Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Добра е песента на Гага, но спрете да я съдите че нямала да види хит. Тя ако искаше хит нямаше да пуска такива песни. Жената просто прави неща, които тя харесва и чувства.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дженифър Лопез работи по нов албум, който ще бъде изцяло на испански и продуциран от Марк Антъни. Пилотният сингъл от албума ще излезе през ноември:

 

http://www.billboard.com/articles/columns/...cutive-producer

Link to comment
Сподели в други сайтове

Адела вече ми е много досадна и еднаква. Не помня как звучи тази песен, ще си я пусна. Трябваше "Million Years Ago" да пусне, най-добрата песен от албума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Million reasons и Sinners Prayer много ми допадат! И Адел е направила правилен избор за лубимата ми песен от 25! :Vishenka_05:

А от Ј Lo не очаквам много, все пак дано има късмет като с LOVE, a не като с последния А.К.А :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Адел е за убиване, ако заебе Million Years Ago. Тая песен щеше да убие всичко живо. Иначе Water Under the Bridge също е добра е и single material, но някак си имам чувството, че ще е последен за тази ера, така че... :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Million Years Ago и на мен ми е фаворит, но е прекалено депресарска, явно затова Адел е решила да не залага на нея. Все пак тази ера уж трябваше да е по-позитивна... :1000 (29):

Water Under the Bridge е добър избор, и тя е фаворит на публиката, но съм изненадан, че Адел е решила да пуска четвърти сингъл. Предната ера пусна само 3, а тогава песните й бяха далеч по-масови от предишните две в 25. И все пак очаквам клипа с интерес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Махнете я тази Гага. Факт е, е Рики е по-актуален от нея и тя е толкова скучна.

 

По-важното е, че Джей Ло сякаш ме чу и записва испански албум, а предишния й испански албум беше страхотен. Нямам търпение да излезе догодина. :P

 

Преди няколко часа се състоя 2-то издание на Латиноамериканските музикални награди 2016. Енрике Иглесиас е спечелил 5 награди, но по-важното е, че CNCO отнесоха още награди и на тези награди- спечелиха за нов изпълнител на годината и за любима група на годината и още една награда за любим нов изпълнител. Браво на CNCO- те са новата най-успешна латино и любима бой-група в момента! Рики има защо да се гордее с тях! ;)

A Рики миналата година на първото издание на тези награди спечели за Албум на годината, песен и клип на годината- ех.

 

Ето и списъка на победителите:

 

Artist of the Year: Enrique Iglesias

 

Favorite Male Artist - Pop/Rock: Enrique Iglesias

 

Favorite Collaboration: Enrique Iglesias feat. Wisin, "Duele el corazón"

 

Song of the Year: Enrique Iglesias feat. Wisin, "Duele el corazón"

 

Favorite Song - Pop/Rock: Enrique Iglesias feat. Wisin, "Duele el corazón"

 

Favorite Duo or Group - Regional Mexican: Banda MS

 

Favorite Album - Regional Mexican: Banda MS, Qué Bendición

 

Favorite Song - Regional Mexican: Banda MS, "Solo con Verte"

 

New Artist of the Year - Pop/Rock: CNCO

 

Favorite Duo or Group - Pop/Rock: CNCO

 

Favorite Artist - Urban: J Balvin

 

Favorite Song - Urban: J Balvin, "Ginza"

 

Favorite Crossover Artist: Justin Bieber

 

Favorite Crossover Song: Justin Bieber, "Love Yourself"

 

Favorite New Artist - Regional Mexican: Adriel Favela

 

Favorite Female Artist - Pop/Rock: Becky G

 

Favorite Dance Song: Calvin Harris and Rihanna, "This Is What You Came For"

 

Favorite Album - Urban: Farruko, Visionary

 

Favorite Album - Tropical: Gente de Zona, Visualízate

 

Favorite Artist - Regional Mexican: Gerardo Ortiz

 

Favorite New Artist - Urban: Jacob Forever

 

Favorite New Artist - Tropical: Pirulo y La Tribu

 

Album of the Year: Yandel, Dangerous

 

Favorite Duo or Group - Urban: Zion Y Lennox

 

 

http://www.billboard.com/articles/columns/...ds-2016-winners

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новите песни на Гага са повече от уникални, страшно много ми допада Dancing in circles и Diamant heart, всяка песен си има своя история и душа! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики обаче след като видя, че има успех с албума си "A Quien Quiera Eschuchar" 2015, чийто продуцент е от Колумбия и спечели албума и Грами и клипа на "La Mordidta" e сниман в Колумбия и продължи с тази страна в лицето на Малума- какво съвпадение, всичко да е свързано с Колумбия.

 

Новият албум на Бруно Марс излиза на 18 ноември, той ме чу все едно.

На 15 октомври Бруно Марс ще пее в Saturday Night Live.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...