Jump to content



Online: Андреа - Най-добрата


Препоръчани коментари

  • Отговори 180
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Уникален проект!

Песента е един път просто, дори аз не си представях да ми хареса толкова много, а аз главно нея очаквах! Няма нищо общо с "Искам те, полудявам", дори не ми прилича на песен от Пашев. Андреа е много красива, а клипа е брутален! Много е добър и има смисъл, това че не може да го забележите си е лично ваш проблем. Много съм доволен и го виждам като голям хит. :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникален проект!

Песента е един път просто, дори аз не си представях да ми хареса толкова много, а аз главно нея очаквах! Няма нищо общо с "Искам те, полудявам", дори не ми прилича на песен от Пашев. Андреа е много красива, а клипа е брутален! Много е добър и има смисъл, това че не може да го забележите си е лично ваш проблем. Много съм доволен и го виждам като голям хит. :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

След петото слушане така ме грабна, че :Vishenka_05:

Но от клипа има още какво да се желае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента много ми напомня на "Най-велик", не знам защо :1000 (29):

Точно, и аз я свързах с "Най-велик" - тематиката на текста е сходна. Иначе песента е много приятна, не знам дали ще стане хит, но много ми харесва. Клипът и той е много добър - браво! :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшно добра песен, напомня на силните Оцкови от преди, изненадан съм от Пашев. Вокалите на Анелия са много яки, Андреа също пее супер. Клипът и той няма забележка, най-силният й от години. Браво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като НЕ фен на Андреа мога да кажа, че музиката е много добра. Към текста имам забележки, но общо взето става. Клипът е с добра картинка, добър е, но и аз съм на мнение, че е за след 22 ч. с тия кървища и ваденето на сърцето.

 

А, най-важното забравих - поздравления за Андреа - скоро гласът й толкова ясно не се беше чувал в песен! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме накефи песента! Много е яка, очаквам да ми се набие в главата. Ще бъде хит, сигурен съм. Клипът също е готин и особено кадрите с камшика. Бой по тая мастия! :D бз се..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами.

Песента - добра музика и аранжимент, текстът е добър, запомня се, макар че тематиката вече и самата Андреа я е пяла, веднага ми напомни на старите ѝ песни, най-вече на "Най-велик" освен заради текста и заради звученето на гласа, на припева е като дует, включването на Анелия ми е малко изчанчено, но мисля, че ще е успешно.

Клипът - не е тъп и изтъркан, изглежда различно, нетипична картина относно декори и цветове, но ми е малко тъпо, много е разхвърляно, не ми харесва това, че е наблъскала 1000 неща само с мисълта да се коментира после, прекалила е, веднага си помислих какво действие може да има върху малки деца, които го гледат, да си слага граници Андреа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Повръщам вече от кифленски текстове. Клипът не стига, че е гнусен, а и е някаква пълна каша. Освен това май е разтегнат или поне на мен така ми се стори. Според мен не се е получило.

Музиката зарибява, но като цяло слаба работа. Частта с Анче е единственото хубаво нещо.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

От тийзъра ми се бяха вдигнали очакванията много, а не можаха да се оправдаят много. Мисля, че не трябваше толкова да рекламира всичко предварително.

Иначе песента е готина, ама едва ли ще ми бъде от най-любимите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...