Jump to content



Препоръчани коментари

Абе, хора, к'ва е тая мания по Гери-Никол от чужденци? Верно, че песента си е хичт, но не очаквах чак така.. :mf_surrender:

А ние се чудим защо не пуска версията на английски.

Ами то няма нужда, щом само по българската се захласват толкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

добре дееееееееееее какво чака Гери-Никол ?????? да пуска вече анг. версия на I'm the Bitch ?? :@:@

Чака да подпише с Ултра мюзик, за да излезе под тяхната шапка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много им е трудно днес да направят някаква лежерна песен, нещо по-така. Залагат само на скандални и вулгарни текстове, звуци, думи, видеа.... слаба ракия са всичките.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гери вече засне клипа към новата си песен, твърде късно е за английска версия, песента вече не е толкова слушана.

Този месец ли излиза?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гери-Никол засне уникален клип в Турция, ще разбие класациите!

Кралицата на българската R&B музика е готова с четвъртото си парче. Кадрите за видеото също са заснети. Този път Гери-Никол е заложила на величествената Кападокия, в съседна Турция, пише secret.bg.

В клипа ще видим Гери да се кълчи, качена на летящ балон, споделят нейни приятели. За видеото изпълнителката се е изръсила не малко. В него ще видим десетки АТВ-та да препускат в уникалната турска местност.

 

Всичко това ще бъде още по-величествено, показано ни от високо с дрон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гери предизвиква интерес от 20 000 гледания за 24 часа на реакция в канал с 40 000 абоната.

На това му викам аз лидер и звезда!

 

Дано започне да предизвиква същият интерес както и в България! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гери-Никол засне уникален клип в Турция, ще разбие класациите!

Кралицата на българската R&B музика е готова с четвъртото си парче. Кадрите за видеото също са заснети. Този път Гери-Никол е заложила на величествената Кападокия, в съседна Турция, пише secret.bg.

В клипа ще видим Гери да се кълчи, качена на летящ балон, споделят нейни приятели. За видеото изпълнителката се е изръсила не малко. В него ще видим десетки АТВ-та да препускат в уникалната турска местност.

 

Всичко това ще бъде още по-величествено, показано ни от високо с дрон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гери-Никол ще представи новата си песен този месец.

 

Слънцето на Гери-Никол е в 9-ти градус на Лъв. Твоят Асцендент е в 10-ти градус на Лъв. Точен съвпад. Случайност...?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слънцето на Гери-Никол е в 9-ти градус на Лъв. Твоят Асцендент е в 10-ти градус на Лъв. Точен съвпад. Случайност...?

Кондомчо, не знам какви ми ги говориш, но се надявам да ми казваш, че ще имам интимна връзка с Гери. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto featured this Тема
Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...