Jump to content



Препоръчани коментари

  • 2 weeks later...
Абе всичко и е супер ама що пее толкова фалшиво.В хфактор не беше така.

Щото се раздава, танци, мятания :1000 (29): Гласът остава малко на заден план. Но ако е на концертна сцена, 100 процента ще звучи добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

 

Феновете на Гери-Никол организират изненада (клип) за рождения й ден, писали на Веси Бонева и тя пуснала съобщението във фейса си с подигравателно описание.

Рут Колева както винаги е на "ринга", не за да защити човек, а за да напомни, че съществува.

 

 

Много точен поглед над вечното мрънкало Рут Колева. Света и е виновен на нея....

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Gery-Nikol

Страницата е харесана · преди 2 часа ·

 

За втора поредна година доказвам, че един млад човек с хъс, амбиция, упоритост и много труд може да постигне всичко! За мен е огромна чест, че присъствах на най-грандиозното събитие за Бг музика #359HipHopAwards Спечелих наградите - Най-добър видео клип за 2016 и най-голямото признание- Най-добър R'n'B артист жена! Благодаря на най-голямата АРМИЯ ОТ ФЕНОВЕ и на #MaBestTeam за цялата им подкрепа! 🙏❤️🙏 Обичам ви!!!! ❤️🎤🔝🔝🔝

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Обаче Дара има шанс да мине Гери-Никол за първите 24 часа, много ще се изкефя ако стане! :1000 (29):

Ще мине на леля си въшката тая! Факт е, ме не може да стъпи на малкият пръст на Гери, колкото и да се опитва да я копира. Пък и в лице Дара е като еклер!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Искам да я видя какво ще направи самостоятелно. :)

Песента пак е ft. Криско. Преди няколко дни предаваха на живо от снимачната площадка и казаха, че не е самостоятелна. На мен ми е безлична тази Тита.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да направи, и 10% от класата на Джери Никол няма да постигне. Тара и Дида са като някакви халтурани пред Джерито!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да направи, и 10% от класата на Джери Никол няма да постигне. Тара и Дида са като някакви халтурани пред Джерито!

Дара има харизма. Тази Тита е като беквокалистка на Криско. Все с него се мъкне по участия и не се забелязва много. Иначе Гери-Никол е доста напред от тях. Хубаво е,че има финанси, които да инвестира в проекти на високо ниво. Саня се опита да я спъне, но не успя. Дара и Тита ги налагат яко продуцентите им и имат много връзки с телевизиите,радиата и т.н А Гери разчита на проектите си.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дара има харизма. Тази Тита е като беквокалистка на Криско. Все с него се мъкне по участия и не се забелязва много. Иначе Гери-Никол е доста напред от тях. Хубаво е,че има финанси, които да инвестира в проекти на високо ниво. Саня се опита да я спъне, но не успя. Дара и Тита ги налагат яко продуцентите им и имат много връзки с телевизиите,радиата и т.н А Гери разчита на проектите си.

Нямах предвид проекти и ротации. Просто Гери излъчва сексапил, класа - поведението й, изказа й, осанката й, походката. Другите две нямат финес - те са две халтурани, говорещи на диалект. Пък и Дара, ако не я блърнат яко по клиповете - може да те уплаши здраво...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямах предвид проекти и ротации. Просто Гери излъчва сексапил, класа - поведението й, изказа й, осанката й, походката. Другите две нямат финес - те са две халтурани, говорещи на диалект. Пък и Дара, ако не я блърнат яко по клиповете - може да те уплаши здраво...

Що пъпки ли има? :1000 (29):

Гери-Никол е над другите ясно е. Дара ми е по безлична и много се лигави по интервюта. Третата още не се е разгърнала, тя до тук има една песен и не показва особени певчески показатели. Затова изобщо не са за сравнение :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що пъпки ли има? :1000 (29):

Гери-Никол е над другите ясно е. Дара ми е по безлична и много се лигави по интервюта. Третата още не се е разгърнала, тя до тук има една песен и не показва особени певчески показатели. Затова изобщо не са за сравнение :)

Не знам, но в Папараци се уплаших на близките кадри...а беше с грим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Гери Никол без номинация за "Песен на годината", а чудовището Дара - със. Аман от медузата Саня! :gun_bandana:

"К'во не чу" - бг текст и бг видеоклип :roll1: :roll1: :roll1: "Готина и луда" без номинация за клип на годината :notworthy: :notworthy: :notworthy:

http://gmn.bgradio.bg/

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto featured this Тема
Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...