Jump to content



Фитнес, тренировки, здравословно хранене и още нещо..


Препоръчани коментари

Програмата е само за да се научим да правим повече повторения. Аз започнах с 20, а сега правя 40 на серия.Целта е чрез нея да се научим на издръжливост, а не да покачваме мускулна маса. След като приключим с нея, вече можем да включим и лицевите към тренировъчния си план и да правим примерно 3x40 както ти казваш на серии. :)

 

Не знам къде видя 3х 40 - 3 х 20 започни да правиш, това отново ще ти помогне за издръживостта. Утре 4х20 и така...

Тялото ти трябва да се стресира, трябва да го използваш супер мощно, прави ги до откат, дето се вика. Да усещаш, че отпадаш вече на последните повторения в серията.

Редактирано от pacho
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 465
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Днес в рамките на 20 минути някъде.

 

30

20

20

15

15

15

15

10

10

10

 

Можеше и още,но правя и упражнения за корем,така че не се натоварих прекалено.

Май ще ги разделя един ден едните,другия ден другите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

41 лицеви опори-НАПРАВЕНИ! :phpgrin2: Обаче ми беше доста трудно по края вече.. не вярвам утре да мога да направя 44 :helpsmilie:

Аз днеска трябва да направя 45.

Много бързо ме настигаш, с колко ги увеличаваш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз

 

Абе то на мен пишеше, че между 10 и 20 първоначално направени лицеви, трябва да увеличавам с 2 повторения. Аз в началото правих точно 20 лицеви, но пък също пишеше и, че от 20 до 30 първоначално направени се увеличава с 3 повторения... пообърках се и реших да правя по 3 повторения, дотук всичко е наред, но не се знае как ще е утре. Ако ми е трудно ще започна да увеличавам с 2 повторения и т'ва е.

Ти бая си напреднал от първоначалната бройка, браво :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес табата доста ме поизмори. :jump:

Другата седмица мисля да пробвам да я направя само с упражнения за корем да видя какво е

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз тъкмо направих предизвикателството, цял ден отлагам от страх :D Е, направих 44 лицеви, но с около 10 секундна пауза след 40-стата.. :gun_bandana:

 

С пауза или без важното е че санаправени :gun_bandana: :gun_bandana:

 

Аз в сряда закръглям моите на 30 и като ги направя ставам безсмъртен :ar:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направих си снимка и сравних с тази от преди един месец, определено има някакъв прогрес, надявам се през септември да е още по-видим и да мога да покажа на всички ви. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

47 лицеви опори, ще припадна от кеф.. днес цял ден си мислех, че съм се отказал и вече няма да правя предизвикателството, обаче сега си викам аре поне 20 да направя, ама като се почнах и стигнах до 47, нямам думи!!! Всичко е в главите ни.. когато ни е страх и си мислим, че не можем, наистина не успяваме затова трябва да не му мислим много и просто да действаме... :phpgrin2: :phpgrin2: :happyppl: :helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кляканията щом са бeз тежест не ми стои добре.За сега мисля да увелича още броя на лицевите с ново предизвикателство ама нз се едно и също да прав мн не ми се иска.Трябва да се помисли добре :D

 

Иначе хубаво е че имаш видим напредък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подскачащите клякания са най-коварното нещо което можеш да си причиниш. Пробвай да направи 30 без да ти омекне живота ( :D ) и ще видиш за какво говоря...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами аз уж пробвах веднъж да скачам така ама като че ли нищо не стана,може да не съм ги правил както трябва.Като се прибера ще пробвам да видя :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

190 лицевеи за 30 мин.,много съм горд със себе си.

И в набиранките имам прогрес вече са 41.Пак на серии,започвам с 9 през 3 мин. почивка,доколкото издържа после.Сега си дадох цели 3 дни почивка,от утре почвам с нови сили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз сега приключих с тренировката, много беше добра, направо си скъсах гъза за дето ядох чипс одеве.. :1000 (29):

5 седмици без прекъсване, за мен това си е мега рекорд, направо сам не си вярвам. :1000 (29): Имам резултати, особено след като излезна от банята и започвам да се стягам пред огледалото, не мога да се позная.. :bounce:

 

Браво на Ангелос

 

AMAZING Колко ти е рекорда чедо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...