Jump to content



Online: Глория и Симона Загорова - Ако счупят всяка нота


stenly

Препоръчани коментари

Настръхнах! Всеки дует им става все по-хубав и по-хубав! И тази, и "Имам нужда от теб" са направо уникални песни - имат послание, въздействие. Много успешен проект, добре реализиран и изчистен клип, не е нужна някаква история за да разберем какво иска да каже песента, тя е стимул един млад човек да продължи напред и да се бори или ако човек, който е изпаднал в някакво състояние и иска да се откаже, наистина смислено и ужасно добро послание! Едно голямо браво за пореден път!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 76
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Перфектно!Единственото, което не ми харесва по принцип, не само в тази песен, е когато песните накрая свършват едно затихващо все едно песента свършва някъде по средата.Иначе страхотни песен, текст и приличен клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз харесвам песента, и съм съгласен с положителните коментари които прочетох тук.

На мен ми липсва малко повече енергия през някои части на песента, някак си им липсва повече надпяване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много красива песен. В някои моменти бъркам Симона с Глория, много си приличат.

Което никак не е хубаво, защото Симона трябва да гради свой индивидуален имидж, а тя прави точно обратното...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Което никак не е хубаво, защото Симона трябва да гради свой индивидуален имидж, а тя прави точно обратното...

 

Не е хубаво да те сравняват с Глория?! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само за Глория ще напиша, че.... момичето рожден ден има. :1000 (29):

НЯМА стигане тази жена - нито по глас, нито по творчество, нито по визия. Това е най-скъпото и ценно нещо, останало в този жанр, и под "това" имам предвид една дългогодишна творческа работа, успешна кариера и градене на име.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато някои се мятат по тв-то през два месеца с евтино скалъпени хитове, други просто си отварят устата и оттам излиза истинска музика...Ако се намери някой, който да твърди, че песента не става, да иде и да се метне отнякъде...:)

+1!

 

Ето такива песни трябва да правят ГИК.

 

Единствено Симона ми изглежда твърде гримирана, в следващите си клипове нека е по-естествена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В последно време дуетните песни на Глория са по-хубави от самостоятелните... иначе песента сякаш съм я чувал някъде, особено припевът ми е като "дежа вю" някакво... клипа едва ли ще го гледам повече, но това, което се случва със Симона е ужасно- едно е да се гордее с майка си, друго е всяко движение и мимика да е като нейното, чак страшно да ти стане...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятна песен, но предишната им определено ми харесва повече.

 

Иначе клипът не е много адекватен на мелодията и настроението, което носи песента, по мое мнение.

 

И аз смятам, че малката трябва да бяга от имиджа на мама, а да гради собствен образ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пфф, много добре ме разбра. 1000%20(10).gif

 

Ами не, не те разбирам - вечно нещо не ти е наред, вечно, ама това ако беше така, това ако не беше така... :1000 (10): На кой от вас още не му стана ясно, че Глория е в положение да си прави това, което й е кеф - далеч от комерса и актуалната вълна, пуска си песни, които на нея й харесват, снима си клипове, които на нея й харесват...Иначе под снимките й във фейса си много мил и добър, тук си бахти терсенето... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента не е мой тип. Скучна ми е.

Но ми хареса видеото. Честно казано, на първия куплет през цялото време имах чувството, че кадрите сменят Симона-Гло. А то само Симона беше. Много си приличат.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не, не те разбирам - вечно нещо не ти е наред, вечно, ама това ако беше така, това ако не беше така... :1000 (10): На кой от вас още не му стана ясно, че Глория е в положение да си прави това, което й е кеф - далеч от комерса и актуалната вълна, пуска си песни, които на нея й харесват, снима си клипове, които на нея й харесват...Иначе под снимките й във фейса си много мил и добър, тук си бахти терсенето... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Нека си прави това, което й е кеф, но то не е на високото ниво, което тя обича да изкарва. Когато има за какво да я критикувам, ще го правя. Ако одобряваш визиите, наплесканата Симона и движенията им и смяташ, че пасват на песента... говори лошо за теб. Нищо не съм писал под снимките й, освен някое друго сърце. А и едно е снимка, съвсем друго цялостен проект. Иначе като подхвана темата за снимките и там нещата много често са под критика - особено тези със Симона, на които обработката е... не знам как ги харесва.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изядохте момичето за тоя грим. Не ми дреме на мен, нека се гримира, щом тя и майка й одобряват това. Също в разрез с повечето мнения, на мен заснемането на клипа ми допада - различно и по-разчупено е. Нещо средно между лайв версия и видеоклип се получава. Движенията им също не ме дразнят, напротив - изглеждат адекватно в ритъма на музиката. И не виждам защо танцуването да не си пасва с песента - това, че е баладична не значи, че е тъжна песен.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изядохте момичето за тоя грим. Не ми дреме на мен, нека се гримира, щом тя и майка й одобряват това. Също в разрез с повечето мнения, на мен заснемането на клипа ми допада - различно и по-разчупено е. Нещо средно между лайв версия и видеоклип се получава. Движенията им също не ме дразнят, напротив - изглеждат адекватно в ритъма на музиката. И не виждам защо танцуването да не си пасва с песента - това, че е баладична не значи, че е тъжна песен.

 

Jorro, приеми, че съм ти отговорил...:)

Аз също не виждам какво й е толкова на Симона и какво се хванахте за грима й?! ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

музика Дани Манолова

аранжимент Калин Димитров

текст Глория и Мариета Ангелова

режисьор Ивайло Спасов

Ееее Манолова , браво! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че има кой все още да прави стойностни песни! Просто Глория! Много красиви. Браво!

 

Пак ги удари в земята с балада и пак ше е прецакана на наградите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...