Jump to content



Greek Discussion


wedgewood

Препоръчани коментари

  • Отговори 579
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Търся песента от това записче.

Знам, че е много кратко, обаче докато си намеря телефона. biggrin.gif

 

 

 

 

 

http://dox.bg/files/dw?a=cdcbe61a28 :baaasmiley:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 17 април ще е второто голямо събитие на МАД ТВ Гърция, освен наградите им, което е смесица между концерт и модни ревюта - Mad Walk 2013.

Отново силни изпълнители ще представят хитовете си по време на модните дефилета:

Участниците са:

Courtney- Demy- Freaky Fortune- Koza Mostra- My Excuse- Playmen- Stan- 1550- Константинос Аргирос - Деспина Ванди- Йоргос Мазонакис - Костас Мартакис - Мелисес- Миденистис- Паола- Елена Папаризу - Тамта - Елени Фурейра - Михалис Хатзиянис. :a040:

 

 

Друга готина новина за мен е промото на едно много готино видео с най-големите нови поп звезди - Demy, Stan, VEGAS, Midenistis, , спонсорирано от марка сокове с песен, посветена на идващото лято. :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Папаризу, Аргирос и Фурейра е това ще е супер!!

Само ми се искаше и Кали да е там, но все още не е толкова иЗвесна! <_<

Мхм, макар че доста имена ме изненадват тъй като там пеят повече поп, но сигурно тия Mazonakis, Paola, Argiros, Despina ще са с ремикси някакви.

Иначе Фуреира е снимала клип на новичка песен. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мхм, макар че доста имена ме изненадват тъй като там пеят повече поп, но сигурно тия Mazonakis, Paola, Argiros, Despina ще са с ремикси някакви.

Иначе Фуреира е снимала клип на новичка песен. :girl_witch:

 

Да верно!

Аз видях в instagram, че е побликувала снимки!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да верно!

Аз видях в instagram, че е побликувала снимки!

:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

Да, чудя се какво ли е записала, нова песен ше е ... Макар че и от албума има какво да се снима,явно го приключва... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да е съм сигурна, че ще е тупалка. :g2: :1000 (30): :walkman:

Тая жена няма гадна песен откакто е започнала солова кариера, но Регетона си остава номер 1 за мен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да е съм сигурна, че ще е тупалка. :g2: :1000 (30): :walkman:

Тая жена няма гадна песен откакто е започнала солова кариера, но Регетона си остава номер 1 за мен!

hmmm...аз не знам коя ми е най-любимата нейна ... като че ли "То хо" ... :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

 

ЯК подпис! :happyppl: :1000 (30): :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аааа, може ли чак сега да забележа тоя раздел, обожаваммммм гръцката музика, обожавамммммм яя :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

една от най-любимите ми песни въобще, ако някой не я знае, да я изслуша непременно!!!

 

 

:ba: :ba: :ba: :ba: :ba: :ba: :ba: :ba: :ba: :ba:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аааа, може ли чак сега да забележа тоя раздел, обожаваммммм гръцката музика, обожавамммммм яя :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

една от най-любимите ми песни въобще, ако някой не я знае, да я изслуша непременно!!!

 

 

Оле Giannias на млади години какъв ее :cheers: :Vishenka_05: :Vishenka_05: Поздрав и с последния му хит:

Ново парче от Tsalikis:

 

Да, това май е някакво посвещение на кризата. Не само,че е забранено уж за под 18, но и има доста псувни вътре. Не е официален сингъл ... Нещо такова поне аз разбрах от всичките му статуси в последния месец. Сигурно на Кипърската криза е посветено, нещо нарежда ... :beware_mods:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле Giannias на млади години какъв ее :cheers: :Vishenka_05: :Vishenka_05: Поздрав и с последния му хит:

 

Еротевменос :Vishenka_05:

Страхотен е, а Я та филя су я обожавамммм, баси великата песен :ba:

 

Паре ме апопсе агаля, или както е точно, бях я забравила ...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По Дромос ФМ започва лайв с Pantelis Pantelidis, май няма да е интервю, а изпълнения ... http://live24.gr/radio/dromos.jsp

483495_487990084608331_1545989450_n.jpg

Пуснал съм го, но още не е почнало, а са наредили хит микс ......... :mf_surrender:

Дано правилно съм разбрал, очаквам да чуя изпълненията му :Vishenka_05:

 

Едит: Явно не съм разбрал, но пък и от Фейса му го написаха: TWRA ston DROMOS fm... // Сега по Дромос фм ...

Или се бавят, или е било просто организирано от радиото и сега се провежда някъде си ......... :@:@:@@:@:@:@:@:@:@:@::

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не разбирам, ама тоя глас мога да го позная ВИНАГИ. :Vishenka_05: 1000%20(29).gif

След песента ще ги чуем какви ще ги правят ... Според мен тряя да пее нещо , егати. Долу на плаката е имало и игра за печелене на покани :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

След песента ще ги чуем какви ще ги правят ... Според мен тряя да пее нещо , егати. Долу на плаката е имало и игра за печелене на покани :mf_surrender:

 

Абе кво стана вчера, че аз до първата песен слушах и го спрях?

Само интервю, нали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе кво стана вчера, че аз до първата песен слушах и го спрях?

Само интервю, нали?

Maй, май. ... И аз го спрях .. .Сега гледам,че ще е в MILA, едно предаване на Star TV , но не намирам работещ линк.

То май сезона с Паола и Карас в Атина свърши и сега яко ще обикаля медиите поне седмица,две. Мисля,че от 9 април са в Солун, Паола със сигурност,но за него не знам още.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Maй, май. ... И аз го спрях .. .Сега гледам,че ще е в MILA, едно предаване на Star TV , но не намирам работещ линк.

То май сезона с Паола и Карас в Атина свърши и сега яко ще обикаля медиите поне седмица,две. Мисля,че от 9 април са в Солун, Паола със сигурност,но за него не знам още.

http://livetvgreece.blogspot.gr/2012/05/star-channel-tv.html

Тук пуска по 4 минути от стрийминга и след рефреш пак пуска 4 ... Поне да го видим как е издокаран :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мина, нищо особено - вкарали са камера във вчерашното интервю, което дебнахме по Dromos FM и пуснаха няколко изречения от там - как е искал да стане .... не разбрах точно какво, но са му открили здравословни проблеми; как е ползвал Тубата само, за да съхранява измислените песни; как в някаква кръчма едва ли не са го познали от клипчета и са го накарали да запее; после самостоятелни участия в малки кръчми и таверни (в Атина, може би и не само там, забелязвам,че има цял кръг от певци, които не са в големи компании, нямат клипове по музикалните ТВ, има 1,2 самостоятелни песнички, но се спукват всяка вечер от участия и трупат доста почитатели по този начин); след това до големия бум и това е...

Като цяло забелязвам, че Pantelidis не води агресивна медийна политика, което сигурно му е стратегия, предвид големия интерес който така или иначе предизвиква името му - явно не иска да се "изхабява" и с медийни изяви... Това е и добре, но и не толкова, защото големият интерес е жаден и за повече информация за него, а такава липсва - малко интервюта, малко ТВ изяви...

Иначе миналата събота албумът му, Alkolikes h nihtes, който не слиза от топ 3 на продажбите от Ноември досега, се появи за 10 евро в някакъв вестник, така че сигурно е достигнал пореден платинен статус, но дори и това не знам, защото там като станат 2,3 пъти платинени правят церемония, но предполагам че той и това не иска да прави. Иначе 100% е ударил платината още през Ноември - не знам колко броя им е Платина, но гледам че Икономопулос, Плотархос, Цаликис я удариха за 2,3 седмици, а Pantelidis в момента е мнооооооооооооооого над тях.

 

///пфф мразя си дългите постове :@№:@:@@ ///

Link to comment
Сподели в други сайтове

Maй, май. ... И аз го спрях .. .Сега гледам,че ще е в MILA, едно предаване на Star TV , но не намирам работещ линк.

То май сезона с Паола и Карас в Атина свърши и сега яко ще обикаля медиите поне седмица,две. Мисля,че от 9 април са в Солун, Паола със сигурност,но за него не знам още.

Това ΜILA, e нещо като на Гала "НА КАФЕ".........май?

Иначе тука в официалния канал на Star TV качват всички предавания.

http://www.youtube.com/user/startvgr/videos :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...