Jump to content


Най-добър клип на Katy Perry?


Най-добър клип на Katy Perry?  

40 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Катя прави най-добрите клипове, несъмнено. Истории, простичко и ефектно представени, без изчанчени дълбоки символи и тем подобни глупости. Гласувах за The One That Got Away, но ми беше много трудно да избера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Firework, но и останалите са много много хубави. Като цяло винаги има хубаво послание и идея в клиповете й. При това е поднесено разбираемо, за да може да достигне по по - широк кръг от хора. А нали все пак за това е изкуството, за да ни кара да се замислим и чувстваме по- добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз няма да гласувам по три причини.

1. Обожавам всичко, което Кейти прави и повечето й клипове са страшно изпипани.

2. В анкетата не може да се гласува за повече от един клип.

3. Липсват клипове като "Hot N Cold", "Thinking Of You", "Teenage Dream"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много труден избор... и затова и аз ще си позволя да не го правя. :D Някак си не става да гласувам само за един клип, при положение, че имам поне 5 мнооооого любими.

 

Да речем:

 

E.T.

Wide Awake

Unconditionally

The One That Got Away

Roar

 

Без някакво значение в реда на подредба...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Практически е невъзможно да се избере. Гласувах за The One That Got Away поради личните ми пристрастия към този проект като цяло. Но също така E.T. Wide Awake са ми изключително любими. Може би изпълнителката с най-добри видеоклипове. Лидер!
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...