Jump to content



Препоръчани коментари

Винаги са били много скучни и на плейбек! И сега пак е по-добре представи си концерта в който кулминацията е била обявяването на Рут Колева за певица на годината... Поп-а ни е балон надуван от медиите, реално от цялата продукция, която бълват им се получават по 4-5 песни годишно.

:1000 (19): :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм чак такъв фен на Михаела Маринова, но Стъпка напред беше брутален хит. Има 3милиона гледания в канал, в който радко има песен с 1. За сравнение, Инкогнито има само милион.

Иначе е очеизвадно колко я бутат. Поне пее яко момичето и засега й правят добри парчета.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто не може песен на годината да е "Стъпка напред", а не "Ела и си вземи". Иначе и мен Мишето ме кефи, но е прекалено това бутане. Невена Пейкова ги уби всичките с тая песен, а най-вероятно и 2 милиона няма да направи. :mf_surrender: Ако беше издадена в Холандия или Швеция, щеше да пръсне цяла Европа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гери-Никол нямаше номинации май в нито една категория. Иначе трябваше и дебют и песен на годината да вземе.

 

Невена наистина пръсна с песен. 100% ще е голям хит. Още от сега масово се харесва.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гери-Никол нямаше номинации май в нито една категория. Иначе трябваше и дебют и песен на годината да вземе.

 

Невена наистина пръсна с песен. 100% ще е голям хит. Още от сега масово се харесва.

Имаше, имаше, в 2,3 категории. На Невена пръска отвсякъде. Особено частта на Ачикор! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше, имаше, в 2,3 категории. На Невена пръска отвсякъде. Особено частта на Ачикор! :Vishenka_05:

Аз пак съм пропуснала :д

Се тая - на тези награди беше ясно, че ще се бутат изпълнители н Вирджиния и Монте мюзик.

 

Невена е страхотна. Харесвам я още от Гласът на България. Избран беше добро парче, но с това смазва.

Като цяло звученето на поп музиката в последните години много ми допада. Особено това лято с тия цигании в чалгата, постоянно съм на Bg Music channel.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Gery-Nikol

1 min ·

Два дни след връчването на годишните музикални награди на БГ Радио за 2016 г. се чувствам длъжна да споделя и моята гледна точка за случилото се. С настоящото, нямам за цел да нападам, когото и да било от моите колеги музиканти! Всички ние станахме свидетели на една добре организирана схема за манипулация на вота на зрителите, който не беше обявен от медията публично, което е логически необосновано, ако всичко се случваше по ''правилата''. Получих три номинации за настоящите награди: БГ Песен, БГ Дебют и БГ Изпълнителка и въпреки видимия превес на моите проекти през годината във всички медии, сайтове за видеосподеляне и музикални класации, не спечелих нито една от тях. Не получих, дори, покана да изпея някое мое парче на сцената, каквато изява останалите колеги имаха. Ясно стана за публиката, че някой зад кулисите се опитва да определя правилата и да контролира съзнателно избора на всички вас. И за всички да е ясно едно: наградата не ти дава, сама по себе си повече любов, фенове или участия по клубовете. Най-важното за призовете, е да си ги заслужил, за да ги носиш с достойнство. И запомнете добре никой няма да ме спре да създавам музиката, в която вярвам! Огромни благодарности на всички, които сте гласували за мен, на всички вас, които ме подкрепихте след наградите!!! Това, повярвайте ми, означава много за мен!!! Връщам се скоро по-силна от всякога с моята най-нова песен!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Gery-Nikol

1 min ·

Два дни след връчването на годишните музикални награди на БГ Радио за 2016 г. се чувствам длъжна да споделя и моята гледна точка за случилото се. С настоящото, нямам за цел да нападам, когото и да било от моите колеги музиканти! Всички ние станахме свидетели на една добре организирана схема за манипулация на вота на зрителите, който не беше обявен от медията публично, което е логически необосновано, ако всичко се случваше по ''правилата''. Получих три номинации за настоящите награди: БГ Песен, БГ Дебют и БГ Изпълнителка и въпреки видимия превес на моите проекти през годината във всички медии, сайтове за видеосподеляне и музикални класации, не спечелих нито една от тях. Не получих, дори, покана да изпея някое мое парче на сцената, каквато изява останалите колеги имаха. Ясно стана за публиката, че някой зад кулисите се опитва да определя правилата и да контролира съзнателно избора на всички вас. И за всички да е ясно едно: наградата не ти дава, сама по себе си повече любов, фенове или участия по клубовете. Най-важното за призовете, е да си ги заслужил, за да ги носиш с достойнство. И запомнете добре никой няма да ме спре да създавам музиката, в която вярвам! Огромни благодарности на всички, които сте гласували за мен, на всички вас, които ме подкрепихте след наградите!!! Това, повярвайте ми, означава много за мен!!! Връщам се скоро по-силна от всякога с моята най-нова песен!

Ох! Съвсем ще избухне сега както се е настървила! Нямам търпение. :) От както се появиха двама-трима по-силни движещи жанра им се появиха и чалга интригите. Какво да се прави. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и голям хит да е била "Стъпка напред", Гера направо ги разби през 2015! Не я харесвам особено много, но не мога да й отрека успехите. Та тя събуди попа, в който, като че ли само Криско и Лора бяха живи.

Много харесвах Михаела, но след тази стъпка (дори и на продуцента) ми стана малко гадна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега виждам, че Виктория е в Монте, супер! Това е може би една от малкото компании, които правят истинска българска музика, с изключение на 2-3 изпълнителя.

Много приятни и готини песни имат като "Моменти", "Drama Queen", "Филм за двама", "Приливи и отливи", "Двойна игра" и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега виждам, че Виктория е в Монте, супер! Това е може би една от малкото компании, които правят истинска българска музика, с изключение на 2-3 изпълнителя.

Много приятни и готини песни имат като "Моменти", "Drama Queen", "Филм за двама", "Приливи и отливи", "Двойна игра" и т.н.

Точно това мислех да пусна. Вики е страхотна - глас, визия, държание...Думи нямам! Ако някой имаше малко акъл, можеше да я направят като Адел с балади и стойностни песни, но в България залагат само на курвите и им дават добрите песни на тях. Дано въпреки всичко Вики направи добра кариера, заслужава го.

 

На Дарина новата е много добра. Много прилича гласово и визуално на Era Isrefi. Ако беше станала известна по-рано можеше да е на нейното място.

Гери-Никол нормално да се възмущава - двете Михаели са много прости и бутани парчета, а нямат грам харизма. Филева имаше добри песни в началото, но сега е кръгла нула и личи, че не е стока. А Криско го боли оная работа за награди. Той от 10 години няма спирка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
И кво викате сега Дара рибока изкарала хит? :1000 (20):

Защо ли си мисля, че Гера и Криско са скарани заради нея...

Ми тя и Дара май не работи с Криско, щом е в на Саня компанията. Според мен е по скоро, защото Гери има нещо общо с Килата.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гери я режат от турнета, награди и т.н защото е самопродуциращ се изпълнител. Нормално е, всичко е за пари.

Те да я режат, тя в момента ги реже с последната хитачка. За 3 дни ще чукне милиона!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гери я режат от турнета, награди и т.н защото е самопродуциращ се изпълнител. Нормално е, всичко е за пари.

 

Самопродуциращ, но много по-успешна е от тези, които имат продуценти..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Gery-Nikol

 

Най-гледаната премиера в България! Тази сутрин " I'm The QUEEN " направи 1 000 000 гледания за по-малко от 3 дни!

Благодаря на целия екип и на всички хора, които стоят зад мен и ме подкрепят!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto featured this Тема
Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...