Jump to content



Годишни Рама-Награди 2013


Препоръчани коментари

Привет, скъпи приятели и съфорумци. Дойде време и за тазгодишните награди. Гласуването започва от днес /14.11.2013/ и продължава до /08.12.2013/. Както знаете, във всяка категория давате до 3 предложения, имате и правото на въздържане в някои категории. Тази година сме решили да коригираме малко наградите, премахнахме някои, които сметнахме за излишни и добавихме нови. Тази година наградите на Ramania ще бъдат проведени и представени на и за вас от Sylar и AMAZING. А ето и прословутите категории:

 

1. Дебют на годината

2. Respect на годината

3. Раздел на годината

4. Тема на годината

5. Коментар на годината

6. Раманиак с най-интересни коментари

7. Раманиак - Най-голям фен

8. Раманиак - Най-голям антифен

9. Раманиак-Скандалджия

10. Най-известен потребител

11. Най-сексапилен потребител

12. Най-оригинален никнейм

13. Флуудър на годината

14. Най-голям дразнител

15. Двойка на годината

16. Профилна снимка на годината /линк към снимката/

17. Графикьор на годината

18. Модератор на годината

19. Потребител на годината

20. Потребителка на годината

 

 

 

Приятно гласуване и бъдете максимално обективни. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 37
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ами какво да направя, като сегашните песни са ми много еднакви. Аз не слушам това,което ми се натрапва,а това,което аз си харесвам. Ей затова сте като конска пац, харесвате всичко, което ви се предложи.

Затова изпълнителите ще правят тъпи песни.

1. Дебют на годината

- ambrosius_vallin

- California.

2. Respect на годината

3. Раздел на годината

- Поп-фолк

4. Тема на годината

- Поп-фолк скандали

5. Коментар на годината

- Ей затова сте като конска пац, харесвате всичко, което ви се предложи.
by zai4eto82

Викам му,ако умра от болка с тая кислородна вода, ще те убивам. Слава богу, като го почисти с нея, не умрях.
by zai4eto82

Поне не е дърт пергиш,миришещ на гроб като онази мумия от подписа ти!
by SAM'

6. Раманиак с най-интересни коментари

- Ivanhoe

- freagle

- HUNTER

7. Раманиак - Най-голям фен

- Deleted

- Никой друг'

- Cally-Pressyfan'

8. Раманиак - Най-голям антифен

- DarkChild

9. Раманиак-Скандалджия

- foxy_vd

10. Най-известен потребител

- zai4eto82

11. Най-сексапилен потребител

- VASSETO

12. Най-оригинален никнейм

- Sylar

13. Флуудър на годината

- Mr. Greshen

- Bandolero

14. Най-голям дразнител

- zai4eto82

- Libe®tad.

- foxy_vd

15. Двойка на годината

- zai4eto82 и Ivanhoe

- Никой друг' и ANGEL :roll1:

16. Профилна снимка на годината /линк към снимката/

17. Графикьор на годината

- AMAZING.

- Flexius

- dragon

18. Модератор на годината

- AMAZING.

- Ivanhoe

19. Потребител на годината

- Snape

- Sylar

20. Потребителка на годината

- AMAZING.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Дебют на годината - California.

2. Respect на годината - Не ги познавам

3. Раздел на годината - Поп-фолк

4. Тема на годината - Чат тема

5. Коментар на годината - Това на зайка как една шматка е чела менюто, докато тя изхвъряла боклука, не знам как беше точно.

6. Раманиак с най-интересни коментари - freagle., Sylar, foxy_vd

7. Раманиак - Най-голям фен - Deleted, heartless

8. Раманиак - Най-голям антифен -

9. Раманиак-Скандалджия - foxy_vd, Sylar

10. Най-известен потребител - foxy_vd

11. Най-сексапилен потребител - heartless

12. Най-оригинален никнейм -

13. Флуудър на годината - Optimism

14. Най-голям дразнител - senuj/Optimism, нямам си и на идея какъв му е сегашният никнейм, може да са едни и същи дори.

15. Двойка на годината - Патрик и HUNTER

16. Профилна снимка на годината /линк към снимката/ - Sylar! http://www.ramania-bg.com/index.php?showuser=17733

17. Графикьор на годината - AMAZING !!! dragon

18. Модератор на годината - AMAZING !!! nolee

19. Потребител на годината - Sylar, freagle, Gerganafen (Няма място за Pierre, dragon)

20. Потребителка на годината - AMAZING, heartless, Христина (Няма място за Outspoken)

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Дебют на годината -

2. Respect на годината - VASSETO, Ивал.ЪТ, Jorro

3. Раздел на годината - Зона Рамания

4. Тема на годината -

5. Коментар на годината -

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
:1000 (29):

6. Раманиак с най-интересни коментари - zai4eto82

7. Раманиак - Най-голям фен - AMAZING.

8. Раманиак - Най-голям антифен -

9. Раманиак-Скандалджия - Libe®tad.

10. Най-известен потребител - zai4eto82, Ivanhoe

11. Най-сексапилен потребител - Deleted, Сашо

12. Най-оригинален никнейм - Shh...it's a secret

13. Флуудър на годината -

14. Най-голям дразнител -

15. Двойка на годината - zai4eto82 и Ivanhoe

16. Профилна снимка на годината /линк към снимката/ - ЦЪК

17. Графикьор на годината - ChrisCattaneo, AMAZING., Frio.

18. Модератор на годината - AMAZING., Ivanhoe

19. Потребител на годината - Sylar, freagle, Gerganafen

20. Потребителка на годината - AMAZING., Христина'

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ех, дойде време да се обявят и категориите за тези Рама награди. Аз съм изключително щастлив, че ще успея да съм сред първите, които ще гласуват, тъй като всички много добре знаете, че аз силно подкрепям една потребителка и се надявам да ви припомня за всички нейни постижения през годината и за дейността и във форума.
Ще се постарая да бъда крайно обективен, но и на моменти ще се пошегувам с някои номинации. Въпреки това може да ми ги броите като реални. Все пак ще гласувам и с нагласата да се създаде интересен сюжет за церемонията по награждаването, която би трябвало да напиша, ако не се обърка нещо.
Моля да не ми се сърдите или обиждате, ако не съм ви добавил в категориите. Всички много си ви харесвам / без Libertad – ти не си ми приятен! /, тъй че очаквам вашето разбиране.
1. Дебют на годината
California. е първият, когото предлагам в тази категория. От постовете му съм си изградил мнение, че е едно много забавно и добронамерено момче, наистина страхотен талант откъм графики, единствено в минус му е наивността, която проявява относно някои мнения към него. Все пак сме във форум, където всички малко или много сме анонимни, делят ни монитори, крием се зад няколко букви и няма как едно мнение за любимата ти певица да определи умствения багаж. На мен California. е ми е симпатичен и приятен и съм сигурен, че с времето ще е един от най-атрактивните и запомнящи се форумци.
Tzz – Той е следващият, когото предлагам, въпреки че ми е малко странна птица. За толкова натрупани коментари няма нито един запомнящ се, но може би аз не следя често темите, в които пише.
ambrosius_valin

2. Respect на годината
Ивал.ЪТ е моят абсолютен лидер в тази категория.Не го познавам, но ми се струва много забавен, приятен човек. Не ми харесва в него това, че открито обижда Алисия и я нарича с неприятни епитети и сравненията, които прави на лицето и с животни са доста крайни, но това е нормално предвид неговата любима изпълнителка от поп-фолк жанра. Допадат ми закачките му със Зайчето82, определено знае как да я провокира и да създаде няколко култови бисера.
OstapBender – вторият потребител, който ще подкрепя в тази категория е именно той. Чел съм постовете му още по времето на форума на Планета и още тогава ме впечатляваха мислите му относно жанра. Изключително трезво мислене, винаги добър изказ и аргументация. А освен това го приемам за много интелигентен.
Jorro – И с него не се познавам, но все пак трябваше да запълня бройките в тази категория. Били са ми интересни негови постове.

3. Раздел на годината
Pop, Dance, Disco, Latino - Заради темата за Рики
Балканска музика - Заради темата за Исмаил, която така често посещавам.
Зона Рамания - заради чата.

4. Тема на годината
Ricky Martin - Общи приказки
Всичко за Ismail YK(Исмаил Йека)
Чат мания

5. Коментар на годината
В тази категория абсолютен победител е zai4eto82! Няма две мнения по въпроса, тя е просто титан на мисълта, винаги пуска култови фрази, които повдигат настроението във форума за доста дълго време. Зайчето тази година пусна хиляди лафове, аз се чувствам ограничен, че имам правото да гласувам само за три. Но все пак моят избор е:
„Ей затова сте като конска пац, харесвате всичко, което ви се предложи.”
„Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.”
„Ама какво разправяш”

Имах огромно желание да подкрепя и коментарите за „ Той как ми изневерява с жена си”, „Фифа го мисли”, „ И да стреляш, изложи се”, „ Ако кислородната вода ме убие, и аз ще те убия”.
Просто е уникална и всеки коментари е шедьовър!

6. Раманиак с най-интересни коментари
Zai4eto82 – Въобще имам ли нужда от аргументация след последната категория? Лаф след лаф, създаде си своя тенденция, потребителите я копират, всички искат да са като нея. Ето затова е номер 1 и е най-голямата звезда в Рамания! Единствена и неповторима е, ако обърне внимание на таланта си има много голямо бъдеще в някое комедийно шоу или да издава хумористични книги. Голям образ е и много забавлява. Сигурен съм, че ще е обидена от номинациите, но все пак не за пръв път влизам тук и това не ме учудва по никакъв начин.
Ivanhoe – Дълго се чудих дали него или зайчето да поставя на челно място в тази категория, но все пак избрах неговата възлюбена. Постовете му са много забавни, често ме карат да се смея, но хуморът му не е просташки, а напротив, много интелигентен и приятен. Определянията му от типа на „киликандзер”, „телетъбис” и т.н са глътка свеж въздух от баналните и скучни постове тук.
Nolah – Въпреки че не пише често тук, или пък просто аз не я засичам, когато влизам, за мен тя е много възпитано, приятно и забавно момиче. Постовете и не мога да ги объркам, има си свой почерк, изказът и се отличава съществено от този на всички останали. Не знам как съумява едновременно да звучи интелигентно, забавно и с части загадъчност.

7. Раманиак - Най-голям фен
Zai4eto82 - Кой не е чувал за нея? Коя певица не се опари от коментарите и? То не бяха скандали с Джоанна, с Кристиян, с Райна. Мария Петрова е вечеряла в ресторанта и, Емануела също, с Коцето по участия. А за любовта и към Рики да не говорим. Теорорът към Рики в мрежата от нейна страна е просто ужасен, по едно време я следвах в Туитър, но ми пълнеше стената с известия и с молби да и пише ДМ ( съобщение), а след това дали ще идва в България. Определено е доста завладяна от него, да не кажа и вманиачена, но всеки си има своите странни лудости, които имат някакъв чар, а именно това е и чарът на Зайчето.
Cally – Pressyfan’ – Как да не подкрепя това достойно, добро, интелигентно момче, което всеки ден трябва да поема в гръдта си ударите и обидите от антифеновете на Преслава. Момчето, което не се отказа от нея, въпреки деградацията и в музикално отношение, последвалите неуспехи и някои грешки откъм визия? Той твърдо стои тук и е готов да изрови линк, за да покаже на врага, че Преси е имала и ще има бис.
Senhor – Неговото фенство ми изглежда доста крайно на моменти. Дори плашещо, но все пак предпочитам да си мисля, че се шегува, а не забелязва някои очевидни неща.

8. Раманиак - Най-голям антифен
Zai4eto82 – Абсолютен фаворит и в тази категория. Тя умее както да бъде вярна на любимите си изпълнители, така и да плюе до край тези, които са заимствали по някакъв начин от любимците и. Готова е и на арменския поп да се оплаче, но жалбата и да намери отзвук. Не са малко тези, които са пострадали от нейното неодобрение.
Omline – Или както му е там никът. Много странна персона, вечно недоволен от нещо, вечно се опитва да се наложи като авторитет, но поне мен не ме впечатлява въобще с коментарите си.
Libe®tad. – номинирам го, защото ми трябва трети човек да запълня категорията. За него няма какво да кажа, рядко мога да кажа за някой човек, когото не познавам, че ми е неприятен, но определено този потребител е такъв. Дразнят ме коментарите му, липсата на лично мнение, това, че не знае кой е и за какво се бори, а подражава на всеки, който го впечатли по някакъв начин. Много често сменя мнението си, веднъж е фен на нещо, след това го ненавижда. Добре е да си направи самооценка.

9. Раманиак-Скандалджия
Zai4eto82 – Трябва ли да давам обяснение тук? Всички сме попадали поне веднъж под нейния прицел.Имам чувството, че тя винаги е готова за скандал, за тежка битка, в която да разгроми противника. Тогава тя става изключително агресивна и хич не пести обидите си.
Heartless – Може би за всички ще е странна тази номинация, но все пак аз имам причина да я направя. Изглежда ми изключително тиха и спокойна личност. А всички знаем поговорката, че тихите води са най-дълбоки. Затова и аз смятам, че тя крие една доста скандална личност в себе си, която рано или късно ще се прояви.
SAM’ - Тук или не, той напълно заслужава номинация в тази категория. На всеки три дена той попада в някакъв скандал, който поне според мен е лишен от всякакъв смисъл, но може би го прави за спорта или от липса на други занимания. Много колоритна личност е.

10. Най-известен потребител
Zai4eto82 – Тя е звездата на този форум.Просто няма друга, която да се конкурира с нея в това отношение. Най-популярната е, отдавна мина всички граници на популярност в този форум. Все пак не малко години е работила да изгради името си и ето, че вече има резултати.
VOGUE – Чувал съм, че имала някакви клипчета в Ютуб. Шегувам се, естествено. Мирела е доста известна, клиповете и имат хиляди гледания, жалко, че е изгубила музата или желанието си за тях. Но нищо, талантът си е талант и той не се губи, тъй че когато и да се завърне, тя ще бъде отново толкова, че и повече атрактивна.
Deleted – Защото Андреа го следва в Инстаграм и си пишат с нея във Фейсбук.

11. Най-сексапилен потребител
Zai4eto82 – Според мен това момиче е вманиачено да спечели тази категория! Хора, аз сериозно се притеснявам. Тя постоянно качва някакви супер секси снимки, с които побърква мъжете в този форум. Всички в една поза, толкова разчупени и оригинални, че някой сценарист на фантастичен филм може само да се учи от нея.
VOGUE – Симпатяга е!
AMAZING. – въпреки че не съм я виждал, ще се аргументирам с това, че сексапила е не това как изглеждаш, а то е състояние на духа.  Затова я и подкрепям.

12. Най-оригинален никнейм
Zai4eto82 – Не знам как може да хрумне на човек толкова оригинален ник. Уникален е. Хем съдържа нещо толкова миловидно като зайче, хем следващата ми асоциация е със зайчетата на плейбой. Този ник би бил добро прикритие на някой педофил.
Shh...it's a secret – Харесва ми. Спомням си,че във форума на Планета беше с Фреш’ лайф и също ми допадаше. Определено Ачо е много идеен и креативен.
Winner – Момчето е много приятно, един от любимите ми потребители. Постовете му винаги са смислени и на място. А превода на никнейма му ми харесва и му пожелавам винаги да бъде победител в живота.

13. Флуудър на годината
Zai4eto82 – Това момиче може да изпише и хиляди страници сама, без да се усети, че само тя коментира.
Bandolero

14. Най-голям дразнител
Zai4eto82 - Много си ме радва, но все пак искам да и дам колкото е възможно повече номинации, защото тя го заслужава!
Libe®tad. – Ако бъде себе си, то той ще бъде много по-приятен, отколкото ако следва някакви тенденции и се опитва да бъде бледо копие на модел на поведение, което е актуално и вървежно.
ICEberg - Не ми харесва. Не мога да си обясня защо, но определено не е сред потребителите, които чета с огромно желание.

15. Двойка на годината
Zai4eto82 & Ivanhoe
Zai4eto82 & Deleted
Zai4eto82 & AMAZING.

16. Профилна снимка на годината /линк към снимката/
ЗАЙЧЕТО82 - СНИМКА
heartless - снимка
Христина - снимка
17. Графикьор на годината
Тук ми е пределно ясно кой ще спечели. И то победата ще бъде напълно реална, защото тази графикьорка е доказала с годините, че прави наистина семпли, красиви и изчистени неща. Аз ще подкрепя други, които смятам, че заслужават глас :
Dragon
California.
Nicolas


18. Модератор на годината
AMAZING. – За мен тя е точната представа за модератор. Не казвам, че другите не вършат работата си, но най-често тя обира негативите. Не разбирам някои форумци, които искат хем свършена работа, хем без наказания. Винаги, когато съм я помолил за нещо се е отзовавала, за което съм и безкрайно благодарен.
dragon

19. Потребител на годината

Чушка. – Гласувам за него, защото на първо място е много интелигентно момче, много приятно. Освен това ми е колега и бъдеща конкуренция в правната сфера. Винаги постовете му са ми правили приятно впечатление и смятам, че притежава всички качества, за да бъде определен за потребител на годината.
Deleted – Номинирам го, защото според мен е приятен форумец, много забавен, изключително атрактивен, знае как да привлече внимание, как да създаде скандал или пък да накара хората да се смеят. Следях постовете му в темата за фитнеса и бях очарован от това, че е много силна личност и дисциплиниран. Понякога честата и бърза смяна на мнението му ме вкарва в размишления, но все пак го приемам като бъзик и смятам, че за сериозните неща той има твърда позиция.
Mittew / -A – Подкрепям него в тази категория, защото ми е изключително съвестно, че миналато година му отнех звездния миг. Може би наградата за Коментар на годината щеше да е този трамплин, който щеше да го изстреля във звездната орбита на форума и щеше да го популяризира още повече, но аз предпочетох да подкрепя Зайчето и Митев остана в сянка. Преди вадеше по-култови реплики, скандализираше повече, а сега е един от многото. Надявам се тази номинация да го извади от калта и следващата година да бъде конкуренция на Зайчето.

20. Потребителка на годината
Zai4eto82 – Тя е задължителна и редовна. Забавлява ме, смея се на постовете и. Надявам се да продължи с разказите си, защото ми е приятно в някоя почивка да влезна и да прочета как е минал денят и с най-малките подробности.
Христина’ – Колежката е много приятна, възпитана и интелигентна. Много забавна и с нея лесно може да се комуникира.
Nedis – Много ми е приятна. Жалко, че скоро не съм срещал нейни постове.

Трябва да направите да има възможност да се гласува за повече от 3 предложения, при потребител и потребителка имах по още 5 варианта.
Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Дебют на годината

-ambrosius_vallin,tzz

2. Respect на годината

-Jorro,Ивал.ЪТ

3.Раздел на годината

-Поп-Фолк

4. Тема на годината

-Чат мания

5. Коментар на годината

-zai4eto82:

-Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.

-Поне не е дърт пергиш,миришещ на гроб като онази мумия от подписа ти!

6. Раманиак с най-интересни коментари

-Ivanhoe,-A.,zai4eto82

7. Раманиак - Най-голям фен

-Никой друг',Патрик,Gerganafen

8. Раманиак - Най-голям антифен

-

9. Раманиак-Скандалджия

-foxy_vd

10. Най-известен потребител

-zai4eto82,-Никой друг',foxy_vd

11. Най-сексапилен потребител

-heartless

12. Най-оригинален никнейм

-Deleted,Sylar,dragon

13. Флуудър на годината

-

14. Най-голям дразнител

-Libe®tad.

15. Двойка на годината

zai4eto82 & Ivanhoe

16. Профилна снимка на годината /линк към снимката/

http://www.ramania-bg.com/uploads/photo-18709.jpg

http://www.ramania-bg.com/uploads/photo-19494.jpg

http://www.ramania-bg.com/uploads/photo-19132.jpg

17. Графикьор на годината

-dragon,AMAZING.,ChrisCattaneo

18. Модератор на годината

-AMAZING.,Ivanhoe

19. Потребител на годината

-Aggressive,чушка.,Sylar

20. Потребителка на годината

-heartless,Христина'

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Дебют на годината

Амброжката,разбира се. Няма го нещо напоследък обаче.

2. Respect на годината

Не знам дори какво е това

3. Раздел на годината

Поп-фолк

4. Тема на годината

Докога Галена ще саботира кариерите на колежките си?!

5. Коментар на годината

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.

6. Раманиак с най-интересни коментари

Много обичам да чета коментарите на чушлето,Ivanhoe,foxy_vd

7. Раманиак - Най-голям фен

Мегастарката и Денис (Cally-Presslyfen и Никой друг)

8. Раманиак - Най-голям антифен

PROVOKATOR напоследък е доста негативен във всяко едно отношение

9. Раманиак-Скандалджия

За себе си мога ли да гласувам? :1000 (29):

10. Най-известен потребител

Foxy_vd

11. Най-сексапилен потребител

12. Най-оригинален никнейм

чушка.

13. Флуудър на годината

Оптимизма(не му знам сегашния ник)

14. Най-голям дразнител

Пак той

15. Двойка на годината

Ivanhoe и Зайка

Ивълът и Зайка

Ivanhoe и Ивълът

16. Профилна снимка на годината /линк към снимката/

17. Графикьор на годината

Ползвам услугите само на AMAZING,разбира се :Vishenka_05:

18. Модератор на годината

AMAZING,nolee

19. Потребител на годината

Мегастарката,чушлето и Денис

20. Потребителка на годината

Heartless,AMAZING

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Дебют на годината - California.

2. Respect на годината - Ивал.ЪТ

3. Раздел на годината - Поп-фолк

4. Тема на годината - Чат мания

5. Коментар на годината - Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.

6. Раманиак с най-интересни коментари -foxy_vd, Ivanhoe

7. Раманиак - Най-голям фен - Cally-Presslyfen, Никой друг

8. Раманиак - Най-голям антифен - Zai4eto82, foxy_vd

9. Раманиак-Скандалджия - foxy_vd

10. Най-известен потребител - foxy_vd

11. Най-сексапилен потребител -

12. Най-оригинален никнейм - heartless, Mr. Greshen

13. Флуудър на годината - Bandolero + zai4eto82

14. Най-голям дразнител - zai4eto82

15. Двойка на годината - zai4eto82 & Ivanhoe

16. Профилна снимка на годината /линк към снимката/

17. Графикьор на годината - AMAZING. + exotic.

18. Модератор на годината - AMAZING.

19. Потребител на годината - Mr. Greshen, freagle

20. Потребителка на годината - heartless, AMAZING.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Дебют на годината - California

2. Respect на годината - Kremito, OstapBender, Stela

3. Раздел на годината - Поп-фолк

4. Тема на годината

5. Коментар на годината

 

"Тук има и готини, но Ивалът не е от тях" - zai4eto82

"Конска пац" - zai4eto82

"Ама какво разправяш" - zai4eto82

 

6. Раманиак с най-интересни коментари - Ivanhoe, OstapBender, Ивал.ЪТ

7. Раманиак - Най-голям фен - Cally-Pressyfan, Патрик, Само_мене_нямаш

8. Раманиак - Най-голям антифен - foxy_vd

9. Раманиак-Скандалджия - foxy_vd, Сашо

10. Най-известен потребител - foxy_vd, zai4eto82

11. Най-сексапилен потребител

12. Най-оригинален никнейм - чушка

13. Флуудър на годината - Bandolero, Winner

14. Най-голям дразнител - Libertad

15. Двойка на годината

16. Профилна снимка на годината /линк към снимката/

17. Графикьор на годината - AMAZING, pacho, heartless

18. Модератор на годината - AMAZING, nolee, Ivanhoe

19. Потребител на годината - чушка, Ивал.ЪТ, DeanWinchester

20. Потребителка на годината - AMAZING, Христина, Nolah

 

"Поне не е дърт пергиш..." също заслужава номинация, но за съжаление Сенуж вече не е част от форума, затова и трите номинации са за кралица Таня. Имам още фаворити за някои категории, например за Потребителка, но за съжаление ограничението е до 3 ника. heartless примерно също заслужава номинация, дамите имаха много силна година. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Дебют на годината - tzz

2. Respect на годината - Kremito

3. Раздел на годината - Pop, Dance, Disco, Latino

4. Тема на годината - Чат мания

5. Коментар на годината

„Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.” - zai4eto82. Много правилно го е казала.

„Ей затова сте като конска пац, харесвате всичко, което ви се предложи.” - zai4eto82. Въпреки грешното изписване на израза "кон с капаци", тя ви го е казала правилно и точно на вас, форумски "звезди".

6. Раманиак с най-интересни коментари - zai4eto82

7. Раманиак - Най-голям фен - zai4eto82

8. Раманиак - Най-голям антифен - foxy_vd, nolee

9. Раманиак-Скандалджия - foxy_vd, Ivanhoe, Agressive

10. Най-известен потребител - zai4eto82, Libe®tad.

11. Най-сексапилен потребител - In4eTo. Жалко, че вече не влиза.

12. Най-оригинален никнейм - Shh...it's a secret

13. Флуудър на годината - Bandolero - дано не бъркам никнейма.

14. Най-голям дразнител - Ivanhoe, Bandolero, Agressive

15. Двойка на годината - zai4eto82 & Ivanhoe

16. Профилна снимка на годината /линк към снимката/ - няма такава, която да ми хареса.

17. Графикьор на годината - pacho

18. Модератор на годината - Само_мене_нямаш

19. Потребител на годината - M.Power

20. Потребителка на годината - zai4eto82, Loka

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Дебют на годината - Не ги знам по никове

2. Respect на годината - Нямам представа кои бяха с Респект , за това гласувам за себе си :whistling:

3. Раздел на годината - Поп-фолк

4. Тема на годината - Поп-фолк скандали

5. Коментар на годината

6. Раманиак с най-интересни коментари - Ivanhoe , zai4to82 , HUNTER

7. Раманиак - Най-голям фен - Фокси ;)

8. Раманиак - Най-голям антифен -

9. Раманиак-Скандалджия - Hotty

10. Най-известен потребител - foxy

11. Най-сексапилен потребител - аз , разбира се ...

12. Най-оригинален никнейм

13. Флуудър на годината- Много са , но на първо четене се сещам за дийн (не му знам точно новия ник) , зайка

14. Най-голям дразнител - тая година май няма ..

15. Двойка на годината ?

16. Профилна снимка на годината /линк към снимката/

17. Графикьор на годината - Амейзинг

18. Модератор на годината - Ivanhoe , nolee

19. Потребител на годината - VASSETO , Hotty , HUNTER

20. Потребителка на годината - zai4eto82

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Дебют на годината - Калифорния

2. Respect на годината - Ивал.ЪТ

3. Раздел на годината - Поп-фолк

4. Тема на годината - Докога Галена ще саботира проекти на колеги?

5. Коментар на годината

- КОНСКА ПАЦ - Зайчето82

- И ДА СТРЕЛЯШ, ИЗЛОЖИ СЕ - Зайчето82

- АМА КАКВО РАЗПРАВЯШ - Зайчето82

6. Раманиак с най-интересни коментари - Фокси, Фрийгъл, Сайлър

7. Раманиак - Най-голям фен - Фокси, Зайчето82

8. Раманиак - Най-голям антифен - Омлайн

9. Раманиак-Скандалджия - Сенуж, Лебедат, Фокси

10. Най-известен потребител - Фокси

11. Най-сексапилен потребител - Амейзинг

12. Най-оригинален никнейм - -А.

13. Флуудър на годината - Бандолеро

14. Най-голям дразнител - Лебедат, Сенуж, Омлайн

15. Двойка на годината - Митев и Сенуж

16. Профилна снимка на годината /линк към снимката/

17. Графикьор на годината - Амейзинг

18. Модератор на годината - Амейзинг

19. Потребител на годината - Иванхоу

20. Потребителка на годината - Амейзинг

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Дебют на годината: Тъй като и аз не съм влизала от много време, нямам реална представа кой е нов и кой - не... но водейки се по другите ще гласувам за ambrosius_vallin и California.

2. Respect на годината - Тук има и Respect-и, които не ме кефят, но Ивал.ЪТ не е от тях.

3. Раздел на годината Зона Рамания

4. Тема на годината Чат мания

5. Коментар на годината

Тук има и готини, но Ивал.ЪТ не е от тях!

Коментара за конската пац :)

Кой в каквото иска да вярва- хората не са слепи, нито глухи, нито пък ФИФА

6. Раманиак с най-интересни коментари

zai4eto82

Deleted/DeanWinchester

Ivanhoe

7. Раманиак - Най-голям фен

Патрик

Никой друг'

Cally-Pressyfan,

8. Раманиак - Най-голям антифен foxy_vd

Libertad

9. Раманиак-Скандалджия

Sylar и -A. - най-скандалните! :D

Libertad

10. Най-известен потребител

zai4eto82

11. Най-сексапилен потребител

Aggressive

dragon

Патрик

12. Най-оригинален никнейм

Sylar

dragon

Deleted

13. Флуудър на годината

-

14. Най-голям дразнител

Libertad

15. Двойка на годината

Ивал.ЪТ и zai4eto82

Ivanhoe и zai4eto82

16. Профилна снимка на годината /линк към снимката/

http://www.ramania-bg.com/uploads/photo-18709.jpg

17. Графикьор на годината

dragon

AMAZING.

*червен дявол*

18. Модератор на годината

AMAZING.

dragon

Ivanhoe

19. Потребител на годината

Aggressive

dragon

-A.

20. Потребителка на годината

AMAZING.

heartless

Nolah

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Дебют на годината - ambrosius_vallin

2. Respect на годината - Ивал.ЪТ

3. Раздел на годината

4. Тема на годината - Докога Галена ще саботира проекти на колеги?

5. Коментар на годината

Абе хубава е, ама след баладата на Глория не върви! :)

6. Раманиак с най-интересни коментари - всички имат по някое и друго добро попадение, но не мога категорично да избера един или двама

7. Раманиак - Най-голям фен - zai4eto82, foxy_vd

8. Раманиак - Най-голям антифен - foxy_vd

9. Раманиак-Скандалджия - freagle

10. Най-известен потребител - foxy_vd

11. Най-сексапилен потребител от тези които съм виждал само Дийн "хваща окото"

12. Най-оригинален никнейм - чушка

13. Флуудър на годината - Bandolero

14. Най-голям дразнител - Добрин, т.е Патрик

15. Двойка на годината - freagle & Bandolero

16. Профилна снимка на годината /линк към снимката/

17. Графикьор на годината - носил съм неща само на AMAZING. и Aggressive

18. Модератор на годината - AMAZING.

19. Потребител на годината - Дийн/freagle/Ивал.ЪТ/Gerganafen

20. Потребителка на годината - AMAZING.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Дебют на годината

- California.

- ambrosius_vallin

2. Respect на годината

- OstapBender

- Shh... It's a secret

- VASSETO

3. Раздел на годината

- Поп-фолк

- Pop, Dance, Disco, Latino

- Балканска музика

4. Тема на годината

5. Коментар на годината

- "конска пац" by Зайка

- "Чудя се да си взема ли Рики на работа, или не.

Вземам го, айде вече наистина чаооооооооооооооооо." by Зайка

- "Сайтове разтягат Андреа автоматично" by Ivanhoe

6. Раманиак с най-интересни коментари

- Ivanhoe

- OstapBender

- zai4eto82

7. Раманиак - Най-голям фен

- Cally-Pressyfan'

- foxy_vd

- Senhor

8. Раманиак - Най-голям антифен

- foxy_vd

- zai4eto82

- ICEberg

9. Раманиак-Скандалджия

- foxy_vd

10. Най-известен потребител

- foxy_vd

11. Най-сексапилен потребител

- Сашо

12. Най-оригинален никнейм

- -А

- Shh... It's a secret

- freagle

13. Флуудър на годината

- Bandolero

- zai4eto82

14. Най-голям дразнител

- ICEberg

- foxy_vd

- zai4eto82

15. Двойка на годината

16. Профилна снимка на годината /линк към снимката/

- http://www.ramania-bg.com/index.php?showuser=1958

- http://www.ramania-bg.com/index.php?showuser=4259

- http://www.ramania-bg.com/index.php?showuser=18781

17. Графикьор на годината

- Flexius

- AMAZING.

- ChrisCattaneo

18. Модератор на годината

- Ivanhoe

- AMAZING.

19. Потребител на годината

- Ivanhoe

- Cally-Pressyfan'

- OstapBender

20. Потребителка на годината

- heartless

- Stela

- AMAZING.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Дебют на годината

California.

2. Respect на годината

OstapBender

Shh... It's a secret

3. Раздел на годината

Поп-фолк

Зона Рамания

4. Тема на годината

До кога Галена ще саботира проектите на колеги?

5. Коментар на годината

- Ей затова сте като конска пац

- Ама какво разправяш

- В 22:50, отивам да си хвърлям чувала, и гледам някаква шматка чете меню- ненормални колкото искаш

6. Раманиак с най-интересни коментари

freagle

Ivanhoe

Pierre

7. Раманиак - Най-голям фен

Cally-Pressyfan' :dontknow:

Никой друг'

OstapBender

8. Раманиак - Най-голям антифен

foxy_vd

Hotty

9. Раманиак-Скандалджия

-А.

foxy_vd

Патрик

10. Най-известен потребител

V O G U E

foxy_vd

zai4eto82

11. Най-сексапилен потребител

heartless

Сашо

12. Най-оригинален никнейм

Shh... It's a secret

freagle

13. Флуудър на годината

DeanWinchester

Optimism

14. Най-голям дразнител

Optimism

Патрик

ICEberg

15. Двойка на годината

Ivanhoe&zai4eto82

16. Профилна снимка на годината /линк към снимката/

http://www.ramania-bg.com/index.php?showuser=3383

http://www.ramania-bg.com/index.php?showuser=1958

http://www.ramania-bg.com/index.php?showuser=17733

17. Графикьор на годината

dragon

Flexius

Sisa

18. Модератор на годината

Alexandrov

Ivanhoe

19. Потребител на годината

freagle

Sylar

DeanWinchester

20. Потребителка на годината

Елена

Outspoken

heartless

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Дебют на годината............California.

2. Respect на годината............Сашо

3. Раздел на годината...........Поп фолк

4. Тема на годината...........Чат мания

5. Коментар на годината..........- Ама какво разправяш.........но Ивал.ЪТ не е от тях

6. Раманиак с най-интересни коментари........... DeanWinchester

7. Раманиак - Най-голям фен............Патрик

8. Раманиак - Най-голям антифен...........foxy_vd. ICEberg

9. Раманиак-Скандалджия........ICEberg.........Cally-Pressyfan'..........freagle

10. Най-известен потребител..........zai4eto82.........foxy_vd............Патрик

11. Най-сексапилен потребител........HUNTER..............Сашо

12. Най-оригинален никнейм..........SpOnGe_BoB

13. Флуудър на годината...........ivanhoe

14. Най-голям дразнител............freagle........ICEberg..........Cally-Pressyfan'

15. Двойка на годината............ivanhoe + zai4eto82.........HUNTER + Патрик........HUNTER + DeanWinchester

16. Профилна снимка на годината /линк към снимката/.........Тази.........Тази..........Тази

17. Графикьор на годината............AMAZING.

18. Модератор на годината............AMAZING.

19. Потребител на годината........DeanWinchester..........HUNTER..........Ивал.ЪТ

20. Потребителка на годината.......... Outspoken .........Nolah........Христина' (AMAZING. ти си ми най на сърце, знам, че и без моя глас ще успееш) :*

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Дебют на годината

-hrsata

-California

-Амброзиус

И тримата са много свестни.

2. Respect на годината

-Ивал.ЪТ

Пуска весели коментари.

3. Раздел на годината

-Графичния

4. Тема на годината

-

5. Коментар на годината

 

-Суйлар към Митев:"Пръдло, ти си само някаква си Мона, а аз съм главата на А, ако щракна с пръсти и реша, че си безполезна, отлиташ от форума завинаги. Не ме предизвиквай! "

 

-Ivanhoe: "Носим очила СК - Славка Калчева."

 

-hrsata: "Але чупена и крива фея такава....."

 

Гласувам за тези коментари,защото наистина много са ме разсмяли,а и като гледам другите гласове са доста еднотипни.

 

6. Раманиак с най-интересни коментари

-Ivanhoe

-zai4eto82

-Ивал.ЪТ

7. Раманиак - Най-голям фен

-Никой друг

-Cally-Pressyfan'

-Dean

8. Раманиак - Най-голям антифен

-ICEberg

-stereoto

-Cally-Pressyfan'

9. Раманиак-Скандалджия

-

10. Най-известен потребител

-Dean

11. Най-сексапилен потребител

-Outspoken

12. Най-оригинален никнейм

ambrosius_vallin

freaglе

Ивал.ЪТ

13. Флуудър на годината

-

14. Най-голям дразнител

senuj

Libertad

15. Двойка на годината

-

16. Профилна снимка на годината /линк към снимката/

-

17. Графикьор на годината

Тук ще се раздам :D

ChrisCattaneo-Ненадминат е.Колорите му ми харесват супер много,също така се развива много и прилага идеите си по-най-добрия начин.

hrsata-Може да няма тема,но нещата които беше предал за конкурса са много добри,а и съм виждал други негови графики и нещата му са много добри.Има различен стил,което го отличава.

Pierre-Още си личи,че е начинаещ,но идеите му са много добри.Харесва ми как си подрежда нещата в графиките и като цяло стилът му е интересн.Надявам се с гласа си да го стимулирам да продължава да прави графики,когато има време.Малко по-малко нещата ще стават по-изпипани.

---

Другите,които ми се искаше да подкрепя,са

-Елена-Прави страхотни неща,колорите й са много свежи и различни от масовите,които се ползват тук.

-Амброзиус-Добър е,в конкурса за графики направи уникални такива.Имаше реален шанс да спечели.

-Outspoken-Тая година не показа кой знае колко графики,а и както ми е казвала че изгубила форма.Не гласувах за нея само защото годината й е слаба/ :1000 (29): /,но иначе ми е фаворит,знаейки предишните й творения.

 

18. Модератор на годината

-

19. Потребител на годината

-Gerganafen

-Sylar

20. Потребителка на годината

-Outspoken

-heartless

-Христина

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Дебют на годината

- California.

- ambrosius_vallin

2. Respect на годината

- Ивал.ЪТ

- Jorro

3. Раздел на годината

- Поп-фолк

4. Тема на годината

- Чат мания

5. Коментар на годината

- "Браво на Рики! Aз каталясах, той се разхождал' - zai4eto82

- "Изтръпва от упойката и направо ме заболя устата да я държа отворена, докато той си върши работата." - zai4eto82

- "В града, в който живея съм достатъчно известен, тъй че мога да се нарека "Ники Илиев на град Първомай"." - believe.

6. Раманиак с най-интересни коментари

- Sylar

- -A.

- DeanWinchester

7. Раманиак - Най-голям фен

- zai4eto82

- Cally-Pressyfan'

- DeanWinchester

8. Раманиак - Най-голям антифен

- zai4eto82

9. Раманиак-Скандалджия

- Sylar

10. Най-известен потребител

- zai4eto 82

- Sylar

- AMAZING.

11. Най-сексапилен потребител

- zai4eto82

12. Най-оригинален никнейм

- чушка.

- Sylar

13. Флуудър на годината

- Optimism

14. Най-голям дразнител

- SAM'

- Optimism

15. Двойка на годината

- zai4eto82 & Ivanhoe

- zai4eto82 & AMAZING.

16. Профилна снимка на годината /линк към снимката/

Има доста големи атаки, но все пак 1 2 3

17. Графикьор на годината

- AMAZING.

- Flexius

- dragon

18. Модератор на годината

- AMAZING

19. Потребител на годината

- Sylar

- Aggressive

- freagle (-A., чушка. и Dean също заслужават)

20. Потребителка на годината

- AMAZING.

- Христина

- Nolah

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Дебют на годината

California - Най-много се открои от всички тази година, а и ми е най-приятен и много ме кефи.

 

2. Respect на годината

Jorro - Готино момче и наистина си заслужава "респект".

Kremito - Не знам дали наградата е за тази година само,който я е печелил, но ще гласувам за нея, защото ми се струва печена.

Ивал.ЪТ :) - Няма как без него. :D Макар и да сме спорили на разни теми доста пъти, ми е много симпатичен.

 

3. Раздел на годината

Поп Фолк - Най-посещавания от мен раздел.

Зона Рамания - Раздела в който пиша най-много и ми е най-забавно.

Pop,Dance,Disco - Заради темите на Кейти Пери и Джеси Джей.

 

4. Тема на годината

Чатмания - Най-яката тема

Поп фолк скандали - Най-четената и коментирана тема.

Темите за класацията като цяло.

 

5. Коментар на годината

Изтръпва от упойката и направо ме заболя устата да я държа отворена, докато той си върши работата - zaicheto81

Ей затова сте като конска пац - zaicheto81

Абе хубава е, ама след баладата на Глория не върви! ANGEL

 

6. Раманиак с най-интересни коментари

DeanWinchester - Най-много ме кефят неговите коментари, защото е забавен и има някакво детско във тях, което много ме забавлява и радва.Много е позитивен и готин.

freagle - Кефи ме по какъв начин ги пише и просто е страхотен майтапчия.

Mitew - Кефят ме лафовете му, като цяло е уникален образ и много приятен за мен човек.

 

7. Раманиак - Най-голям фен

Denis - Гласувам за себе си, защото тази година се скарах с кого ли не, само за да защитя Андреа и мисля, че тази награда си е точно за мен.

 

8. Раманиак - Най-голям антифен

PROVOKATOR - Не ме кефи като цяло потребителя и много пъти съм го засичал да критукува по много нелеп и тъп начин.

DarkChild - За него е ясно.

 

9. Раманиак-Скандалджия

Mitew - Скандалната звезда на Раманиа. :)

freagle - Е, ако не е той скандален, то кой ?

Aggressive - Само ме провокира, та за това гласувам за него.

 

 

10. Най-известен потребител

V O G U E - Известна е с влоговете си и не вярвам да има човек, който да не е чувал за MirelaDisco.

zaicheto81 - Скандалната личност на Раманиа е известна и на други места.

California - Кой не знае този известен щат ?

 

 

11. Най-сексапилен потребител

PrEsLaVa_GaLeNa - За мен излъчва най-много сексапил от всички.

DeanWinchester - Секс символа при мъжете.

Jorro - По нищо не отстъпва на горните двама.

 

12. Най-оригинален никнейм

Sylar - Най-много ми изглежда оригинално, та за това го включвам, иначе като цяло излишна категория.

 

13. Флуудър на годината

Bandolero - Пише главно тъпотии и не ми харесват постовете му.Нямам нищо против него, но не виждам смисъл да се правиш на много информиран, а действително да не знаеш нищо.Трай си и това е...

foxy_vd - Пише главно негови си простоии, колкото да си запълне излишното време.

 

14. Най-голям дразнител

PROVOKATOR - Не ме кефи изобщо и мисля, че ако го няма ще ми е по-приятно.

Dzhaner - Обиди ме с нещо, което много ме засегна.

stereoto_ - Прекалено наивен е и понякога не схващам какво пише, дразни ме на моменти доста.

 

15. Двойка на годината

DeanWinchester и Sylar

Denis и Mitew

Aggressive и ambrosius_vallin

 

16. Профилна снимка на годината

http://www.ramania-bg.com/uploads/photo-19494.jpg - Супер чаровна снимка.

http://www.ramania-bg.com/uploads/photo-17733.jpg - Сладур.

http://www.ramania-bg.com/uploads/photo-18781.jpg - Моделчето на форума.

 

17. Графикьор на годината

AMAZING - Най-много ползвам от тях и ми харесват много, а да не изключваме че е най-активна и изпълнява най-бързо поръчки.

dragon - Много яки графики, любимите ми.

Flexius - Графиките с най-якия цвят.

 

18. Модератор на годината

AMAZING - Най-често съм получвал бан от нея, хах..И най-много си вършеше работата през годината.

Sylar - Бъдещето на Раманиа. :D

 

19. Потребител на годината

Mitew - Един от най-близките ми хора от форума, много го ценя и значи много за мен.Макар и да сме толкова различни си допаднахме като характери и станахме добри приятели.Има много неща в него които не ми харесват, но дори и в тях има нещо много готино, което ме кара да го харесвам още повече.Добър приятел е.

DeanWinchester - Човека на който мога да споделя най-много, човека който ме разбира най-много, човека който ценя най-много, човека който ми е помагал в трудни ситуации, човека който значи адски много за мен и се радвам, че се появи в живота ми и ми помогна за някои неща.С много добри впечатления съм от него и макар да сме се карали на няколко пъти, си признавам че е страхотен човек, който е лесно раним, но винаги би подал ръка и на най-големия си враг.Страхотен и истински с две думи.

Sylar - Не сме близки с него, колкото с горните двама, но му имам страшно много доверие и бих му се доверил винаги.Умее да изслушва хората и да дава съвети.Много добър приятел и се радвам, че макар и след много скандали си станахме близки.Много е забавен и е голям чаровник.

 

20. Потребителка на годината

PrEsLaVa_GaLeNa - Най-близкия ми човек от форума, който познавам от най-много време и знае най-много неща за мен.С нея се запознахме на друго място и мога да кажа, че е страхотен човек, който и много пъти да съм наранявал, никога не ми е отвърнал и винаги ми е доказвал колко знача за него.Няма какво да кажа за нея повече, защото то не може да се изкаже с думи...Обичам те.

AMAZING - Познаваме се от много кратко време и макар да сме спорили доста, ме кефи страшно много и съм сигурен, че и за напред ще сме в добри отношения и ще се опознаваме още повече.

Nolah - Кефи ме как се изказва и това, че няма негативна енергия в нея, а всичко е позитивизъм.Много е яка.

 

Като цяло хората, които най-много ме кефят в форума са DeanWinchester,Mitew,PrEsLaVa_GaLeNa,Sylar,Jorro,freagle,Aggressive,California, AMAZING.,dragon и още много, малко са тези които не ме кефят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Дебют на годината

- California.

 

2. Respect на годината

- Сашо

- Ивал.ЪТ

 

3. Раздел на годината

- Зона Рамания

- Графичен Дизайн и Фотография

 

4. Тема на годината

- Чат Мания

- Поп-фолк скандали

- Artworks/Обложки на песни

 

5. Коментар на годината

- За Ивал.Ът

- Конска пац

- И този за боклука в 22:50 ?!

 

6. Раманиак с най-интересни коментари

- Ivanhoe

- OstapBender

- Dzhaner

 

7. Раманиак - Най-голям фен

- Cally-Pressyfan'

- Gerganafen

 

8. Раманиак - Най-голям антифен

 

9. Раманиак-Скандалджия

 

10. Най-известен потребител

- V O G U E

- zai4eto_82

 

11. Най-сексапилен потребител

 

12. Най-оригинален никнейм

- Shh... It's a secret

 

13. Флуудър на годината

- Bandolero

 

14. Най-голям дразнител

 

15. Двойка на годината

- Ivanhoe + zai4eto_82

 

16. Профилна снимка на годината /линк към снимката/

 

17. Графикьор на годината

- Goosh

- Sisa

 

18. Модератор на годината

- AMAZING.

- Ivanhoe

 

19. Потребител на годината

- Сашо

- OstapBender

- Ivanhoe

 

20. Потребителка на годината

- Елена

- heartless

- zai4eto_82

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Дебют на годината

California

 

2. Respect на годината

Ивал.ЪТ

 

3. Раздел на годината

Поп Фолк

 

4. Тема на годината

Чатмания

Поп фолк скандали

 

5. Коментар на годината

-

 

6. Раманиак с най-интересни коментари

Ivanhoe

 

7. Раманиак - Най-голям фен

Denis

 

8. Раманиак - Най-голям антифен

-

 

9. Раманиак-Скандалджия

foxy_vd

 

10. Най-известен потребител

zai4eto82

 

11. Най-сексапилен потребител

Denis

DeanWinchester

 

12. Най-оригинален никнейм

-

 

13. Флуудър на годината

Mr. Greshen

 

14. Най-голям дразнител

-A

 

15. Двойка на годината

Denis и zai4eto82 :1000 (29):

 

16. Профилна снимка на годината /линк към снимката/

 

17. Графикьор на годината

AMAZING.

Flexius

 

18. Модератор на годината

AMAZING.

 

19. Потребител на годината

Denis

DeanWinchester

 

20. Потребителка на годината

heartless

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Дебют на годината

California - Бързо се нареди до най-актуалните и половината форум се канят да му се източат на плочките. :helpsmilie:

2. Respect на годината

Ивал.Ът, естествено! Що за категория, победителя е ясен? Но все пак ще си дам гласа и за Jorro, та да види и той, че все пак има някой който се сеща за съществуването му. :helpsmilie:

3. Раздел на годината

ПОП-ФОЛК, разбира се!

4. Тема на годината

Докога Галена ще саботира колежки?

5. Коментар на годината

"В 10 отивам да хвърля боклука и гледам някаква шматка чете менюто- откачалки колкото искаш.

"И да стреляш - изложи се"

Като искам да поясня, че тук подкрепа заслужава и Митеш, но той пусна прекалено много хитови коментари и трудността на потребителите да си изберат някой конкретен е разбираема.

6. Раманиак с най-интересни коментари

На мен най-интересни са ми коментарите на Mittew, freagle и тези на DeanWinchester, по някога си ги чета по 10 пъти, много си се кефя. :helpsmilie:

7. Раманиак - Най-голям фен

Denis, разбира се! Добре, че е той да се пали за Дора, аз вече съм бита карта.

8. Раманиак - Най-голям антифен

Hotty- този човек е програмиран грешно. :helpsmilie:

9. Раманиак-Скандалджия

freagle разбира се, излишно се пали само, а вътрешно ни обича, то е ясно.

10. Най-известен потребител

Погледнете ми посещенията на профила, дали да не гласувам за себе си? - Не разбира се, моите посещения са нищо пред тези на Zai4eto 82 :1000 (6):

Mittew - С много от форума сме си писали и те ми казват, че споделят майтапите на митеш дори и на своите приятели извън форума. Митеш е звезда!

11. Най-сексапилен потребител

Съжалявам, но тук няма как да не дам гласа си за мен. Искам да се чукам денонощно, без да спра, много си се харесвам напоследък, какво да направя? - DeanWinchester

Denis- Ако му видите плочките, лелее.

heartless - страхотна е, много красиво момиче, а и като цяло ми допада като потребител.

12. Най-оригинален никнейм

freagle

Патрик

Чушка

13. Флуудър на годината

Аз, навсякъде се меся, бахти отрепката съм. - DeanWinchester

Optimisma- естествено ми прави компания в тази категория, неотлъчно до мен е.

14. Най-голям дразнител

Изкарвал ме е извън нерви, признавам го. - Lebedat :helpsmilie:

15. Двойка на годината

DeanWinchester и Ивал.Ът

Mittew и Denis

Sylar и Чушка

16. Профилна снимка на годината /линк към снимката/

Най-красивата снимка в раманиа, казвал съм го неведнъж- http://www.ramania-bg.com/uploads/photo-738.jpg

И две малко по-грозни :helpsmilie:

http://www.ramania-bg.com/uploads/photo-2921.jpg

http://www.ramania-bg.com/uploads/photo-19494.jpg

 

17. Графикьор на годината

AMAZING - Уникат, просто несравнима!

Flexuius- СТРАХОТЕН!

Dragon- И той прави невероятни неща.

18. Модератор на годината

AMAZING- Върши си работата много добре, а и доста толелира поведението ми, но това по-скоро идва от факта, че съм си секси, а не щото тя е няк'ва добра. :1000 (20):

Ivanhoe - И той си върши много добре работата.

Nolee - Сладур.

19. Потребител на годината

Denis - Страхотен потребител е, изразява позицията си винаги на място, казва това което мисли и е един от най-колоритните тук.

Sylar - Кой не знае Sylar? Любимец на много от нас, страхотен потребител е и мисля, че заслужава да е потребител на годината.

Mittew - Дали има човек който да не се е просълзил от смях на шегите му? Уникален, уникален! Всъщност тези тримата са ми на едно ниво и е трудно да ги подредя по важност.

 

Ако имаше място бих подкрепил и pierre!

 

20. Потребителка на годината

Nolah - Това момиче има толкова интересни, интелигентни коментари, че просто ми е кеф да чета. Личи й, че е много интелигентна.

Outspoken- Много бързо стана симпатична на повечето форумци, както и на мен. Харесвам я страшно много!

Христина - Много е разбрана, печена. Страхотен човек е, личи си.

 

Бих искал да гласувам и за AMAZING, но я така или иначе има голяма подкрепа в тази категория, заслужено!

 

Гледах да съм максимално обективен, иначе бих раздал любовта си на всеки един от вас. Никой от форума не ми е противен, нито мразя някой. Всички ми харесвате, дори Lebedat от време на време.

Истината е, че аз съм много тъп. Но това е друга тема! :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Дебют на годината - California.

2. Respect на годината - VASSETO, Jorro

3. Раздел на годината - "Поп Фолк", "Зона Рамания"

4. Тема на годината - "Чат мания"

5. Коментар на годината

„Абе хубава е, ама след баладата на Глория не върви!” - ANGEL

„Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.” - zaicheto82

6. Раманиак с най-интересни коментари - DeanWinchester, -A.

7. Раманиак - Най-голям фен - Denis, Gerganafen

8. Раманиак - Най-голям антифен - ICEberg

9. Раманиак-Скандалджия - Libe®tad.

10. Най-известен потребител - V O G U E, foxy_vd

11. Най-сексапилен потребител - Tanya, Denis, Snape

12. Най-оригинален никнейм - Shh...it's a secret

13. Флуудър на годината - Bandolero

14. Най-голям дразнител - Libe®tad.

15. Двойка на годината - Ivanhoe и zaicheto82

16. Профилна снимка на годината

http://www.ramania-bg.com/uploads/photo-19494.jpg

http://www.ramania-bg.com/uploads/photo-18781.jpg

17. Графикьор на годината - pacho

18. Модератор на годината - AMAZING.

19. Потребител на годината - Denis, DeanWinchester, -A.

20. Потребителка на годината - heartless, zaicheto82

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...