Jump to content



Препоръчани коментари

Надявам се, че Гери ще ги смачка с хит. Да натрие пак носа на Бг Радио, Саня и сие, които се опитват да я спъват. Не ми е някаква любимка, но адски ме дразнят тези задкулисни игри.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Започна се.. тази седмица Тита, другата Гери-Никола и Дара. Сега поне ще се види коя е Най :3fdb8960598fa63e:

Е,то е ясно,че Гера е НАЙ,а след нея е Тита. Ако "Над закона" е силна колкото последната й няма да се изненадам да е първата песен стартирала с 1 милион за 24 часа. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е,то е ясно,че Гера е НАЙ,а след нея е Тита. Ако "Над закона" е силна колкото последната й няма да се изненадам да е първата песен стартирала с 1 милион за 24 часа. :3fdb8960598fa63e:

Криско стартира с 1 млн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах повече от Тита.. дано ме зариби след няколко слушания.

На мен също ми идва по-слаба от Антилопа,но вече я слушам за 3ти път и си зарибява. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

В клипът се е издокарала 1:1 с Гери, толкова много прилика между тях не е имало досега. Хубаво е, че се стреми да е като най-добрите :3fdb8960598fa63e:

Да,наистина.Особено там където се въргаля във водата 1:1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тита е много по-красива и секси от Гери, няма място за сравнение.
На Гери и отива много повече да бъде секси, и си личи, че и идва отвътре. При Тита е просто, защото така прави колежката :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах повече от Тита.. дано ме зариби след няколко слушания.

Ще те зариби. Гаранция. :D Просто имахме високи очаквания, а не е нещо впечатляващо. А и след Антилопата е нормално да ни идва слабичко. Но е яка песента.

 

Гери обаче ще я изяде. Проектът й ще е на много по-високо ниво, сигурен съм.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще те зариби. Гаранция. :D Просто имахме високи очаквания, а не е нещо впечатляващо. А и след Антилопата е нормално да ни идва слабичко. Но е яка песента.

 

Гери обаче ще я изяде. Проектът й ще е на много по-високо ниво, сигурен съм.

Аз исках точно обратното, Тита да я смачка. Ще ми хареса, но ми трябва малко време явно. Антилопа ми хареса от първо слушане. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto featured this Тема
Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...