Jump to content



Препоръчани коментари

Ако беше и цялото изпълнение на живо.. :dontgetit:

Нямаме нито един изпълнител, който да седи адекватно на сцена и да излъчва наистина това което парадира. Няма как да имат по 20-30 милиона на гледания, а на живо да са плейбек и бледо присъствие. Вариантите са два: или купуват гледания или липсата на концертна дейност у нас им се отразява и не знаят какво да правят.

 

Да се учат поне от съседките ни, които нямат самочувствие на световни звезди, а на живо са като такива...

 

 

Андреа и Галена си остават най-добрите в концертното представяне у нас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, мерси съм. Няма да се кланям на изпълнители от съседните държави. Особено пък на тея бездарници, където си ги постнал.

 

Гери-Никол е чук. Перфектен артист-изпълнител.

 

Очакваме ли хита на годината? #nadzakona

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, мерси съм. Няма да се кланям на изпълнители от съседните държави. Особено пък на тея бездарници, където си ги постнал.

 

Гери-Никол е чук. Перфектен артист-изпълнител.

 

Очакваме ли хита на годината? #nadzakona

след Антилопа и Фотошоп не върви Герито :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тита има още хляб да яде, не я сравнявайте с Елени и с Инна, те имат повече стаж.

И в това трио, в което бяха в Х фактор, точно те двете бяха по-слабите певици от другото момиче с черната коса.

Но явно са по-напористи и успаха да пробият, а и са яко комерс. При Гери-Никол играят много пари.

Ако правеха бавни песни, като тези на Михаела М., нямаше никой да ги забележи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тита има още хляб да яде, не я сравнявайте с Елени и с Инна, те имат повече стаж.

И в това трио, в което бяха в Х фактор, точно те двете бяха по-слабите певици от другото момиче с черната коса.

Но явно са по-напористи и успаха да пробият, а и са яко комерс. При Гери-Никол играят много пари.

Ако правеха бавни песни, като тези на Михаела М., нямаше никой да ги забележи.

При Гери нещата си ги движи сама, докато при Тита всичко е по модел на Криско - прави каквото и каже, пее каквото и каже.
Link to comment
Сподели в други сайтове

И Тита, и Дара, и Гера са едни прехвалени селянки, по които децата примират, но това няма да продължи още дълго. Милите, малко са си повярвали. Дано вземат да пуснат и по-качествена продукция. Фотошопа ме зариби, но избягвам да я слушам, за да не се поддавам излишно на тая вълна. То е ясно, че това си е само за сезона.

Предпочитам изпълнители като Михаела Филева и Любо Киров - две различни генерации, но предлагащи разнообразна и изпипана музика, със собствен почерк, с концерти, с пеене на живо. Ще си купя новите им албуми, защото заслужават. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Тита, и Дара, и Гера са едни прехвалени селянки, по които децата примират, но това няма да продължи още дълго. Милите, малко са си повярвали. Дано вземат да пуснат и по-качествена продукция. Фотошопа ме зариби, но избягвам да я слушам, за да не се поддавам излишно на тая вълна. То е ясно, че това си е само за сезона.

Предпочитам изпълнители като Михаела Филева и Любо Киров - две различни генерации, но предлагащи разнообразна и изпипана музика, със собствен почерк, с концерти, с пеене на живо. Ще си купя новите им албуми, защото заслужават. :)

Михаела точно с еднотипните си денс бози, с еднакъв текст на всичките. Иначе баладите и са топ.
Link to comment
Сподели в други сайтове

И Тита, и Дара, и Гера са едни прехвалени селянки, по които децата примират, но това няма да продължи още дълго. Милите, малко са си повярвали. Дано вземат да пуснат и по-качествена продукция. Фотошопа ме зариби, но избягвам да я слушам, за да не се поддавам излишно на тая вълна. То е ясно, че това си е само за сезона.

Предпочитам изпълнители като Михаела Филева и Любо Киров - две различни генерации, но предлагащи разнообразна и изпипана музика, със собствен почерк, с концерти, с пеене на живо. Ще си купя новите им албуми, защото заслужават. :)

И Тита, и Дара, и Гери са заслужили напълно успехите си.

Осъществили са мечтите си с хъс, постоянство и много работа. Не забравяй, че и трите са минали през школата Х фактор.

Не е като да са някви бездарници, на които славата им е сервирана на поднос.

 

Престанете да хейтите с лека ръка всичко, което не ви кефи.

И трите са топ и има защо.

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Михаела точно с еднотипните си денс бози, с еднакъв текст на всичките. Иначе баладите и са топ.

Михаела е супер свеж образ - естествено красива, танцуваща, харизматична, лъчезарна.

Прави уникални пърформанси в София лайв клуб. Не мога да я сравня с другите.

Харесвам и Миша Маринова, но тя в някои песни много се напъва и буквално крещи - като "Листата падат". Но първите й парчета - "Стъпка напред", "Не ти ли стига" са уникални. Миналата година пък изкара лек комерс - "Един срещу друг", която не се забеляза, но пък е доста яка, даже е тип софт чалга.

Работейки и с Люси като режисьор, те наподобяват някои чалга линии и сюжети. Според мен попа се сля с фолка, с рапа и всичко стана една голяма неразличима манжа. :ддд Но музикантските песни са се по-малко, от тая гледна точка харесвам повече двете Михаели, тъй като по-често предлагат нещо издържано от другите.

 

И Тита, и Дара, и Гери са заслужили напълно успехите си.

Осъществили са мечтите си с хъс, постоянство и много работа. Не забравяй, че и трите са минали през школата Х фактор.

Не е като да са някви бездарници, на които славата им е сервирана на поднос.

 

Престанете да хейтите с лека ръка всичко, което не ви кефи.

И трите са топ и има защо.

Може, просто на мен ми харесват повече друг тип неща от това боботене, а и си мисля, че като си на гребена на вълната, трябва измежду комерсите да пускаш и по-стойностна музика, защото тя е гарант за теб в бъдеще. Допадна ми например "Кво не чу", ама никой няма да се сети да си я пуска след години, както сега си пускаме парчета на Каризма, Дони, Антибиотика, Тони и др., които бяха супер авангардни за времето си.

Знам, че са минали през формати, но на мен лично някои изпълнения на Гери в Капките изобщо не ми харесаха - чисто вокално издишаше на моменти.

Дара беше пък една от най-слабите в нейния си сезон - при нея просто има шоу, харизма, специфична бленда. Не съм казал, че са бездарни. Просто не са Михаела Маринова и подобни на нея гласища.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може, просто на мен ми харесват повече друг тип неща от това боботене, а и си мисля, че като си на гребена на вълната, трябва измежду комерсите да пускаш и по-стойностна музика, защото тя е гарант за теб в бъдеще. Допадна ми например "Кво не чу", ама никой няма да се сети да си я пуска след години, както сега си пускаме парчета на Каризма, Дони, Антибиотика, Тони и др., които бяха супер авангардни за времето си.

Знам, че са минали през формати, но на мен лично някои изпълнения на Гери в Капките изобщо не ми харесаха - чисто вокално издишаше на моменти.

Дара беше пък една от най-слабите в нейния си сезон - при нея просто има шоу, харизма, специфична бленда. Не съм казал, че са бездарни. Просто не са Михаела Маринова и подобни на нея гласища.

Гери издишаше вокално на някои от изпълненията си в Капките, защото все пак имитираше други артисти, пеейки в неудобна за нея тоналност. Всеки глас има различни вокални възможности, а и тя не е длъжна да пее всичко.

Я да чуем Глория как ще изпее Тина Търнър, Кристина Агилера или Гънс ен роузис...да не мислиш, че ще се справи по-добре от Гери?

Дара пък в Х фактор пя доста разнообразни песни, в различни стилове и не се справи никак зле. Да, няма най-големият глас, но момичето си пее и има интересен тембър.

Иначе съм съгласен, че за сравнение с Мишето Маринова и дума не може да става - чисто вокално. Михаела е звяр. Аз също я харесвам.

 

 

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto featured this Тема
Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...