Jump to content

13 години Планета ТВ - коментари


Препоръчани коментари

Леле, чак с това изпълнение на Деси Слава разбирам каква носталгия по отминалото време изпитват по-възрастните хора и като чуят песен, която е била хит през младините им, как изтръпват! Това се случи и с мен сега. Деси Слава си ми е детската любимка, бях и голям фен и сега като я слушам и ми става толкова хубаво.

Уникален талант е. Радвам се, че се върна.

Можеше и много по-добър избор на песни да направи, но няма значение. Доволен съм и на това.

Иначе да, няма какво да си кривим душите, публиката я прие по-слабо в сравнение с циганите, но какво да се прави. Тя излиза с балада и две умерени песни. Нямат значение за мен нищо, честно казано. Просто исках да видя и чуя на сцената. Това ми е достатъчно.

Може приемът й да не е най-добрият, но определено изкефи масата. Аз очаквах по-слабо да е. Това беше най-емоционалният момент, поне за тези, които винаги са я харесвали.

Абе, това тъпо "Зайче" вярно станало хит, аз така и не й дадох шансна тази сладникава песничка, а се чу, че залата я пя.

 

1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

Ти си болен, както казва Камс в една песен.

Да, и то песента, чието заглавие е същото като баладата, с която откри тази вечер Деси Слава. И мисля, че съпоставката между двете песни вече е напълно излишна. Знаех че хората си я обичат, но чак толкова, при все, че е отпреди толкова години без никаква ротация и налагане, определено се изкефих.

 

Критиките ми са относно импровизациите й - искам си чистото пеене. Със сигурност е успешно представянето й. Та тя излезе без да подвиква на публиката и да я подканя, а само подаваше микрофона. Добре ще е обаче да не е така, защото като се говори на хората в залата, избухват по-яко.

 

Фокси може да скрие и да не се вясва поне до следващия концерт. Предсказанията му за пълен провал на "любимката" му се сгромолясаха, както и убедителните му твърдения, че видиш ли без Камелия концертите са обречени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може приемът й да не е най-добрият, но определено изкефи масата. Аз очаквах по-слабо да е. Това беше най-емоционалният момент, поне за тези, които винаги са я харесвали.

Абе, това тъпо "Зайче" вярно станало хит, аз така и не й дадох шансна тази сладникава песничка, а се чу, че залата я пя.

 

 

Да, и то песента, чието заглавие е същото като баладата, с която откри тази вечер Деси Слава. И мисля, че съпоставката между двете песни вече е напълно излишна. Знаех че хората си я обичат, но чак толкова, при все, че е отпреди толкова години без никаква ротация и налагане, определено се изкефих.

 

Критиките ми са относно импровизациите й - искам си чистото пеене. Със сигурност е успешно представянето й. Та тя излезе без да подвиква на публиката и да я подканя, а само подаваше микрофона. Добре ще е обаче да не е така, защото като се говори на хората в залата, избухват по-яко.

 

Фокси може да скрие и да не се вясва поне до следващия концерт. Предстазанията му за пълен провал на "любимката" му се сгромолясаха, както и убедителните му твърдения, че видиш ли без Камелия концертите са обречени.

Песента на Камелия е в пъти по-голям хит от тази на Десислава. Само да се изясним. Да не говорим просто какво е правила Камелия по концерти, че на Деси-набръчканото чело хич няма да й е хубаво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Камелия е в пъти по-голям хит от тази на Десислава. Само да се изясним. Да не говорим просто какво е правила Камелия по концерти, че на Деси-набръчканото чело хич няма да й е хубаво.

В пъти по-голям определено не е. По анкетите едно време Деса я водеше, дори взе награда за клип на годината, главно заради песента, а тя излезе по-малко от месец преди края на 2006. Това, че хората я знаеха без абсолютно никаква ротация и на концерта снощи е достатъчно показателно.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Камелия е в пъти по-голям хит от тази на Десислава. Само да се изясним. Да не говорим просто какво е правила Камелия по концерти, че на Деси-набръчканото чело хич няма да й е хубаво.

Аре, моля ти се, малко са тези, които си я спомнят. Докато Десината беше по-големият хит още като излезе, само в училище всяка втора я имаше в телефона си по онова време и се възтрисаше на нея, особено на фразата "Но помни и на теб ще се случи някой ден". Като да отбележа измежду тях имаше и противници на чалгата.

Че Камелия е по-добра на сцената, спор няма. Но да се принизяват неща на Десислава за сметка на другата, е нелепо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега погледнах някакви клипчета в нета и съм потресен от пеенето на Десислава. Адски зле. Иначе е добре приета.

Импровизацията преди последния припев на "Две сърца" да се нас*рат повечето не могат да я докарат.

И само да отбележа, че дори самата тя, а и в Пайнер не са очаквали да е толкова добре приета. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Някой ден" на Камелия е по-голям хит според мен.А на Деси песента е страхотна и ми е любима.. изненада много приятно с нея.Публиката я пееше много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви опити да се отрече това, което направи Деси Слава на концерта... :helpsmilie:

След 11 години без Пайнер и Планета, няколко години без поп-фолк телевизия, няколко години, в които не е имала такива големи концерти, без да е направила каквото и да е ново откакто се е върнала в Пайнер, с подготовка чак в последния момент... тя се представи просто забележително. Повечето тук си очаквахме този ТОП 10 прием- не мисля че някой си е представял да е в ТОП 3- няма как да се върне пълноценно 2002, все пак... Въпреки това, Деса показа едно добро пеене и определено доказа, че истинските хитове са си истински хитове дори и след години- хората пяха и на "Някой ден", и на "Две сърца", а "Мойто зайче" бе голяма изненада за някои- оказа се много по-голям хит, отколкото се водеше заради липсата на милиони гледания и ротация по телевизия. А липсата на бис си беше заради бързото й хукване зад кулисите- то си се забеляза, че имаше наченки на нещо, ама Деса като бяга- няма бис. :D

Интрото й беше страхотно, страхотен преход от старата към днешната Десислава.

 

При всяко положение пропаднаха предварителните теории на някои, че това участие щяло да е провала й, да не говорим пък за доскорошните теории, че била навеки залязла.

 

Не мислех да коментирам други, но все пак ще го направя- останах впечатлен от новата песен на Преслава. Не съм й фен, даже дългогодишното й натрапване малко или много ме е дразнило във времето... но тази песен показа онази Преслава, която хората обикнаха преди години. Различна и дълбока, а не вървяща само по комерс вълната...

 

Няма да коментирам подробно отсъствието на Камелия от един от най-силните концерти на Планета в последните години- само ще кажа, че тя загуби, че не беше на него и така и не успяхме да видим Глория, Азис, Ивана, Десислава и Камелия на една сцена... Въпреки това вярвам, че тя съвсем не е отпаднала от играта и още има какво да покаже, пък дори и без Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооо да, помня ви добре аргументите на Десовите във форума на Планета. Не бяхте ли вие, които бъгвахте анкети и т.н.? Точно пък Камелия размазваше Деса по всички показатели в тоя период. Песента й беше по-голям хит, клипът беше по-добър също. Нещо повече- беше революционен за фолка тогава. Камелия и до днес си я пее по участия, хората я знаят и я харесват. Наистина няма място за спор в тоя случай, честно. Разбирам, че ви е болна тема това, но... това е положението.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооо да, помня ви добре аргументите на Десовите във форума на Планета. Не бяхте ли вие, които бъгвахте анкети и т.н.? Точно пък Камелия размазваше Деса по всички показатели в тоя период. Песента й беше по-голям хит, клипът беше по-добър също. Нещо повече- беше революционен за фолка тогава. Камелия и до днес си я пее по участия, хората я знаят и я харесват. Наистина няма място за спор в тоя случай, честно. Разбирам, че ви е болна тема това, но... това е положението.

Абе нали имаше някакви архиви на този форум, да видим кога пък Кама е цепила Деса в анкетите.

Като Деса имаше и най-много гласове пак в анкета за 2002, 2004 събра най-много и за Певица на годината. Песента на Кама първо беше със заглавие "Знам, някой ден"...после уж случайно реши да я кръсти като актуалната тогава Десова песен и много добре помня коя песен беше по-предпочитаната. Нищо не съм казал за клипа, заслужаваше си наградата...

 

Ако Кама беше изпяла една страхотна песен като "Приказен сън", която май няма никаква ротация по Планета и участията й, и се беше приела толкова добре, колкото "Някой ден" снощи, тук Фокса щеше да я изкара пак хитмейкърката на всички времена, разбирачката и разбивачката на класации и т.н., но никога няма да каже, че авторска песен на Деса, след Пайнер и без никаква ротация към днешна дата е получила толкова добър прием.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооо да, помня ви добре аргументите на Десовите във форума на Планета. Не бяхте ли вие, които бъгвахте анкети и т.н.? Точно пък Камелия размазваше Деса по всички показатели в тоя период. Песента й беше по-голям хит, клипът беше по-добър също. Нещо повече- беше революционен за фолка тогава. Камелия и до днес си я пее по участия, хората я знаят и я харесват. Наистина няма място за спор в тоя случай, честно. Разбирам, че ви е болна тема това, но... това е положението.

Не ги знам тези анкети, лично аз във форума на "Планета" бях последен вагон, регистрирах се малко преди да го спрат. Плюс това държа да се разгранича от фанатичните почитатели на Десислава. Съвсем не я вземам за велика и съм достатъчно критичен към нея. Просто споделих своите впечатления от нейната "Някой ден" и как тя е стояла спрямо Камелийната в моето обкръжение. И това нямаше да го направя, ако не се внушаваше тук мнението, че Десината едва ли не е поредната посредствена песен и не е била хит. Е, няма такъв филм. Тази вечер се доказа - ясно се чуваше публиката как я пее. Пак казвам, по прием не може да я слагаме на върха, но категорично представянето й беше добро, а да се твърди от някои, че е било провал - абсурд.

Доста трябва да се постарае, за да се доближи до големите на деня, но е похвално, че име като нея близо 20 години след старта си, продължава да вълнува и не е безразлична на хората. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега погледнах някакви клипчета в нета и съм потресен от пеенето на Десислава. Адски зле. Иначе е добре приета.

 

И ти нещо си се объркал като мен. Не видиш ли, че десовите изчакаха да си легна и започнаха да изникват от дупките си? Не видиш ли, че те не искат да пишат за Деса, а за Камелия и Фокси само и само да не го кажат хората - най-големият хит на Деса не може да влезе и в топ 10 на хитовете на Камелия, на база приеми. Това им бе истинската мисъл през цялото време и затова сега тролят за да не се говори по въпроса. Тъжни са десовите, че тя трудно влиза и в топ 10 по прием снощи, а очакваха да е 100% в топ 3. Това е положението.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ти нещо си се объркал като мен. Не видиш ли, че десовите изчакаха да си легна и започнаха да изникват от дупките си? Не видиш ли, че те не искат да пишат за Деса, а за Камелия и Фокси само и само да не го кажат хората - най-големият хит на Деса не може да влезе и в топ 10 на хитовете на Камелия, на база приеми. Това им бе истинската мисъл през цялото време и затова сега тролят за да не се говори по въпроса. Тъжни са десовите, че тя трудно влиза и в топ 10 по прием снощи, а очакваха да е 100% в топ 3. Това е положението.

 

Ооо в залата ДесиСлава беше една от най-силно приетите... Завръщането и беше супер, само това зайче да не го беше вмъкнала...щеше да е по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооо в залата ДесиСлава беше една от най-силно приетите... Завръщането и беше супер, само това зайче да не го беше вмъкнала...щеше да е по-добре.

 

OK, разбрах, че много настоявате да разберат хората, че в залата 110% от участниците са имали 220% прием. Ама ние пред екрана видяхме съвсем друго нещо. И не само ние, а и хора били в залата. Провери на предните страници. Но е излишно да коментираме сега, защото музикалното събитие "13 години ТВ Планета" още не е свършило и очакваме неговата заключителна част.

Link to comment
Сподели в други сайтове

OK, разбрах, че много настоявате да разберат хората, че в залата 110% от участниците са имали 220% прием. Ама ние пред екрана видяхме съвсем друго нещо. И не само ние, а и хора били в залата. Провери на предните страници. Но е излишно да коментираме сега, защото музикалното събитие "13 години ТВ Планета" още не е свършило и очакваме неговата заключителна част.

Кажи си мнението за новата на Пресли :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кажи си мнението за новата на Пресли :Vishenka_05:

 

Най-доброто и представяне по масовки от минимум 5-6 години и така пакетирана изглеждаше впечатляващо. И като казвам, че колажа в профила на Кама е самата истина, то той се отнася най-вече за нейното представяне. Баладата и въобще не ме впечатли, но с Тонката го изиграха перфектно. Галка и целия свят да докара на чалгарите в НДК, никога няма да получи ефект, какъвто са Азис и Тони Стораро. Много е долна Преса, бизнесът и е ясен. Това е комплимент, че да не се объркаш. А да, пя по-добре от Деса. И го казвам, не защото имам лично отношение към Деса, а понеже е факт. Но концертът още не е свършил, нека изчакаме с обобщенията...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментар на човек, присъствал на концерта! Ето това е новата публика, за която говорех и ми се дъврихте тук! Свиквайте от сега нататък, тези, дето ходите.

 

Едно не можах да разбера, бях на концерта за първи път в живота си, толкова роми не бях виждал и в ромската махала, не знам дали певиците са наясно залата с какви хора беше пълна - хора с ромски произход 90%от залата, които пиеха,пишеха и плюеха - видях го със собствените си очи. Не съм расист и те са хора, но това което видях ме потресе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментар на човек, присъствал на концерта! Ето това е новата публика, за която говорех и ми се дъврихте тук! Свиквайте от сега нататък, тези, дето ходите.

 

Едно не можах да разбера, бях на концерта за първи път в живота си, толкова роми не бях виждал и в ромската махала, не знам дали певиците са наясно залата с какви хора беше пълна - хора с ромски произход 90%от залата, които пиеха,пишеха и плюеха - видях го със собствените си очи. Не съм расист и те са хора, но това което видях ме потресе.

Аз не видях много роми в партера .

И да е имало те винаги са били по концерти :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментар на човек, присъствал на концерта! Ето това е новата публика, за която говорех и ми се дъврихте тук! Свиквайте от сега нататък, тези, дето ходите.

 

Едно не можах да разбера, бях на концерта за първи път в живота си, толкова роми не бях виждал и в ромската махала, не знам дали певиците са наясно залата с какви хора беше пълна - хора с ромски произход 90%от залата, които пиеха,пишеха и плюеха - видях го със собствените си очи. Не съм расист и те са хора, но това което видях ме потресе.

 

Пламене, това сигурно е така, но снощи десовец видя завърна ли се майки с деца. Схващаш ли им романтичната мисъл? Аз и ти сме злобари и говорим така, защото Глория се е издънила, а Кама я нямало и никога няма да я има на такива концерти. Иначе бисът на Роксана, кючеците при Азис, Теда Ломска, Кали и т.н. на всичкото роми са паднали от небето.

 

Между другото, отвратително изглеждат твоите кралски поданици днес. Изведнъж 2/3 от тях се оказаха десовци....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, тук нищо не се е променило от преди 4-5-6 години, когато влизах редовно. Кама-Деса. :mf_surrender: Кому е нужно?!

 

Концертът (изгледах само няколко изпълнения) наистина беше много по-различен от всички предишни, публиката беше много ентусиазирана, което е много добре (че ми писна от предположения, че фолкът отстъпвал). Най-много ми хареса Десислава, защото най-силно нея очаквах. Импровизациите й дори много ми харесват и смятам, че са й запазена марка още от ранните песни. Помня как баба винаги познаваше, че пее Десислава като чуе някакви изявени вокали. :)

Новата на Преслава е страхотна!

А Галена с най-големият хит за мен тази година.. го потъпка. Не че звучеше добре "Хавана Тропикана" на живо на турнето, но можеше да измислят начин да се изпее прилично.


Link to comment
Сподели в други сайтове

Пламене, това сигурно е така, но снощи десовец видя завърна ли се майки с деца. Схващаш ли им романтичната мисъл? Аз и ти сме злобари и говорим така, защото Глория се е издънила, а Кама я нямало и никога няма да я има на такива концерти. Иначе бисът на Роксана, кючеците при Азис, Теда Ломска, Кали и т.н. на всичкото роми са паднали от небето.

 

Между другото, отвратително изглеждат твоите кралски поданици днес. Изведнъж 2/3 от тях се оказаха десовци....

 

Хахах, ами подкрепя се тая дето малко по-малко се е оакала, т.е. Деса - тя е единствент еквивалент на Глория във фолка, по отношение на песни, визия и пеене.

Макар че вчера наистина не беше на 100%, трябваше да пее нещо по-старо. Като цяло добре я приеха. Но в топ 5 не е със сигурност.

 

И продължавам да твърдя, че откъм организация беше слаб концерт! Нито имаше някаква графика, някакви по-различни ефекти (освен Галена, която може да се каже направи шоу на сцената), нито пък операторите бяха на ниво - едни и същи ужасни кадри на сцената, която грам не струваше.

Редактирано от pacho
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо никой не коментира това момиче? Аз не разбрах, на живо ли пя? Песента й е убийствена, страхотен дебют!

Да, страхотна й е песента, изглежда убийствено и точно когато има възможност да направи впечатление, тя си пусна плейбека и провали всичко. От фирмата са й дали поле за изява, да се възползва на макс, тя с тоя ПБ мина и замина, никой не я забеляза. Абсолютна идиотка. Знам, че се притесняваше, ама да не ходи да заема ефирно време като е толкова притеснена, никой не е длъжен да й гледа дефилето, това е концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо никой не коментира това момиче? Аз не разбрах, на живо ли пя? Песента й е убийствена, страхотен дебют!

И ние не разбрахме дали пее на живо, но звучеше добре в залата и си я аплодираха.

Мангалите по традиция са на втори балкон. На партера няма как да има чак в такова количество.

 

Фоксе, Десовите не сме били в миша дупка, а бяхме на концерта и изобщо не ти знам режима на лягане, че да се съобразявам с него. Прибрах се, дезинфекцирах се от мангалщината и писах :D

 

Пред ТВ няма как да си видял нещо по-различно, защото аз даже от записа виждам приема на Деса много по-добър, отколкото ми се стори от 2 балкон.

Още със самото излизане светнаха множество телефони и хората почнаха да снимат, много бяха на крака и пееха с нея.

Не знам защо сравняваш прием на песни на Камелия, които се пееха 10 години по концерти и турнета, с песни, които бял свят не са виждали на такива мероприятия и получиха пак страхотен прием. Ако според теб това е провал на Деса, дано всеки следващ прием да й е така провален като този.

 

Дайте запис с обявяването на блок, когато Галя представя Деса, да видим дали хората не реагираха.

Споменаването й преди блока - аплодисменти, началото на визитката - аплодисменти, излизането й - аплодисменти, началото на Зайчето - пак аплодисменти, даже Деса не можа да започне на време, защото мъжете закъсняха и не я свалиха преди началото на песента и залата почна преди нея, началото на 2 сърца пак аплодисменти и пак пеене с нея...е това му викам провал ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...