Jump to content



Kой се представи най-добре?


Kой се представи най-добре?  

147 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 57
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз ли съм сляп или не виждам Десислава, и на всичкото отгоре, не ми дава да гласувам, защото не съм избрал изпълнител и от втората част на анкетата. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ли съм сляп или не виждам Десислава, и на всичкото отгоре, не ми дава да гласувам, защото не съм избрал изпълнител и от втората част на анкетата. :gun_bandana:

 

Пропуснал съм я... Преса нали е там, кво ревеш?

 

 

Някой да я добави.. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Повечето много ми харесаха, но все пак най-вече ПРЕСЛАВА, просто с новата си песен и с приема на "Моето слабо място" е безумно да се гласува по различен начин.

 

Иначе общо взето освен нея, страхотно се представиха още Фики, Галин, Емилия, Десислава, Ивана, Джена, Даяна, Яница .. бих сложил и Галена тук, защото се беше постарала, но плейбека беше абсурден от Певицата на годината.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласувах за всички без Йоргос, Крум и Милко - първият и третият не ме впечатлиха много, а интрото на Крум беше прекалено и то след Глория. Бяха чудесни другите изпълнители!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...