Jump to content


Kъде ще прекарате Коледа и Нова Година?


Препоръчани коментари

Тема свързана с празниците като цяло.Къде ще ги прекарате, с кого, готвите ли подаръци, какво очаквате да получите и т.н.

Споделяйте, може пък някой да ползва идеите ви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Бъдни вечер и Коледа ще съм с моето семейство, а на Нова година - на хижа с приятели.

А относно подаръците - не съм такъв, не обичам да подарявам подаръци, освен на майка ми за рождения ѝ ден... :1000 (29):

Иначе очаквам, да, главно от роднините си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бъдни вечер със семейството задължително. Коледа с приятели в София, защото няколко човека също ги причислявам към семейството си. Нова Година или в Ботевград с приятелката ми и семейството ѝ, или в Истанбул с майка ми и приятели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бъдни вечер на работа до 19:00 часа, после в къщи. На Коледа почивам, тъй че в къщи. На Нова година може да съм с Ники извън града. :P

На Коледа и Нова година ми се пада да почивам. Не мога да повярвам просто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бъдни вечер и Коледа със семейство и роднини

Нова година със семейството, роднини и семейни приятели и после с моите приятели

 

Очаквам пари, не подаръци :1000 (29):

Аз засега не съм планирал много сериозно, обикновено спонтанно се получават моите

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година със семейството като цяло. От години имам традиция - Бъдни вечер четиримата в нас, на 25-ти в Девня при едната баба и на 26-ти при другата. На Нова година сме нашето семейството и кмета на Девня с неговото във Анталия. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бъдни вечер и Коледа със семейство и роднини

Нова година със семейството, роднини и семейни приятели и после с моите приятели

 

Очаквам пари, не подаръци :1000 (29):

Аз засега не съм планирал много сериозно, обикновено спонтанно се получават моите

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Бъдни вечер и Коледа със семейството ми. А за Нова година с половинката ми ще сме в Париж. <3

 

Подаръци ще имам за най-близките, а самата екскурзия на мен ми е подарък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Бъдни Вечер ще бъда със семейството ми, както всяка година! Няма по-голямо щастие за мен и се радвам, че тази година успях да им обърна повече внимание! А след 12 вечерта ще очаквам и моят човек :)

На Коледа имам много предложения, но аз съм решил да съм вкъщи с нашите, половинката ми, близки и приятели също. На този ден гледам да съм почти винаги у дома и ако някой има нужда, той да идва, защото е важно и семейството ми да е с мен.

За Нова година няма планове, но където и да сме, със сигурност ще бъда с нашите и любимия ми човек в момента. :)

 

Иначе - подаръци ..... ами честно казано предимно очаквам такива! :) Идеи имам единствено за трима човека, които ще получат такива от мен. Иначе почти винаги предимно получавам. По-хубаво е :1000 (29):

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Бъдни вечер и Коледа със семейството разбира се.На Нова година с приятели на домашно, ако ни е добра организацията, ако пък не, не ми пречи и у дома да си седя.Обичам на празници да съм си у дома, особено тези през зимата, защото според мен са най-семейните.В крайна сметка са малкото пъти, в които се събираме всички. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бъдни вечер и Коледа ще съм в София, а за Нова година в Добрич при нашите. Малко тъпо се получава, че точно на семейните празници няма да съм при тях, но така се стекоха обстоятелствата тази година.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали и при другите е така, но дойдат ли Коледно-новогодишните празници и около мен има всичко друго, но не и Коледен дух и настроение. Започва се с планирането на Нова година с приятелите още от ноември месец и до средата на декември половината са се изпокарали - единият не иска на хижа, другата държи да й се сервира /демек не на домашно/, третият искал басейн и СПА, четвъртата нямала пари и така до безкрай... Та тая година ще съм в Лъки в семейния хотел на една колежка от университета с гаджето и още няколко приятели.

За бъдни вечер и Коледа още не съм го решил, но най-вероятно вкъщи със семейството :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...