Jump to content



Online: Андреа - Най-добрата


Препоръчани коментари

А и не знам какво се оплаквате от изпяването, че това й е първата песен от година сигурно, дето наистина пее и й се разбира всяка дума.

 

"Никой друг" ? :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 180
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Андреа явно не може да се ориентира още за кой канал да внесе "300", много малко гледания има до момента.. :ac:

Как да стане с тоя нейн измислен канал. Предишния път си качи клипа 1-2 дни преди Планета, вчера го качи 1-2 часа преди Планета. Следващият път Планета да й докладват канала директно и ще натрупа гледания където трябва. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Готина е песента, клипа също. Единствено ме дразни частта на Анелия. Не знам какво толкова се превъзнасяте по нея, след като я е изпяла супер гадно. Хич не на място ми седи нейното включване. Иначе поздравления за Андреа и екипа й, проекта е страхотен!

Редактирано от marchela
Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна песен,много ме кефи.. мелодията,изпяването,текста..абе всичко e страхотно.

За клипа ..видях,че малко е взаимствен от друг клип,но нищо пак ме кефи.Страхотен е.Андреа е много красива.

Не знам вече за кой път слушам песента и гледам клипа.Ето тази Андреа мноооого ме кефи - провокативна,сексапилна,скандална.Най-добрата!

Вокалите на Анелия също много ме кефят.Дано Андреа пак да работи с Пашев.

Страхотен проект.Не знам друго какво да кажа.

Графики "Най-добрата"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина скоро не беше пускала хубава песен в която да се разбира и какво пее...Припева е леко слаб, но предполагам ще се възприеме след известно време.

Хубав проект от Андра, добри вокали на Аня

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пашев е сила и според мен не го използват достатъчно качествено. Но тук отсвирът е нещо ненормално и като цяло песента е страхотна.

 

Какво точно е "отсвир" - не мога да зацепя. На Оцко песните нали повечето ги плюете шото нямали отсвири - дай примери конкретни?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готов съм да си дам мнението, след като добре осмислих цялостния проект :)

 

 

Като цяло съм много доволен! Надявам се (и смятам, че) ще стане хит песента.

 

 

Ако се вслушаш в музиката, ритъмът е 90% същият като на "Феноменална" (аман от тоя Пашев, изчерпа се толкова бързо :mf_surrender: ), но инструментът, който използват в отсвирите, както и изпяването, я прави да звучи доста различно, което е добре - не съм чел никакви коментари, че е "копие". Изпяването също ми харесва. Има места, на които ми звучи фалшиво / прекалено обработено, но ми напомня на старото пеене на Андри - от първия албум. Текстъте добър, има оригинални неща, а и ще се хареса много от момичетата мисля. Включването на Анелия ми идва малко излишно, частта й е толкова обработена, че звучи гадно: "Стом си падассс по боклуците, ррррррадвай им се...". Поне да бяха написали feat. АNELIA, за да предизвикат повече интерес.

 

 

Клипът много ми харесва. Не ми е разхвърлян, а по-скоро раздвижен и ми изглежда много оригинален. (Отказвам да изгледам руския клип, защото ще почина вече от кражби. :gun_bandana: ) Огромната ми забележка е това разтягане. :mf_surrender: Защо, защо, защо, кому беше нужно, придава толкова евтин вид на цялата работа - язък за скъпия клип и за ултра HD-то... Иначе танците много ми харесаха. Вярно е, че ако се вгледаш внимателно, са си смешно прости движения, но придава динамика и го прави да изглежда по-"западно". А Андреа винаги намира най-яките секси-гей танцьори :fuck: А, и другия път да сложат повече боя в царевичния сироп, че много фалшиво изглежда :laughing:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък отсвирите ги оприличавам на "Твърде късно е" по-скоро. И пак е различна песента. Не като песните на Анелия, които вече са непоносимо еднакви. Тоя Пашев е бетер от Оцко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не харесвам Андреа!

Но песента доста си става, браво на Пашев и Мариетица.

В клипът, ми се стори, идеята е следната - една жена си дава сърцето на един мъж (в нейния случай буквално, но би било хубаво да го смятаме като метафора), но той я приема като даденост, любовта се счупва (делвата) и после колкото и да се опитва, не може да я залепи. А малтретирането също може да бъде смятано в пряк, но и в преносен смисъл. Раните по гърба не винаги са най - тежките. Тези отвътре също парят (всяко момиче ще ме разбере). А кадрите, в които тя го малтретира, са по - размазани (може би нейните фантазии как би искала и тя да го нарани, да му го върне). Кефи!

 

:1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прецакали са пропорцията на видеото

Би трябвало да е 16:9 :gun_bandana:

Явно и за това повечето графики са гадни

Към графикьорите: Как никой от вас не се сети да ги пооправите малко снимките с Free Transform преди да ги режете?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прецакали са пропорцията на видеото

Би трябвало да е 16:9 :gun_bandana:

Явно и за това повечето графики са гадни

Към графикьорите: Как никой от вас не се сети да ги пооправите малко снимките с Free Transform преди да ги режете?

 

Aз се сетих, избери си от мен. :1000 (29): :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не харесвам Андреа никак, но песента е брутална! Най-силната и песен от "Пробвай се" насам, а за самостоятелна по-добра в последните години не се сещам да е имала. Според мен ще е тотален хит, особено сега по баловете.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аууу как ме зариби, снощи я пуснаха два или три пъти. Набара хита Андреа!

И аз смятам, че това ще е хита този месец. Доста добра песен. Браво на Андреа и екипа!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не съм фенка на Андреа, но много ми харесва песента! Всичко е много добре - и музиката, и текста, видеото, като изпяване се е справила също. След "Никой друг" от миналата година, това й е най-качествената песен за мен в последно време - дано да се хареса!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...