Jump to content



Фитнес, тренировки, здравословно хранене и още нещо..


Препоръчани коментари

E да, аз също не мога да не се качвам на кантара, но пък не трябва да му се връзвате много :)

 

 

Аз примерно съм ревала, че съм качвала по 200-300 грама на ден, при положение, че съм била стриктна... ама то пък при жените е много смотано - задържания на вода, овулации, менструации, кастрации :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: И вече се научих, че сантиметъра е много по-точен от кантара :)

 

Вярно,че на вас не ви е лесно :D

 

Аз съм се ядосвал,че не съм качвал килограми като тренирам и то много.Сега също съм отслабнал от престоя на морето,ама работя по въроса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 465
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Вярно,че на вас не ви е лесно :D

 

Аз съм се ядосвал,че не съм качвал килограми като тренирам и то много.Сега също съм отслабнал от престоя на морето,ама работя по въроса.

А как се храниш?

 

Не можеш да разчиташ само на тренировки, за съжаление... трябва си перфектно хранене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А как се храниш?

 

Не можеш да разчиташ само на тренировки, за съжаление... трябва си перфектно хранене.

 

Аз тренирам само вкъщи и на лоста.Не мога да кажа че е много,но пак е нещо.

 

За храненето не спазвам режим в момента.Ям каквото има и така.Живот и здраве от Септември мисля да започна фитнес и да се храня по режим.Крайна цел-покачване на мускулна маса :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами яж каквото има и по много, наблягай на хлебеца, може и да се омазниш малко, ама няма да е фрапантно.. :D

Малееее, да бях аз така, да се налага да ям за да напълнея. Охлелее... :DD

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами яж каквото има и по много, наблягай на хлебеца, може и да се омазниш малко, ама няма да е фрапантно.. :D

Малееее, да бях аз така, да се налага да ям за да напълнея. Охлелее... :D D

 

Ям,ям.Аз по принцип си хапвам.Просто на морето така се случи,че не ядох много и отслабнах.От днес се храня повече.Хляб си ям по 4-5 филии на ядене.Ядох и спагети преди малко.По-късно ще ям и супа и така.Може и салатка :D

И сладко хапнах днес има и още.

 

По принцип знам,че не е фрапантно лично при мен,дори и да се омазня лесно влизам във форма много бързо.Миналото ляго много тичах,и си бях прибрал корема,така че това ми е най-малкият проблем.При мен проблемно е качването.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами яж каквото има и по много, наблягай на хлебеца, може и да се омазниш малко, ама няма да е фрапантно.. :D

Малееее, да бях аз така, да се налага да ям за да напълнея. Охлелее... :D D

 

Нямаше да ти е толкова лесно. :D

 

Нз какво е да имаш ТОЛКОВА бърз метаболизъм, също е много гадно, и съм сигурен, че ако беше така, с количеството храна, което си свикнал да ядеш, щеше да слабееш. ;) :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес деня ми мина много мудно.Сигурно от от постоянното тъпчене.Имам чувството,че коремът ми ще започне да води собствен живот.

 

въпреки това преди малко направих табата,макар че ми беше криво.Добре ми се отрази иначе.Целият съм потен и влизам да се къпя :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво!

Аз днес бях на море, плувах много, но наистина някак си се чувствам отпаднал, а и беше досадно постоянно да отказвам от вкусотиите на жената която беше с нас и ми ги набутваше едва ли не ФОСТАТА, разбира се, не хапнах и залък

От утре започват пак тренировките, 29 лицеви, не знам дали ще успея този път.... а вечерта ХИИТ :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз почвам от утре това:

 

Burpees%20challenge.jpg

 

Не съм тренирала от доста време, надявам се да се справя. Може би ще ги изпълнявам в табата протокол с напредване на времето, а не наведнъж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък съм решил от утре всяка сутрин, преди да замина на работа /9 часа/, да бягам преди това - на гладно, никога не съм бягал сутринта, винаги вечерно време, да видим как ще ми се отрази...

Преди дни пробвах онова видео, което е дал dragon за коремната област и от няколко дни, имаммускулна, въпреки че си правя редовно упражнения за корема. /много е ефективно/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък съм решил от утре всяка сутрин, преди да замина на работа /9 часа/, да бягам преди това - на гладно, никога не съм бягал сутринта, винаги вечерно време, да видим как ще ми се отрази...

Преди дни пробвах онова видео, което е дал dragon за коремната област и от няколко дни, имаммускулна, въпреки че си правя редовно упражнения за корема. /много е ефективно/

 

Да,аз съм много доволен от него,въпреки,че сега от него правя само едно упражнение за корем.Онова където свъваш краката така и не се научих да го правя и голямо търкаляне пада на него :D

 

За моя радост започвам практика едва след два дни и така ще имам още 2 дни да се набирам сутринта като ставам. :whistling:

 

Outspoken,успех и с твоето предизвикателство :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако сте решили да тренирате без инструктор, най-добре първо проучете какъв тип структура сте - ендоморф, ектоморф или мезоморф. Преценете дали искате релеф или да качвате маса. След това си направете съответния хранителен режим и програма. Добавките също са важна част, ако наистина искате да постигнете нещо. :)
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз по скоро клоня към групата на ектоморфите цък

 

На пръв поглед ектоморфите са привилегировани, тъй като не им се налага да се борят с телесните мазнини. Те, обаче, имат не по-малко затруднение да изградят масивно и хармонично тяло, тъй като изграждат и задържат мускулна маса сравнително много трудно. По тази причина те трябва да бъдат не по-малко стриктни и търпеливи за постигането на тази цел от атлетите с друг тип тяло.

 

Наистина трудно се качва мускулна маса,без хубаво изготвена програма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз почвам от утре това:

 

Burpees%20challenge.jpg

 

Не съм тренирала от доста време, надявам се да се справя. Може би ще ги изпълнявам в табата протокол с напредване на времето, а не наведнъж.

Вчера се осрах и нищо не направих, но днес направих 5 бърпита, а след малко ще почвам и една програма от сайта на fitnesinstruktor :)

 

Бях кривичка малко и ги направих за 20 секунди, преди за толкова правех по 11... ужас!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен днес ми беше 10-тия ден от предизвикателството с лицевите и утре ще правя 20.

 

Бърпита ще правя малко по-късно,тях съм си ги включил в табата. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък съм решил от утре всяка сутрин, преди да замина на работа /9 часа/, да бягам преди това - на гладно, никога не съм бягал сутринта, винаги вечерно време, да видим как ще ми се отрази...

 

Започна ли да бягаш?

 

Аз съм пробвал да бягам сутрин,обаче не се получава.Не обичам.Свикнал съм след тренировка на уредите във фитнеса и рядко на стодиона по хладното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Продължавате ли с тренировките, ей?! :gun_bandana:

 

Аз си продължавам, всичко си е точно, само дето в понеделник ми беше на косъм да се откажа от всичко, силно отчаяние ме налегна по едно време, но успях да се овладея.

Днес ще трябва да направя 32 лицеви опори :helpsmilie: Дано се справя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От днес започвам работа но продължавам с предизвикателството.Табата ще си я правя като се прибирам в НЗ,както и набирания.Мразя да ставам толкова рано!!!

 

Грам не ми е хрумвало да се отказвам аз. :1000 (17):

 

Ще ги направиш 32 иначе на Андреа песента ще е боза!На мен пък днес ми е почивен ден за предизвикателството. :wacko:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Dragon силно ме мотивира като каза, че ако не направя 32 лицеви опори новата на Андреа ще е боза! Е, направих ги перфектно. Предизвикателството изглежда наистина действа и с всеки изминал ден дава сила.. иначе къдети да направя 32 лицеви на една серия :helpsmilie:

 

Освен това имах перфектна HIIT тренировка, изцедих се докрай. Не знам дали си въобразявам, но тялото ми наистина май започна да се променя, на гърба си забелязвам едни изпъкнати неща дето преди не съм ги имал, а ръцете ми стават все по-релефни. И това само след 18 дни тренировки и перфектно хранене. Много съм мотивиран и този път докато не направя тяло което да харесвам на голо, няма да спра.

Между другото, като вървя вече си чувствам мускулите на гъза, а иначе просто имах гъз, но въобще не го усещах.. :1000 (29): Офф, нямам търпение за следващите тренировки, искам да прогресирааам.. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29):

 

Знаех си,че това с Андреа ще проработи :D

 

Иначе браво,радвам се,че има резултат от това,което правиш!Килограмите топят ли се?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...