Jump to content



Препоръчани коментари

Вярно ли е, че днес излиза английската версия на Im the Queen? :Vishenka_05:

Доколкото знам, когато стане 10 000 000 гледания българската версия, тогава ще пусне английската версия. Не знам, може да не е вярно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

2 164 522 :o

 

 

 

Ще стане ли Дарина Йотова втората Гери-Никол?

 

Гери-Никол наскоро представи третия си сингъл I'm the Queen, който вече се превърна в хит. Една от участничките в последния сезон на “X Фактор” - Дарина Йотова - Dara, преди броени дни пусна първия си видеоклип. Парчето "К'во не чу" също се нареди сред актуалните хитове.

Двете певици са добри познати и в реалния си живот. Във визиите и в сценичното им поведение има много общи неща, категорични са фенове. А някои дори определят проекта на Йотова като опит за създаване на втора Гери-Никол.

 

"Много хора ми го казват, дори когато ходя по участия. Няма лошо да имаш конкурентен продукт, стига да е различен. Когато аз се появих, музикалните компании много се запалиха във влагане в новите артисти. Няма лошо. За всеки има място да се изяви" - обясни изпълнителката на "Момиче като мен" пред "24 часа".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще стане ли Дарина Йотова втората Гери-Никол?

Не.

Не мисля, че Дарина би предизвикала такъв интерес какъвто направи Гери-Никол. Няма значение с Криско или без, цялото внимание беше към една "17 годишна, която се кълчи като ку*ва".

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Dara е новият лидер в БГ Топ 30 :o

 

Dara спечели вотът на читателите на Signal.bg и оглави актуалното издание на БГ Топ 30 с дебютния си сингъл "К'во не чу".

 

На второ място остава досегашният лидер в чарта - Гери-Никол с "I'm The Queen"

 

Третата позиция отново е за Михаела Филева ft. Искрата и "Танцувам само за теб".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бахти заспалия концерт беше, 3 часа от живота ми отидоха на кино....

ПЪЛНО С ХОРА, ама всички стоят и гледат тъпо....

Никакво пеене, нито на Дара, нито на Криско, пък за останалите да не говорим

После ми говорете че попа е над чалгата

90% от публиката викаха за героите от София Ден и Нощ, и естествено повечето бяхме там за снимки (Единствено Галя от София Ден и Нощ се снима повече, другите гледаха как да се измъкнат :D )

Но като цяло това са изкуствено наложени хитове, някой от форума ме подлъга, че и Галена ще е там заради Криско.

Ще видим на Кока Колата как ще е на 18ти

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
ГН нямаше ли да пуска дует със 100 кила сега или е било само слух?

По принцип 100 Кила май каза, че ще имат дует, но ако Гери е при Криско, едва ли ще го пуснат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto featured this Тема
Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...