Jump to content



Препоръчани коментари

Защо Кеми Тодорова няма участия?!

Редовно следя фейсбук страницата и нищо не публикува!

Ужасно е.

 

Не разчитай много на фейса и! Като гледам, последната и публикаци е от преди два месеца...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами няма новини покрай нея!

Няма участия.

Народа няма вкус.

Исках да кажа, че едва ли е толкова замряла. Просто никой не се занимава със страницата и. Сигурно си я канят по някои джаз дупки из София.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Исках да кажа, че едва ли е толкова замряла. Просто никой не се занимава със страницата и. Сигурно си я канят по някои джаз дупки из София.

Надявам се скоро да има в Sofia Live Club!

Ще следя.

Очаквам и теб на участие на джас примата.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

няма участия. този месец има само 1 в La Cubanita

Има пари, млада е, не й се работи все още. Защо да го прави?

Според мен би било добре само да ходи да си представя новите песни, така като я гледам предимно това прави.

Повечето й участия са в София и Варна и тук-там сега по морските курорти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силен дебют в разгара на лятото на сензацията от X Factor Дарина

 

в 10:07

 

 

Силен дебют в разгара на лятото направи сензацията от X Factor Дарина Йотова - DARA. Тя прикова вниманието на публиката и журито още с появата си на кастинга и благодарение на таланта и яркото си присъствие на сцената и извън нея, бързо се превърна в най-коментирания участник от четвъртия сезон на формата и достигна до неговия финал. След края на X Factor всичко за DARA се разви бързо - договор с “Вирджиния Рекърдс”, концерти, партньорства с някои от най-популярните младежки брандове, записи, дебют на сцената на наградите на БГ Радио с “К’во не чу” и супер успешна официална радио, телевизионна и интернет премиера на парчето и клипа на 15 юли.По “Кво не чу” Дарина е пожелала да работи с някои от най-близките си приятели – Pavell, Искрен Тончев-Искрата и Николай “Х” Николов. Резултатът е хитово парче с енергичен ритъм, денсхол бийт и рага отпявания. Текстът му е вдъхновен от лична история, която DARA споделила още при първата среща в студиото. Финалните щрихи в микса и мастъра на композицията е положил шведският хитмейкър Ollipop. След представянето си по време на Годишните музикални награди на БГ Радио преди месец, изпълнението на “К’во не чу” беше гледано над 100 хиляди пъти във VBOX7, а песента не слизаше от челните места в класацията за българска музика на видео платформата.

 

Месец по-късно, официалното видео към сингъла събра три пъти повече гледания оналйн само за два дни след официалната си премиера на 15 юли. То е дело на режисьора Люси Иларионов и оператора Андрей Андреев, а хореографията и много от идеите, реализирани в клипа, са на Милен Данков.

 

Зад визиите на DARA стоят усилията на стилиста Ива Атанасова, коафьора Ивайло Колев и гримьора Никола Иванов. В част от сцените изпълнителката и танцьорите от Dance Studio 121 носят специално изработени за проекта костюми по идея на DARA.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силен дебют в разгара на лятото на сензацията от X Factor Дарина

 

в 10:07

 

 

Силен дебют в разгара на лятото направи сензацията от X Factor Дарина Йотова - DARA. Тя прикова вниманието на публиката и журито още с появата си на кастинга и благодарение на таланта и яркото си присъствие на сцената и извън нея, бързо се превърна в най-коментирания участник от четвъртия сезон на формата и достигна до неговия финал. След края на X Factor всичко за DARA се разви бързо - договор с "Вирджиния Рекърдс", концерти, партньорства с някои от най-популярните младежки брандове, записи, дебют на сцената на наградите на БГ Радио с "К'во не чу" и супер успешна официална радио, телевизионна и интернет премиера на парчето и клипа на 15 юли.По "Кво не чу" Дарина е пожелала да работи с някои от най-близките си приятели – Pavell, Искрен Тончев-Искрата и Николай "Х" Николов. Резултатът е хитово парче с енергичен ритъм, денсхол бийт и рага отпявания. Текстът му е вдъхновен от лична история, която DARA споделила още при първата среща в студиото. Финалните щрихи в микса и мастъра на композицията е положил шведският хитмейкър Ollipop. След представянето си по време на Годишните музикални награди на БГ Радио преди месец, изпълнението на "К'во не чу" беше гледано над 100 хиляди пъти във VBOX7, а песента не слизаше от челните места в класацията за българска музика на видео платформата.

 

Месец по-късно, официалното видео към сингъла събра три пъти повече гледания оналйн само за два дни след официалната си премиера на 15 юли. То е дело на режисьора Люси Иларионов и оператора Андрей Андреев, а хореографията и много от идеите, реализирани в клипа, са на Милен Данков.

 

Зад визиите на DARA стоят усилията на стилиста Ива Атанасова, коафьора Ивайло Колев и гримьора Никола Иванов. В част от сцените изпълнителката и танцьорите от Dance Studio 121 носят специално изработени за проекта костюми по идея на DARA.

 

Смаза :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли фенове на Елвира. Голяма певица, страхотни песни има, дори и от фолк периода й, жалко, че не я оцениха достатъчно в попа навремето.

Страшно специфичен глас. Ето един лайв и още едни любими, те са много де.

 

 

 

 

 

"Времето бърза да напише роман, а огледалото няма вина..."

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видяхте ли новият поп скандал?

Феновете на Гери-Никол организират изненада (клип) за рождения й ден, писали на Веси Бонева и тя пуснала съобщението във фейса си с подигравателно описание.

Рут Колева както винаги е на "ринга", не за да защити човек, а за да напомни, че съществува.

 

Само така Геро! Побъркват се от завист, че пеят от 10 години, а ти за 1 година ги намля всичките. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видяхте ли новият поп скандал?

Феновете на Гери-Никол организират изненада (клип) за рождения й ден, писали на Веси Бонева и тя пуснала съобщението във фейса си с подигравателно описание.

Рут Колева както винаги е на "ринга", не за да защити човек, а за да напомни, че съществува.

 

Само така Геро! Побъркват се от завист, че пеят от 10 години, а ти за 1 година ги намля всичките. :Vishenka_05:

 

 

Нямам думи. Тая Рут е толкова забравена че няма накъде- единствената ѝ хубава песен е "Oceans". Кучето си лае, Гери- Никол върви и прави хитове и има много участия! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам думи. Тая Рут е толкова забравена че няма накъде- единствената ѝ хубава песен е "Oceans". Кучето си лае, Гери- Никол върви и прави хитове и има много участия! :Vishenka_05:

Снощи след като я наричаха бабичка, тя реши да направи лайв чат и да каже, че е фенка на Гери :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видяхте ли новият поп скандал?

Феновете на Гери-Никол организират изненада (клип) за рождения й ден, писали на Веси Бонева и тя пуснала съобщението във фейса си с подигравателно описание.

Рут Колева както винаги е на "ринга", не за да защити човек, а за да напомни, че съществува.

 

Само така Геро! Побъркват се от завист, че пеят от 10 години, а ти за 1 година ги намля всичките. :Vishenka_05:

 

Къде е това?
Link to comment
Сподели в други сайтове

:girl_cry2:

 

 

 

Гери-Никол: С Криско решихме всеки да си тръгне по своя път

 

 

Гери- Никол наскоро представи третия си сингъл, озаглавен I'm the Queen (от английски - “Аз съм кралицата”). За първи път обаче не работи с Криско.

 

"Няма проблеми между нас. Просто решихме всеки да си тръгне по своя път и да си прави неговите неща, да опита нещо различно. Няма как винаги песните ми да са от един и същи човек. Трябва и аз сама да се опитам. И добре, че стана така, защото разбрах, че мога да правя музика и сама. До този момент не съм си вярвала, но ето че третата ми песен е най-успешна от трите. Пак направих някакъв абсолютен рекорд. Не съм го очаквала. Щастлива съм, че това, което правя, ми се получава" - казва тя пред "24 часа".

 

В социалните мрежи младата звезда пусна загадъчна снимка с рапъра 100 Кила. Във връзка с фотоса тя поясни:

 

"Със 100 Кила сме много близки приятели и в момента работим по един проект. Скоро предполагам, че ще го пуснем. Имаме обща песен - да. Работим по нея, но не знам кога точно ще излезе. Ще е след лятото, защото в момента работя по мой самостоятелен проект отново. Следващата песен ще е нещо доста различно. Ще експериментирам. Искам да покажа на хората, че мога да бъда различна".

Link to comment
Сподели в други сайтове

:girl_cry2:

Гери-Никол: С Криско решихме всеки да си тръгне по своя път

Гери- Никол наскоро представи третия си сингъл, озаглавен I'm the Queen (от английски - “Аз съм кралицата”). За първи път обаче не работи с Криско.

 

"Няма проблеми между нас. Просто решихме всеки да си тръгне по своя път и да си прави неговите неща, да опита нещо различно. Няма как винаги песните ми да са от един и същи човек. Трябва и аз сама да се опитам. И добре, че стана така, защото разбрах, че мога да правя музика и сама. До този момент не съм си вярвала, но ето че третата ми песен е най-успешна от трите. Пак направих някакъв абсолютен рекорд. Не съм го очаквала. Щастлива съм, че това, което правя, ми се получава" - казва тя пред "24 часа".

 

В социалните мрежи младата звезда пусна загадъчна снимка с рапъра 100 Кила. Във връзка с фотоса тя поясни:

 

"Със 100 Кила сме много близки приятели и в момента работим по един проект. Скоро предполагам, че ще го пуснем. Имаме обща песен - да. Работим по нея, но не знам кога точно ще излезе. Ще е след лятото, защото в момента работя по мой самостоятелен проект отново. Следващата песен ще е нещо доста различно. Ще експериментирам. Искам да покажа на хората, че мога да бъда различна".

След това, което прочетох очаквам някакъв мега бум по дуета с Килата и честно казано нещо тип балада за зимата. :1000 (29): Ако ще е балада искам на английски, повече ще й отива.

 

А това за Криско... дано наистина не са се карали, защото Криско е живота на рапа. Той е нещо като президент там :1000 (29): Радвам се, че най-накрая имаме българска звезда със амбиции за световна кариера. Погледнете я само... визията й, поведението й, клиповете й, песните й. Та тя вече близо месец прави по 200 000 на ден на последната си песен и е натрупала над 15 000 абоната САМА. Ето това е да си лидер! Когато всичко живо те слуша, когато те канят по предавания, когато се спукват да пишат за теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto featured this Тема
Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...