Jump to content

Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Little Mix ще си ги мерят с победителката от последният сезон на X Factok UK - Louisa Johnson :3fdb8960598fa63e: И двата албума ще излязат на 18 Ноември.

Успех на Луиза.

Пее като звяр, ще ги смачка тия миксчета. Никога не съм ги харесвал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Успех на Луиза.

Пее като звяр, ще ги смачка тия миксчета. Никога не съм ги харесвал.

 

Пее като звяр и половина! :Vishenka_05: Някъде четох, че по албума е работила с Clean Bandit, а имайки предвид излязлата и колаборация с тях ... пфу нямам търпение вече!

 

Оп, оп и друга новина :3fdb8960598fa63e:

4Th-Impact-A-New-Day-2016.jpg

 

Сингъл от 4th Impact :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

The Weeknd скочи с продажбите на Starboy, след излизането на клипа - Император! False Alarm е доста голям риск, коренно различно от неговите песни, има нещо много зарибяващо в тази песен, имам усещането, че има потенциал да бъде голям хит! В края на песента има много зловеща нотка.. като цяло се очертава много силен албум, мирише ПАК на Грами :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чухте ли песента на Niall Horan? Мен много ме кефи, дори не мога да преценя кой солов дебют ми допада повече- неговият или на Зейн... :1000 (29):

 

 

Зейн работи по втория си албум отново с Малай както по дебютния си албум. :P

Дано да преодолее по-скоро този страх дето има да пее на живо.

 

A DNCE пускат дебютния си албум си на 18 ноември- това е май само ден след наградите на MTV:

https://itunes.apple.com/bg/album/dnce/id11...;ign-mpt=uo%3D4

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бритни на Superbowl? Що за виц? С право е отказала.

Първо предложиха на нея, но тя им отказа. След това на Адел, която също не прие. И накрая Гагата се е съгласила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това съвсем очевидно е поредният опит за някакво съживяване при Гага, но вече не съм сигурен дали е възможно тя отново да се нареди до най-интересните имена в музиката. Тази и миналата година имаше толкова много реклама, а накрая върхът й е номер 15 в Билборд за lead сингъл... Хората просто вече не са тук за нея.

И все пак й пожелавам успех. Считам, че с една добра подборка от песни и гост изпълнители може да изпъкне и дори евентуално да счупи рекорда на Кейти. Надявам се да направи комбинация от Perfect Illusion + вторият сингъл + Poker Face, Just Dance, Paparazzi, Alejandro, Born This Way, Applause. Да покани Бионсе за Telephone и R. Kelly за Do What You Want, защо не и Тони Бенет за нещо джазово... И може и все пак да си покачи позициите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо предложиха на нея, но тя им отказа. След това на Адел, която също не прие. И накрая Гагата се е съгласила.

Ти на преговорите ли си била, че не знаех,.. :mf_surrender: :mf_surrender:

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Beyoncé & Rihanna both broke records this year for highest (Lemonade) and lowest (Anti) female debuts of 2016! :3fdb8960598fa63e:

Не знам какви рекорди е разбила Бульонсето, ама албумът й е тотална копка, един хубав клип няма, камо ли хит! Та те на Галена клипове са на светлинни години пред тези на Би.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, бях! Гага е компромисен вариант. :whistling:

Беше ясно, че Гага ще бъде изпълнителят на HT Show още миналата година, когато изпълни брилянтно американския химн. Още тогава се появиха информации и снимки за преговори относно нейно участие. Така, че всичко закономерно си идва на мястото.

В тази връзка, Гага става единствения човек в историята, който две поредни години пее на Наградите Оскар, Грами и Super Bowl..

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какви рекорди е разбила Бульонсето, ама албумът й е тотална копка, един хубав клип няма, камо ли хит! Та те на Галена клипове са на светлинни години пред тези на Би.

 

Oх Смит, по-добре да си замълча, но предлагам ти да симнеш чалга очилата, за да видиш по-добре хоризонта...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Oх Смит, по-добре да си замълча, но предлагам ти да симнеш чалга очилата, за да видиш по-добре хоризонта...

Ужасно противна е Бульонсето, а клиповете и песните й не са нищо особено, само мрън-мрън! В новата песен на Гага е истината! :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...