Jump to content



Jessie J - Общи приказки


Препоръчани коментари

И специално за теб - ето ти solo version ;)

 

http://www37.zippyshare.com/v/45724767/file.html

Мерси,но тва не е оригинално и тук гласа и забавян,звучи като мъж :1000 (29): Дано пуне и такава версия,както и акустичната задължително :Vishenka_05:

Обаче много се прецака премиерата на клипа с тва изтичане с кофти качеството,има 10000 клипчета качени,дано ги изтрият по-бързо и оригиналнят да си трупа гледания.

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 368
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

:phpgrin2: :phpgrin2: :phpgrin2: :phpgrin2:
podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотното шоу от Мароко,което гледахме на живо,за който не го е

 

 

 

 

с по-добро качество,но без първите 3 песни.

 

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

A ето и изпълнението на Аеросмит...просто нечовешко...

 

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наслада за очите и ушите е това момиче.Песента е брутална, като изключим черните маймуни.Клипа също е супер добър.Заслужава да бъде много голяма, просто е истински артист и си личи докато я гледаш и слушаш.
Link to comment
Сподели в други сайтове

A ето и изпълнението на Аеросмит...просто нечовешко...

 

 

Великолепно. Настръхнах ...

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Великолепно. Настръхнах ...

Налии..!

 

Сега откривам, че има отделно видео и с цялата китка с хитове от 80тте :Vishenka_05: Обожавам това,че винаги програмата и е различна,нова подредба,нови изпълнения,нови интрота,ефекти и дори аранжименти...а за наще тук се радваме ако поне пеят на живо :mf_surrender: Какво ли ни е подготвила за концерта в Сф,при все,че тогава ще има и нови песни.. :Vishenka_05:

 

 

 

 

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето и соло, лично предпочитам тази версия

 

Оф пак някой си е играл да и забавя гласа,тоя път по-леко ама пак...да я пуска официална,явно доста хора предпочитат соло.

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

E няма такава луда,обичам я :1000 (29): Гледайте просто как се нахъсва заспала публика хахаха от 2:20 натам е супер яко..както и тва със суичъра на фенката :Vishenka_05:

 

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето цялата акустична версия...това изпълнение си го свалям директно в мп3... :notworthy:

 

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Никой не коментира нищо. Джеса смаза, без декори и пищни тоалети, предишните изявили се на сцената в Армеец Арена с пеене, сценично поведение и контакт с публиката! Жестока беше! Жестока!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше наистина велико! По-късно ще опитам да се включа с по адекватен коментар хахха

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше страхотно! Разбира се залата не беше пълна,но щом на този етап от кариерата и - 3 години и 1 издаден албум, имаше толкова хора и толкова екзалтирани,значи ако дойде пак след 5 примерно,ще е нещо страшно. Много съм доволен и щастлив от нея,от публиката,от всичко! Самата тя според мен не очакваше да сме толкова силни,най-вероятно са и казали,че не е пълно,но определено като ревнахме,остана приятно изненадана и се раздаде.

 

Програмата беше същата като на концерта в Мароко,който съм дал горе :) Много избухнахме на частта с ретро хитовете,нормално,ние тук продължаваме яко да си ги слушаме,а изпълнението на Aerosmith/who you are, което толкова очаквах,беше размазващо!

 

Ето за какво говоря,жалко че не е хванато избухването на първите строфи,дано има по добро видео..

 

 

 

А за мое учудване Wild макар и още нова е тотален хит,всички пееха през цялото време

 

:Vishenka_05:

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-хубавото видео до сега :)

 

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Още едно много яко клипче. Така ме е яд,че не взе мойта шапка,бях я подготвил,ама беше от другата страна :1000 (29): После я разписа и като тръгна да я хвърля всички протегнаха ръце,ама тя "но но но но" и като видя момчето "йес" и я метна към него...супер забавна и земна. Като скандирахме името и,тя ни накара да спрем и попита едно момиче от публиката как се казва. То и каза,че е Невена и тя първо се извини че едва ли ще го каже правилно (първо беше Нейана :1000 (29): ) но все пак го каза и правилно и ни накара да скандираме "Невена,Невена"...уникален пич!

 

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооо тъпата зайка ме дразни как избутва темата назад,точно пък днес... :gun_bandana:

 

Искам да кажа,че съм супер тъп,частта когато бандата и се представяха а тя слезе от сцената си мислех,че е някъде отзад и си зяпам горе, кефя се на вокалистките ( уникални зверове) а тя наща притича през целият ред да удари ръцете на хората,винях я чак като мина мен :gun_bandana:

 

Любима снимка,направена от момичето до мен :Vishenka_05:

 

1000982_4264050578572_2097064227_n.jpg

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...