ми мнение за теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Успокойте се, всеки има право на мнение!

Аз за награди не съм агитирал, бъдете сигурни ..

 

Не се тормозете излишно и без тва скоро ще офейквам от форума :) .

 

Оле, недей, ами песните кой ще дава. :1000 (29):

 

Ще престанеш ли да ме цитираш,ако не си разбрал,нито твоето мнение,нито твоята позиция,нито нещо свързано с теб, ме интересува.

С този пост само затвърждаваш негативното ми мнение за теб.

 

Як мотору! Зънгър-зънгър дак!

Désolé, но не можеш да ме спреш да те цитирам, така че когато реша, че трябва да го правя, ще го правя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...