Jump to content



Jessie J - Общи приказки


Препоръчани коментари

Красота :Vishenka_05:

 

аз си мислех че един клип и вече ще си пусне косата,ама явно не и е писнало :1000 (29): Какво ти е мнението за Скуеър уан,нищо не казваш :gun_bandana:

Ми чух я 2-3 пъти и нямам желание нещо да си я пусна пак. Не знам защо така.1000%20(29).gif

Но съм на 100000% сигурна, че като излезе официално страшно много ще ми допадне, все пак Джесовият глас ми е яко на сърце! :Vishenka_05:

За тва нямам никви притеснения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 368
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ми чух я 2-3 пъти и нямам желание нещо да си я пусна пак. Не знам защо така.1000%20(29).gif

Но съм на 100000% сигурна, че като излезе официално страшно много ще ми допадне, все пак Джесовият глас ми е яко на сърце! :Vishenka_05:

За тва нямам никви притеснения.

Е то тия пръщящи записи нормално да не си я връткаш на рипиит,но е страхотна песен със сигурност,много исках такава,нещо по-сериозно и лирично вече! Текста е много силен и с тоя глас направен като мъжки (предполагам е нейния) е доста интересна. :Vishenka_05:

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://soundcloud.com/sony-soundtracks/hero-jessiej

 

50 секунди от песента и за саундраката на Kick Ass 2 който ще излезе на 12/8/2013.

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Артуорка на новият сингъл :))))

 

abdc0534fc7111e2ac8a22000a9e2947_7.jpg

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога ще е премиерата му знае ли се?

Oчевидно днес :1000 (29):

 

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Със смесени чувства съм..много готин текст,но ми звучи прекалено леко,стил Кати Пери и Тайлор Суифт....

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Със смесени чувства съм..много готин текст,но ми звучи прекалено леко,стил Кати Пери и Тайлор Суифт....

 

Точно пък стил Katy Perry е да знаеш :1000 (30): която в последния си албум нямаше слаба песен ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък стил Katy Perry е да знаеш :1000 (30): която в последния си албум нямаше слаба песен ..

Точно нейните са някви такива сладникави и лигавки.

 

 

Скуеър уан е къде къде по-силна,Джесоо :gun_bandana:

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Със смесени чувства съм..много готин текст,но ми звучи прекалено леко,стил Кати Пери и Тайлор Суифт....

Точно, големи бливочи започна да пуска това момиче, а в началото беше бомба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ау ау ауууууу Светославе, къде си.. виж наща кво пуска, аз ше припадна , ни моъм да пишем вечееееее :Vishenka_05:

обаче засега Hero най-радва 1000%20(33).gif

 

da__durty_, дай нов линк за Magnetic

Link to comment
Сподели в други сайтове

След боклучето за втори сингъл се бях отчаял леко, но сега вече си имам нова песен, която да спукам от рипийтване. Дано Фарел и затвори с яки тракове албума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ау ау ауууууу Светославе, къде си.. виж наща кво пуска, аз ше припадна , ни моъм да пишем вечееееее :Vishenka_05:

обаче засега Hero най-радва 1000%20(33).gif

 

da__durty_, дай нов линк за Magnetic

 

http://rockdizfile.com/4jrj1yj3v2gk

 

Enjoy!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Magnetic и особеноооооо Excuse my rude са тотални потенциални хитове. :happyppl: Втората е няма такава луда песен. Hero също е здрава. Страшно съм доволен от тея песни и и прощавам за партито :1000 (29): Коя ли ще е следващият сингъл,дали изобщо ще е някоя от тези...според мен Excuse my rude не трябва да остава без клип,но щом я е пуснала с лирика... A aз продължавам да съм си влюбен в Square one и я чакам с официално аудио.

 

 

Много ме дразни в тубата на неофициалните сингли половината клипове са или с леко забавено или забързано аудио,от къв зор,гласа и не звучи като нейния :gun_bandana:

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Magnetic и особеноооооо Excuse my rude са тотални потенциални хитове. :happyppl: Втората е няма такава луда песен. Hero също е здрава. Страшно съм доволен от тея песни и и прощавам за партито :1000 (29): Коя ли ще е следващият сингъл,дали изобщо ще е някоя от тези...според мен Excuse my rude не трябва да остава без клип,но щом я е пуснала с лирика...

 

Доколкото четох тук-там Magnertic е soundtrack към The Mortal Instruments: City of Bones, Hero е soundtrack към Kick-Ass 2 и не знам до колко ще са включени към албума й. За Excuse My Rude не знам нищо .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...