Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

И за тази водеща изненадата беше голяма. Единствено Shape Of you е била 8 седмици на върха в N-JOY Top 40 и вика, че Despacito се е запътила натам. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

И CTTR доста се върти, особено по радиата. Поредно доказателство за мен, че Кейти не се представя достатъчно добре не защото песните не стават, а заради странични фактори (косата, враждата с Тейлър и т.н.). На нас тук не ни пука за тези неща и слушаме песните, които ни харесват :1000 (29):

 

За мен има доста добри парчета през тази година, но повечето не се представят добре в класациите/продажбите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам сега, че вече вчера в Денс чарт топ 30 на The Voice TV Despacito пак е тръгнала нагоре и вече е на номер 4, а миналата седмица падна до номер 12. Най-високо е стигала в е чарт до номер 2.

Да видим утре къде ще е във Витоша Топ 40.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче, ако не беше Despasito, Shape Of You сега щеше да е най-силния и омразния хит в света. Да се радваш ли, да плачеш ли :1000 (29):

 

Мен и двете песни ме кефят. Деспасито ми харесва още на 13 януари излезе и я видях във фейса на Jencarlos Canela и никой още не я беше забелязал още тука. Много исках да я завъртят и у нас, не очаквах, че ще стане такъв хит и при нас.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Катя не заслужаваше такъв флоп - личи колко много е вложила. А и наводни тубата :D

Но феновете ѝ си го заслужават на 100%

 

Joanne:

Pure Sales: 170.000

SPS: 201.000

 

 

Witness:

Pure Sales: 169,522

SPS: 187,338

 

Нека пикаят газ. Гага си постигна цифрите без глобална сделка със Спотифай и без да раздава копия от албумите към билети за турнето. Да, тези копия влизат в горните цифри. Четох, че билборд са готови да обявят чистите продажби без тези копия, но ще видим.

 

До края на годината като излезе и Тейтей и смачка всичко живо няма да си кривя душата, че ще ми хареса. Кейти толкова помия изля по Тейлър - по тубата се жалва и даже изкара песен за нея, а втората гък не е казала.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, ако пак ще сравняваме Кейти и Гага е добре да споменем, че дори и в тази слаба ера Кейти има хит, какъвто Гага за последно имаше с Applause. CTTR всеки момент ще мине гледанията на Applause, между другото. Скоро и Bon Appetit.

Но смисъл от сравнения към 2017 няма. И двете флопнаха, но при едната това стана след година и половина пазуа, поради намалял интерес към образа, а при другата стана след 3 години пауза, поради намалял интерес към образа заради дългото моткане, а и заради радикална и не много приятна смяна на имиджа. Още ме е яд, че не издаде албума в годината на Super Bowl, щеше за пореден път да разбие всички теории. Но явно й е било писано да се превърне в една от недооценените изпълнителки в музиката, каквато е и Гага от Artpop насам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Катя не заслужаваше такъв флоп - личи колко много е вложила. А и наводни тубата :D

Но феновете ѝ си го заслужават на 100%

 

Joanne:

Pure Sales: 170.000

SPS: 201.000

Witness:

Pure Sales: 169,522

SPS: 187,338

 

Нека пикаят газ. Гага си постигна цифрите без глобална сделка със Спотифай и без да раздава копия от албумите към билети за турнето. Да, тези копия влизат в горните цифри. Четох, че билборд са готови да обявят чистите продажби без тези копия, но ще видим.

 

До края на годината като излезе и Тейтей и смачка всичко живо няма да си кривя душата, че ще ми хареса. Кейти толкова помия изля по Тейлър - по тубата се жалва и даже изкара песен за нея, а втората гък не е казала.

1. Какво гък не е казала Суифт като близо година се занимаваше с това да я срива?

2. Joanne вече няма шанс за хит, докато в Witness има 3 доста популярни песни - и най-слабо популярната с по-добри показатели от PI, да не говорим, че по всичко личи, че ще изкара хит (Witness).

3. Teenage Dream през първата седмица е продал 192 000 копия, той флоп ли е? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

''Bad liar'' се очаква за пет дни да има близо 30 милиона гледания.

Ох, дай боже тотален хит! Селена го заслужава.

 

''Fetish'' ft. Gucci Mine

 

Produced:

Jonas Jeberg (Ghost Of You, Sledgehammer, Made In The USA)

The Futuristics (Bad Things, Chris Brown, Halsey)

 

Songwriters:

Chloe Angelides (Sober, Cologne)

Leland (Troye Sivan)

Gino Barletta (Daya, JoJo)

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, отново се убеждавам каква сила е все още Кейти Пери в стрийминга. За момента Chained to the Rhythm е най-стриймваната песен на жена като водещ изпълнител за 2017, без дори в тези сметки да е включено лирик видеото. Същата е на трето място в цялостната класация, в която влизат и feat-овете на мъже с жени, като над нея са само Swalla и Scared to be Lonely. Провал?

Още по-изненадващото е, че само за месец и нещо, дори и Bon Appetit вече присъства в тази класация- на 8 място. Потвърден стрийминг хит.

Излиза, че двата клипирани сингъла от Witness далеч не са толкова зле, колкото се изкарват, особено първият.

Всичко това ме кара да си мисля, че някой много брутално се гаври с Кейти при SPS цифрите, няма начин да има само 17k. Освен ако гледанията в YouTube не участват в сметките, както бях чел някъде, което е много тъпо и на практика не може да ни даде реална преценка за истинската й позиция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, отново се убеждавам каква сила е все още Кейти Пери в стрийминга. За момента Chained to the Rhythm е най-стриймваната песен на жена като водещ изпълнител за 2017, без дори в тези сметки да е включено лирик видеото. Същата е на трето място в цялостната класация, в която влизат и feat-овете на мъже с жени, като над нея са само Swalla и Scared to be Lonely. Провал?

Още по-изненадващото е, че само за месец и нещо, дори и Bon Appetit вече присъства в тази класация- на 8 място. Потвърден стрийминг хит.

Излиза, че двата клипирани сингъла от Witness далеч не са толкова зле, колкото се изкарват, особено първият.

Всичко това ме кара да си мисля, че някой много брутално се гаври с Кейти при SPS цифрите, няма начин да има само 17k. Освен ако гледанията в YouTube не участват в сметките, както бях чел някъде, което е много тъпо и на практика не може да ни даде реална преценка за истинската й позиция.

 

Bon Appetit наистина не се продава никак, никой не се гаври с цифрите.

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес най-накрая изслушах Witness.На първо четене мога да кажа, че единственото, което ми се наби в главата беше един от двата бонус трака - Dance with The Devil. И може би Miss you more, чиято мелодия не си спомням, но помня, че настръхнах леко, докато я слушах, което си е своеобразен знак, че парчето е добро. Комерсиалният провал на този албум е почти сигурен, и въпреки това евала на Пери, че не тъпче на едно място.Лириката и е доста по-добра от която и да е било ера досега.Звученето не е кой знае колко експериментално, но си личи, че са се старали да не се слива с това, което масово се бълва в момента.Ми браво.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Bon Appetit наистина не се продава никак, никой не се гаври с цифрите.

Аз говоря за стрийминг. Някак не ми се връзват едва 17k SPS при положение, че Кейти излиза една от най-стриймваните жени тази година. Та то дори и разни по-малко актуални имена от нея имат повече. Но както казах, възможно е да не са зачитали YouTube, а нея там хората си я пускат повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз говоря за стрийминг. Някак не ми се връзват едва 17k SPS при положение, че Кейти излиза една от най-стриймваните жени тази година. Та то дори и разни по-малко актуални имена от нея имат повече. Но както казах, възможно е да не са зачитали YouTube, а нея там хората си я пускат повече.

 

В Спотифай не са големи цифрите също, само в Ютуб, явно наистина от там не се зачитат за тези сметки.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Youtube в днешно време е доминиран от Латинска Америка, неслучайно по-голямата част от най-гледаните клипове всеки ден са испанските песни. Може BA да прави големи гледания в тези държави, но това, естествено, няма да се брои за Hot 100. Като цяло тубата вече не е фактор в големите пазари, само страни от третия свят още го ползват масово.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...